Načítám…

Dorota Rybová (23 let)

ID: 42741

Praha

  • 28 zápasů

    od roku 2020
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 38 /75
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 11 / 10 / 7) 0 turnajů
  • 52%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň B

67 bodů
28. místo (19. místo v mužích)
Hak… Kin… Pee… Soc… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:1 3:0 3:0
3:2
25 14 119
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3 3:0 3:1 3:1 20 3 103
3 . 0:3 0:3 2:3
3:0
9 0 89
4 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 1:3 3:2 S:S 4 -3 81
5 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
2:3
1:3
0:3
S:S 1 -14 67

4 . Úroveň B

94 bodů
21. místo (13. místo v mužích)
Los… Kam… Gum… Kar… Hub… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Los Afortunados (B. Frantová + J. Havlicek)
3:1 3:1 3:0
3:S
25 14 119
2 . 1:3 3:0
3:S
3:S
20 3 103
3 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
1:3 0:3 3:0
3:S
14 0 94
4 . 0:3
S:3
0:3 3:0 7 -11 76
5 .
Hubený Králík (M. Hubená + F. Králík)
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 66

5 . Úroveň A

93 bodů
21. místo (15. místo v mužích)
Mal… Gum… Soc… #be… Jel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
3:2
3:0
3:0
3:0 26 14 100
2 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
2:3
3:1
3:0
3:0
22 11 93
3 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3
1:3 3:1 3:1 13 0 73
4 .
#beach4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
0:3
0:3
1:3
3:1
7 -3 64
5 . 0:3
0:3
1:3
1:3
2 -14 48

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň A

83 bodů
25. místo (15. místo v mužích)
Kan… Gum… Hur… Pee… Inl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2 3:2 3:0 3:S 23 14 97
2 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
2:3 S:S 3:1 3:S 12 11 83
3 .
Hurikáni (N. Grajciarova + M. Martinec)
2:3 S:S S:S 3:S 4 0 64
4 . 0:3 1:3 S:S 3:2 4 -11 53
5 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
S:3 S:3 S:3 2:3 2 -14 48

6 . Úroveň A

79 bodů
25. místo (17. místo v mužích)
Gum… Inl… Bra… DeA… My2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
3:0 3:2 3:0 3:S 25 14 79
2 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
0:3 3:1 3:0 3:S 19 11 70
3 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
2:3 1:3
3:0
3:S 16 0 56
4 . 0:3 0:3
0:3
3:S 6 -11 35
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

5 . Úroveň A

47 bodů
34. místo (21. místo v mužích)
Mal… Kan… Umy Gum… My2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
3:2
3:1 3:S 3:S 23 14 97
2 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3
3:2
3:S 3:S 19 11 90
3 . 1:3
2:3
3:S 3:S 15 0 75
4 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 47
5 . S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 44

4 . Úroveň A

46 bodů
26. místo (16. místo v mužích)
Ply… Kam… Hak… Prs… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:0
3:0
3:1 3:1 26 14 100
2 . 0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 89
3 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3
2:3
1:3
3:1 9 0 69
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3 1:3
3:1
S:S 6 -11 55
5 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
1:3 0:3 1:3 S:S 0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.01.2022 00:10 4. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) S:S
13.12.2021 18:00 4. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) 0:3 Komentáře
10.12.2021 18:00 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Tatran Střešovice 2:3 Komentáře
06.12.2021 20:30 4. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) 1:3
22.11.2021 21:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Sport Vítkov 0:3
14.11.2021 16:00 4. Los Afortunados (B. Frantová, J. Havlicek) 1:3
09.11.2021 21:00 4. Karlíci (J. Kropáček, K. Horáková) Hamr Záběhlice 3:0
07.11.2021 01:01 4. Hubený Králík (M. Hubená, F. Králík) 3:S Komentáře
18.10.2021 21:00 5. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) Beachklub Ládví 3:1
15.10.2021 19:00 5. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
12.10.2021 21:00 5. #beach4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
11.10.2021 17:30 5. Jelínci (R. Jelínek, S. Jelínková) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
01.09.2021 00:10 5. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) 3:S
01.09.2021 00:10 5. Hurikáni (N. Grajciarova, M. Martinec) S:S
10.08.2021 20:00 5. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) Beachklub Ládví 3:1
09.08.2021 18:00 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Areál volného času Gutova 2:3
02.08.2021 00:10 6. My2 (K. Polame, L. Polame) 3:S
14.07.2021 17:00 6. DeAnn (A. Lejsalová, D. Těšínský) 3:0
13.07.2021 20:00 6. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) 3:0
12.07.2021 18:00 6. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Areál volného času Gutova 3:2
01.07.2021 00:10 5. My2 (K. Polame, L. Polame) S:S
01.07.2021 00:10 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) S:3
01.07.2021 00:10 5. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) S:3
01.07.2021 00:10 5. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) S:3
01.06.2021 00:10 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) S:S
19.05.2021 20:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 0:3
07.05.2021 19:00 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Beachklub Ládví 1:3
06.05.2021 17:00 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachklub Ládví 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím