Načítám…

Ondřej Slówik (38 let)

ID: 20984

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - russia

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Praha - Badminton (66/252)

  • 146 zápasů

    od roku 2014
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 36 /394
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 77
    Zápasů v lize ( 38 / 33 / 6) 1 turnaj
  • 54%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

7 . Úroveň B

320 bodů
66. místo (65. místo v mužích)
J.F. V.L. V.K. L.P. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Fibichr
3:2 3:0 3:s 3:s 8 30 358 12:2
2 .
Image 1
Vojta Lejsek
2:3 1:3 3:s 3:s 4 25 349 9:6
3 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
0:3 3:1 s:s s:s 2 12 334 3:10
4 .
Image 1
Lukas Podbehly
s:3 s:3 s:s s:s 0 4 324 0:12
5 .
Image 1
Ondřej Slówik
s:3 s:3 s:s s:s 0 0 320 0:12

7 . Úroveň A

346 bodů
63. místo (62. místo v mužích)
L.S. D.Š. P.H. O.S. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Strejc
3:1 3:2 3:0 3:0 8 30 378 12:3
2 .
Image 1
Dan Štěpánek
1:3 3:0 3:0 3:0 6 25 371 10:3
3 .
Image 1
Petr Holý
2:3 0:3 3:1 2:3 2 12 354 7:10
4 .
Image 1
Ondřej Slówik
0:3 0:3 1:3 3:1 2 4 346 4:10
5 .
Image 1
Martin Zima
0:3 0:3 3:2 1:3 2 0 342 4:11

7 . Úroveň C

351 bodů
45. místo (45. místo v mužích)
A.S. O.S. P.B. J.B. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ales Severa
3:2 3:1 3:0 3:S 8 30 358 12:3
2 .
Image 1
Ondřej Slówik
2:3 3:2 3:2 3:S 6 25 351 11:7
3 .
Image 1
Pavel Barkáč
1:3 2:3 3:1 3:S 4 12 336 9:7
4 .
Image 1
Jiří Buchtela
0:3 2:3 1:3 3:S 2 4 326 6:9
5 .
Image 1
Jakub Culek
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 320 0:12

Podzimní sezóna 2023

8 . Úroveň A

331 bodů
58. místo (56. místo v mužích)
L.P. O.S. J.P. P.H. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukas Podbehly
3:2 3:1 3:0
S:S
6 30 336 9:6
2 .
Image 1
Ondřej Slówik
2:3 3:0 3:1
3:0
6 25 331 11:4
3 .
Image 1
Jaroslav Popek
1:3 0:3
3:1
3:2
4 12 316 7:9
4 .
Image 1
Pavel Halátek
0:3 1:3
1:3
3:1
2 4 306 5:10
5 .
Image 1
Petr Hlaveš
S:S
0:3
2:3
1:3
0 0 300 3:12

7 . Úroveň B

316 bodů
55. místo (53. místo v mužích)
V.L. D.Š. O.S. L.S. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vašek Lukášek
3:0 3:2 3:0 3:0 8 30 338 12:2
2 .
Image 1
Dan Štěpánek
0:3 3:2 3:1 1:3 4 25 329 7:9
3 .
Image 1
Ondřej Slówik
2:3 2:3 3:2 3:0 4 12 316 10:8
4 .
Image 1
Lukáš Strejc
0:3 1:3 2:3 3:0 2 4 306 6:9
5 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3 3:1 0:3 0:3 2 0 302 3:10

7 . Úroveň C

356 bodů
56. místo (54. místo v mužích)
J.C. K.K. O.S. M.K. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Culek
3:0 3:1
S:S
3:0 6 30 376 9:4
2 .
Image 1
Kateřina Kašparová
0:3 3:2 3:1
0:3
4 25 369 6:9
3 .
Image 1
Ondřej Slówik
1:3 2:3 3:1 3:1 4 12 356 9:8
4 .
Image 1
Martin Kučera
S:S
1:3 1:3 3:1 2 4 346 5:10
5 .
Image 1
Martin Hauptvogl
0:3
3:0
1:3 1:3 2 0 342 5:9

6 . Úroveň A

356 bodů
44. místo (42. místo v mužích)
R.S. L.B. O.S. I.S. S.U. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Rostislav Supa
3:1 3:0 3:2 3:0 8 30 378 12:3
2 .
Image 1
Lukáš Bedecs
1:3 3:1 3:2 3:0 6 25 371 10:6
3 .
Image 1
Ondřej Slówik
0:3 1:3 3:2 3:2 4 12 356 7:10
4 .
Image 1
Igor Senaj
2:3 2:3 2:3 3:2 2 4 346 9:11
5 .
Image 1
Siegfried Ulrich
0:3 0:3 2:3 2:3 0 0 340 4:12

Letní sezóna 2023

6 . Úroveň B

334 bodů
41. místo (40. místo v mužích)
L.P. L.S. O.S. J.M. D.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukas Podbehly
3:1
3:1
3:0 3:0 26 14 360 12:2
2 .
Image 1
Lukáš Strejc
1:3 3:1
3:S
3:0 20 11 351 10:4
3 .
Image 1
Ondřej Slówik
1:3
1:3 3:2 3:0 14 0 334 8:8
4 .
Image 1
Jiří Mazur
0:3
S:3
2:3 3:0 9 -11 318 5:9
5 .
Image 1
David Hůla
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 306 0:12

5 . Úroveň A

255 bodů
40. místo (39. místo v mužích)
J.N. R.S. F.R. O.S. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Novak
3:1 3:1 3:0 3:1 25 14 299 12:3
2 .
Image 1
Rostislav Supa
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 293 10:3
3 .
Image 1
Filip Rysl
1:3 0:3 3:0 3:1 14 0 274 7:7
4 .
Image 1
Ondřej Slówik
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 255 3:10
5 .
Image 1
Martin Mastalir
1:3 0:3 1:3 1:3 3 -14 249 3:12

Letní sezóna 2022

5 . Úroveň A

296 bodů
38. místo (35. místo v mužích)
J.O. L.S. M.P. O.S. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Olejníček
3:0 2:3 3:2 3:1 20 14 334 11:6
2 .
Image 1
Ladislav Slaník
0:3 3:1 3:2 3:1 17 11 328 9:7
3 .
Image 1
Michal Peca
3:2 1:3 2:3 3:1 14 0 314 9:9
4 .
Image 1
Ondřej Slówik
2:3 2:3 3:2
S:S
7 -11 296 7:8
5 .
Image 1
Petr Kozák
1:3 1:3 1:3
S:S
1 -14 287 3:9

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň B

369 bodů
33. místo (33. místo v mužích)
O.S. R.N. L.P. J.O. Z.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Slówik
3:1 1:3 2:3 3:1 15 14 369 9:8
2 .
Image 1
Roman Novák
1:3 3:1 3:1 2:3 15 11 366 9:8
3 .
Image 1
Lukas Podbehly
3:1 1:3 3:1 2:3 15 0 355 9:8
4 .
Image 1
Jiří Olejníček
3:2 1:3 1:3 3:0 14 -11 343 8:8
5 .
Image 1
Zdeněk Rojka
1:3 3:2 3:2 0:3 11 -14 337 7:10

7 . Úroveň C

318 bodů
38. místo (38. místo v mužích)
O.S. J.M. J.D. J.S. L.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Slówik
3:1 3:2 3:0
3:S
24 14 318 12:3
2 .
Image 1
Jaroslav Matějovský
1:3 3:0 3:0
3:S
21 5 306 10:3
3 .
Image 1
Jakub Dohnal
2:3 0:3
3:1
3:S
14 0 294 8:7
4 .
Image 1
Jiří Smitka
0:3 0:3
1:3
3:S
7 -11 276 4:9
5 .
Image 1
Lukáš Tauber
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 266 0:12

Letní sezóna 2018

7 . Úroveň B

112 bodů
56. místo (54. místo v mužích)
P.S. J.J. O.S. T.B. J.O. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Svoboda
3:0 3:0 3:0 3:0 24 0 126 12:0
2 .
Image 1
Jan Jeřábek
0:3 3:2
3:1
3:0 15 0 117 9:6
3 .
Image 1
Ondřej Slówik
0:3 2:3
3:2
3:2
10 0 112 8:10
4 .
Image 1
Tomáš Bolard
0:3
1:3
2:3
3:0
9 0 111 6:9
5 .
Image 1
Jiří Olejníček
0:3 0:3
2:3
0:3
2 0 104 2:12

7 . Úroveň A

101 bodů
53. místo (51. místo v mužích)
F.K. P.P. O.S. J.B. E.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
František Kunský
2:3
3:0
3:0 3:1 19 0 109 11:4
2 .
Image 1
Petr Pikal
3:2 3:2 3:2 3:0 18 0 108 12:6
3 .
Image 1
Ondřej Slówik
0:3
2:3
3:2
3:1 11 0 101 8:9
4 .
Image 1
Jan Beneš
0:3 2:3
2:3
2:3
6 0 96 6:12
5 .
Image 1
Eda Hais
1:3 0:3 1:3
3:2
6 0 96 5:11

5 . Úroveň B

162 bodů
59. místo (57. místo v mužích)
O.K. M.P. J.K. M.J. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Kupča
2:3 3:0 3:0 3:0 43 0 208 11:3
2 .
Image 1
Michal Peca
3:2 2:3 3:1
3:1
35 0 200 11:7
3 .
Image 1
Jakub Konečný
0:3 3:2 3:1 3:0 33 0 198 9:6
4 .
Image 1
Michal Ježek
0:3 1:3 1:3 S:S -1 0 164 2:9
5 .
Image 1
Ondřej Slówik
0:3
1:3
0:3 S:S -3 0 162 1:9

6 . Úroveň B

175 bodů
49. místo (47. místo v mužích)
T.P. M.J. O.S. J.Š. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Počta
S:S 3:0 3:1 3:0 32 0 182 9:1
2 .
Image 1
Michal Ježek
S:S 3:1 3:S 3:0 29 0 179 9:1
3 .
Image 1
Ondřej Slówik
0:3 1:3 3:S 3:0 25 0 175 7:6
4 .
Image 1
Jiří Švejda
1:3 S:3 S:3 3:1 13 0 163 4:10
5 .
Image 1
Petr Vašků
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 152 1:12

Podzimní sezóna 2016

7 . Úroveň D

225 bodů
88. místo (85. místo v mužích)
J.M. Z.M. L.S. M.Č. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Matějovský
3:2 3:2 3:0 3:S 41 0 266 12:4
2 .
Image 1
Zdeněk Matula
2:3
2:3
3:0 3:S 31 0 256 10:6
3 .
Image 1
Luboš Slavík
2:3
3:2
2:3 3:S 27 0 252 10:8
4 .
Image 1
Michal Čepek
0:3 0:3 3:2 3:S 19 0 244 6:8
5 .
Image 1
Ondřej Slówik
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 225 0:12

8 . Úroveň C

247 bodů
66. místo (64. místo v mužích)
O.S. P.H. E.H. M.K. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Slówik
3:0 2:3 3:S 3:S 37 0 247 11:3
2 .
Image 1
Petr Holý
0:3 3:0
3:S
3:S 33 0 243 9:3
3 .
Image 1
Eda Hais
3:2 0:3 3:S 3:2 28 0 238 9:7
4 .
Image 1
Michael Kříž
S:3
S:3
S:3 3:S 10 0 220 3:9
5 .
Image 1
Tomas Ludvik
S:3 S:3 2:3 S:3 4 0 214 2:12

7 . Úroveň A

242 bodů
74. místo (72. místo v mužích)
J.H. Z.C. M.T. M.Č. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Hruska
3:0 3:2
3:S
3:0 45 0 270 12:2
2 .
Image 1
Zdeněk Culek
0:3 2:3
3:S
3:2 23 0 248 8:8
3 .
Image 1
Martin Toman
2:3 3:2
3:2
0:3 22 0 247 8:10
4 .
Image 1
Michal Čepek
S:3
S:3
2:3
3:0
17 0 242 5:9
5 .
Image 1
Ondřej Slówik
0:3 2:3 3:0
0:3
17 0 242 5:9

Letní sezóna 2016

8 . Úroveň B

169 bodů
57. místo (55. místo v mužích)
O.S. V.M. M.M. J.H. J.S. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Slówik
3:0
3:1 3:0 3:0 3:0 49 0 169 15:1
2 .
Image 1
Veronika Mičková
0:3
3:2
3:1 3:0 3:0 36 0 156 12:6
3 .
Image 1
Martin Maryška
1:3
2:3
3:0 3:1 3:0 34 0 154 12:7
4 .
Image 1
Jakub Hlista
0:3 1:3 0:3 S:S 3:0 8 0 128 4:9
5 .
Image 1
Jan Stejskal
0:3 0:3 1:3 S:S 3:0 8 0 128 4:9
6 .
Image 1
Petr Hlobil
0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 120 0:15

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.03.2024 18:00 7. Lukáš Strejc Hamr Braník 0:3
24.03.2024 20:00 7. Martin Zima Badminton Arena Skalka 3:1
24.03.2024 15:00 7. Dan Štěpánek Badminton Arena Skalka 0:3
21.03.2024 18:30 7. Petr Holý Hamr Braník 1:3
01.03.2024 00:10 7. Jakub Culek 3:S
27.02.2024 14:00 7. Jiří Buchtela SportCentrum JEREMI 3:2
05.02.2024 09:00 7. Ales Severa SportCentrum JEREMI 2:3
03.02.2024 11:00 7. Pavel Barkáč Hamr Braník 3:2
30.01.2024 18:00 8. Lukas Podbehly BB Arena Štěrboholy 2:3
26.01.2024 16:30 8. Pavel Halátek BB Arena Štěrboholy 3:1
24.01.2024 17:30 8. Petr Hlaveš Hamr Braník 3:0 Komentáře
07.01.2024 09:00 8. Jaroslav Popek BB Arena Štěrboholy 3:0
29.12.2023 17:00 7. Dan Štěpánek Badminton Arena Skalka 2:3
28.12.2023 13:00 7. Tomáš Kopsa BB Arena Štěrboholy 3:0
17.12.2023 20:00 7. Lukáš Strejc 3:2
03.12.2023 09:00 7. Vašek Lukášek Hamr Braník 2:3
30.11.2023 15:00 7. Martin Hauptvogl Sportcentrum Uhříněves 3:1
29.11.2023 17:30 7. Martin Kučera Hamr Braník 3:1
20.11.2023 20:00 7. Jakub Culek SportCentrum JEREMI 1:3
19.11.2023 20:00 7. Kateřina Kašparová SportCentrum JEREMI 2:3
30.10.2023 21:00 6. Igor Senaj SportCentrum JEREMI 3:2
29.10.2023 19:00 6. Siegfried Ulrich Badminton Arena Skalka 3:2
20.10.2023 17:00 6. Lukáš Bedecs Badminton Arena Skalka 1:3
09.10.2023 21:00 6. Rostislav Supa Hamr Braník 0:3
26.09.2023 21:00 6. Lukáš Strejc Hamr Braník 1:3
21.09.2023 08:30 6. David Hůla Hamr Braník 3:0
19.09.2023 09:00 6. Jiří Mazur SportCentrum JEREMI 3:2
11.09.2023 19:00 6. Lukas Podbehly Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
31.08.2023 21:30 5. Rostislav Supa Hamr Braník 0:3
30.08.2023 09:00 5. Martin Mastalir Hamr Braník 3:1
25.08.2023 16:00 5. Jan Novak Hamr Braník 0:3
02.08.2023 09:00 5. Filip Rysl Hamr Braník 0:3
26.07.2022 17:00 5. Michal Peca Hamr Braník 3:2
23.07.2022 16:47 5. Petr Kozák S:S Komentáře
10.07.2022 20:30 5. Ladislav Slaník Hamr Braník 2:3
09.07.2022 09:00 5. Jiří Olejníček Hamr Braník 2:3
26.08.2019 17:00 6. Jiří Olejníček Hamr Braník 2:3
15.08.2019 16:30 6. Zdeněk Rojka Hamr Braník 3:1
13.08.2019 19:30 6. Lukas Podbehly Hamr Braník 1:3
05.08.2019 19:00 6. Roman Novák Hamr Braník 3:1
28.07.2019 20:00 7. Jaroslav Matějovský Hamr Braník 3:1
27.07.2019 19:04 7. Lukáš Tauber 3:S Komentáře
27.07.2019 18:00 7. Jakub Dohnal BB Arena Štěrboholy 3:2
17.07.2019 17:00 7. Jiří Smitka Hamr Braník 3:0
21.09.2018 07:00 7. Jan Jeřábek 2:3
18.09.2018 08:00 7. Jiří Olejníček 3:2 Komentáře
16.09.2018 19:00 7. Tomáš Bolard Hamr Braník 3:2 Komentáře
11.09.2018 08:00 7. Petr Svoboda Hamr Braník 0:3
30.08.2018 17:00 7. Eda Hais Hamr Braník 3:1
29.08.2018 08:00 7. František Kunský Hamr Braník 0:3 Komentáře
28.08.2018 20:00 7. Petr Pikal BB Arena Štěrboholy 2:3
24.08.2018 17:00 7. Jan Beneš Hamr Braník 3:2 Komentáře
06.08.2018 07:19 5. Michal Ježek S:S
30.07.2018 18:00 5. Jakub Konečný BB Arena Štěrboholy 0:3
25.07.2018 16:00 5. Ondřej Kupča Hamr Braník 0:3
09.07.2018 21:30 5. Michal Peca BB Arena Štěrboholy 1:3 Komentáře
01.07.2018 18:00 6. Petr Vašků 3:0
23.06.2018 14:00 6. Tomáš Počta 0:3
21.06.2018 21:00 6. Michal Ježek 1:3
19.11.2016 14:00 8. Petr Holý Hamr Braník 3:0
08.11.2016 17:00 8. Eda Hais Hamr Braník 2:3
27.10.2016 17:00 7. Martin Toman Hamr Braník 3:0
23.10.2016 19:00 7. Zdeněk Culek BB Arena Štěrboholy 2:3
16.10.2016 19:30 7. Michal Čepek Hamr Braník 0:3 Komentáře
07.10.2016 09:00 7. Jaroslav Hruska Hamr Braník 0:3
27.09.2016 18:00 8. Veronika Mičková BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
25.09.2016 18:00 8. Petr Hlobil BB Arena Štěrboholy 3:0
22.09.2016 09:00 8. Jakub Hlista Hamr Braník 3:0
20.09.2016 16:00 8. Martin Maryška Hamr Braník 3:1
18.09.2016 09:00 8. Jan Stejskal 3:0
6. Jiří Švejda 3:S
8. Michael Kříž 3:S
7. Jaroslav Matějovský S:3
7. Luboš Slavík S:3
7. Zdeněk Matula S:3
7. Michal Čepek S:3
8. Tomas Ludvik 3:S

Platební metody

Platební metody