Jan Vodák

Jan Vodák (43 let)

ID: 17143

Brno

  • 313 zápasů

    od roku 2013
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 84
    Zápasů v lize ( 49 / 34 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

53 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Min… JE… Ver… The… LoL B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:2 3:1 3:1 3:0 20 0 60
2 . 2:3 3:1 2:3 3:0 15 0 55
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
1:3 1:3 3:0 3:1 13 0 53
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 3:2 0:3 3:0 11 0 51
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 1 0 41

1 . Úroveň A

55 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
The… Min… Ver… LoL Kab… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:2 3:2 3:0 3:0 20 0 60
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
2:3 3:2 3:0 3:S 17 0 57
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
2:3 2:3 3:1 3:0 15 0 55
4 . 0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 47
5 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
0:3 S:3 0:3 0:3 0 0 40

1 . Úroveň A

73 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Min… The… Ver… TJ JE… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:2 3:2 1:3 3:1 31 0 76
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
2:3 3:2 3:1 2:3 28 0 73
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
2:3 2:3 3:1 3:2 28 0 73
4 .
TJ (H. B + T. Y)
3:1 1:3 1:3 3:1 26 0 71
5 . 1:3 3:2 2:3 1:3 17 0 62

1 . Úroveň A

68 bodů
5. místo (3. místo v mužích)
Min… JE… Ver… LoL Tri… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 95
2 . 1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 86
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3 0:3 3:0
3:S
23 0 68
4 . 0:3 0:3 0:3
3:0
13 0 58
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 0:3
S:3
0:3
0 0 45

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

111 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
JE… Min… Ver… The… TJ Kab… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 1:3 3:0 3:1 3:0 3:S 39 0 114
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:1 1:3 3:0 3:2 3:0 38 0 113
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3 3:1 3:1 3:1 3:1 36 0 111
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 0:3 1:3 3:2 3:0 21 0 96
5 .
TJ (H. B + T. Y)
0:3 2:3 1:3 2:3 3:0 18 0 93
6 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
S:3 0:3 1:3 0:3 0:3 2 0 77

1 . Úroveň A

96 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
JE… Min… The… Ver… E.X… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:S 47 0 122
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
0:3 3:0 3:1 3:0 37 0 112
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 0:3 3:2 3:0 22 0 97
4 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
1:3 1:3 2:3 3:0 21 0 96
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
S:3 0:3 0:3 0:3 0 0 75

2 . Úroveň A

108 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Ver… E.X… JIRO The… Pet… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:S 48 0 108
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 3:0 0:3 3:0 3:S 28 0 88
3 . 0:3 0:3 3:1 3:1 3:S 26 0 86
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 3:0 1:3
2:3
3:S 23 0 83
5 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 0:3 1:3
3:2
3:S 17 0 77
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

1 . Úroveň A

96 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Min… JE… The… Ver… The… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:1 2:3 3:2 3:0 37 0 112
2 . 1:3 3:0 3:2 3:1 35 0 110
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:2 0:3 3:0 3:2 31 0 106
4 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
2:3 2:3 0:3 3:0 21 0 96
5 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 1:3 2:3 0:3 6 0 81

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

103 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Min… JE… Ver… Yan… Au LoL B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:2 3:2 3:0 3:0 3:0 44 0 119
2 . 2:3 1:3 3:0 3:0 3:0 35 0 110
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
2:3 3:1 2:3
2:3
3:0 28 0 103
4 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
0:3 0:3 3:2 3:1 3:0 26 0 101
5 . 0:3 0:3
3:2
1:3 2:3 12 0 87
6 . 0:3 0:3 0:3 0:3 3:2 7 0 82

1 . Úroveň A

103 bodů
4. místo (2. místo v mužích)
JE… Min… Ver… The… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 1:3 3:0 41 0 116
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
0:3 3:1 3:1 3:1 33 0 108
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 103
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:1 1:3 0:3
S:3
13 0 88
5 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3 1:3 0:3
3:S
12 0 87

2 . Úroveň A

109 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Ver… Mar… Mil… LoL E.X… Goo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 49 0 109
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
1:3
3:2
1:3 3:0 3:0 31 0 91
3 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3
2:3
3:2 3:1 3:0 29 0 89
4 . 0:3 3:1 2:3 3:2 3:0 29 0 89
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 0:3 1:3 2:3 2:3 8 0 68
6 . 0:3 0:3 0:3 0:3 3:2 7 0 67

1 . Úroveň A

97 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
JE… The… Min… Ver… Mil… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 123
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 3:2 3:1 3:0 35 0 110
3 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
1:3 2:3 2:3 3:0 23 0 98
4 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3 1:3 3:2 3:1 22 0 97
5 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 77

Podzimní sezóna 2016

2 . Úroveň A

75 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
The… Kom… LoL Ver… Mil… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 108
2 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
2:3 3:2
3:1
3:2 33 0 93
3 . 0:3 2:3 3:S 3:0 27 0 87
4 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3
1:3
S:3 3:0 15 0 75
5 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 2:3 0:3 0:3 4 0 64

3 . Úroveň B

91 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Ver… ZEM… Bon… P … sme… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:2 3:0 3:1 3:0 46 0 91
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
2:3 2:3 3:1 3:0 32 0 77
3 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
0:3 3:2 3:2
3:0
31 0 76
4 . 1:3 1:3 2:3 3:1 19 0 64
5 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
0:3 0:3
0:3
1:3 2 0 47

2 . Úroveň A

68 bodů
18. místo (14. místo v mužích)
Kom… LoL GR… Gop… Ver… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
1:3
3:1
3:0
3:0 39 0 99
2 .
3:1
2:3 3:1
3:1
37 0 97
3 . 1:3 3:2 3:0 3:1 35 0 95
4 .
0:3
1:3 0:3
3:2
11 0 71
5 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3
1:3
1:3
2:3
8 0 68

3 . Úroveň B

93 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Ver… ZEM… JA… sme… Roš… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 93
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
1:3 3:0 3:0
3:0
41 0 86
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 0:3 3:0 3:0 28 0 73
4 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
0:3 0:3 0:3 3:1 11 0 56
5 .
Rošťáci (J. Frolka + L. G)
0:3
0:3
0:3 1:3 2 0 47

Jarní sezóna 2015

1 . Úroveň A

79 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Bad… TJ… DoM… Yan… Ver… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Badmen (Z. Pezlar + S. Haider)
2:3 3:1 3:0 3:0 41 0 116
2 .
TJ Mazecz Voe (aPaqNa1no:) (J. Samek + P. Horak)
3:2 3:2 3:1
3:2
38 0 113
3 .
DoMoteam (P. Doležal + m. mošner)
1:3 2:3 3:0 3:0 32 0 107
4 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
0:3 1:3 0:3 3:0 15 0 90
5 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3
2:3
0:3 0:3 4 0 79

2 . Úroveň A

98 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Ver… Yan… Gop… Eli… bad… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:S
2:3 3:0 3:1 38 0 98
2 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
S:3
3:1
3:2
3:2
29 0 89
3 . 3:2 1:3
1:3
3:0
26 0 86
4 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3
2:3
3:1
3:2
24 0 84
5 .
bad guys‏ (M. Dufka + D. Přecechtěl)
1:3
2:3
0:3
2:3
10 0 70

3 . Úroveň B

91 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Ver… Spe… VV The… Pek… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:2 3:0 3:1 3:0 46 0 91
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
2:3 3:0 3:1 3:0 41 0 86
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0 26 0 71
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
1:3 1:3 0:3 3:0 17 0 62
5 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 45

3 . Úroveň B

84 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
Mil… Ver… ALFA Svo… P^2 B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:1
3:0
3:0
3:1 48 0 93
2 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
1:3
3:0 3:1 3:0 39 0 84
3 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
0:3 0:3
3:1
3:0
24 0 69
4 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
0:3
1:3
1:3
3:0
17 0 62
5 . 1:3 0:3
0:3
0:3
2 0 47

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.09.2018 18:30 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Sprint 1:3
25.09.2018 17:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Badminton Líšeň 3:1
13.09.2018 18:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Badminton Líšeň 1:3
11.09.2018 18:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:0
28.08.2018 17:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 2:3
27.08.2018 17:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sprint 3:0
21.08.2018 18:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Badminton Líšeň 2:3
20.08.2018 16:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:1
31.07.2018 18:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Sprint 3:2
26.07.2018 18:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Sprint 2:3
24.07.2018 18:00 1. TJ (H. B, T. Y) Sprint 3:1
24.07.2018 17:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 2:3
28.06.2018 19:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Badminton Líšeň 0:3
18.06.2018 18:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Badminton Líšeň 3:0
13.06.2018 18:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Sprint 0:3
30.05.2018 18:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Badminton Líšeň 3:1
29.05.2018 17:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Sprint 0:3
22.05.2018 17:00 1. TJ (H. B, T. Y) Sprint 3:1
18.05.2018 18:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Badminton Líšeň 3:1
15.05.2018 17:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:1
01.05.2018 18:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
24.04.2018 17:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Badminton Líšeň 1:3
19.04.2018 17:30 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Badminton Líšeň 3:0
17.04.2018 17:30 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 2:3
27.03.2018 18:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Badminton Líšeň 3:0
27.03.2018 17:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Badminton Líšeň 3:0
19.03.2018 13:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) 3:S
13.03.2018 17:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Badminton Líšeň 3:0
06.03.2018 19:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 3:0
20.02.2018 17:30 1. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Badminton Líšeň 3:0
15.02.2018 19:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Badminton Líšeň 2:3
13.02.2018 17:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Badminton Líšeň 2:3
03.02.2018 15:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 0:3
30.01.2018 18:30 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Badminton Líšeň 3:1
23.01.2018 17:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Badminton Líšeň 2:3
18.01.2018 07:30 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:0
12.01.2018 16:00 1. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
09.01.2018 17:00 1. Au (B. Melichar, D. Janečková) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
29.12.2017 09:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Sprint 1:3
19.12.2017 18:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
14.12.2017 18:30 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:0
12.12.2017 18:00 1. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Sprint 3:0
26.11.2017 15:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
20.11.2017 07:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:0
16.11.2017 19:00 2. Gooners (P. Matulka ml., V. Kubáň) Badminton Líšeň 3:0
11.11.2017 09:00 2. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Badminton Líšeň 3:1
10.11.2017 19:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 3:0
29.10.2017 15:00 1. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 3:1
24.10.2017 16:30 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 1:3
19.10.2017 08:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Sprint 0:3
17.10.2017 16:30 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Badminton Líšeň 3:2
27.01.2017 16:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 3:0
19.01.2017 19:30 2. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
19.01.2017 18:30 2. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 0:3
20.12.2016 08:00 3. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Sprint 3:1
13.12.2016 18:00 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
13.12.2016 17:30 3. smeborci :D (Z. Kopáčková, M. Pospíšil) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
13.12.2016 08:30 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sprint 3:2
29.11.2016 18:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
28.11.2016 08:30 2. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Sprint 0:3
23.11.2016 08:30 2. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Sprint 1:3
14.11.2016 07:30 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 1:3 Komentáře
30.10.2016 17:00 3. smeborci :D (Z. Kopáčková, M. Pospíšil) Sprint 3:0
26.10.2016 08:30 3. Rošťáci (J. Frolka, L. G) Sprint 3:0
25.10.2016 17:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:1
23.10.2016 09:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sprint 3:1
28.05.2015 18:00 1. Badmen (Z. Pezlar, S. Haider) Sprint 0:3
26.05.2015 18:00 1. DoMoteam (P. Doležal, m. mošner) Badminton Jehnice 0:3
26.05.2015 16:00 1. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) Sprint 0:3
19.05.2015 20:00 1. TJ Mazecz Voe (aPaqNa1no:) (J. Samek, P. Horak) Sprint 2:3 Komentáře
29.04.2015 18:00 2. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) 3:S Komentáře
24.04.2015 16:00 2. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Sprint 3:0
14.04.2015 19:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 2:3
10.04.2015 09:00 2. bad guys‏ (M. Dufka, D. Přecechtěl) Sprint 3:1
30.03.2015 16:00 3. VV (V. Holý, V. Kabrhel) Sprint 3:0
27.03.2015 15:30 3. Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová, S. Hlaváčková) Sprint 3:0
21.03.2015 10:00 3. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Sprint 3:1
12.03.2015 08:00 3. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 3:2
28.02.2015 11:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Sprint 3:0
28.02.2015 10:00 3. Svoboda&syn (J. Svoboda, L. Svoboda) Sprint 3:1
20.02.2015 15:30 3. ALFA (S. Zmek, M. Pavlík) Sprint 3:0
11.02.2015 15:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 1:3 Komentáře
2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) S:3
1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím