Image 1

David Nedbal (26 let)

ID: 29227

Brno

  • 28 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Club Classic
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 13 / 11 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň A

37 bodů
35. místo (27. místo v mužích)
ToS Ski… MY2 Geo… Mam… Ede… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
1:3 3:0
3:0
3:S 30 0 45
2 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
3:0
S:S 3:0
3:0
S:S 22 0 37
3 . 3:1 S:S 3:1 S:S S:S 6 0 21
4 . 0:3 0:3 1:3 S:S S:S -6 0 9
5 .
0:3
0:3
S:S S:S S:S -12 0 3
6 .
Eden Profi (P. Stašek + R. Vondrák)
S:3 S:S S:S S:S S:S -16 0 -1

4 . Úroveň B

36 bodů
38. místo (29. místo v mužích)
JA… Ryc… koh… P^2 Alk… Ski… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:1 1:3 3:1 3:0 3:1 39 0 69
2 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
1:3 1:3 3:0 3:0 3:0 34 0 64
3 . 3:1 3:1 3:2 0:3 3:S 33 0 63
4 . 1:3 0:3 2:3 3:S 3:1 22 0 52
5 . 0:3 0:3 3:0 S:3
3:1
19 0 49
6 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
1:3 0:3 S:3 1:3
1:3
6 0 36

5 . Úroveň A

59 bodů
25. místo (21. místo v mužích)
Ski… Ede… Geo… PLA… Čup… Pop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
3:0
3:0
3:S
3:S
3:S 44 0 59
2 .
Eden Profi (P. Stašek + R. Vondrák)
0:3
3:1
3:S
3:S
3:S
33 0 48
3 .
0:3
1:3
3:S 3:S S:S 14 0 29
4 .
PLAN B (M. Haman + B. Hamanová)
S:3
S:3
S:3
S:S
S:S -8 0 7
5 .
Čuprózní prďáci (M. Černochová + T. Halamíček)
S:3
S:3
S:3
S:S
S:S -8 0 7
6 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
S:3
S:3
S:S S:S S:S -12 0 3

4 . Úroveň A

36 bodů
36. místo (30. místo v mužích)
Tri… RZHR Tam… Akt… Ski… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 . 0:3 3:2 3:S 3:1 30 0 60
3 . 0:3 2:3
3:0
3:1
28 0 58
4 . 0:3 S:3
0:3
3:1
11 0 41
5 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
0:3 1:3
1:3
1:3
6 0 36

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň A

52 bodů
29. místo (24. místo v mužích)
Kup… Ski… PaK Kou… MY2 Muk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
2:3
3:0
3:0
3:0
3:0 43 0 58
2 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
3:2
2:3
3:1
3:0
3:S 37 0 52
3 .
0:3
3:2 2:3 3:0 3:S 28 0 43
4 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
1:3
3:2 3:2 S:S 12 0 27
5 .
0:3
0:3
0:3 2:3 S:S -1 0 14
6 .
Mukli (M. Adamec + K. Polách)
0:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 7

5 . Úroveň A

34 bodů
34. místo (28. místo v mužích)
MaRa Ree… Ski… Tlu… Muk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2 3:S 3:S 42 0 57
2 . 0:3 3:1 3:0 3:S 34 0 49
3 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
2:3 1:3
S:3
3:0 19 0 34
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
S:3 0:3
3:S
S:S 5 0 20
5 .
Mukli (M. Adamec + K. Polách)
S:3 S:3 0:3 S:S -5 0 10

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.06.2018 08:21 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) S:S
04.06.2018 08:21 5. Eden Profi (P. Stašek, R. Vondrák) S:S
31.05.2018 18:00 5. ToS (D. Kovář, L. Man) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
28.05.2018 19:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Club Classic 3:0
13.05.2018 10:00 5. Mamba (A. Nagy, M. Žvátorová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
26.04.2018 19:00 4. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) Sprint 0:3
25.04.2018 20:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 1:3
25.04.2018 09:00 4. kohouti (L. Doležal, A. Sedláčková) S:3
19.04.2018 20:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 1:3
09.04.2018 20:00 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
06.03.2018 19:00 5. Eden Profi (P. Stašek, R. Vondrák) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
05.03.2018 20:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Sprint 3:0 Komentáře
20.02.2018 18:30 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Badminton Líšeň 1:3
14.02.2018 19:00 4. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 1:3 Komentáře
14.02.2018 18:00 4. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sprint 0:3
12.02.2018 20:00 4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Badminton Jehnice 1:3 Komentáře
30.01.2018 20:00 5. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Club Classic 3:1 Komentáře
24.01.2018 20:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Club Classic 3:0 Komentáře
17.01.2018 20:00 5. PaK (K. Lučanská, P. Nedorostek) Badminton Líšeň 2:3
09.01.2018 20:30 5. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 3:2 Komentáře
19.12.2017 20:00 5. Mukli (M. Adamec, K. Polách) 3:0
18.12.2017 18:00 5. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) Badminton Jehnice 2:3
12.12.2017 19:30 5. ReePro (M. Prokop, H. Rychnovský) fit4all centrum 1:3
5. PLAN B (M. Haman, B. Hamanová) 3:S
5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) S:3 Komentáře
5. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) 3:S
5. Čuprózní prďáci (M. Černochová, T. Halamíček) 3:S Komentáře
5. Mukli (M. Adamec, K. Polách) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím