Načítám…
Image 1

Ondřej Kotek (30 let)

ID: 20586

Praha

Neit Consulting -

Profil na Twitteru

  • 69 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 27 /76
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 16
    Zápasů v lize ( 6 / 4 / 6) 0 turnajů
  • 60%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň A

83 bodů
25. místo (15. místo v mužích)
Kan… Gum… Hur… Pee… Inl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2 3:2 3:0 3:S 23 14 97
2 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
2:3 S:S 3:1 3:S 12 11 83
3 .
Hurikáni (N. Grajciarova + M. Martinec)
2:3 S:S S:S 3:S 4 0 64
4 . 0:3 1:3 S:S 3:2 4 -11 53
5 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
S:3 S:3 S:3 2:3 2 -14 48

6 . Úroveň A

79 bodů
25. místo (17. místo v mužích)
Gum… Inl… Bra… DeA… My2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
3:0 3:2 3:0 3:S 25 14 79
2 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
0:3 3:1 3:0 3:S 19 11 70
3 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
2:3 1:3
3:0
3:S 16 0 56
4 . 0:3 0:3
0:3
3:S 6 -11 35
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

5 . Úroveň A

47 bodů
34. místo (21. místo v mužích)
Mal… Kan… Umy Gum… My2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
3:2
3:1 3:S 3:S 23 14 97
2 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3
3:2
3:S 3:S 19 11 90
3 . 1:3
2:3
3:S 3:S 15 0 75
4 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 47
5 . S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 44

4 . Úroveň A

46 bodů
26. místo (16. místo v mužích)
Ply… Kam… Hak… Prs… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:0
3:0
3:1 3:1 26 14 100
2 . 0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 89
3 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3
2:3
1:3
3:1 9 0 69
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3 1:3
3:1
S:S 6 -11 55
5 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
1:3 0:3 1:3 S:S 0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.09.2021 00:10 5. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) 3:S
01.09.2021 00:10 5. Hurikáni (N. Grajciarova, M. Martinec) S:S
10.08.2021 20:00 5. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) Beachklub Ládví 3:1
09.08.2021 18:00 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Areál volného času Gutova 2:3
02.08.2021 00:10 6. My2 (K. Polame, L. Polame) 3:S
14.07.2021 17:00 6. DeAnn (A. Lejsalová, D. Těšínský) 3:0
13.07.2021 20:00 6. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) 3:0
12.07.2021 18:00 6. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Areál volného času Gutova 3:2
01.07.2021 00:10 5. My2 (K. Polame, L. Polame) S:S
01.07.2021 00:10 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) S:3
01.07.2021 00:10 5. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) S:3
01.07.2021 00:10 5. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) S:3
01.06.2021 00:10 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) S:S
19.05.2021 20:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 0:3
07.05.2021 19:00 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Beachklub Ládví 1:3
06.05.2021 17:00 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachklub Ládví 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím