Marcela Garčárová

Marcela Garčárová (28 let)

ID: 38320

Praha

  • 23 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Areál volného času Gutova
  • 20 /73
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 22
    Zápasů v lize ( 14 / 7 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

110 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Kam… M&M Mat… Švi… Čus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:s 12 14 126
2 . 1:3 3:s 7 3 110
3 .
Matfyzáci vol. 2 (O. Kotek + B. Horníková)
3:s 6 0 106
4 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:s 6 -11 95
5 . s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 86

5 . Úroveň B

120 bodů
18. místo (13. místo v mužích)
M&M Lin… Cub… Jum… Umy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 120
2 .
1:3
3:0
1:3
3:S
15 11 106
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
0:3
3:0
3:S
13 0 93
4 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0:3
3:1
0:3
3:S
12 -11 81
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň B

97 bodů
29. místo (19. místo v mužích)
Sně… Bob… Ply… M&M Han… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Snědá tíseň (K. Farag + M. Pavlikova)
3:0 3:0 3:2 3:0 26 14 140
2 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 3:0 3:0 3:1 20 3 123
3 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 114
4 . 2:3 0:3 0:3 3:1 8 -11 97
5 . 0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 88

4 . Úroveň B

112 bodů
22. místo (14. místo v mužích)
Švi… Ply… M&M Bea… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:2 1:3 3:1 3:S 18 14 132
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
2:3
3:2
2:3 3:S 15 3 118
3 . 3:1
2:3
S:S
3:S 12 0 112
4 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
1:3 3:2
S:S
3:S 10 -11 99
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

6 . Úroveň B

100 bodů
26. místo (18. místo v mužích)
M&M Umy Mar… Hum… Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:1
3:0
26 14 100
2 .
0:3
3:0
3:2
3:1
18 11 89
3 .
1:3
0:3 3:1 3:0 14 0 74
4 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
1:3
2:3
1:3
3:2
9 -3 66
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3
1:3
0:3
2:3
3 -14 49

6 . Úroveň A

75 bodů
37. místo (21. místo v mužích)
Švi… Jar… M&M Vla… Bra… Pár… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:0
3:0
3:2
3:0
3:0
28 14 102
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3
3:0
3:1
3:0 3:0 23 11 94
3 .
0:3
0:3
3:2
3:0
3:S
15 0 75
4 .
Vlaštovky (U. Amrillaev + Z. Kovarova)
2:3
1:3
2:3
3:1
3:1 15 0 75
5 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
0:3
0:3
0:3
1:3
3:2
5 -11 54
6 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3
0:3
S:3
1:3
2:3
3 -14 49

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.03.2020 01:01 4. Čusík (L. Vojancová, M. Rybář) 3:S
09.03.2020 21:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 1:3
01.03.2020 20:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:1 Komentáře
28.02.2020 20:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
26.02.2020 08:27 5. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) 3:S Komentáře
21.02.2020 19:00 5. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
01.02.2020 11:00 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Areál volného času Gutova 0:3
25.01.2020 11:00 4. Snědá tíseň (K. Farag, M. Pavlikova) 2:3
25.01.2020 10:00 4. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Hamr Záběhlice 3:1
08.01.2020 19:00 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Smolová) Areál volného času Gutova 0:3
02.01.2020 00:10 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:S
27.12.2019 16:00 4. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) S:S Komentáře
19.12.2019 21:00 4. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) Areál volného času Gutova 3:1
18.12.2019 19:00 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Smolová) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
22.11.2019 20:00 6. Humří smršť (S. H, B. Humr) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
22.11.2019 19:00 6. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
08.11.2019 19:00 6. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
04.11.2019 17:30 6. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
30.10.2019 19:00 6. Vlaštovky (U. Amrillaev, Z. Kovarova) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
25.10.2019 18:30 6. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 0:3
25.10.2019 11:11 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) 3:S Komentáře
17.10.2019 21:00 6. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
09.10.2019 21:30 6. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Hamr Braník 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím