Image 1

Luděk Krejčí (56 let)

ID: 33361

Brno

  • 15 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 15
    Zápasů v lize ( 8 / 7 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň B

66 bodů
30. místo (7. místo v ženách)
Hor… Nit… The… ZIL… Kre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
1:3
3:2
3:0 3:0 20 14 114
2 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:1 3:2 1:3 3:0 19 3 102
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
2:3
2:3
3:S
3:0 17 0 97
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:1
S:3
3:0 13 -3 90
5 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

5 . Úroveň B

93 bodů
23. místo (5. místo v ženách)
GD… Kre… LuM… Ňuň… ToS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 97
2 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
3:2 3:2 3:2 3:0 22 11 93
3 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3 2:3 3:0 3:0 16 0 76
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 2:3 0:3 S:S 0 -3 57
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 44

5 . Úroveň A

75 bodů
26. místo (7. místo v ženách)
Hor… TWI… Kre… Tlu… MaTo Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:1
3:1 3:0 3:0 26 14 100
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:1
3:1
3:S
19 11 90
3 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 75
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
1:3
0:3
3:S
7 -11 56
5 . 0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

6 . Úroveň A

71 bodů
28. místo (7. místo v ženách)
The… Kre… Do… Šro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
3:0
3:1
3:0
34 14 88
2 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
0:3
3:2 3:0 20 11 71
3 .
Do počtu (V. Kalenský + R. Tichý)
1:3
2:3 3:0 17 0 57
4 .
Šroubováčci (R. Zrůstová + M. Urubek)
0:3
0:3 0:3 0 -11 29

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.05.2019 20:00 4. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
23.05.2019 20:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
20.05.2019 16:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 0:3
14.05.2019 17:00 4. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.04.2019 20:00 5. ToS (D. Kovář, L. Man) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
15.04.2019 17:00 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Club Classic 3:2
11.04.2019 20:00 5. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
08.04.2019 18:00 5. GD CZ+SK (M. Mráz, P. Linhartová) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
31.03.2019 14:00 5. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Badminton Líšeň 1:3
29.03.2019 07:00 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sprint 3:0
24.03.2019 21:43 5. MaTo (T. Winkler, M. Králík) 3:S Komentáře
13.03.2019 17:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 1:3
03.03.2019 17:00 6. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
26.02.2019 08:30 6. Šroubováčci (R. Zrůstová, M. Urubek) Sport Centrum Kuklenská 3:0
14.02.2019 18:00 6. Do počtu (V. Kalenský, R. Tichý) Badminton Líšeň 3:2

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím