Broněk Melichar

Broněk Melichar (50 let)

ID: 21530

Brno

  • 103 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sprint
  • 3 /49
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 37
    Zápasů v lize ( 14 / 21 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

1 . Úroveň A

129 bodů
6. místo (1. místo v ženách)
JIRO E.X… Mar… Kab… ALPY B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:2
5 14 159
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
2:3
2 11 153
3 . 0 0 140
4 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
0 -11 129
5 . 0 -14 126

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

291 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
JIRO ALPY Kab… E.X… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:3 3:1 3:0 3:0 19 0 89
2 . 3:2 3:1
1:3
3:1 15 0 85
3 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3 1:3
3:1
3:0 13 0 83
4 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3
3:1
1:3
3:2 10 0 80
5 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3 1:3 0:3 2:3 3 0 73

1 . Úroveň A

298 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
ALPY JIRO Kab… Mar… LoL B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2 3:1 3:0 20 0 90
2 . 1:3 3:2 3:0
3:S
16 0 86
3 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
2:3 2:3
3:0
3:S
15 0 85
4 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
1:3 0:3
0:3
3:0 7 0 77
5 . 0:3
S:3
S:3
0:3 0 0 70

1 . Úroveň A

284 bodů
3. místo (2. místo v ženách)
LoL ALPY Kab… Mar… Tri… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:2 20 0 90
2 . 1:3
3:0
3:2
3:2 15 0 85
3 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3
0:3
3:0
3:2
11 0 81
4 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3
2:3
0:3 3:0 8 0 78
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
2:3 2:3
2:3
0:3 6 0 76

1 . Úroveň A

277 bodů
5. místo (3. místo v ženách)
LoL Tri… ALPY Kab… E.X… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2 3:1 3:2 18 0 88
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:2 3:0
3:1
16 0 86
3 . 2:3 2:3 3:2 3:0 14 0 84
4 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3 0:3 2:3 3:0 9 0 79
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
2:3
1:3
0:3 0:3 3 0 73

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

45 bodů
7. místo (2. místo v ženách)
Tri… Kab… ALPY E.X… Ryc… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:2 2:3
3:1
3:S
16 0 46
2 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
2:3 2:3 3:1 3:0 15 0 45
3 . 3:2 3:2 1:3 3:0 15 0 45
4 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3
1:3 3:1 3:1 12 0 42
5 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
S:3
0:3 0:3 1:3 1 0 31

1 . Úroveň A

40 bodů
8. místo (4. místo v ženách)
The… Min… Ver… LoL Kab… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:2 3:2 3:0 3:0 20 0 60
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
2:3 3:2 3:0 3:S 17 0 57
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
2:3 2:3 3:1 3:0 15 0 55
4 . 0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 47
5 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
0:3 S:3 0:3 0:3 0 0 40

2 . Úroveň A

69 bodů
5. místo (2. místo v ženách)
Kab… LoL Tri… E.X… ZIL… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3
3:0
3:1
3:0
39 0 69
2 .
3:1
2:3
3:2 3:0 37 0 67
3 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3
3:2
3:0 3:0 35 0 65
4 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3
2:3 0:3 3:1 17 0 47
5 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3
0:3 0:3 1:3 2 0 32

2 . Úroveň A

56 bodů
9. místo (4. místo v ženách)
TJ The… Kab… Ryc… Gop… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
TJ (H. B + T. Y)
3:0 3:1 3:0 3:1 48 0 78
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 69
3 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3 0:3
3:1
3:0
26 0 56
4 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
0:3 0:3
1:3
3:0 15 0 45
5 . 1:3 0:3
0:3
0:3 2 0 32

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

77 bodů
14. místo (4. místo v ženách)
JE… Min… Ver… The… TJ Kab… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 1:3 3:0 3:1 3:0 3:S 39 0 114
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:1 1:3 3:0 3:2 3:0 38 0 113
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3 3:1 3:1 3:1 3:1 36 0 111
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 0:3 1:3 3:2 3:0 21 0 96
5 .
TJ (H. B + T. Y)
0:3 2:3 1:3 2:3 3:0 18 0 93
6 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
S:3 0:3 1:3 0:3 0:3 2 0 77

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.01.2019 20:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Badminton Líšeň 1:3
25.01.2019 19:00 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
13.01.2019 19:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
12.01.2019 15:16 1. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Sport Centrum Kuklenská 3:0
30.12.2018 10:59 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) 3:S Komentáře
21.12.2018 19:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sprint 2:3
16.12.2018 17:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sprint 2:3
14.12.2018 19:00 1. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
28.11.2018 20:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
28.11.2018 19:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
25.11.2018 19:00 1. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Badminton Líšeň 3:0
16.11.2018 19:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Badminton Líšeň 1:3
31.10.2018 20:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 1:3
31.10.2018 18:00 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Badminton Jehnice 3:0
24.10.2018 20:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 0:3
15.10.2018 17:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sport Centrum IVANOVICE 2:3
30.09.2018 19:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 2:3
27.09.2018 19:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 3:1
24.09.2018 21:00 2. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sprint 2:3
19.09.2018 20:00 2. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) Sprint 3:0
31.08.2018 17:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Sport Centrum IVANOVICE S:3
27.08.2018 17:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 0:3
13.08.2018 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
13.08.2018 19:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 0:3
26.07.2018 20:00 2. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:0 Komentáře
26.07.2018 19:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 3:1 Komentáře
19.07.2018 20:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 3:0
17.07.2018 20:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
27.06.2018 20:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Jehnice 0:3
19.06.2018 21:00 2. TJ (H. B, T. Y) Sport Centrum Kuklenská 1:3
19.06.2018 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
11.06.2018 17:00 2. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) Sprint 3:1 Komentáře
30.05.2018 18:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 1:3
18.05.2018 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 0:3
18.05.2018 19:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Sprint 0:3
09.05.2018 21:00 1. TJ (H. B, T. Y) Badminton Jehnice 0:3
1. JE-GR (?. Gratclová, M. Ježík) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím