Image 1

Jana Téglássy (35 let)

ID: 21922

Praha

  • 50 zápasů

    od roku 2015
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sportcentrum Step
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 50
    Zápasů v lize ( 27 / 19 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2016

4 . Úroveň A

84 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
Pif… Spo… Bru… Maš… eL… Tal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
2:3 3:1 3:S 3:0 3:S 38 0 98
2 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
3:2 3:1 3:S S:S 3:S 28 0 88
3 . 1:3 1:3 2:3 3:1 3:S 24 0 84
4 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
S:3 S:3 3:2 S:3 3:S 15 0 75
5 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3 S:S 1:3 3:S 3:S 14 0 74
6 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

3 . Úroveň B

85 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
Bul… Fal… SAB… HoHo Bru… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:2
3:2
3:S
3:0
41 0 116
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
2:3
3:0
3:S
3:0
40 0 115
3 .
SABAT Slaný (J. Matějovský + O. Vlasany)
2:3
0:3
3:S
S:3
14 0 89
4 . S:3 S:3 S:3
3:0
13 0 88
5 .
0:3
0:3
3:S
0:3
10 0 85

4 . Úroveň A

95 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
Bru… Ano… Ňuň… Del… Age… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
2:3
3:0 3:2 35 0 95
2 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
2:3
2:3
3:1
3:S 29 0 89
3 .
3:2
3:2
3:2
S:S 22 0 82
4 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
0:3
1:3
2:3
3:0 19 0 79
5 .
Agel Team (I. Pechová + R. Klimek)
2:3 S:3 S:S 0:3 -1 0 59

4 . Úroveň B

82 bodů
27. místo (21. místo v mužích)
Maš… PIA… Bru… MiM… Pot… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
3:1 3:0
3:1
3:0 48 0 108
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
3:1
3:S
3:0
36 0 96
3 . 0:3
1:3
3:S 3:S 22 0 82
4 .
1:3
S:3 S:3 3:0 15 0 75
5 .
Potkali se u Havrana (H. Honek + P. Honková)
0:3
0:3
S:3 0:3 0 0 60

Podzimní sezóna 2015

5 . Úroveň A

80 bodů
30. místo (25. místo v mužích)
Uje… Bru… Age… Lev… Lem… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3
3:1
3:S
3:0
36 0 81
2 .
3:1
1:3
3:2
3:0
35 0 80
3 .
Agel Team (I. Pechová + R. Klimek)
1:3
3:1
2:3
3:0
30 0 75
4 .
S:3
2:3
3:2
1:3
15 0 60
5 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
0:3
0:3
0:3
3:1
11 0 56

4 . Úroveň B

75 bodů
37. místo (30. místo v mužích)
Big… Tal… K.S. Bru… Age… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:S
3:0
47 0 107
2 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
1:3
3:1 3:0
3:1
37 0 97
3 .
Image 1
Klára Sochová
0:3 1:3 3:2 2:3 15 0 75
4 . S:3 0:3 2:3
3:1
15 0 75
5 .
Agel Team (I. Pechová + R. Klimek)
0:3
1:3
3:2
1:3
13 0 73

5 . Úroveň A

84 bodů
28. místo (21. místo v mužích)
Ive… Bru… RET… Chi… Boj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
3:0
3:0
3:0
3:0 52 0 97
2 .
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 84
3 .
0:3
0:3
3:2
3:0
22 0 67
4 .
Chirurgové (T. Valchová + M. Bangoura)
0:3
0:3
2:3
3:0
17 0 62
5 .
Bojová šiška (L. Johanovská + L. Lánský)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 45

6 . Úroveň A

60 bodů
41. místo (31. místo v mužích)
Bru… RET… 2XT… hel… Waz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S:S
3:1
3:1
3:0
30 0 60
2 .
S:S
3:S
3:1
3:0
29 0 59
3 .
2XTREME (T. Mysak + S. Koisova)
1:3
S:3
3:0
3:0
28 0 58
4 .
1:3
1:3
0:3
3:1 15 0 45
5 .
0:3
0:3
0:3
1:3 2 0 32

Jarní sezóna 2015

6 . Úroveň A

60 bodů
46. místo (34. místo v mužích)
Pin… MiM… Bru… L&M… Waz… Pap… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pinkej To (P. Hradecký + T. Kopecký)
3:1
3:S
3:0 3:0 3:0 47 0 77
2 . 1:3 3:0
3:1
3:0 3:S 39 0 69
3 .
S:3
0:3
3:0
3:0
3:0
30 0 60
4 .
L&M team (M. Adámek + L. Blehová)
0:3
1:3
0:3
3:0
3:2
19 0 49
5 . 0:3 0:3
0:3
0:3
3:2 7 0 37
6 .
Papíroví draci (L. Johanovská + V. Novotný)
0:3 S:3
0:3
2:3
2:3 6 0 36

6 . Úroveň A

36 bodů
55. místo (40. místo v mužích)
Hor… Inv… Bru… B.O… Heg… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
1:3
3:0 3:0 3:0 41 0 71
2 .
Invalidovna Vršovice (I. Zůbková + P. D)
3:1
3:0
S:3
S:S 19 0 49
3 . 0:3
0:3
S:S
3:1
6 0 36
4 .
B.O.S (P. Pampel + P. Pampel)
0:3
3:S
S:S S:S 0 0 30
5 .
Hegerweiser team (D. Jirásek + Z. Heger)
0:3 S:S
1:3
S:S -8 0 22

6 . Úroveň A

45 bodů
50. místo (36. místo v mužích)
Bro… RET… Lem… Bru… AP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 82
2 .
0:3
3:2
3:0
3:0
35 0 65
3 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
0:3
2:3
1:3
3:2 15 0 45
4 .
0:3
0:3
3:1
2:3
15 0 45
5 .
0:3
0:3
2:3
3:2
13 0 43

7 . Úroveň A

60 bodů
42. místo (29. místo v mužích)
Bru… Hou… Heg… to… Bul… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:2
3:0
3:S 45 0 60
2 .
Houbaři z Prahy 6 (J. Chytil + M. Krňák)
0:3
3:1
3:0
3:S 34 0 49
3 .
Hegerweiser team (D. Jirásek + Z. Heger)
2:3
1:3
3:0
3:S 29 0 44
4 .
to je fuk (M. Hauzr + R. Soukalová)
0:3
0:3
0:3
3:S 10 0 25
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.05.2016 18:00 4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Sportcentrum Step 3:1
23.05.2016 18:00 4. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) 2:3
08.05.2016 19:00 4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Sportcentrum Step 1:3
08.05.2016 18:00 4. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Sportcentrum Step 1:3
27.04.2016 18:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) 0:3 Komentáře
19.04.2016 19:00 3. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) 0:3 Komentáře
09.04.2016 20:00 3. HoHo (J. Honek, L. Honková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
30.03.2016 21:00 4. Delivery team (K. Kuželka, M. Dulák) Sportcentrum Step 3:0
30.03.2016 21:00 4. Agel Team (I. Pechová, R. Klimek) Sportcentrum Step 3:2
20.03.2016 09:30 4. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
16.03.2016 18:00 4. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) 2:3 Komentáře
10.02.2016 19:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 1:3 Komentáře
07.02.2016 13:00 4. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Sportcentrum Step 0:3
31.01.2016 20:30 5. Agel Team (I. Pechová, R. Klimek) Hamr Braník 1:3
28.01.2016 21:00 5. Lemuri (O. Sucharda, A. Pelcova) 3:0 Komentáře
25.01.2016 18:00 5. LevAcy (L. Kučera, K. Brettschneider) 3:2 Komentáře
17.01.2016 09:30 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
14.12.2015 18:30 4. Agel Team (I. Pechová, R. Klimek) 3:1 Komentáře
12.12.2015 15:00 4. Tall&small (K. Mirovská, M. Ducháček) Hamr Štěrboholy 0:3
12.12.2015 15:00 4. Klára Sochová Hamr Štěrboholy 2:3
28.11.2015 10:00 5. RETRO (M. Jägerová, V. Růžičková) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
21.11.2015 10:00 5. Chirurgové (T. Valchová, M. Bangoura) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
21.11.2015 09:00 5. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
16.11.2015 18:00 5. Bojová šiška (L. Johanovská, L. Lánský) 3:0 Komentáře
19.10.2015 18:00 6. heletele (P. Havlíková, E. Novotná) 3:1 Komentáře
18.10.2015 17:00 6. Wazungu (J. Kabelka, A. Rybářová) 3:0 Komentáře
18.10.2015 16:00 6. 2XTREME (T. Mysak, S. Koisova) 3:1 Komentáře
24.05.2015 19:30 6. Wazungu (J. Kabelka, A. Rybářová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
24.05.2015 18:30 6. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Sportcentrum Step 0:3
18.05.2015 18:00 6. Papíroví draci (L. Johanovská, V. Novotný) 3:0 Komentáře
17.05.2015 09:00 6. L&M team (M. Adámek, L. Blehová) 3:0 Komentáře
15.04.2015 19:00 6. Hegerweiser team (D. Jirásek, Z. Heger) 3:1 Komentáře
15.04.2015 18:30 6. Horní Dolní (P. Olšanský, M. Olšanská) 0:3
05.04.2015 19:00 6. Invalidovna Vršovice (I. Zůbková, P. D) 0:3 Komentáře
31.03.2015 18:00 6. RETRO (M. Jägerová, V. Růžičková) 0:3
17.03.2015 19:00 6. Lemuri (O. Sucharda, A. Pelcova) 3:1 Komentáře
12.03.2015 08:00 6. AP team (A. Dufková, P. Krichebauer) 2:3 Komentáře
11.03.2015 08:00 6. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) 0:3 Komentáře
25.02.2015 08:00 7. Houbaři z Prahy 6 (J. Chytil, M. Krňák) 3:0 Komentáře
21.02.2015 11:00 7. to je fuk (M. Hauzr, R. Soukalová) 3:0 Komentáře
07.02.2015 09:00 7. Hegerweiser team (D. Jirásek, Z. Heger) 3:2 Komentáře
4. Potkali se u Havrana (H. Honek, P. Honková) 3:S
4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) S:3
6. Pinkej To (P. Hradecký, T. Kopecký) S:3 Komentáře
7. Buldogs (L. Trávníček, M. Holiš) 3:S
3. SABAT Slaný (J. Matějovský, O. Vlasany) 3:S Komentáře
6. B.O.S (P. Pampel, P. Pampel) S:S
4. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) 3:S
6. RETRO (M. Jägerová, V. Růžičková) S:S Komentáře
4. Tall&small (K. Mirovská, M. Ducháček) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím