Image 1

Roman Černý (27 let)

ID: 23226

Brno

  • 51 zápasů

    od roku 2015
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Club Classic
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 51
    Zápasů v lize ( 20 / 23 / 8) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

5 . Úroveň A

31 bodů
33. místo (23. místo v mužích)
Hoo… Kou… Prá… Béč… PMM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hookah Smokers (F. Hyža + M. Štora)
0:3
0:3
3:S
3:S
20 0 35
2 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
3:0
0:3
3:S S:S 18 0 33
3 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
3:0
3:0
S:S S:S 16 0 31
4 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5
5 .
PMM team (P. Macek + M. Macková)
S:3
S:S S:S S:S -15 0 0

4 . Úroveň A

38 bodů
34. místo (25. místo v mužích)
Ami… E.X… Pod… Prá… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amici (L. Paseková + H. S)
3:0
3:1
3:0
3:0 50 0 80
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3
3:2
3:0
3:0
35 0 65
3 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
1:3
2:3
S:S
3:0 14 0 44
4 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
0:3
0:3
S:S
3:0
8 0 38
5 .
Horákovi (A. Horák + M. Duchoslavová)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

4 . Úroveň B

43 bodů
32. místo (22. místo v mužích)
P … JA… Prá… ToS sma… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:2
3:0 3:S 43 0 73
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 3:2 3:0 3:0 37 0 67
3 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
2:3
2:3 S:S 3:S 13 0 43
4 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 S:S 3:1 6 0 36
5 .
smajlici (L. Zrzavý + M. Molnarová)
S:3 0:3 S:3 1:3 2 0 32

4 . Úroveň A

66 bodů
19. místo (15. místo v mužích)
KAT… H2OO Prá… Kup… TWI… Béč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
1:3 3:1 3:0 3:0 3:0 41 0 71
2 . 3:1 2:3 3:0 3:1 3:0 41 0 71
3 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
1:3 3:2
3:2
3:0 3:0 36 0 66
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3 0:3
2:3
3:1
2:3
15 0 45
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 1:3 0:3
1:3
3:S
12 0 42
6 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
0:3 0:3 0:3
3:2
S:3
7 0 37

Jarní sezóna 2016

3 . Úroveň B

52 bodů
30. místo (18. místo v mužích)
LoL Mau… Rac… Tam… Pod… Prá… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0 3:0 3:1 49 0 94
2 .
Mauíci (L. Mauer + E. Mauerová)
0:3
3:0
2:3
3:0
3:0
33 0 78
3 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3
0:3
3:1
3:1
3:0
28 0 73
4 . 0:3
3:2
1:3
3:0 3:1 28 0 73
5 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3 0:3
1:3
0:3 3:2 9 0 54
6 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
1:3
0:3
0:3
1:3 2:3 7 0 52

4 . Úroveň B

61 bodů
26. místo (16. místo v mužích)
Hap… Prá… The… Min… Pek… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
3:0
3:1
3:1
3:1
46 0 76
2 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
0:3
3:1 3:1
3:2
31 0 61
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
1:3
1:3
3:1
3:0
28 0 58
4 .
1:3
1:3
1:3
3:1
17 0 47
5 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
1:3
2:3
0:3
1:3
8 0 38

5 . Úroveň A

39 bodů
33. místo (18. místo v mužích)
Pek… Prá… TWI… Pod… Geo… Gru… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
3:0
3:0
3:S
3:0
3:0 48 0 63
2 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
0:3
3:0
S:S 3:0 3:S 24 0 39
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
0:3
3:0 3:S 18 0 33
4 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
S:3 S:S
3:0
3:0 S:S 12 0 27
5 .
0:3
0:3 0:3 0:3 S:S -4 0 11
6 .
Grupa (V. Zmeková + B. Zmek)
0:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 7

4 . Úroveň B

31 bodů
34. místo (19. místo v mužích)
ALFA JA… P^2 Prá… Pod… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
3:1
3:0
S:S
3:0
32 0 62
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3
3:1
1:3
3:1 26 0 56
3 .
0:3
1:3
3:0
3:2 24 0 54
4 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
S:S
3:1
0:3
S:S 1 0 31
5 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3
1:3 2:3 S:S 1 0 31

Podzimní sezóna 2015

3 . Úroveň A

42 bodů
24. místo (14. místo v mužích)
KOM… Hap… Bon… The… Prá… H2OO Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3
3:0
3:1
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
0:3
0:3
3:1
3:1
3:0
28 0 58
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
1:3
1:3
3:1
2:3
16 0 46
5 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
0:3
0:3
1:3
1:3
3:S 12 0 42
6 .
0:3
0:3
0:3
3:2
S:3 7 0 37

4 . Úroveň A

62 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
Prá… TWI… Jus… Sur… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
3:0 3:0 3:S 47 0 62
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 3:0 3:S 30 0 45
3 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3 0:3 3:S 13 0 28
4 . S:3 S:3 S:3 0 0 15

4 . Úroveň A

34 bodů
24. místo (14. místo v mužích)
P^2 čís… Mar… Prá… Bod… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:1
3:S 3:0 43 0 58
2 .
číslo 5 žije (J. Robotka + V. Robotka)
2:3
3:2
3:1 3:0 37 0 52
3 .
Martin a Domča (M. Adamec + D. Adamcová)
1:3
2:3
3:2 3:2 24 0 39
4 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
S:3 1:3 2:3 3:0 19 0 34
5 . 0:3 0:3 2:3 0:3 4 0 19

3 . Úroveň B

30 bodů
26. místo (13. místo v mužích)
Sme… Eli… LoL Rac… Prá… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smečaři (A. Čerbák + D. Paseka)
3:0 3:1 3:0 3:0 50 0 80
2 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3
3:1
3:0
3:0 37 0 67
3 . 1:3
1:3
3:1
3:0 28 0 58
4 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 45
5 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.06.2017 13:05 5. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) S:S
01.06.2017 13:05 5. PMM team (P. Macek, M. Macková) S:S
09.05.2017 19:30 5. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
09.05.2017 19:00 5. Hookah Smokers (F. Hyža, M. Štora) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
25.04.2017 17:00 4. Amici (L. Paseková, H. S) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
23.04.2017 16:00 4. Horákovi (A. Horák, M. Duchoslavová) 3:0 Komentáře
07.04.2017 19:00 4. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 0:3 Komentáře
19.03.2017 19:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Club Classic 2:3
14.03.2017 20:00 4. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Club Classic 2:3 Komentáře
28.02.2017 19:00 4. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Badminton Líšeň 1:3
26.02.2017 21:00 4. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) fit4all centrum 3:0
26.02.2017 19:30 4. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) fit4all centrum 3:2
22.02.2017 21:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
21.02.2017 19:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0
31.05.2016 19:00 3. Racketeers (H. B, A. B) Sprint 0:3 Komentáře
31.05.2016 09:30 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 1:3
19.05.2016 19:00 3. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) fit4all centrum 2:3
16.05.2016 21:00 3. Mauíci (L. Mauer, E. Mauerová) Sprint 0:3 Komentáře
12.05.2016 21:00 3. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 1:3
22.04.2016 20:30 4. Minions (M. Sádovský, M. Krátký) Badminton Líšeň 3:1
18.04.2016 18:30 4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Club Classic 3:1
11.04.2016 16:00 4. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Club Classic 0:3 Komentáře
06.04.2016 21:00 4. Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová, S. Hlaváčková) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
30.03.2016 20:30 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Club Classic 3:0
29.03.2016 22:00 5. Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová, S. Hlaváčková) Sprint 0:3
22.03.2016 20:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
01.03.2016 09:40 4. ALFA (S. Zmek, M. Pavlík) S:S
01.03.2016 09:40 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) S:S
29.02.2016 20:30 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 0:3 Komentáře
10.02.2016 20:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
29.01.2016 10:00 3. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Club Classic 1:3 Komentáře
28.01.2016 17:00 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Club Classic 1:3 Komentáře
27.01.2016 18:30 3. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
21.01.2016 19:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) fit4all centrum 0:3 Komentáře
06.12.2015 19:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0
06.12.2015 15:00 4. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Sprint 3:0
26.11.2015 21:00 4. číslo 5 žije (J. Robotka, V. Robotka) Club Classic 1:3
22.11.2015 16:00 4. Martin a Domča (M. Adamec, D. Adamcová) fit4all centrum 2:3
18.11.2015 21:00 4. Body zdarma (R. Stískalová, T. Světnický) Centrum Viktoria 3:0
29.10.2015 20:30 3. Smečaři (A. Čerbák, D. Paseka) Sprint 0:3
28.10.2015 09:30 3. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 0:3
20.10.2015 20:30 3. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) fit4all centrum 0:3
11.10.2015 12:00 3. Racketeers (H. B, A. B) Sprint 0:3 Komentáře
4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) S:S Komentáře
4. ToS (D. Kovář, L. Man) S:S
3. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) 3:S
4. smajlici (L. Zrzavý, M. Molnarová) 3:S
5. Grupa (V. Zmeková, B. Zmek) 3:S
4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) S:3
4. Surikatky (I. Polišenská, R. Halamíčkova) 3:S
5. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) S:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím