Alžběta Pohlová

Alžběta Pohlová (30 let)

ID: 37166

Praha

  • 55 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • 41 /83
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 55
    Zápasů v lize ( 26 / 22 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

7 . Úroveň A

20 bodů
40. místo (18. místo v ženách)
Kan… Jel… Bra… Thu… Ház… Kap… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0 14 34
2 . 0 11 31
3 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
0 0 20
4 . 0 0 20
5 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0 -11 9
6 .
Kapři v kabelce (A. Souček + A. Růžičková)
0 -14 6

6 . Úroveň A

40 bodů
39. místo (17. místo v ženách)
Pee… Vyf… My2 Inl… Bra… GRO… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 0:3
3:1
3:0 23 14 77
2 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
0:3
3:2
3:2
3:1
3:S
18 11 69
3 . 0:3 2:3 3:0 3:2 3:0 18 0 58
4 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
3:0
2:3
0:3 3:2 3:0 18 0 58
5 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
1:3
1:3 2:3 2:3
3:S
11 -11 40
6 .
GROOŤÁCI (L. Kaňka + M. Pekařová)
0:3
S:3
0:3 0:3
S:3
0 -14 26

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň A

76 bodů
36. místo (15. místo v ženách)
Bra… My2 Thu… Mar… Pár… Ház… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
3:0 3:2 2:3
3:S
3:1
22 14 76
2 . 0:3 3:1
3:S
3:1 3:0 21 11 72
3 . 2:3 1:3
3:2
3:2 3:1 16 0 56
4 . 3:2
S:3
2:3
S:3
3:0
12 0 52
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
S:3
1:3 2:3
3:S
1:3 9 -11 38
6 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
1:3
0:3 1:3
0:3
3:1 7 -14 33

8 . Úroveň A

48 bodů
43. místo (18. místo v ženách)
Thu… Bra… Ház… Kap… Pro… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:S 3:0 1:3 3:0
3:S
23 14 57
2 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
S:3
3:0
3:0 S:3 3:S 17 11 48
3 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3
0:3
3:1
3:S
3:S
15 0 35
4 .
Kapři v kabelce (A. Souček + A. Růžičková)
3:1 0:3 1:3 S:S
3:S
9 0 29
5 .
Prosecco (S. Brychtová + J. Váchal)
0:3 3:S
S:3
S:S
3:S
8 -11 17
6 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Koudelková)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

8 . Úroveň A

15 bodů
54. místo (26. místo v ženách)
Mar… Pár… Kou… Bra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:S
3:2 24 14 58
2 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3
3:1
3:2
15 11 46
3 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Koudelková)
S:3
1:3
3:0
10 0 30
4 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
2:3
2:3
0:3
6 -11 15

Podzimní sezóna 2019

7 . Úroveň A

24 bodů
53. místo (26. místo v ženách)
Ňou… Hum… Mar… Jed… Bra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:1
S:S
18 14 72
2 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
0:3
2:3
3:S
3:0
15 11 66
3 . 0:3
3:2
2:3
3:2 12 0 52
4 .
Jednorozci (P. Balcar + T. Charova)
1:3
S:3
3:2
S:S
4 -11 33
5 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
S:S
0:3
2:3
S:S
-2 -14 24

6 . Úroveň A

54 bodů
44. místo (22. místo v ženách)
Šta… Opi… Pik… Bra… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Štaflík a Špagetka (J. Gabauer + A. Zelinková)
3:1
3:1
3:1
3:S
24 14 98
2 .
1:3
3:2
3:0 3:0 20 11 91
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
1:3
2:3
S:S
3:S
7 0 67
4 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
1:3
0:3 S:S
3:S
5 -11 54
5 .
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 46

7 . Úroveň A

70 bodů
41. místo (17. místo v ženách)
Prs… Bra… Pár… Gra… Ňou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 81
2 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
0:3
3:0
3:S
3:S
19 11 70
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3
0:3
3:S
1:3 7 0 47
4 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
0:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 35
5 .
S:3
S:3
3:1
S:3
6 -14 32

6 . Úroveň A

54 bodů
44. místo (19. místo v ženách)
Švi… Jar… M&M Vla… Bra… Pár… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:0
3:0
3:2
3:0
3:0
28 14 102
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3
3:0
3:1
3:0 3:0 23 11 94
3 .
0:3
0:3
3:2
3:0
3:S
15 0 75
4 .
Vlaštovky (U. Amrillaev + Z. Kovarova)
2:3
1:3
2:3
3:1
3:1 15 0 75
5 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
0:3
0:3
0:3
1:3
3:2
5 -11 54
6 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3
0:3
S:3
1:3
2:3
3 -14 49

Letní sezóna 2019

7 . Úroveň A

60 bodů
36. místo (19. místo v ženách)
Bra… Kou… Thu… Pís… Aloe Gua… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
3:2
3:0
3:S
3:0
3:S
26 14 60
2 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Koudelková)
2:3
3:0
0:3
2:3
3:S
15 11 46
3 .
0:3
0:3
3:S 3:S 3:S 15 0 35
4 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
S:3
3:0
S:3 S:S S:S 2 0 22
5 .
0:3
3:2
S:3 S:S S:S 0 -11 9
6 .
Guardians of Shots (G. De Liso + K. Makarova)
S:3
S:3
S:3 S:S S:S -4 -14 2

7 . Úroveň A

38 bodů
38. místo (18. místo v ženách)
Goo… Ňou… Bra… Kou… Aloe Sup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
GoodTeam (J. Tkáčová + M. Čech)
2:3
3:0
3:0
3:1
3:S
24 14 58
2 .
3:2
1:3
3:0
3:S
3:S
21 11 52
3 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
0:3
3:1
3:2
3:2
3:S
18 0 38
4 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Koudelková)
0:3
0:3
2:3
3:S
3:S
12 0 32
5 .
1:3
S:3
2:3
S:3
3:S
8 -11 17
6 .
SupTamSnim (R. Hončariv + O. Nazarkevych)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

7 . Úroveň A

28 bodů
38. místo (17. místo v ženách)
Lin… Uli… Ňou… Bra… Kou… Sup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 30 14 64
2 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3 3:0
2:3
3:1
3:1
18 11 49
3 . 0:3 0:3
3:S
3:2
3:S
14 0 34
4 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
0:3
3:2
S:3
3:0
S:S 8 0 28
5 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Koudelková)
0:3 1:3 2:3
0:3
3:S
8 -11 17
6 .
SupTamSnim (R. Hončariv + O. Nazarkevych)
0:3
1:3
S:3
S:S
S:3
-1 -14 5

7 . Úroveň A

31 bodů
37. místo (19. místo v ženách)
Una… Gra… Vyf… Bra… Sup… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Unagi (M. Barcaj + Z. Barcaj)
3:0
2:3
3:0
3:0
3:0
26 14 60
2 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
0:3
3:S
3:1
3:0
3:0
22 11 53
3 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
3:2
S:3
3:0 3:0 3:0 22 0 42
4 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
0:3
1:3 0:3
3:2
3:0
11 0 31
5 .
SupTamSnim (R. Hončariv + O. Nazarkevych)
0:3
0:3
0:3
2:3
3:0
8 -11 17
6 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Koudelková)
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 6

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.07.2020 17:00 6. Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková, H. Plesníková) 1:3
10.07.2020 11:05 6. GROOŤÁCI (L. Kaňka, M. Pekařová) 3:S Komentáře
07.07.2020 20:00 6. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) Hamr Braník 2:3
01.07.2020 20:00 6. My2 (K. Hanouskova, L. Polame) Beachklub Ládví 2:3
25.06.2020 20:00 6. Peeva (E. Krylová, P. Kordík) Beachklub Ládví 1:3 Komentáře
15.06.2020 17:00 7. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Beachklub Ládví 2:3
15.06.2020 15:38 7. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) 3:S Komentáře
08.06.2020 07:30 7. My2 (K. Hanouskova, L. Polame) Beachklub Ládví 3:0
04.06.2020 20:00 7. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Beachklub Ládví 3:2
03.06.2020 17:00 7. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
21.05.2020 00:10 8. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) S:3
21.05.2020 00:10 8. Prosecco (S. Brychtová, J. Váchal) S:3
21.05.2020 00:10 8. Koudisáci (M. Koudelka, D. Koudelková) 3:S
20.05.2020 17:00 8. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
17.05.2020 17:00 8. Kapři v kabelce (A. Souček, A. Růžičková) Areál volného času Gutova 3:0
26.02.2020 17:00 8. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Hamr Záběhlice 2:3
24.02.2020 20:00 8. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
12.02.2020 18:00 8. Koudisáci (M. Koudelka, D. Koudelková) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
29.01.2020 18:00 7. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Areál volného času Gutova 2:3
28.01.2020 16:09 7. Jednorozci (P. Balcar, T. Charova) S:S Komentáře
22.01.2020 07:35 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) S:S Komentáře
21.01.2020 21:00 7. Humří smršť (S. H, B. Humr) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
02.01.2020 00:10 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) S:S
26.12.2019 19:41 6. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) 3:S Komentáře
19.12.2019 18:00 6. Štaflík a Špagetka (J. Gabauer, A. Zelinková) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
04.12.2019 19:00 6. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 0:3
30.11.2019 14:27 7. Grandepiccolo (S. Bursová, P. Kašpárek) 3:S Komentáře
29.11.2019 11:57 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) 3:S Komentáře
20.11.2019 19:00 7. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
17.11.2019 07:30 7. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Braník 0:3
22.10.2019 19:00 6. Vlaštovky (U. Amrillaev, Z. Kovarova) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
21.10.2019 21:00 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Hamr Braník 3:2 Komentáře
17.10.2019 19:00 6. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 0:3
09.10.2019 21:30 6. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
06.10.2019 19:00 6. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) Tatran Střešovice 0:3 Komentáře
27.09.2019 14:23 7. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) 3:S Komentáře
27.09.2019 14:14 7. Guardians of Shots (G. De Liso, K. Makarova) 3:S Komentáře
23.09.2019 18:30 7. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
20.09.2019 18:00 7. Koudisáci (M. Koudelka, D. Koudelková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
08.09.2019 19:00 7. Aloe (Z. Hlinkova, O. Bednar) Hamr Braník 3:0 Komentáře
29.08.2019 00:38 7. SupTamSnim (R. Hončariv, O. Nazarkevych) 3:S Komentáře
28.08.2019 20:30 7. Koudisáci (M. Koudelka, D. Koudelková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
22.08.2019 20:00 7. Aloe (Z. Hlinkova, O. Bednar) Hamr Braník 3:2 Komentáře
16.08.2019 19:30 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Braník 3:1
14.08.2019 19:00 7. GoodTeam (J. Tkáčová, M. Čech) 0:3 Komentáře
01.08.2019 00:10 7. SupTamSnim (R. Hončariv, O. Nazarkevych) S:S
28.07.2019 18:59 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) S:3 Komentáře
24.07.2019 20:30 7. Koudisáci (M. Koudelka, D. Koudelková) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
22.07.2019 21:00 7. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Areál volného času Gutova 0:3
10.07.2019 20:30 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
25.06.2019 20:30 7. Grandepiccolo (S. Bursová, P. Kašpárek) Areál volného času Gutova 1:3
20.06.2019 21:30 7. SupTamSnim (R. Hončariv, O. Nazarkevych) Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
20.06.2019 17:00 7. Koudisáci (M. Koudelka, D. Koudelková) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
18.06.2019 20:00 7. Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková, H. Plesníková) 0:3
16.06.2019 10:00 7. Unagi (M. Barcaj, Z. Barcaj) Hamr Braník 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím