Michaela Dóciová

Michaela Dóciová (29 let)

ID: 20199

Brno

  • 144 zápasů

    od roku 2014
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 17
    Zápasů v lize ( 11 / 1 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň B

55 bodů
27. místo (7. místo v ženách)
P^2 Kup… Bor… Tlu… Ňuň… Akt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:S 2:3
3:1
3:S
38 0 68
2 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:S
3:0
3:2
3:S 33 0 63
3 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
S:3
S:3
3:2
3:0
3:S 25 0 55
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
3:2
0:3
2:3
2:3
3:S
21 0 51
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
2:3
0:3
3:2
3:S 20 0 50
6 .
S:3
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 30

3 . Úroveň A

45 bodů
34. místo (7. místo v ženách)
Tri… Pet… Tam… ZIL… Bor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 97
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 3:0 3:0 3:S 36 0 81
3 . 0:3 0:3
3:1
3:S
21 0 66
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 0:3
1:3
3:S 12 0 57
5 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
0:3 S:3
S:3
S:3 0 0 45

4 . Úroveň B

74 bodů
17. místo (4. místo v ženách)
Bor… Akt… Kup… koh… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
3:1
3:2
3:0
3:1
44 0 74
2 .
1:3
3:0 3:2 3:0 37 0 67
3 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
2:3
0:3
1:3
3:0
19 0 49
4 .
0:3
2:3
3:1
2:3
19 0 49
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
0:3
0:3
3:2
11 0 41

5 . Úroveň B

65 bodů
20. místo (5. místo v ženách)
Bor… TWI… Tlu… Geo… Čup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 65
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 56
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3
3:1
3:0
24 0 39
4 .
0:3
0:3
1:3
3:1
13 0 28
5 .
Čuprózní prďáci (M. Černochová + T. Halamíček)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.05.2018 18:00 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Sprint 3:0 Komentáře
11.05.2018 19:00 4. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sprint 3:2 Komentáře
22.04.2018 19:00 3. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 0:3
28.03.2018 08:30 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Sprint 3:2 Komentáře
27.03.2018 20:00 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Club Classic 3:1 Komentáře
20.03.2018 19:00 4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
04.03.2018 20:00 4. kohouti (L. Doležal, A. Sedláčková) Sprint 3:0 Komentáře
25.02.2018 19:00 5. Čuprózní prďáci (M. Černochová, T. Halamíček) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
24.02.2018 11:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Sprint 3:0 Komentáře
11.02.2018 18:00 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
04.02.2018 14:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sprint 3:1 Komentáře
3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) S:3
4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) S:3
3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) S:3
3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) S:3 Komentáře
4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) S:3 Komentáře
4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím