Načítám…

Kateřina Mirovská (30 let)

ID: 14801

Praha

  • 97 zápasů

    od roku 2012
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 66
    Zápasů v lize ( 30 / 29 / 7) 0 turnajů
  • 51%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2016

4 . Úroveň A

60 bodů
45. místo (10. místo v ženách)
Pif… Spo… Bru… Maš… eL… Tal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
2:3 3:1 3:S 3:0 3:S 38 0 98
2 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
3:2 3:1 3:S S:S 3:S 28 0 88
3 . 1:3 1:3 2:3 3:1 3:S 24 0 84
4 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
S:3 S:3 3:2 S:3 3:S 15 0 75
5 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3 S:S 1:3 3:S 3:S 14 0 74
6 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

4 . Úroveň A

89 bodů
23. místo (3. místo v ženách)
Sma… Kli… Tal… MiM… Uje… Vou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
3:1
3:1
3:2
3:0
3:0 45 0 105
2 .
Klidnej a Trpělivej (J. Honek + R. Novák)
1:3
2:3
3:0
3:2
3:0 32 0 92
3 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
1:3
3:2
2:3 3:0 3:2 29 0 89
4 .
2:3
0:3 3:2 3:1
3:S
27 0 87
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3
2:3
0:3 1:3 3:0 15 0 75
6 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3 0:3 2:3
S:3
0:3 3 0 63

4 . Úroveň A

75 bodů
33. místo (7. místo v ženách)
Sma… Uje… Ive… Tal… Bro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
3:2
3:0
3:1
3:1
44 0 104
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
2:3
3:2
3:1
3:1
35 0 95
3 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
0:3
2:3
3:0
3:2
26 0 86
4 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
1:3
1:3
0:3
3:1 15 0 75
5 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
1:3
1:3
2:3
1:3 10 0 70

Podzimní sezóna 2015

3 . Úroveň A

83 bodů
25. místo (4. místo v ženách)
SAB… Sch… An… Ban… Vou… Tal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
SABAT Slaný (J. Matějovský + O. Vlasany)
3:1 3:0
3:2
3:0 3:0 46 0 121
2 .
Schenck (P. Lukáš + L. Pavelek)
1:3
3:2
3:0
3:0
3:1 38 0 113
3 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
0:3
2:3
3:0
3:0 3:1 32 0 107
4 .
2:3
0:3
0:3
3:1
3:1
21 0 96
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
0:3
0:3
1:3
3:1 11 0 86
6 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
0:3 1:3 1:3
1:3
1:3 8 0 83

4 . Úroveň B

97 bodů
20. místo (3. místo v ženách)
Big… Tal… K.S. Bru… Age… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:S
3:0
47 0 107
2 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
1:3
3:1 3:0
3:1
37 0 97
3 .
Image 1
Klára Sochová
0:3 1:3 3:2 2:3 15 0 75
4 . S:3 0:3 2:3
3:1
15 0 75
5 .
Agel Team (I. Pechová + R. Klimek)
0:3
1:3
3:2
1:3
13 0 73

3 . Úroveň B

87 bodů
26. místo (7. místo v ženách)
KZ… MaM… Len… Tal… Pir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1 3:0 3:S 47 0 122
2 .
MaMa team (M. Dvořák + M. Tuhý)
0:3
3:1
3:0
3:S 34 0 109
3 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
1:3
1:3
3:1 3:2 24 0 99
4 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
0:3
0:3
1:3 3:S 12 0 87
5 . S:3 S:3 2:3 S:3 4 0 79

4 . Úroveň A

95 bodů
21. místo (4. místo v ženách)
Big… Tal… Ano… Age… Lev… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:1 3:1 46 0 106
2 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
0:3 3:0 3:0 3:2 35 0 95
3 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
1:3 0:3 3:0 3:0 28 0 88
4 .
Agel Team (I. Pechová + R. Klimek)
1:3 0:3 0:3 3:2 11 0 71
5 . 1:3 2:3 0:3 2:3 10 0 70

Jarní sezóna 2015

3 . Úroveň B

79 bodů
32. místo (10. místo v ženách)
Sch… Záp… Fal… VaPo Tal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Schenck (P. Lukáš + L. Pavelek)
3:1
3:0
3:2
3:1 44 0 119
2 .
Zápaďáci (R. Moravec + B. Holá)
1:3 3:1 3:0 3:0 39 0 114
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3
1:3
3:1
3:0
26 0 101
4 .
2:3
0:3
1:3
3:1 17 0 92
5 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
1:3 0:3
0:3
1:3 4 0 79

4 . Úroveň B

90 bodů
24. místo (7. místo v ženách)
Ano… Tal… Ňuň… eL… Nix… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
3:0
3:2
3:0
3:0
48 0 108
2 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
0:3 3:1
3:2
3:S
30 0 90
3 .
2:3
1:3 2:3
3:1
21 0 81
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3
2:3
3:2 1:3 15 0 75
5 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
S:3
1:3
3:1 13 0 73

4 . Úroveň A

83 bodů
29. místo (6. místo v ženách)
OTe… A… Par… Tal… Zuř… Ive… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
OTeam (O. Kupča + O. Diviš)
3:0
3:1
3:0
3:0
3:1
48 0 108
2 .
0:3
3:1 3:2 3:2
1:3
25 0 85
3 .
Parodie mixu (T. Klepal + L. Svobodová)
1:3
1:3 1:3
3:0
3:S
24 0 84
4 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
0:3 2:3 3:1 2:3
3:S
23 0 83
5 .
Zuřivý lištičky (Š. Romanová + D. Řehák)
0:3
2:3
0:3
3:2
3:1
19 0 79
6 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
1:3
3:1
S:3
S:3
1:3
13 0 73

5 . Úroveň B

82 bodů
28. místo (8. místo v ženách)
MiM… Tal… Inv… Lem… Nan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:1
3:0 3:0 46 0 91
2 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
2:3
3:S
3:0 3:S 37 0 82
3 .
Invalidovna Vršovice (I. Zůbková + P. D)
1:3
S:3
3:0
3:S
25 0 70
4 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
0:3 0:3
0:3
3:S 10 0 55
5 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3 S:3
S:3
S:3 0 0 45

Podzimní sezóna 2014

5 . Úroveň A

64 bodů
30. místo (7. místo v ženách)
Vou… Tal… PIA… Moon Tox… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:2
3:1
3:0
3:0
46 0 76
2 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
2:3
3:0
2:3 3:0 34 0 64
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
0:3
3:1
3:0
26 0 56
4 . 0:3 3:2
1:3
3:0 24 0 54
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 30

6 . Úroveň A

50 bodů
38. místo (11. místo v ženách)
Tal… SC… Tox… Kun… Len… J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
3:0 3:1 S:S 3:0 3:0 35 0 50
2 .
SC Prague United (P. Vosátka + M. Doležalová)
0:3
3:1
3:0
3:S
3:S
35 0 50
3 . 1:3
1:3
3:1
3:0
3:0 33 0 48
4 .
Kunexe (D. Jirotka + V. Brettl)
S:S
0:3
1:3
3:0
3:0
18 0 33
5 .
Lenka a Lucka (L. Dvoráková + L. Cyříková)
0:3 S:3
0:3
0:3
3:0 10 0 25
6 .
Image 1
Jan Peška
0:3
S:3
0:3
0:3
0:3 0 0 15

5 . Úroveň A

47 bodů
41. místo (14. místo v ženách)
Spo… Pus… Nix… Vou… Tal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
0:3
3:1
3:1
3:S
32 0 62
2 .
Puschkiboys (J. Puškár + J. Puškár)
3:0
1:3
3:0
1:3
30 0 60
3 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
1:3
3:1
2:3
3:1
28 0 58
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3
0:3
3:2
3:2
20 0 50
5 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
S:3
3:1
1:3
2:3
17 0 47

6 . Úroveň A

56 bodů
36. místo (11. místo v ženách)
Ive… Tal… Mal… SC… RET… Len… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
3:1
3:1
3:0
3:0
3:0
48 0 63
2 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
1:3
3:0
3:0 3:1 3:0 41 0 56
3 .
Malohanáci (P. Popelková + M. Řehoř)
1:3
0:3
3:1
3:1
3:0
30 0 45
4 .
SC Prague United (P. Vosátka + M. Doležalová)
0:3
0:3
1:3
3:1
3:0
21 0 36
5 .
0:3
1:3
1:3
1:3
3:1 15 0 30
6 .
Lenka a Lucka (L. Dvoráková + L. Cyříková)
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3 2 0 17

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.04.2016 19:30 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Štěrboholy 3:2
18.04.2016 21:30 4. Klidnej a Trpělivej (J. Honek, R. Novák) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
18.04.2016 19:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:0
17.04.2016 17:00 4. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Braník 2:3
14.04.2016 19:00 4. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
29.02.2016 21:00 4. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
22.02.2016 21:00 4. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
15.02.2016 20:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
06.02.2016 15:00 4. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) 3:1
30.01.2016 19:00 3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 1:3
30.01.2016 18:00 3. Schenck (P. Lukáš, L. Pavelek) Hamr Braník 1:3
20.01.2016 19:00 3. SABAT Slaný (J. Matějovský, O. Vlasany) Hamr Štěrboholy 0:3
15.01.2016 20:00 3. Banzaaj (P. Černý, P. Stoklasová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
11.01.2016 16:00 3. An Nam (O. Slowik, J. Komárek) Hamr Štěrboholy 1:3
20.12.2015 09:00 4. Agel Team (I. Pechová, R. Klimek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
17.12.2015 20:30 4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
12.12.2015 15:00 4. Brumíci (R. Téglássy, J. Téglássy) Hamr Štěrboholy 3:0
12.12.2015 14:00 4. Klára Sochová Hamr Štěrboholy 3:1
26.11.2015 18:00 3. Lenochodi (V. Mičková, J. Luxemburg) Hamr Štěrboholy 1:3
19.11.2015 20:00 3. MaMa team (M. Dvořák, M. Tuhý) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
07.11.2015 14:00 3. KZ TEAM (J. Pláteník, Z. Doležel) Hamr Štěrboholy 0:3
29.10.2015 18:00 4. LevAcy (L. Kučera, K. Brettschneider) 3:2
28.10.2015 10:00 4. Agel Team (I. Pechová, R. Klimek) Hamr Štěrboholy 3:0
21.10.2015 21:00 4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Sportcentrum Step 0:3
08.10.2015 20:00 4. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Štěrboholy 3:0
31.05.2015 19:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
15.05.2015 17:30 3. Zápaďáci (R. Moravec, B. Holá) Hamr Braník 0:3
14.05.2015 18:00 3. VaPo (M. Pospíšil, J. Vavřík) 1:3
12.05.2015 18:00 3. Schenck (P. Lukáš, L. Pavelek) Hamr Štěrboholy 1:3
18.04.2015 18:00 4. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) 3:1
12.04.2015 10:00 4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
10.04.2015 17:00 4. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Štěrboholy 0:3
30.03.2015 20:00 4. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) 3:S Komentáře
30.03.2015 19:00 4. Parodie mixu (T. Klepal, L. Svobodová) 3:1
27.03.2015 19:30 4. A-team (P. Kopecký, M. Kopecká) Sportcentrum Step 2:3
23.03.2015 16:30 4. OTeam (O. Kupča, O. Diviš) Hamr Štěrboholy 0:3
09.03.2015 17:00 4. Zuřivý lištičky (Š. Romanová, D. Řehák) Sportcentrum Step 2:3
23.02.2015 20:00 5. Lemuri (O. Sucharda, A. Pelcova) 3:0
21.02.2015 16:00 5. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Štěrboholy 2:3
15.02.2015 16:00 5. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) 3:S
26.01.2015 22:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 2:3
25.01.2015 20:00 5. Moon (M. Půhoná, O. Hyneš) 2:3
24.01.2015 16:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 3:0 Komentáře
19.01.2015 18:00 5. Toxinky (H. Kratochvílová, I. Dvořáková) 3:0
03.01.2015 17:00 6. Kunexe (D. Jirotka, V. Brettl) S:S
02.01.2015 16:00 6. Jan Peška 3:0
22.12.2014 10:00 6. SC Prague United (P. Vosátka, M. Doležalová) 3:0
13.12.2014 14:00 6. Toxinky (H. Kratochvílová, I. Dvořáková) 3:1
10.12.2014 20:00 6. Lenka a Lucka (L. Dvoráková, L. Cyříková) 3:0
21.11.2014 18:00 5. Puschkiboys (J. Puškár, J. Puškár) 3:1 Komentáře
19.11.2014 19:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) 1:3 Komentáře
10.11.2014 19:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
28.10.2014 15:00 6. SC Prague United (P. Vosátka, M. Doležalová) Sportcentrum Step 3:0
25.10.2014 14:00 6. Lenka a Lucka (L. Dvoráková, L. Cyříková) Hamr Štěrboholy 3:0
20.10.2014 18:00 6. Malohanáci (P. Popelková, M. Řehoř) 3:0 Komentáře
19.10.2014 18:00 6. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) 1:3 Komentáře
11.10.2014 19:00 6. RETRO (M. Jägerová, V. Růžičková) Hamr Štěrboholy 3:1
5. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) S:3 Komentáře
3. Piraňas (J. Tatýrková, L. Tenglerová) 3:S
4. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) S:3
4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) S:3
5. Invalidovna Vršovice (I. Zůbková, P. D) 3:S Komentáře
4. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) 3:S Komentáře
4. Brumíci (R. Téglássy, J. Téglássy) S:3
4. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) S:3
4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím