Václav Novotný

Václav Novotný (34 let)

ID: 17728

Praha

  • 197 zápasů

    od roku 2013
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 07:00
    Často hraje od 07:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 117 /335
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 21 / 3 / 4) 3 turnaje

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

11 . Úroveň A

149 bodů
132. místo (126. místo v mužích)
D.P. K.P. M.B. V.N. V.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dominik Pliska
3:0
3:2
3:2
3:0
24 14 198
2 .
Image 1
Karel Pavelek
0:3
S:S 3:2 3:2 8 11 179
3 .
Image 1
Milan Bartl
2:3
S:S S:S 3:0 5 0 165
4 .
Image 1
Václav Novotný
2:3
2:3 S:S S:S 0 -11 149
5 .
Image 1
Vladimír Šindelář
0:3
2:3 0:3 S:S 0 -14 146

10 . Úroveň C

191 bodů
113. místo (110. místo v mužích)
M.D. M.N. K.J. J.O. V.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Drexler
3:0
2:3
3:2
3:S
20 14 234
2 .
Image 1
Michal Novotný
0:3
3:1 3:1 3:0 19 11 230
3 .
Image 1
Kristýna Jarošová
3:2
1:3
3:1
2:3 14 0 214
4 .
Image 1
Jiří Orava
2:3
1:3
1:3
3:S
10 -11 199
5 .
Image 1
Václav Novotný
S:3
0:3 3:2
S:3
5 -14 191

12 . Úroveň C

217 bodů
108. místo (105. místo v mužích)
V.N. D.L. J.Č. A.H. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Novotný
3:1 3:2 3:0 3:2 23 14 217
2 .
Image 1
Dáša Labáková
1:3 3:2
3:0
3:2 18 11 209
3 .
Image 1
Jiří Čupr
2:3 2:3 3:2 3:1 15 0 195
4 .
Image 1
Adam Herout
0:3
0:3
2:3 3:2 7 -11 176
5 .
Image 1
Petr Šikula
2:3 2:3 1:3 2:3 7 -14 173

Podzimní sezóna 2019

13 . Úroveň B

179 bodů
121. místo (119. místo v mužích)
V.N. L.P. J.Č. N.P. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Novotný
3:1 3:2 3:0 3:0 25 14 179
2 .
Image 1
Lucie Pitelová
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 173
3 .
Image 1
Jiří Čejka
2:3 0:3 3:2 3:0 14 0 154
4 .
Image 1
Nikola Pajkovský
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 138
5 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 126

14 . Úroveň A

159 bodů
137. místo (132. místo v mužích)
V.N. R.V. A.A. P.M. O.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Novotný
3:0 3:1
3:S
3:S
25 14 159
2 .
Image 1
Radek Vičar
0:3 3:1 3:S
3:S
18 11 149
3 .
Image 1
Adéla Alexová
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 134
4 .
Image 1
Petr Menšík
S:3
S:3 1:3
3:S
7 -5 122
5 .
Image 1
Ondřej Kaňák
S:3
S:3
1:3
S:3
1 -14 107

15 . Úroveň C

142 bodů
152. místo (144. místo v mužích)
V.N. N.F. L.C. J.P. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Novotný
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 142
2 .
Image 1
Natálie Faruzelová
0:3
3:S
2:3
3:S
14 11 125
3 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3
S:3
3:0 3:0 14 0 114
4 .
Image 1
Josef Pospíšil
0:3
3:2
0:3 3:2 10 -5 105
5 .
Image 1
Jiří Novák
0:3
S:3
0:3 2:3 2 -14 88

17 . Úroveň B

121 bodů
181. místo (165. místo v mužích)
V.N. H.P. M.H. K.M. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Novotný
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 121
2 .
Image 1
Hana Palbuchtová
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 112
3 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 94
4 .
Image 1
Kateřina Machálková
1:3 0:3 0:3 3:1 7 -11 76
5 .
Image 1
Ludmila Pometlová
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.06.2020 00:10 11. Vladimír Šindelář S:S
16.06.2020 00:10 11. Milan Bartl S:S
12.06.2020 09:00 11. Dominik Pliska Sprint 2:3 Komentáře
09.06.2020 16:00 11. Karel Pavelek Sport Centrum Kuklenská 2:3
17.05.2020 17:00 10. Michal Novotný Sport Centrum Kuklenská 0:3
06.05.2020 14:10 10. Michal Drexler S:3 Komentáře
05.05.2020 13:10 10. Jiří Orava S:3 Komentáře
11.03.2020 10:00 10. Kristýna Jarošová Sprint 3:2
01.03.2020 12:00 12. Petr Šikula Sprint 3:2
27.02.2020 08:00 12. Dáša Labáková Sport Centrum Kuklenská 3:1
16.02.2020 17:00 12. Jiří Čupr Sport Centrum Kuklenská 3:2
14.02.2020 08:30 12. Adam Herout Sprint 3:0
31.01.2020 07:00 13. Jiří Čejka Sport Centrum Kuklenská 3:2
23.01.2020 07:00 13. Nikola Pajkovský Sport Centrum Kuklenská 3:0
15.01.2020 07:00 13. Tomáš Dvořák Sprint 3:0
08.01.2020 19:00 13. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 3:1
31.12.2019 09:22 14. Petr Menšík 3:S Komentáře
20.12.2019 11:30 14. Ondřej Kaňák 3:S Komentáře
12.12.2019 09:00 14. Radek Vičar Sport Centrum Kuklenská 3:0
11.12.2019 15:00 14. Adéla Alexová Sport Centrum Kuklenská 3:1
26.11.2019 18:00 15. Josef Pospíšil Badminton Líšeň 3:0
17.11.2019 16:00 15. Lubos Cabala Sport Centrum IVANOVICE 3:0
13.11.2019 07:00 15. Natálie Faruzelová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
11.11.2019 16:00 15. Jiří Novák 3:0
31.10.2019 08:00 17. Matúš Hlaváčik Centrum Viktoria 3:0
18.10.2019 19:00 17. Kateřina Machálková Centrum Viktoria 3:1
16.10.2019 20:30 17. Ludmila Pometlová Badminton Líšeň 3:0
08.10.2019 18:00 17. Hana Palbuchtová Sprint 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím