Načítám…
Michaela Preibischová

Michaela Preibischová (34 let)

ID: 43846

Praha

  • 24 zápasů

    od roku 2021
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 42 /52
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 15 / 9 / 0) 1 turnaj
  • 63%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň B

106 bodů
16. místo (10. místo v mužích)
Lin… Tom… Kri… Rys… Umy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 119
2 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
2:3 3:0 3:0 3:0 23 3 106
3 . 0:3 0:3 3:2 3:0 12 0 92
4 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
1:3 0:3 2:3 3:1 9 -11 78
5 . 0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň B

102 bodů
16. místo (10. místo v mužích)
Tom… Kin… Hak… Mal… Pee… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 3:0
3:0
3:1
20 11 91
3 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 71
4 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
0:3
2:3
3:1
8 -3 65
5 . 0:3
1:3
1:3
1:3
3 -14 49

3 . Úroveň A

93 bodů
22. místo (13. místo v mužích)
Div… Jak… NoM… Ply… Tom… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:2 3:0 0:3 3:1 18 14 132
2 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
2:3 1:3 3:0 3:0 17 11 128
3 . 0:3 3:1 3:1 2:3 14 0 114
4 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:0 0:3 1:3 3:1 14 -11 103
5 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
1:3 0:3 3:2 1:3 7 -14 93

4 . Úroveň B

120 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Tom… Kam… Han… Kan… Hak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 120
2 . 0:3 3:2 3:2 3:1 16 3 99
3 .
HanzLuc 2 (L. Sirotiaková + J. Kolář)
1:3 2:3 3:1 3:1 15 0 95
4 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3 2:3 1:3
S:S
2 -3 79
5 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3 1:3 1:3
S:S
0 -14 66

2 . Úroveň A

109 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
Pat… Pro… NoM… Gan… Tom… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 159
2 .
Prosekáři (L. Šabatková + P. Polášek)
1:3 3:2 3:1 3:0 19 11 150
3 . 1:3 2:3 3:0 3:1 16 0 136
4 .
Gangster squad (B. Baubínová + P. Jelínek)
1:3 1:3 0:3
3:2
7 -11 116
5 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 109

3 . Úroveň A

109 bodů
10. místo (7. místo v mužích)
Gan… Tom… Lyž… Div… Výd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Gangster squad (B. Baubínová + P. Jelínek)
3:1
3:1
2:3 3:1 20 14 114
2 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
1:3 3:2 3:2 3:0 18 11 109
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3
2:3 3:1 3:0 16 0 96
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:2 2:3 1:3 3:0 15 -11 84
5 .
Výdej čočky (K. Vacková + J. Los)
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 67

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.10.2021 11:00 4. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) Hamr Záběhlice 3:0
28.10.2021 10:00 4. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Hamr Záběhlice 3:0
27.10.2021 17:00 4. Krisgang (K. Ledecký, K. Hniličková) Hamr Záběhlice 3:0
17.10.2021 19:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 2:3
23.09.2021 18:00 5. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) Beachklub Ládví 3:0
23.09.2021 17:00 5. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachklub Ládví 3:0
20.09.2021 17:30 5. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) Beachklub Ládví 3:0
17.09.2021 18:00 5. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Hamr Braník 3:0
29.08.2021 20:00 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Braník 0:3
20.08.2021 19:00 3. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Hamr Záběhlice 1:3
20.08.2021 18:00 3. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Hamr Braník 3:2
19.08.2021 20:30 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) 1:3
26.07.2021 20:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Tatran Střešovice 3:0
21.07.2021 20:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 3:1
19.07.2021 17:00 4. HanzLuc 2 (L. Sirotiaková, J. Kolář) Hamr Braník 3:1
16.07.2021 19:30 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) 3:0
30.06.2021 20:00 2. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) 0:3
23.06.2021 16:00 2. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Hamr Braník 1:3
14.06.2021 19:30 2. Prosekáři (L. Šabatková, P. Polášek) Beachklub Ládví 0:3
04.06.2021 17:00 2. Gangster squad (B. Baubínová, P. Jelínek) Hamr Braník 2:3 Komentáře
26.05.2021 18:00 3. Gangster squad (B. Baubínová, P. Jelínek) 1:3
19.05.2021 19:30 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Areál volného času Gutova 3:2
17.05.2021 16:00 3. Výdej čočky (K. Vacková, J. Los) Hamr Braník 3:0
15.05.2021 19:30 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Braník 3:2

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím