Image 1

Dana Šafářová (40 let)

ID: 21084

Brno

  • 36 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Centrum Viktoria
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 18 / 18 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2015

5 . Úroveň B

55 bodů
28. místo (5. místo v ženách)
Eva… KOM… Mar… Pet… Dra… Gru… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Eva a Vašek (V. Robotka + E. Leixnerová)
3:1
3:1
3:0
3:0
3:S
46 0 61
2 .
KOMETKY HD (H. Šimková + D. Šafářová)
1:3
3:0 3:0 3:0
3:S
40 0 55
3 .
Martin a Domča (M. Adamec + D. Adamcová)
1:3
0:3
3:0
3:1
3:S
29 0 44
4 .
0:3
0:3
0:3
3:1
3:S
17 0 32
5 .
Draci na kurtu (O. Hubík + D. Vokurková)
0:3
0:3
1:3
1:3
3:S
12 0 27
6 .
Grupa (V. Zmeková + B. Zmek)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

4 . Úroveň A

50 bodů
30. místo (8. místo v ženách)
The… Luk… Lan… P^2 KOM… Loky Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
3:0 2:3 3:1 3:1 3:S 39 0 69
2 .
Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý + M. Veselý)
0:3 3:1 3:1 3:2 3:S 33 0 63
3 . 3:2 1:3
3:1
2:3
3:S 29 0 59
4 . 1:3 1:3
1:3
3:0 3:S 24 0 54
5 .
KOMETKY HD (H. Šimková + D. Šafářová)
1:3 2:3
3:2
0:3 3:S 20 0 50
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

5 . Úroveň A

53 bodů
25. místo (4. místo v ženách)
Fer… KOM… čor… Dra… Pet… Gru… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
3:1
3:2
3:0
3:0
3:S
44 0 59
2 .
KOMETKY HD (H. Šimková + D. Šafářová)
1:3
3:S 3:0 3:0
3:S
38 0 53
3 .
čoro moro (J. Robotka + M. Robotková)
2:3
S:3 3:0
3:0
3:S
31 0 46
4 .
Draci na kurtu (O. Hubík + D. Vokurková)
0:3
0:3 0:3 3:1
3:S
17 0 32
5 .
0:3
0:3
0:3
1:3
3:S
10 0 25
6 .
Grupa (V. Zmeková + B. Zmek)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

4 . Úroveň A

38 bodů
34. místo (7. místo v ženách)
Béč… Pek… TiŠe Loky KOM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
1:3
3:1
3:0
3:2
35 0 65
3 .
TiŠe (V. Tichý + P. Šebest)
1:3
1:3
3:1 3:0 28 0 58
4 . 0:3 0:3 1:3
3:2
11 0 41
5 .
KOMETKY HD (H. Šimková + D. Šafářová)
0:3
2:3
0:3
2:3
8 0 38

Podzimní sezóna 2014

3 . Úroveň B

69 bodů
16. místo (2. místo v ženách)
Spe… 42 VV KOM… Lei… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:0
3:0
2:3
3:1 41 0 86
2 .
0:3
3:0 3:1 3:0 37 0 82
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0 26 0 71
4 .
KOMETKY HD (H. Šimková + D. Šafářová)
3:2
1:3 0:3 3:0 24 0 69
5 .
Leixnerovi (P. Leixner + E. Leixnerová)
1:3 0:3 0:3 0:3 2 0 47

4 . Úroveň A

62 bodů
21. místo (4. místo v ženách)
Béč… KOM… Kom… Kud… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
3:2
3:1
3:0
3:S
43 0 73
2 .
KOMETKY HD (H. Šimková + D. Šafářová)
2:3
2:3
3:1 3:0 32 0 62
3 .
Komínské Střely (P. Aujezdský + K. Aujezdská)
1:3
3:2
3:2
3:2
29 0 59
4 . 0:3 1:3
2:3
3:0
19 0 49
5 .
Martin a Domča (M. Adamec + D. Adamcová)
S:3
0:3
2:3
0:3
4 0 34

3 . Úroveň A

45 bodů
28. místo (7. místo v ženách)
Jan… The… Luk… VV KOM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jane & Blackster (J. Chovancová + O. Černý)
3:2
2:3 3:0 3:0 39 0 84
2 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
2:3
3:2 3:0
3:0
39 0 84
3 .
Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý + M. Veselý)
3:2 2:3 1:3 3:0 28 0 73
4 . 0:3 0:3 3:1 3:0 24 0 69
5 .
KOMETKY HD (H. Šimková + D. Šafářová)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 0 45

4 . Úroveň B

57 bodů
18. místo (3. místo v ženách)
Béč… KOM… Rec… Mar… Kom… Jus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
3:2 3:0
3:1
3:0 3:0 46 0 61
2 .
KOMETKY HD (H. Šimková + D. Šafářová)
2:3 3:1 3:0 3:0 3:0 42 0 57
3 .
Reciproký kelvin (M. M + J. Trunkát)
0:3 1:3 3:0 3:0 3:0 32 0 47
4 .
Martin a Domča (M. Adamec + D. Adamcová)
1:3
0:3 0:3
3:2
3:1
18 0 33
5 .
Komínské Střely (P. Aujezdský + K. Aujezdská)
0:3 0:3 0:3
2:3
3:0
13 0 28
6 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3 0:3 0:3
1:3
0:3
2 0 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.05.2015 20:00 5. Eva a Vašek (V. Robotka, E. Leixnerová) Sprint 1:3 Komentáře
13.05.2015 20:00 5. Martin a Domča (M. Adamec, D. Adamcová) Centrum Viktoria 3:0
11.05.2015 18:30 5. PetuMik (P. Matějíčková, M. Uhlíř) BADMINTON ŽIDENICE 3:0
06.05.2015 19:00 5. Draci na kurtu (O. Hubík, D. Vokurková) Centrum Viktoria 3:0
28.04.2015 19:30 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Centrum Viktoria 0:3
16.04.2015 18:00 4. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
16.04.2015 17:00 4. Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý, M. Veselý) Centrum Viktoria 2:3
12.04.2015 11:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Sprint 1:3
29.03.2015 18:00 5. čoro moro (J. Robotka, M. Robotková) 3:S
24.03.2015 19:00 5. PetuMik (P. Matějíčková, M. Uhlíř) Centrum Viktoria 3:0
13.03.2015 17:00 5. Ferda & Ferda (D. Plachy, Z. Mindlová) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
08.03.2015 14:00 5. Draci na kurtu (O. Hubík, D. Vokurková) Centrum Viktoria 3:0
25.02.2015 18:00 4. Loky (F. Jedlička, V. Mráčková) Sprint 2:3 Komentáře
20.02.2015 15:00 4. TiŠe (V. Tichý, P. Šebest) Sprint 0:3
11.02.2015 18:00 4. Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová, S. Hlaváčková) Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
09.02.2015 21:00 4. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) Centrum Viktoria 0:3
25.01.2015 14:00 3. Leixnerovi (P. Leixner, E. Leixnerová) Centrum Viktoria 3:0
20.01.2015 19:30 3. 42 (R. Hybášek, J. Plachetský) Centrum Viktoria 1:3
18.01.2015 20:00 3. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 3:2 Komentáře
18.01.2015 14:00 3. VV (V. Holý, V. Kabrhel) 0:3
30.12.2014 18:00 4. Komínské Střely (P. Aujezdský, K. Aujezdská) Sprint 2:3 Komentáře
29.12.2014 16:00 4. Martin a Domča (M. Adamec, D. Adamcová) Centrum Viktoria 3:0
16.12.2014 16:00 4. Kudrnka (H. Šášková, P. Šášek) Centrum Viktoria 3:1
11.12.2014 20:30 4. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
23.11.2014 12:00 3. VV (V. Holý, V. Kabrhel) Sprint 0:3
19.11.2014 18:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
17.11.2014 17:00 3. Jane & Blackster (J. Chovancová, O. Černý) Sprint 0:3
11.11.2014 19:30 3. Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý, M. Veselý) Club Classic 0:3
22.10.2014 19:00 4. Reciproký kelvin (M. M, J. Trunkát) Centrum Viktoria 3:1
21.10.2014 19:00 4. Komínské Střely (P. Aujezdský, K. Aujezdská) Centrum Viktoria 3:0
15.10.2014 20:00 4. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Centrum Viktoria 3:0
12.10.2014 11:00 4. Martin a Domča (M. Adamec, D. Adamcová) Sprint 3:0
08.10.2014 20:00 4. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) Centrum Viktoria 2:3
5. Grupa (V. Zmeková, B. Zmek) 3:S Komentáře
4. Loky (F. Jedlička, V. Mráčková) 3:S
5. Grupa (V. Zmeková, B. Zmek) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím