Image 1

Michal Horký (31 let)

ID: 17115

Praha

  • 33 zápasů

    od roku 2012
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • 61 /83
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 13
    Zápasů v lize ( 1 / 9 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň A

52 bodů
45. místo (26. místo v mužích)
Fri… Prs… Pee… Jel… EOVA Co… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fried Cream (K. Smažíková + R. Smetana)
2:3 3:1 3:0 3:0 3:0 25 14 99
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:2
3:2
3:1
3:0
3:2
23 11 94
3 . 1:3
2:3
3:2
3:2
S:S 9 0 69
4 . 0:3
1:3
2:3
1:3
3:S
9 0 69
5 . 0:3 0:3
2:3
3:1
0:3 7 -11 56
6 .
Co ste čekali (M. Horký + T. Indrová)
0:3
2:3
S:S
S:3
3:0 6 -14 52

5 . Úroveň B

67 bodů
38. místo (23. místo v mužích)
Bou… Kan… Cub… Opi… Co… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
3:2
2:3
3:0
3:0
21 14 115
2 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3
3:0 3:0 3:2 21 11 112
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:2 0:3
3:1
S:S
9 0 89
4 .
0:3
0:3
1:3
3:1 7 -3 84
5 .
Co ste čekali (M. Horký + T. Indrová)
0:3
2:3
S:S
1:3 1 -14 67

4 . Úroveň A

86 bodů
34. místo (21. místo v mužích)
Míš… Kam… Ply… Kan… Co… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
3:1
3:1
3:2
3:0
24 14 138
2 .
1:3
3:1 3:1 3:0 20 3 123
3 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
1:3
1:3
3:S
3:0 15 0 115
4 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3 1:3
S:3
3:0 10 -11 99
5 .
Co ste čekali (M. Horký + T. Indrová)
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.06.2020 00:10 6. Peeva (E. Krylová, P. Kordík) S:S
15.06.2020 13:19 6. Jelínci (R. Jelínek, S. Jelínková) S:3 Komentáře
11.06.2020 19:00 6. Fried Cream (K. Smažíková, R. Smetana) Hamr Záběhlice 0:3
01.06.2020 19:30 6. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
27.05.2020 20:00 6. EOVA (O. Vaculík, E. Valášková) Areál volného času Gutova 3:0
20.05.2020 21:43 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) S:S Komentáře
20.05.2020 18:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 1:3
19.05.2020 19:00 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 2:3
07.05.2020 20:00 5. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
02.03.2020 21:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 0:3
29.02.2020 14:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Areál volného času Gutova 0:3
27.02.2020 20:30 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Smolová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
13.02.2020 21:00 4. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) Beach Service - Sport Vítkov 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím