Image 1

Lukas Svoboda (23 let)

ID: 21460

Brno

  • 46 zápasů

    od roku 2014
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v fit4all centrum
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 46
    Zápasů v lize ( 23 / 19 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2015

3 . Úroveň A

18 bodů
17. místo (10. místo v mužích)
Hap… ami… VoK… Svo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
3:1
3:0
3:S 45 0 60
2 .
amitié (L. Paseková + H. B)
1:3
S:S
3:1
11 0 26
3 .
VoKo :-) (Z. Kopáčková + J. Vodák)
0:3
S:S
3:0
10 0 25
4 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
S:3
1:3
0:3
3 0 18

3 . Úroveň A

6 bodů
16. místo (10. místo v mužích)
Fer… Svo… The… Sur… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
3:2
3:S 3:S 38 0 53
2 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
2:3
S:S S:S -9 0 6
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3 S:S S:S -14 0 1
4 . S:3 S:S S:S -14 0 1

2 . Úroveň A

38 bodů
14. místo (9. místo v mužích)
ZTP… The… KOM… The… Svo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:1 3:0 48 0 78
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 3:1 3:0 3:2 35 0 65
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3 1:3 3:1
3:1
24 0 54
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
1:3 0:3 1:3
3:1
15 0 45
5 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
0:3 2:3
1:3
1:3
8 0 38

3 . Úroveň A

74 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Svo… Hap… Lan… VoK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
3:1
3:2
3:0
44 0 74
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
1:3
3:S
3:1
31 0 61
3 .
2:3
S:3
3:2 17 0 47
4 .
VoKo :-) (Z. Kopáčková + J. Vodák)
0:3
1:3
2:3 8 0 38

Jarní sezóna 2015

3 . Úroveň A

70 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
Eli… Spe… Svo… Fer… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
3:1
3:1
3:0
3:S 45 0 90
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 84
3 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
1:3
1:3
3:1
3:S 25 0 70
4 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
0:3
0:3
1:3
3:S 12 0 57
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3
0:3
S:3 S:3 0 0 45

3 . Úroveň B

80 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
The… Svo… The… TiŠe VV Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:0 3:0 3:1 3:S 47 0 92
2 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
0:3
3:0
3:0
3:2
35 0 80
3 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3
0:3
3:0
3:0
26 0 71
4 .
TiŠe (V. Tichý + P. Šebest)
1:3 0:3
0:3
3:S 12 0 57
5 . S:3
2:3
0:3
S:3 4 0 49

4 . Úroveň B

76 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
Svo… KOM… Duc… WIL… BB Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
3:2
3:1
3:0
3:0 46 0 76
2 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
2:3
3:1
3:1
3:0
39 0 69
3 .
Duck team (P. Kupčík + K. Moudrá)
1:3
1:3
2:3
3:0
21 0 51
4 .
0:3
1:3
3:2
2:3 15 0 45
5 . 0:3
0:3
0:3
3:2 9 0 39

3 . Úroveň B

62 bodů
23. místo (18. místo v mužích)
Mil… Ver… ALFA Svo… P^2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:1
3:0
3:0
3:1 48 0 93
2 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
1:3
3:0 3:1 3:0 39 0 84
3 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
0:3 0:3
3:1
3:0
24 0 69
4 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
0:3
1:3
1:3
3:0
17 0 62
5 . 1:3 0:3
0:3
0:3
2 0 47

Podzimní sezóna 2014

3 . Úroveň A

68 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
The… Luk… Svo… Lan… Béč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
3:0
3:0
2:3
3:S 40 0 85
2 .
Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý + M. Veselý)
0:3
2:3
3:1 3:2 24 0 69
3 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
0:3
3:2
2:3
3:S 23 0 68
4 .
3:2
1:3
3:2
0:3 20 0 65
5 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
S:3 2:3 S:3 3:0 17 0 62

2 . Úroveň A

73 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
Bal… The… Šne… Jan… Svo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bald threshers (L. Čapatý + K. Pecha)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 112
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 3:2 3:1 3:0 33 0 93
3 .
Šnečci (R. Klimeš + D. Wiesnerová)
0:3 2:3
3:1
1:3 17 0 77
4 .
Jane & Blackster (J. Chovancová + O. Černý)
0:3 1:3
1:3
3:1 15 0 75
5 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
0:3 0:3 3:1 1:3 13 0 73

3 . Úroveň B

73 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
Svo… ROSA Spe… KOM… Béč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
3:0
1:3
3:0
S:3
28 0 73
2 .
0:3
1:3
3:1
3:0 26 0 71
3 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:1
3:1
2:3 S:S 21 0 66
4 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3
1:3
3:2 3:2 20 0 65
5 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
3:S
0:3 S:S 2:3 9 0 54

4 . Úroveň A

62 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Svo… VV Duo… Loky Met… S^2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
3:1
3:S
3:0
3:0
3:0
47 0 62
2 .
1:3
3:0 3:0
3:0
3:0 42 0 57
3 .
S:3
0:3 3:1 3:0 3:0 29 0 44
4 .
0:3
0:3 1:3 3:0 3:1 21 0 36
5 .
Meteor L&M (L. Závodná + M. Závodný)
0:3
0:3
0:3 0:3
3:2
7 0 22
6 .
0:3
0:3 0:3 1:3
2:3
5 0 20

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.09.2015 08:00 3. amitié (L. Paseková, H. B) Sprint 1:3 Komentáře
06.09.2015 19:00 3. VoKo :-) (Z. Kopáčková, J. Vodák) Sprint 0:3 Komentáře
01.09.2015 08:57 3. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) S:S
01.09.2015 08:57 3. Surikatky (I. Polišenská, R. Halamíčkova) S:S
12.08.2015 19:00 3. Ferda & Ferda (D. Plachy, Z. Mindlová) fit4all centrum 2:3 Komentáře
29.07.2015 18:30 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) fit4all centrum 1:3 Komentáře
19.07.2015 19:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) fit4all centrum 1:3 Komentáře
12.07.2015 19:30 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 2:3
12.07.2015 19:00 2. ZTP tým (D. Janečková, R. Chrápavý) Sport Centrum Kuklenská 0:3
29.06.2015 18:00 3. VoKo :-) (Z. Kopáčková, J. Vodák) Sprint 3:0 Komentáře
16.06.2015 19:00 3. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
10.06.2015 19:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sprint 3:1 Komentáře
27.05.2015 18:30 3. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) fit4all centrum 1:3
22.05.2015 18:00 3. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) fit4all centrum 1:3 Komentáře
20.05.2015 18:30 3. Ferda & Ferda (D. Plachy, Z. Mindlová) fit4all centrum 3:1 Komentáře
27.04.2015 19:00 3. TiŠe (V. Tichý, P. Šebest) Club Classic 3:0
24.04.2015 18:00 3. VV (V. Holý, V. Kabrhel) fit4all centrum 3:2 Komentáře
17.04.2015 19:30 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sprint 3:0 Komentáře
03.04.2015 20:00 3. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 0:3
29.03.2015 20:00 4. WILD 4 (Š. Vantuch, Š. Vantuch) fit4all centrum 3:0 Komentáře
23.03.2015 19:00 4. Duck team (P. Kupčík, K. Moudrá) Sprint 3:1 Komentáře
22.03.2015 17:00 4. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) fit4all centrum 3:2 Komentáře
06.03.2015 19:00 4. BB (F. Víšek, J. Kuchař) Sprint 3:0
28.02.2015 10:00 3. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 1:3
15.02.2015 17:00 3. ALFA (S. Zmek, M. Pavlík) fit4all centrum 1:3 Komentáře
08.02.2015 17:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) fit4all centrum 0:3 Komentáře
06.02.2015 18:30 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) fit4all centrum 3:0 Komentáře
30.01.2015 19:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) fit4all centrum 0:3 Komentáře
23.01.2015 18:00 3. Langr (G. Bociánová, J. Langr) fit4all centrum 2:3 Komentáře
20.01.2015 19:30 3. Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý, M. Veselý) fit4all centrum 3:2 Komentáře
04.01.2015 16:00 2. Bald threshers (L. Čapatý, K. Pecha) Sprint 0:3
02.01.2015 19:00 2. Šnečci (R. Klimeš, D. Wiesnerová) Badminton Jehnice 3:1
14.12.2014 16:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Jehnice 0:3
12.12.2014 18:30 2. Jane & Blackster (J. Chovancová, O. Černý) fit4all centrum 1:3
30.11.2014 14:00 3. ROSA (R. Jedlička, S. Kociánová) Sprint 3:0 Komentáře
23.11.2014 18:00 3. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
17.11.2014 18:00 3. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 1:3
27.10.2014 19:30 4. Meteor L&M (L. Závodná, M. Závodný) Club Classic 3:0 Komentáře
22.10.2014 20:00 4. S^2 (a. efghi, T. Skrášek) Club Classic 3:0 Komentáře
17.10.2014 19:00 4. VV (V. Holý, V. Kabrhel) fit4all centrum 3:1 Komentáře
14.10.2014 18:00 4. Loky (F. Jedlička, V. Mráčková) Sprint 3:0 Komentáře
3. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) 3:S
3. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) 3:S
3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) S:3
4. Duo Green (P. Dočkal, D. Šteflíčková) 3:S Komentáře
3. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím