Načítám…
Image 1

Daniel Sochor (30 let)

ID: 14318

Praha

  • 99 zápasů

    od roku 2011
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 18 /75
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 40
    Zápasů v lize ( 17 / 13 / 10) 0 turnajů
  • 57%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

5 . Úroveň A

86 bodů
21. místo (16. místo v mužích)
Soc… Kop… Pee… K&P Ňou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
3:1 3:1 12 14 86
2 .
Kopretinky (M. Soták + E. Palátová)
1:3
3:2
S:3
3:1 12 11 83
3 .
2:3
3:0
9 0 69
4 . 1:3
3:S
0:3
7 -3 64
5 . 1:3 1 -14 47

Jarní sezóna 2022

5 . Úroveň A

58 bodů
30. místo (20. místo v mužích)
Gre… Jum… Soc… Plá… Bra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3
3:S
3:0
3:1 19 14 93
2 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
3:0 3:2 3:0
S:S
17 11 88
3 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
S:3
2:3 S:S S:S -2 0 58
4 .
Plácačky (D. Hanke + M. Pekařová)
0:3
0:3 S:S S:S -4 -11 45
5 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
1:3
S:S
S:S S:S -5 -14 41

5 . Úroveň A

67 bodů
25. místo (19. místo v mužích)
Hak… Plá… Gre… Soc… Umy Hra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:0 3:0 3:0
3:S
3:0 27 14 101
2 .
Plácačky (D. Hanke + M. Pekařová)
0:3 3:2 0:3 1:3
3:S
10 11 81
3 . 0:3 2:3
S:S
3:S
3:1 10 0 70
4 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 3:0
S:S
3:S
S:S 7 0 67
5 .
S:3
3:1
S:3
S:3
S:3
5 -11 54
6 .
Hranolky s kechupem (F. Heinik + U. 46105)
0:3
S:3
1:3 S:S
3:S
4 -14 50

3 . Úroveň A

66 bodů
19. místo (13. místo v mužích)
Ply… Div… Lin… Jak… Soc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:0 1:3 3:0
3:S
21 14 115
2 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
0:3 3:0 3:0
3:S
20 11 111
3 . 3:1 0:3 1:3
3:S
13 0 93
4 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
0:3 0:3 3:1
3:S
12 -11 81
5 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

5 . Úroveň A

80 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
Soc… Gre… Pře… #be… Ňou… Kob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
3:0 3:0 3:0
3:S
3:S 26 14 80
2 . 0:3 3:2
3:S
3:S
3:S
18 11 69
3 .
Přemek a Vendy (P. Danda + V. Szlauerová)
0:3 2:3 S:S
3:S
3:S 10 0 50
4 .
#beach4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
0:3
S:3
S:S
3:S
3:S 8 0 48
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S 5 -11 34
6 . S:3
S:3
S:3 S:3 S:3 0 -14 26

Podzimní sezóna 2021

5 . Úroveň A

74 bodů
23. místo (17. místo v mužích)
Kam… Mar… Soc… Bra… Kob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:S 3:S 26 14 100
2 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
0:3 3:2 3:S 3:S 17 11 88
3 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 2:3 3:S 3:S 14 0 74
4 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 47
5 . S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 44

4 . Úroveň B

81 bodů
25. místo (17. místo v mužích)
Hak… Kin… Pee… Soc… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:1 3:0 3:0
3:2
25 14 119
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3 3:0 3:1 3:1 20 3 103
3 . 0:3 0:3 2:3
3:0
9 0 89
4 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 1:3 3:2 S:S 4 -3 81
5 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
2:3
1:3
0:3
S:S 1 -14 67

5 . Úroveň A

90 bodů
23. místo (15. místo v mužích)
M&M Soc… Ňou… Umy My… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 100
2 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 3:1 3:0 3:S 19 11 90
3 . 0:3 1:3 3:2
3:0
13 0 73
4 .
S:3
0:3 2:3 3:S 8 -3 65
5 .
My arms bend back (B. Mahdianová + P. Janský)
S:3
S:3
0:3
S:3 0 -14 46

5 . Úroveň A

73 bodů
30. místo (20. místo v mužích)
Mal… Gum… Soc… #be… Jel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
3:2
3:0
3:0
3:0 26 14 100
2 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
2:3
3:1
3:0
3:0
22 11 93
3 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3
1:3 3:1 3:1 13 0 73
4 .
#beach4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
0:3
0:3
1:3
3:1
7 -3 64
5 . 0:3
0:3
1:3
1:3
2 -14 48

Letní sezóna 2021

4 . Úroveň A

68 bodů
31. místo (18. místo v mužích)
Ply… Lin… Vos… Mar… Soc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 121
2 . 0:3 3:2 3:1 3:2 16 3 99
3 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
1:3 2:3 3:2 3:0 15 0 95
4 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
0:3 1:3 2:3 3:0 10 -11 79
5 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 2:3 0:3 0:3 2 -14 68

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.06.2022 18:00 5. K&P (K. Bandžak, P. Dadková) Beachklub Ládví 3:1
23.06.2022 19:00 5. Kopretinky (M. Soták, E. Palátová) Beachklub Ládví 3:1
01.06.2022 00:10 5. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) S:S
01.06.2022 00:10 5. Plácačky (D. Hanke, M. Pekařová) S:S
29.05.2022 10:47 5. Gregoss (K. Hossainová, T. Gregora) S:3 Komentáře
27.05.2022 19:00 5. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Areál volného času Gutova 2:3
02.05.2022 00:10 5. Hranolky s kechupem (F. Heinik, U. 46105) S:S
01.05.2022 13:00 5. Gregoss (K. Hossainová, T. Gregora) S:S Komentáře
25.04.2022 08:59 5. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) 3:S Komentáře
14.04.2022 19:00 5. Plácačky (D. Hanke, M. Pekařová) Beachclub Strahov 3:0
10.04.2022 17:00 5. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachklub Ládví 0:3
29.03.2022 08:38 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) S:3 Komentáře
29.03.2022 08:38 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) S:3 Komentáře
29.03.2022 08:38 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) S:3 Komentáře
25.03.2022 22:14 3. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) S:3 Komentáře
01.03.2022 00:10 5. Kobry (T. Dršatová, A. Bušková) 3:S
20.02.2022 21:46 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) 3:S Komentáře
20.02.2022 16:00 5. #beach4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) Beach Tenis Kapitol 3:0
06.02.2022 17:00 5. Přemek a Vendy (P. Danda, V. Szlauerová) Beachclub Strahov 3:0
06.02.2022 15:00 5. Gregoss (K. Hossainová, T. Gregora) Beachclub Strahov 3:0
01.02.2022 00:10 5. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) 3:S
01.02.2022 00:10 5. Kobry (T. Dršatová, A. Bušková) 3:S
25.01.2022 17:00 5. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 0:3
25.01.2022 16:00 5. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) Areál volného času Gutova 2:3
03.01.2022 00:10 4. Gumkáči (O. Kotek, D. Rybová) S:S
22.12.2021 19:00 4. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) Beachklub Ládví 3:2
19.12.2021 17:00 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachklub Ládví 0:3
12.12.2021 12:00 4. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Areál volného času Gutova 1:3
01.12.2021 00:10 5. My arms bend back (B. Mahdianová, P. Janský) 3:S
27.11.2021 12:00 5. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) Beachklub Ládví 0:3
14.11.2021 11:00 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 3:1
09.11.2021 17:00 5. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) Areál volného času Gutova 3:0
28.10.2021 10:00 5. #beach4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) Hamr Záběhlice 3:1
18.10.2021 21:00 5. Gumkáči (O. Kotek, D. Rybová) Beachklub Ládví 1:3
16.10.2021 14:00 5. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) DOMYNO 0:3 Komentáře
16.10.2021 12:00 5. Jelínci (R. Jelínek, S. Jelínková) Hamr Záběhlice 3:1
30.09.2021 21:00 4. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) Areál volného času Gutova 0:3
18.09.2021 11:00 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Beachklub Ládví 0:3
16.09.2021 17:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 2:3
14.09.2021 18:00 4. Vostrí mazlíci (J. Pařízek, L. Ledvinová) 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím