Načítám…
Lucie Ledvinová

Lucie Ledvinová (24 let)

ID: 28751

Praha

  • 26 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Záběhlice
  • 32 /53
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 12 / 8 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

6 . Úroveň A

79 bodů
32. místo (20. místo v mužích)
Vos… Smu… Kri… Opi… Jum… Hro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
3:1
5 14 79
2 .
Smutný Koláček (O. Kotal + M. Kotalová)
1:3
1 11 72
3 . 0 0 60
4 . 0 0 60
5 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0 -11 49
6 .
Hromoví kámoši (A. Svatoš + T. D.)
0 -14 46

Letní sezóna 2020

7 . Úroveň A

55 bodů
42. místo (24. místo v mužích)
My2 Vos… Vyf… Uli… O+O Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1
3:S
3:0 24 14 78
2 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
2:3 S:S S:S 3:S 4 11 55
3 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
1:3 S:S S:S 3:S 3 0 43
4 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
S:3
S:S S:S 3:S 2 -11 31
5 . 0:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

5 . Úroveň A

51 bodů
38. místo (22. místo v mužích)
Kam… EOVA Cub… Hub… Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:1
S:S
17 14 91
2 . 1:3
3:1
1:3 3:0 15 11 86
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
1:3
3:S
3:1
13 0 73
4 .
Hubený Králík (M. Hubená + F. Králík)
1:3 3:1
S:3
S:3
7 -3 64
5 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
S:S
0:3
1:3
3:S
5 -14 51

5 . Úroveň A

57 bodů
32. místo (19. místo v mužích)
Jum… Pee… Cub… Vyf… Vos… Bej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
3:1
3:0 1:3 0:3
3:1
17 14 91
2 .
1:3
0:3
3:2
3:1
3:0
16 11 87
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
3:0
3:1
S:S
3:1 14 0 74
4 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
3:1
2:3
1:3
S:S
3:1 11 0 71
5 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
3:0
1:3
S:S
S:S
3:1 8 -11 57
6 .
Bejci (T. M + M. Karvaiová)
1:3
0:3
1:3 1:3 1:3 4 -14 50

4 . Úroveň B

68 bodů
30. místo (17. místo v mužích)
pap… Bou… Fri… Opi… Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:1 3:0 3:1 24 14 118
2 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
2:3
3:0
3:1
3:1
21 3 104
3 .
Fried Cream (K. Fricová + R. Smetana)
1:3
0:3
3:2 3:0 13 0 93
4 . 0:3
1:3
2:3
3:S
9 -3 86
5 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
1:3
1:3
0:3
S:3
2 -14 68

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň A

113 bodů
21. místo (14. místo v mužích)
Vos… Šta… Cub… Pha… Čus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
2:3
3:2
3:S
3:S
19 14 113
2 .
Štaflík a Špagetka (J. Gabauer + A. Zelinková)
3:2
1:3
3:S
3:S
18 11 109
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
2:3
3:1
1:3
3:S
15 0 95
4 .
S:3
S:3
3:1
3:S
12 -3 89
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

6 . Úroveň A

96 bodů
27. místo (17. místo v mužích)
Vos… Uli… Pat… Jel… Umy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
3:2
3:S
3:2
3:S
22 14 96
2 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
2:3
3:S
3:2
3:S
19 11 90
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3
S:3
3:1
3:S
12 0 72
4 .
2:3
2:3
1:3
3:S
11 -11 60
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.10.2020 20:00 6. Smutný Koláček (O. Kotal, M. Kotalová) 3:1 Komentáře
05.10.2020 00:10 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) S:S
05.10.2020 00:10 7. Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková, H. Plesníková) S:S
05.10.2020 00:10 7. O+O (O. Chovanec, O. Chovancová) 3:S
21.09.2020 17:00 7. My2 (K. Hanouskova, L. Polame) Hamr Záběhlice 2:3
04.09.2020 02:35 5. Hubený Králík (M. Hubená, F. Králík) 3:S Komentáře
02.09.2020 22:35 5. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) S:S Komentáře
02.09.2020 17:00 5. EOVA (O. Vaculík, E. Valášková) 0:3
31.08.2020 20:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
05.08.2020 14:14 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) S:S Komentáře
27.07.2020 21:25 5. Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková, H. Plesníková) S:S Komentáře
26.07.2020 19:00 5. Bejci (T. M, M. Karvaiová) 3:1
20.07.2020 20:00 5. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) 3:0
16.07.2020 20:00 5. Peeva (E. Krylová, P. Kordík) 1:3 Komentáře
12.07.2020 10:00 4. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) 1:3 Komentáře
08.07.2020 23:53 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) S:3 Komentáře
01.07.2020 20:00 4. Fried Cream (K. Fricová, R. Smetana) 0:3
29.06.2020 17:00 4. paprik (P. Somol, K. Konopásková) 1:3
14.06.2020 12:16 5. PharmIT (R. Pagac, M. Pospíšilová) 3:S Komentáře
11.06.2020 18:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
30.05.2020 10:00 5. Štaflík a Špagetka (J. Gabauer, A. Zelinková) Hamr Záběhlice 2:3
09.05.2020 21:41 6. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) 3:S Komentáře
09.05.2020 18:00 6. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Hamr Záběhlice 3:2
18.04.2020 10:00 6. Jelínci (R. Jelínek, S. Jelínková) DOMYNO 3:2 Komentáře
10.03.2020 01:01 6. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) 3:S Komentáře
5. Čusík (L. Vojancová, M. Rybář) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím