Image 1

Marek Šimek (20 let)

ID: 33732

Brno

  • 11 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Club Classic
  • 56 /64
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 11
    Zápasů v lize ( 4 / 7 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň A

35 bodů
35. místo (28. místo v mužích)
Mas… Tlu… MT Kne… Man… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:0
3:0
3:0 3:0
3:S
29 14 83
2 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 3:1 3:0 3:0
3:S
22 11 73
3 .
0:3
1:3 3:2 3:0
3:S
16 0 56
4 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3 0:3 2:3
3:1
3:S
12 0 52
5 .
ManKO (J. Kolář + M. Šimek)
0:3 0:3 0:3
1:3
3:S
6 -11 35
6 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

7 . Úroveň A

49 bodů
38. místo (31. místo v mužích)
Kne… Man… HAKO Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
3:1
3:0
3:S
25 14 59
2 .
ManKO (J. Kolář + M. Šimek)
1:3
3:1 3:0 18 11 49
3 . 0:3 1:3
3:S
9 0 29
4 .
FancyFenci (L. Kellerová + P. Švihlík)
S:3
0:3
S:3
0 -11 9

7 . Úroveň A

28 bodů
37. místo (28. místo v mužích)
LuM… Šro… Man… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
3:1
3:0
3:0
26 14 60
2 .
Šroubováčci (R. Zrůstová + M. Urubek)
1:3
3:0
3:0 19 11 50
3 .
ManKO (J. Kolář + M. Šimek)
0:3
0:3
3:1 8 0 28
4 .
FancyFenci (L. Kellerová + P. Švihlík)
0:3
0:3 1:3 1 -11 10

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.05.2019 08:21 6. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) 3:S Komentáře
23.05.2019 21:00 6. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
23.05.2019 20:00 6. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
19.05.2019 19:00 6. MT (T. Giesl, M. Tesařová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.05.2019 17:00 6. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Club Classic 1:3 Komentáře
17.04.2019 21:00 7. FancyFenci (L. Kellerová, P. Švihlík) Centrum Viktoria 3:0
15.04.2019 17:30 7. HAKO (R. Kolářová, M. Haman) Club Classic 3:1
14.04.2019 10:00 7. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Club Classic 1:3 Komentáře
25.03.2019 16:00 7. Šroubováčci (R. Zrůstová, M. Urubek) Club Classic 0:3 Komentáře
17.03.2019 17:00 7. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
12.03.2019 21:00 7. FancyFenci (L. Kellerová, P. Švihlík) Sport Centrum Kuklenská 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím