Načítám…
Markéta Hubená

Markéta Hubená (23 let)

ID: 30394

Praha

  • 14 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Areál volného času Gutova
  • 55 /88
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 13
    Zápasů v lize ( 5 / 6 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň A

87 bodů
28. místo (13. místo v ženách)
Tyk… Inl… Bra… Thu… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tykadélka (M. Hubená + F. Králík)
3:0 3:s 13 14 87
2 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
3:s 6 11 77
3 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
3:s 6 0 66
4 . 0:3 3:s 6 -11 55
5 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 46

5 . Úroveň A

64 bodů
34. místo (14. místo v ženách)
Kam… EOVA Cub… Tyk… Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:1
S:S
17 14 91
2 . 1:3
3:1
1:3 3:0 15 11 86
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
1:3
3:S
3:1
13 0 73
4 .
Tykadélka (M. Hubená + F. Králík)
1:3 3:1
S:3
S:3
7 -3 64
5 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
S:S
0:3
1:3
3:S
5 -14 51

4 . Úroveň B

84 bodů
24. místo (10. místo v ženách)
Div… Bou… Opi… Tyk… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 120
2 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
1:3
3:2
3:0
3:S
19 3 102
3 .
0:3
2:3
3:1
3:S
14 0 94
4 .
Tykadélka (M. Hubená + F. Králík)
0:3
0:3
1:3 3:1 7 -3 84
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3
S:3
1:3 1 -14 67

4 . Úroveň A

96 bodů
21. místo (7. místo v ženách)
Han… Švi… Tyk… Jum… Bej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3 3:1
3:S
3:0
19 14 113
2 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:0 3:2
S:S
3:0 17 3 100
3 .
Tykadélka (M. Hubená + F. Králík)
1:3 2:3 3:1 3:0 16 0 96
4 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
S:3
S:S
1:3 3:1 5 -3 82
5 .
0:3
0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.09.2020 17:30 6. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Rosmarina 3:0
04.09.2020 02:35 5. Vostrí mazlíci (J. Pařízek, L. Ledvinová) S:3 Komentáře
03.09.2020 20:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) S:3 Komentáře
21.08.2020 16:00 5. EOVA (O. Vaculík, E. Valášková) Rosmarina 3:1
19.08.2020 08:00 5. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 1:3
03.08.2020 20:00 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Hamr Záběhlice 1:3
15.07.2020 19:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:1
14.07.2020 20:00 4. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
14.07.2020 17:00 4. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) DOMYNO 0:3
09.07.2020 19:00 4. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Areál volného času Gutova 3:1
07.07.2020 19:00 4. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) 2:3
07.07.2020 17:00 4. Bejci (T. Micza, M. Karvaiová) Areál volného času Gutova 3:0
23.06.2020 18:00 4. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Hamr Braník 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím