Načítám…

Marcela Garčárová (30 let)

ID: 38320

Praha

  • 102 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 10 /75
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 100
    Zápasů v lize ( 58 / 27 / 15) 1 turnaj
  • 68%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

4 . Úroveň A

93 bodů
20. místo (15. místo v mužích)
Kin… M&M M&M Sve… Opt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 3:s 3:1
3:0
19 14 113
2 . 3:0
S:3
S:3
3:0
14 3 97
3 . s:3
3:S
3:0 s:3 13 0 93
4 .
Svestky (S. Svecova + R. Svec)
1:3
3:S
0:3
3:2
12 -11 81
5 .
Optika Policar (O. Policar + T. Drachovská)
0:3
0:3
3:s
2:3
8 -14 74

Jarní sezóna 2022

3 . Úroveň A

90 bodů
22. místo (15. místo v mužích)
Kam… Jak… Div… Mar… M&M Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 1:3 3:0 3:S 19 14 133
2 .
Jakočky 2.0 (K. Malý + M. Malá)
2:3 1:3 3:2 3:S 14 11 125
3 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:1
S:3
S:3
12 0 112
4 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
0:3 2:3
3:S
S:S 6 -11 95
5 . S:3 S:3
3:S
S:S 4 -14 90

2 . Úroveň A

106 bodů
15. místo (12. místo v mužích)
Od… Chr… Ply… Div… M&M Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2
3:S
3:S
24 14 158
2 . 0:3 3:0 3:0 3:S 20 11 151
3 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
2:3 0:3 3:1 3:S 14 0 134
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
S:3
0:3 1:3 3:S 7 -11 116
5 .
S:3
S:3 S:3 S:3 0 -14 106

1 . Úroveň A

107 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
Kob… Bob… Pan… Chr… M&M Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
3:2 3:1 3:2 3:0 23 14 157
2 . 2:3 3:0 3:1 3:1 21 11 152
3 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
1:3 0:3 3:2 3:S 12 0 132
4 . 2:3 1:3 2:3 3:S 11 -11 120
5 . 0:3 1:3 S:3 S:3 1 -14 107

2 . Úroveň A

130 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Chr… M&M Lyž… Div… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0 3:1 3:1 21 14 135
2 . 3:2 3:1
3:S
2:3 19 11 130
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3 1:3
3:2
3:2 11 0 111
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3
S:3
2:3
3:0 10 -11 99
5 . 1:3 3:2 2:3 0:3 8 -14 94

Podzimní sezóna 2021

3 . Úroveň A

127 bodů
10. místo (7. místo v mužích)
Div… M&M Doč… Kin… Mal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 140
2 . 1:3 2:3 3:0
3:S
16 11 127
3 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
0:3 3:2
S:S
3:1 9 0 109
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3 0:3
S:S
3:0 6 -11 95
5 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
S:3
1:3 0:3 1 -14 87

4 . Úroveň A

112 bodů
13. místo (9. místo v mužích)
M&M Rys… Jum… Kri… Kob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 S:S 18 14 112
2 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 3:1 3:1 3:1 18 3 101
3 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0:3 1:3
3:2
3:0 13 0 93
4 . 1:3 1:3
2:3
3:0 11 -3 88
5 . S:S 1:3 0:3 0:3 -1 -14 65

5 . Úroveň A

100 bodů
18. místo (11. místo v mužích)
M&M Soc… Ňou… Umy My… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 100
2 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 3:1 3:0 3:S 19 11 90
3 . 0:3 1:3 3:2
3:0
13 0 73
4 .
S:3
0:3 2:3 3:S 8 -3 65
5 .
My arms bend back (B. Mahdianová + P. Janský)
S:3
S:3
0:3
S:3 0 -14 46

4 . Úroveň A

73 bodů
31. místo (21. místo v mužích)
Jum… Kin… Kar… Kal… M&M Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
3:2
3:1 3:2 3:S 22 14 116
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
2:3
3:1
3:S
3:S 20 3 103
3 . 1:3 1:3
3:S
0:3 8 0 88
4 .
Kalhotky nee (V. Matonohova + T. Zemková)
2:3
S:3
S:3
3:S 8 -11 77
5 . S:3 S:3 3:0 S:3 7 -14 73

Letní sezóna 2021

3 . Úroveň A

94 bodů
21. místo (14. místo v mužích)
NEŘ… Los… Lyž… M&M Gan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík + D. Balcárková)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 142
2 .
Los Afortunados (B. Frantová + J. Havlicek)
0:3 3:2 2:3 3:2 12 11 123
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3 2:3 3:2 3:2 12 0 112
4 . 0:3 3:2 2:3
S:S
5 -11 94
5 .
Gangster squad (B. Baubínová + P. Jelínek)
0:3 2:3 2:3
S:S
2 -14 88

2 . Úroveň A

118 bodů
12. místo (7. místo v mužích)
Pro… Pat… Doč… M&M Lyž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prosekáři (L. Šabatková + P. Polášek)
3:0 2:3 3:0 2:3 18 14 152
2 . 0:3
3:S
3:1 3:1 18 11 149
3 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
3:2
S:3
3:2
3:1 16 0 136
4 . 0:3 1:3
2:3
3:1 9 -11 118
5 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
3:2 1:3 1:3 1:3 8 -14 114

3 . Úroveň A

139 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
M&M Lyž… Div… Gan… Luc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 139
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3 3:0 3:1 3:1 20 11 131
3 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3 0:3 3:0
3:S
14 0 114
4 .
Gangster squad (B. Baubínová + P. Jelínek)
1:3 1:3 0:3 3:0 9 -11 98
5 .
Luckeři (J. Havlicek + M. Zackova)
0:3 1:3
S:3
0:3 1 -14 87

4 . Úroveň A

122 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
M&M Bac… Hak… Kri… Výd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
0:3
3:1
S:S
3:1
10 3 93
3 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3
1:3
3:0
S:S 6 0 86
4 . 0:3
S:S
0:3
3:1
4 -3 81
5 .
Výdej čočky (K. Vacková + J. Los)
0:3
1:3
S:S
1:3
0 -14 66

5 . Úroveň A

75 bodů
18. místo (12. místo v mužích)
Lin… M&M Han… Kan… Evon Inl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:2 3:0 3:0 3:S 24 14 78
2 . 2:3 3:0 3:0 3:0 3:0 24 11 75
3 .
HanzLuc 2 (L. Sirotiaková + J. Kolář)
2:3 0:3
S:S
3:0 3:0 11 0 51
4 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3 0:3
S:S
3:2
3:0 8 0 48
5 . 0:3 0:3 0:3
2:3
3:2 6 -11 35
6 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
S:3 0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 28

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

134 bodů
14. místo (9. místo v mužích)
Jak… pho… M&M Švi… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 160
2 .
phoebe a phoebo (I. Jesenská + R. Zubatý)
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 152
3 . 1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 134
4 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 116
5 . 0:3 0:3 1:3
S:3
1 -14 107

3 . Úroveň A

113 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
NoM… Lyž… M&M Div… Ply… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 2:3 3:2
3:S
19 14 133
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3 3:1 3:1 3:2 18 11 129
3 . 3:2 1:3 0:3 3:0 13 0 113
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
2:3 1:3 3:0 2:3 12 -11 101
5 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
S:3
2:3 0:3 3:2 7 -14 93

3 . Úroveň A

118 bodů
12. místo (8. místo v mužích)
Jak… Lyž… M&M Han… pap… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 137
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
3:2 2:3 3:0 3:0 21 11 132
3 . 0:3 3:2 3:1 3:0 18 0 118
4 .
HanzLuc 2 (L. Sirotiaková + J. Kolář)
0:3 0:3 1:3 3:0 8 -11 97
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 86

3 . Úroveň A

113 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
NoM… pho… M&M Kam… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 137
2 .
phoebe a phoebo (I. Jesenská + R. Zubatý)
3:2 2:3 3:1 3:1 19 11 130
3 . 0:3 3:2 1:3 3:0 13 0 113
4 . 0:3 1:3 3:1 3:2 12 -11 101
5 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
0:3 1:3 0:3 2:3 3 -14 89

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

122 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
Met… M&M Lov… Lin… Kan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:1
3:S
3:S 3:0 25 14 139
2 . 1:3
3:S
3:S 3:S 19 3 122
3 .
Lovci Lo puchů (K. Hellerová + J. Formankova)
S:3
S:3
3:S 3:S 12 0 112
4 . S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 87
5 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 84

4 . Úroveň A

115 bodů
21. místo (13. místo v mužích)
Švi… Kam… M&M Čus… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:1 3:2 3:1
3:S
23 14 137
2 . 1:3 3:1 3:2
3:S
18 3 121
3 . 2:3 1:3 3:1 3:S 15 0 115
4 . 1:3 2:3 1:3
3:S
10 -11 99
5 .
Matfyzáci vol. 2 (O. Kotek + B. Horníková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

5 . Úroveň B

120 bodů
18. místo (13. místo v mužích)
M&M Lin… Cub… Jum… Umy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 120
2 .
1:3
3:0
1:3
3:S
15 11 106
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
0:3
3:0
3:S
13 0 93
4 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0:3
3:1
0:3
3:S
12 -11 81
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň B

97 bodů
29. místo (19. místo v mužích)
Sně… Bob… Ply… M&M Han… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Snědá tíseň (K. Farag + M. Pavlikova)
3:0 3:0 3:2 3:0 26 14 140
2 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 3:0 3:0 3:1 20 3 123
3 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 114
4 . 2:3 0:3 0:3 3:1 8 -11 97
5 .
HanzLuc 2 (L. Sirotiaková + J. Kolář)
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 88

4 . Úroveň B

112 bodů
22. místo (14. místo v mužích)
Švi… Ply… M&M Bea… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:2 1:3 3:1 3:S 18 14 132
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
2:3
3:2
2:3 3:S 15 3 118
3 . 3:1
2:3
S:S
3:S 12 0 112
4 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
1:3 3:2
S:S
3:S 10 -11 99
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

6 . Úroveň B

100 bodů
26. místo (18. místo v mužích)
M&M Umy Mar… Hum… Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:1
3:0
26 14 100
2 .
0:3
3:0
3:2
3:1
18 11 89
3 .
1:3
0:3 3:1 3:0 14 0 74
4 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
1:3
2:3
1:3
3:2
9 -3 66
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3
1:3
0:3
2:3
3 -14 49

6 . Úroveň A

75 bodů
37. místo (21. místo v mužích)
Švi… Jar… M&M Vla… Bra… Pár… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:0
3:0
3:2
3:0
3:0
28 14 102
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3
3:0
3:1
3:0 3:0 23 11 94
3 .
0:3
0:3
3:2
3:0
3:S
15 0 75
4 .
Vlaštovky (U. Amrillaev + Z. Kovarova)
2:3
1:3
2:3
3:1
3:1 15 0 75
5 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
0:3
0:3
0:3
1:3
3:2
5 -11 54
6 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3
0:3
S:3
1:3
2:3
3 -14 49

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.06.2022 14:32 4. M&M (M. Tichák, M. Martinátová) 3:S Komentáře
26.06.2022 10:00 4. Svestky (S. Svecova, R. Svec) Areál volného času Gutova 3:0
01.06.2022 00:10 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) S:3
01.06.2022 00:10 3. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) S:S
01.06.2022 00:10 3. Jakočky 2.0 (K. Malý, M. Malá) S:3
30.05.2022 16:10 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) 3:S Komentáře
02.05.2022 00:10 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) S:3
02.05.2022 00:10 2. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) S:3
02.05.2022 00:10 2. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) S:3
26.04.2022 15:15 2. Od A do Z (Z. Helvich, A. Kolesnáčová) S:3 Komentáře
01.04.2022 00:10 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) S:3
01.04.2022 00:10 1. Panda a hruška (J. Hruška, ?. Podroužková) S:3
31.03.2022 18:00 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) Hamr Záběhlice 0:3
08.03.2022 21:00 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Areál volného času Gutova 1:3
28.02.2022 22:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Hamr Záběhlice 3:2
23.02.2022 21:00 2. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beach Braník 2:3
22.02.2022 19:55 2. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) 3:S Komentáře
17.02.2022 22:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 3:1
31.01.2022 08:21 3. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) 3:S Komentáře
25.01.2022 20:00 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) 1:3
22.01.2022 10:00 3. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) 3:0
19.01.2022 20:30 3. Dočasná péče (J. Blažek, K. Vaňková) 2:3
03.01.2022 00:10 4. Kobry (T. Dršatová, A. Bušková) S:S
21.12.2021 18:00 4. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Beachklub Ládví 3:0
18.12.2021 09:30 4. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Hamr Braník 3:0
15.12.2021 16:30 4. Krisgang (K. Ledecký, K. Hniličková) Hamr Záběhlice 3:1
30.11.2021 20:11 5. My arms bend back (B. Mahdianová, P. Janský) 3:S Komentáře
30.11.2021 19:00 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) 3:0
28.11.2021 10:47 5. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) 3:S Komentáře
27.11.2021 12:00 5. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) Beachklub Ládví 3:0
01.11.2021 00:10 4. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) S:3
01.11.2021 00:10 4. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) S:3
01.11.2021 00:10 4. Kalhotky nee (V. Matonohova, T. Zemková) S:3
27.10.2021 20:30 4. Karlíci (J. Kropáček, K. Horáková) 3:0
03.10.2021 19:00 3. Los Afortunados (B. Frantová, J. Havlicek) 3:2
03.10.2021 18:19 3. Gangster squad (B. Baubínová, P. Jelínek) S:S Komentáře
29.09.2021 19:30 3. NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík, D. Balcárková) 0:3
19.09.2021 20:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Braník 2:3
23.08.2021 19:00 2. Dočasná péče (J. Blažek, K. Vaňková) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
16.08.2021 20:00 2. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Areál volného času Gutova 1:3
13.08.2021 17:00 2. Prosekáři (L. Šabatková, P. Polášek) 0:3
12.08.2021 20:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) 3:1
26.07.2021 19:00 3. Gangster squad (B. Baubínová, P. Jelínek) Areál volného času Gutova 3:1
26.07.2021 17:00 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Hamr Záběhlice 3:1
22.07.2021 20:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) 3:1
19.07.2021 18:00 3. Luckeři (J. Havlicek, M. Zackova) Areál volného času Gutova 3:0
30.06.2021 16:00 4. Bacáni (E. Dvorská, P. Bidelnica) 3:0 Komentáře
27.06.2021 23:00 4. Výdej čočky (K. Vacková, J. Los) Hamr Záběhlice 3:0
23.06.2021 16:30 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Areál volného času Gutova 3:0
10.06.2021 17:00 4. Krisgang (K. Ledecký, K. Hniličková) Areál volného času Gutova 3:0
26.05.2021 20:00 5. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) 3:0
25.05.2021 21:00 5. Evon (O. Vaculík, E. Žatecká) Hamr Záběhlice 3:0
21.05.2021 17:00 5. HanzLuc 2 (L. Sirotiaková, J. Kolář) 3:0
20.05.2021 14:00 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 3:0
19.05.2021 21:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 2:3
30.09.2020 20:30 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Braník 1:3
29.09.2020 21:00 3. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) 3:1
23.09.2020 18:30 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 3:1
16.09.2020 19:00 3. phoebe a phoebo (I. Jesenská, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 1:3
03.09.2020 20:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Sport Vítkov 1:3
02.09.2020 20:30 3. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 3:2
31.08.2020 19:00 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) 0:3
30.08.2020 18:00 3. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) 3:0
07.08.2020 08:00 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Braník 0:3
24.07.2020 19:30 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Braník 3:2
23.07.2020 18:00 3. HanzLuc 2 (L. Sirotiaková, J. Kolář) DOMYNO 3:1
16.07.2020 17:00 3. paprik (P. Somol, K. Konopásková) Hamr Braník 3:0
12.07.2020 19:00 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Hamr Záběhlice 1:3
09.07.2020 20:00 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) 3:0
02.07.2020 17:00 3. phoebe a phoebo (I. Jesenská, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 3:2
01.07.2020 19:30 3. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 0:3
16.06.2020 00:10 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:S
16.06.2020 00:10 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 3:S
12.06.2020 19:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 1:3
03.06.2020 15:04 4. Lovci Lo puchů (K. Hellerová, J. Formankova) 3:S Komentáře
21.05.2020 00:10 4. Čusík (L. Vojancová, M. Rybář) 3:1
21.05.2020 00:10 4. Matfyzáci vol. 2 (O. Kotek, B. Horníková) 3:S
07.05.2020 17:00 4. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) Hamr Záběhlice 2:3
09.03.2020 21:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 1:3
01.03.2020 20:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:1 Komentáře
28.02.2020 20:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
26.02.2020 08:27 5. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) 3:S Komentáře
21.02.2020 19:00 5. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
01.02.2020 11:00 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Areál volného času Gutova 0:3
25.01.2020 11:00 4. Snědá tíseň (K. Farag, M. Pavlikova) 2:3
25.01.2020 10:00 4. HanzLuc 2 (L. Sirotiaková, J. Kolář) Hamr Záběhlice 3:1
08.01.2020 19:00 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Areál volného času Gutova 0:3
02.01.2020 00:10 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:S
27.12.2019 16:00 4. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) S:S Komentáře
19.12.2019 21:00 4. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) Areál volného času Gutova 3:1
18.12.2019 19:00 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
22.11.2019 20:00 6. Humří smršť (S. H, B. Humr) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
22.11.2019 19:00 6. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
08.11.2019 19:00 6. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
04.11.2019 17:30 6. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
30.10.2019 19:00 6. Vlaštovky (U. Amrillaev, Z. Kovarova) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
25.10.2019 18:30 6. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 0:3
25.10.2019 11:11 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) 3:S Komentáře
17.10.2019 21:00 6. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
09.10.2019 21:30 6. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Hamr Braník 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím