Alena Kuchníková

Alena Kuchníková (35 let)

ID: 20061

Brno

  • 83 zápasů

    od roku 2014
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 21 / 7 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2015

2 . Úroveň A

43 bodů
12. místo (3. místo v ženách)
Gop… Spe… KOM… Baz… Lan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:0
3:0
3:1
48 0 78
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
1:3 3:1
3:0
3:0 39 0 69
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3
1:3
3:1
3:1
24 0 54
4 .
0:3
0:3
1:3
3:1
13 0 43
5 .
1:3
0:3
1:3
1:3
6 0 36

3 . Úroveň B

60 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
Baz… Hap… TWI… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:S 45 0 60
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
1:3
3:0
3:0
37 0 52
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
3:0
17 0 32
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3
0:3
0:3
0 0 15

2 . Úroveň A

56 bodů
15. místo (4. místo v ženách)
Gop… Spe… Mil… The… Baz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:0
3:0 52 0 97
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3
3:2
3:1 3:1 31 0 76
3 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3
2:3
3:1
2:3
19 0 64
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3
1:3 1:3
3:0
17 0 62
5 . 0:3 1:3
3:2
0:3
11 0 56

Jarní sezóna 2015

3 . Úroveň B

91 bodů
7. místo (2. místo v ženách)
Baz… The… Luk… Pek… Duc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:1 3:0 3:0 46 0 91
2 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
2:3
3:0
3:0
3:2
39 0 84
3 .
Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý + M. Veselý)
1:3
0:3
S:3 3:0 15 0 60
4 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
0:3
0:3
3:S
2:3
14 0 59
5 .
Duck team (P. Kupčík + K. Moudrá)
0:3
2:3
0:3
3:2
13 0 58

3 . Úroveň A

74 bodů
13. místo (2. místo v ženách)
Mil… Baz… Spe… ALFA KOM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:0
3:0
3:1 3:1 48 0 93
2 .
0:3
3:2
3:1
3:2 29 0 74
3 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3
2:3
3:0 3:1 28 0 73
4 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
1:3
1:3
0:3
3:1
15 0 60
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3 2:3 1:3
1:3
10 0 55

4 . Úroveň A

75 bodů
15. místo (2. místo v ženách)
Baz… TiŠe P^2 Luk… H2OO ZULU Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:1
3:S 3:S 45 0 75
2 .
TiŠe (V. Tichý + P. Šebest)
0:3 3:1 3:2 3:1 3:S 33 0 63
3 . 0:3 1:3 1:3
3:0
3:S 22 0 52
4 .
Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý + M. Veselý)
1:3
2:3 3:1 S:S 3:S 18 0 48
5 . S:3 1:3
0:3
S:S 3:S 6 0 36
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

5 . Úroveň B

67 bodů
19. místo (4. místo v ženách)
Baz… BB Mal… Jus… Gru… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 67
2 .
0:3
3:0 3:0 3:0 39 0 54
3 .
Malej & Velká (M. Slováková + J. Dolina)
0:3 0:3 3:1 3:1 22 0 37
4 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3 1:3
3:0
15 0 30
5 .
Grupa (V. Zmeková + B. Zmek)
0:3
0:3 1:3
0:3
2 0 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.08.2015 17:00 2. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sprint 3:1 Komentáře
20.08.2015 17:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 0:3 Komentáře
17.08.2015 19:30 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
17.08.2015 19:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
20.07.2015 19:30 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sprint 3:0
16.07.2015 19:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sprint 3:1
29.06.2015 18:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sprint 0:3 Komentáře
25.06.2015 17:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 3:2 Komentáře
16.06.2015 19:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) fit4all centrum 1:3
09.06.2015 18:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 0:3
27.05.2015 19:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sprint 3:2 Komentáře
13.05.2015 20:00 3. Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý, M. Veselý) Sprint 3:1
13.05.2015 19:00 3. Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová, S. Hlaváčková) Sprint 3:0
06.05.2015 16:00 3. Duck team (P. Kupčík, K. Moudrá) Sprint 3:0
26.04.2015 18:00 3. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 3:2
22.04.2015 16:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 0:3 Komentáře
09.04.2015 18:00 3. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 3:2 Komentáře
08.04.2015 16:00 3. ALFA (S. Zmek, M. Pavlík) Sprint 3:1 Komentáře
19.03.2015 18:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Sprint 3:0
12.03.2015 19:00 4. Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý, M. Veselý) fit4all centrum 3:1 Komentáře
11.03.2015 16:00 4. TiŠe (V. Tichý, P. Šebest) Sprint 3:0
23.02.2015 19:00 5. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Sprint 3:0 Komentáře
13.02.2015 19:00 5. Malej & Velká (M. Slováková, J. Dolina) Sprint 3:0
11.02.2015 18:00 5. Grupa (V. Zmeková, B. Zmek) Sprint 3:0 Komentáře
04.02.2015 18:00 5. BB (F. Víšek, J. Kuchař) Sprint 3:0 Komentáře
4. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) 3:S
3. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) 3:S
4. ZULU (Z. Kopáčková, L. Šebík) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím