Načítám…
Jan Komárek

Jan Komárek (30 let)

ID: 20766

Praha

  • 65 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 65
    Zápasů v lize ( 43 / 22 / 0) 0 turnajů
  • 66%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2015

3 . Úroveň A

107 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
SAB… Sch… An… Ban… Vou… Tal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
SABAT Slaný (J. Matějovský + O. Vlasany)
3:1 3:0
3:2
3:0 3:0 46 0 121
2 .
Schenck (P. Lukáš + L. Pavelek)
1:3
3:2
3:0
3:0
3:1 38 0 113
3 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
0:3
2:3
3:0
3:0 3:1 32 0 107
4 .
2:3
0:3
0:3
3:1
3:1
21 0 96
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
0:3
0:3
1:3
3:1 11 0 86
6 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
0:3 1:3 1:3
1:3
1:3 8 0 83

3 . Úroveň B

104 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
Luk… An… MaM… J&P Admi Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:0
S:3
3:0
3:2
35 0 110
2 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
0:3
3:2
3:2 3:1 29 0 104
3 .
MaMa team (M. Dvořák + M. Tuhý)
3:S
2:3
0:3
3:2
23 0 98
4 . 0:3 2:3 3:0 2:3 21 0 96
5 .
2:3
1:3
2:3
3:2 19 0 94

4 . Úroveň B

99 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
An… HoHo Vou… Bro… Ano… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
1:3
3:1
3:0
3:0 39 0 99
2 .
3:1
3:1
3:1
1:3
35 0 95
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3
1:3
3:1
3:1
26 0 86
4 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3
1:3
1:3
3:0
17 0 77
5 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
0:3
3:1
1:3
0:3
13 0 73

3 . Úroveň A

99 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Admi Luk… MaM… An… eL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
1:3
3:0
39 0 114
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0:3
3:0
3:0
3:1
37 0 112
3 .
MaMa team (M. Dvořák + M. Tuhý)
1:3
0:3
3:0
3:0
28 0 103
4 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
3:1 0:3
0:3
3:0 24 0 99
5 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3
1:3
0:3
0:3 2 0 77

Letní sezóna 2015

3 . Úroveň B

76 bodů
14. místo (9. místo v mužích)
SAB… Len… An… Admi Age… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
SABAT Slaný (J. Matějovský + O. Vlasany)
3:2 2:3 3:0 3:0 39 0 84
2 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
2:3 3:0 2:3 3:0 34 0 79
3 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
3:2 0:3 3:2 3:0 31 0 76
4 . 0:3 3:2 2:3 3:0 26 0 71
5 .
Agel Team (I. Pechová + R. Klimek)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 45

3 . Úroveň B

73 bodů
14. místo (10. místo v mužích)
Bul… An… Kol… Maš… MaM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:0 3:0 3:0 3:2 48 0 93
2 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
0:3
3:2
3:2
3:S
28 0 73
3 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
0:3
2:3
3:0
3:S
27 0 72
4 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
0:3 2:3 0:3
3:S
14 0 59
5 .
MaMa team (M. Dvořák + M. Tuhý)
2:3
S:3
S:3
S:3
4 0 49

4 . Úroveň B

73 bodů
14. místo (10. místo v mužích)
An… VJ's MiM… Nan… Pot… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
3:2 3:1 3:0 3:S 43 0 73
2 . 2:3 3:1 3:1
3:1
37 0 67
3 . 1:3 1:3 3:1 2:3 19 0 49
4 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3 1:3 1:3 3:S 14 0 44
5 .
Potkali se u Havrana (H. Honek + P. Honková)
S:3
1:3
3:2 S:3 11 0 41

3 . Úroveň B

69 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
Vou… Admi OTe… An… Age… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3 3:0
3:0
3:1
37 0 82
2 . 3:0
3:2
2:3
3:2
35 0 80
3 .
OTeam (O. Kupča + O. Diviš)
0:3
2:3
3:1
3:0
28 0 73
4 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
0:3
3:2
1:3
3:0 24 0 69
5 .
Agel Team (I. Pechová + R. Klimek)
1:3
2:3
0:3
0:3 6 0 51

Jarní sezóna 2015

4 . Úroveň B

99 bodů
17. místo (12. místo v mužích)
An… Náz… Bro… Ive… Par… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
3:2
3:2
3:1
3:S
39 0 99
2 .
Název týmu (P. Vykydal + A. Endlicher)
2:3
3:2 3:0
3:S
36 0 96
3 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
2:3
2:3
2:3
3:S
22 0 82
4 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
1:3 0:3
3:2
3:S
21 0 81
5 .
Parodie mixu (T. Klepal + L. Svobodová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60

3 . Úroveň B

96 bodů
21. místo (16. místo v mužích)
Fil… Fal… Kol… An… A… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Filutové (O. Němeček + J. Pěkný)
3:0
3:0
3:2
3:0
48 0 123
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3
3:2
3:0
3:0
35 0 110
3 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
0:3
2:3
3:2 3:0 26 0 101
4 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
2:3
0:3
2:3
3:0
21 0 96
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 75

4 . Úroveň B

95 bodů
21. místo (17. místo v mužích)
VaPo An… Ano… Spo… MiM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:2
3:0 3:2 42 0 102
2 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
1:3 3:2 3:1
3:0
35 0 95
3 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
2:3
2:3 3:2 3:1 28 0 88
4 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
0:3 1:3 2:3 3:2 15 0 75
5 . 2:3
0:3
1:3 2:3 10 0 70

5 . Úroveň A

93 bodů
21. místo (17. místo v mužích)
An… Ive… Maš… AP… Waz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
3:1
3:1
3:0
3:0 48 0 93
2 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 86
3 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
1:3
0:3
3:1
3:0
26 0 71
4 .
0:3
0:3
1:3
3:1
13 0 58
5 . 0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 47

Podzimní sezóna 2014

4 . Úroveň A

64 bodů
31. místo (24. místo v mužích)
Ano… Luk… Par… An… MiM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
2:3
3:1 3:0
3:1
39 0 84
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:2
3:2
3:1
2:3
33 0 78
3 .
Parodie mixu (T. Klepal + L. Svobodová)
1:3 2:3 3:2 3:2 24 0 69
4 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
0:3
1:3
2:3 3:0 19 0 64
5 .
1:3
3:2
2:3 0:3 15 0 60

5 . Úroveň B

77 bodů
21. místo (16. místo v mužích)
An… Nix… Mal… RET… A+T Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
3:1 3:0 3:0
3:S
47 0 77
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
1:3
3:1
3:0
3:S
36 0 66
3 .
Malohanáci (P. Popelková + M. Řehoř)
0:3
1:3
3:0
3:S
25 0 55
4 . 0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 40
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

4 . Úroveň B

58 bodů
37. místo (26. místo v mužích)
OTe… Sch… zuz… ONI An… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
OTeam (O. Kupča + O. Diviš)
3:0
3:1
3:1 3:2 44 0 89
2 .
Schenck (P. Lukáš + L. Pavelek)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 84
3 .
zuzana a roman (Z. Novotná + R. Moravec)
1:3
0:3 2:3 3:0 19 0 64
4 . 1:3 0:3 3:2
2:3
15 0 60
5 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
2:3 0:3 0:3
3:2
13 0 58

4 . Úroveň A

69 bodů
25. místo (18. místo v mužích)
Zaj… Kol… An… Vou… eL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
3:1
3:1
3:0 3:1 46 0 91
2 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 86
3 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
1:3
0:3
3:0
3:2 24 0 69
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
0:3
0:3
3:1 11 0 56
5 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3
0:3
2:3 1:3 8 0 53

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.01.2016 20:30 3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:0
22.01.2016 21:00 3. Banzaaj (P. Černý, P. Stoklasová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
17.01.2016 17:00 3. Schenck (P. Lukáš, L. Pavelek) Hamr Braník 2:3 Komentáře
11.01.2016 16:00 3. Tall&small (K. Mirovská, M. Ducháček) Hamr Štěrboholy 3:1
08.01.2016 21:00 3. SABAT Slaný (J. Matějovský, O. Vlasany) Hamr Štěrboholy 0:3
18.12.2015 20:30 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 0:3
13.12.2015 21:00 3. J&P (P. Krasov, J. Málek) Hamr Braník 3:2
13.12.2015 19:30 3. MaMa team (M. Dvořák, M. Tuhý) Hamr Braník 3:2 Komentáře
06.12.2015 20:00 3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Braník 3:1
28.11.2015 20:00 4. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Braník 3:0
22.11.2015 21:30 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:1 Komentáře
20.11.2015 11:04 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) 1:3 Komentáře
15.11.2015 20:00 4. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
28.10.2015 20:00 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 0:3
25.10.2015 20:00 3. MaMa team (M. Dvořák, M. Tuhý) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
24.10.2015 19:00 3. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:0
11.10.2015 20:30 3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Štěrboholy 3:1
29.09.2015 20:00 3. Agel Team (I. Pechová, R. Klimek) Hamr Braník 3:0
20.09.2015 20:00 3. Lenochodi (V. Mičková, J. Luxemburg) Hamr Braník 0:3
14.09.2015 20:00 3. SABAT Slaný (J. Matějovský, O. Vlasany) Hamr Štěrboholy 3:2
14.09.2015 19:30 3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Štěrboholy 3:2
31.08.2015 19:30 3. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 0:3
30.08.2015 16:00 3. Kolovrátek (M. Juřica, H. Juřica) Hamr Braník 3:2 Komentáře
27.08.2015 21:00 3. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Braník 3:2
15.07.2015 21:30 4. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Hamr Braník 3:0
13.07.2015 21:30 4. VJ's (J. Vavřík, J. Vévoda) Hamr Braník 3:2
13.07.2015 20:00 4. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Braník 3:1
30.06.2015 17:00 3. OTeam (O. Kupča, O. Diviš) Hamr Braník 1:3 Komentáře
23.06.2015 21:30 3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Braník 3:2 Komentáře
10.06.2015 22:00 3. Agel Team (I. Pechová, R. Klimek) Hamr Braník 3:0
08.06.2015 21:30 3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
26.05.2015 21:00 4. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Hamr Braník 3:1
11.05.2015 21:00 4. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
10.05.2015 21:30 4. Název týmu (P. Vykydal, A. Endlicher) Hamr Braník 3:2 Komentáře
27.04.2015 20:00 3. Filutové (O. Němeček, J. Pěkný) 2:3 Komentáře
26.04.2015 15:00 3. Kolovrátek (M. Juřica, H. Juřica) Hamr Braník 2:3
26.04.2015 14:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.04.2015 19:00 3. A-team (P. Kopecký, M. Kopecká) Hamr Braník 3:0 Komentáře
23.03.2015 22:00 4. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
23.03.2015 21:30 4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Braník 3:1
17.03.2015 07:30 4. VaPo (M. Pospíšil, J. Vavřík) Hamr Braník 1:3
15.03.2015 19:30 4. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Štěrboholy 3:2
28.02.2015 10:30 5. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
28.02.2015 09:00 5. AP team (A. Dufková, P. Krichebauer) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
26.02.2015 22:00 5. Wazungu (J. Kabelka, A. Rybářová) 3:0
15.02.2015 09:00 5. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Hamr Braník 3:1 Komentáře
30.01.2015 18:00 4. Parodie mixu (T. Klepal, L. Svobodová) Hamr Štěrboholy 2:3
16.01.2015 18:00 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) 1:3 Komentáře
11.01.2015 20:00 4. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Štěrboholy 3:0
11.01.2015 19:00 4. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Štěrboholy 0:3
15.12.2014 21:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) 3:1
15.12.2014 20:00 5. Malohanáci (P. Popelková, M. Řehoř) 3:0
06.12.2014 20:30 5. RETRO (M. Jägerová, V. Růžičková) Hamr Braník 3:0
21.11.2014 17:00 4. zuzana a roman (Z. Novotná, R. Moravec) Hamr Braník 0:3
18.11.2014 14:54 4. ONI (K. Z kurtu, E. Krutilová) 3:2 Komentáře
17.11.2014 19:00 4. Schenck (P. Lukáš, L. Pavelek) Hamr Štěrboholy 0:3
17.11.2014 18:00 4. OTeam (O. Kupča, O. Diviš) Hamr Štěrboholy 2:3
31.10.2014 10:00 4. Kolovrátek (M. Juřica, H. Juřica) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
25.10.2014 13:00 4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:2
18.10.2014 16:00 4. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
13.10.2014 21:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:0 Komentáře
4. Parodie mixu (T. Klepal, L. Svobodová) 3:S Komentáře
3. MaMa team (M. Dvořák, M. Tuhý) 3:S Komentáře
5. A+T (T. Skála, A. Zadražilová) 3:S Komentáře
4. Potkali se u Havrana (H. Honek, P. Honková) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím