Vlaďka Ozimá

Vlaďka Ozimá (33 let)

ID: 19721

Praha

  • 151 zápasů

    od roku 2014
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 105
    Zápasů v lize ( 37 / 57 / 11) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

6 . Úroveň A

1 bodů
51. místo (33. místo v mužích)
Pár… Pet… Nan… Spa… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
3:2
3:0
S:S 22 0 37
2 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
2:3
S:S S:S -9 0 6
3 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
S:S S:S -14 0 1
4 .
Spachtoši (A. Valentová + J. Maščenik)
S:S S:S S:S -21 0 -6

6 . Úroveň B

28 bodů
48. místo (31. místo v mužích)
Ňou… Čum… Nan… Pla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S 45 0 60
2 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
1:3
3:0
3:S 33 0 48
3 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
0:3
3:S 13 0 28
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
S:3 S:3 S:3 0 0 15

6 . Úroveň A

40 bodů
41. místo (26. místo v mužích)
Kla… Pár… Nan… Lab… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
3:0 3:1 3:0 49 0 64
2 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 3:2 3:1 27 0 42
3 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3 2:3
3:0
25 0 40
4 .
Labužníci (M. Bartoň + Z. Fedorova)
0:3 1:3
0:3
3 0 18

5 . Úroveň B

27 bodů
45. místo (29. místo v mužích)
Voz… Prs… Opi… TBC Nan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
3:0
3:1
3:0
3:S 47 0 77
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3
3:0 3:S 3:S 33 0 63
3 .
1:3
0:3
0:3
3:1
13 0 43
4 .
0:3
S:3
3:0
S:S 8 0 38
5 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
S:3 S:3
1:3
S:S -3 0 27

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň B

55 bodů
37. místo (26. místo v mužích)
Pap… Cub… Nan… Opi… Míš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Papíroví tygři (D. Premus + B. Tesařová)
2:3
3:1
3:1
3:S 36 0 66
2 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:2
1:3
3:1
3:S
32 0 62
3 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3 3:1
1:3
3:S
25 0 55
4 .
1:3
1:3
3:1
3:S 25 0 55
5 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 30

6 . Úroveň A

35 bodů
41. místo (25. místo v mužích)
Nan… TBC Pet… Bea… Inl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
S:S
2:3
3:1
3:S
20 0 35
2 . S:S 3:S 3:S S:S 10 0 25
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
3:2
S:3 S:S S:S -1 0 14
4 .
1:3
S:3 S:S S:S -8 0 7
5 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
S:3
S:S S:S S:S -15 0 0

6 . Úroveň A

42 bodů
42. místo (27. místo v mužích)
Bob… Prs… Nan… Duo… No… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bob & bobek (T. Hasil + Š. Zaderlíková)
3:2
3:1
3:0
3:0 46 0 61
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
2:3
3:1
3:0 3:0 41 0 56
3 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3
1:3
3:0
3:S
27 0 42
4 .
Duo Šunka (M. Haustein + A. Matoušková)
0:3
0:3 0:3
3:0
13 0 28
5 . 0:3 0:3
S:3
0:3
0 0 15

5 . Úroveň B

47 bodů
42. místo (26. místo v mužích)
Pla… Pat… Bea… Nan… Pár… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
2:3 3:1 3:1 3:0 39 0 69
3 . 0:3 1:3 3:2 3:0 24 0 54
4 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3 1:3 2:3
3:1
17 0 47
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 0:3 0:3
1:3
2 0 32

Letní sezóna 2017

5 . Úroveň A

49 bodů
37. místo (25. místo v mužích)
TD… Míš… Her… Nan… One… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3 3:S 3:0 3:S
3:S
34 0 64
2 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
3:0 3:2 3:0 3:0 S:S 33 0 63
3 .
Heroes & zeros (M. Koblížková + P. Filipcová)
S:3 2:3 3:2 2:3 3:S 21 0 51
4 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3 0:3 2:3 3:S
3:S
19 0 49
5 .
One shot , one kill (M. Michalský + B. Sokolova)
S:3 0:3 3:2 S:3
0:3
7 0 37
6 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
S:3
S:S S:3
S:3
3:0
6 0 36

6 . Úroveň B

50 bodů
37. místo (23. místo v mužích)
Nan… Paš… Buj… Inl… KiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3
3:0
3:1
3:2
35 0 50
2 .
Pašáci (V. Zeman + K. Šuláková)
3:1
3:0
3:0
S:S 32 0 47
3 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3
0:3 3:2 S:S 4 0 19
4 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
1:3
0:3
2:3 S:S 1 0 16
5 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
2:3
S:S S:S S:S -11 0 4

6 . Úroveň B

28 bodů
44. místo (29. místo v mužích)
Cub… Sna… Cmo… Nan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3 3:0 3:0 34 0 49
2 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
3:0 3:0 S:3 34 0 49
3 .
Cmoud a bloncka (O. Vaněk + H. Sramkova)
0:3 0:3 3:0 17 0 32
4 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3 3:S 0:3 13 0 28

6 . Úroveň B

33 bodů
43. místo (27. místo v mužích)
Paš… Her… Nan… MiKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pašáci (V. Zeman + K. Šuláková)
3:1 3:0 3:0 49 0 64
2 .
Heroes & zeros (M. Koblížková + P. Filipcová)
1:3 3:2
3:S
28 0 43
3 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3 2:3
3:S
18 0 33
4 . 0:3
S:3
S:3
0 0 15

Jarní sezóna 2017

7 . Úroveň B

47 bodů
48. místo (30. místo v mužích)
Nan… Cmo… Her… Baď… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
2:3
3:1
3:2
32 0 47
2 .
Cmoud a bloncka (O. Vaněk + H. Sramkova)
3:2 2:3 3:1 32 0 47
3 .
Heroes & zeros (M. Koblížková + P. Filipcová)
1:3
3:2
S:S
8 0 23
4 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
2:3
1:3
S:S
1 0 16

6 . Úroveň B

44 bodů
51. místo (32. místo v mužích)
Sob… Pat… Buř… Nan… Smr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
3:1 1:3 3:1
3:S
34 0 64
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3 3:S 3:1 3:S 33 0 63
3 . 3:1 S:3 3:0 S:S 19 0 49
4 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3 1:3 0:3 3:S 14 0 44
5 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
S:3
S:3 S:S S:3 -5 0 25

6 . Úroveň B

33 bodů
54. místo (35. místo v mužích)
Pik… MyD… Nan… Mal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
3:2
3:2
3:1 39 0 69
2 . 2:3 3:2 S:S 10 0 40
3 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
2:3
2:3 S:S 3 0 33
4 .
Malá a Velký (P. Veselý + E. Bartyzalová)
1:3 S:S S:S -11 0 19

6 . Úroveň B

45 bodů
46. místo (30. místo v mužích)
Cub… Dre… Nan… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:2
3:1
3:0
44 0 74
2 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
2:3
3:0 3:0 39 0 69
3 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3 0:3 3:2 15 0 45
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3
0:3 2:3 5 0 35

Podzimní sezóna 2016

6 . Úroveň B

58 bodů
41. místo (26. místo v mužích)
Lyž… Nan… Inl… Zam… Pla… Smr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:0 3:0 3:0
3:S
3:0
48 0 78
2 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
3:1
2:3
3:S
3:S
28 0 58
3 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3
1:3
3:1
3:S
3:S
27 0 57
4 .
Zamotané klubíčko (M. Kubíček + M. Kubíček)
0:3
3:2
1:3 3:S S:S 13 0 43
5 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
S:3
S:3
S:3
S:3 S:S -4 0 26
6 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
0:3
S:3
S:3
S:S S:S -8 0 22

5 . Úroveň A

55 bodů
42. místo (27. místo v mužích)
Jar… MED… Pik… Sob… Sna… Nan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:0 2:3 3:1 3:S 3:0 40 0 85
2 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3 2:3
3:0
3:S
3:0
31 0 76
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
3:2 3:2 2:3 1:3 3:1 28 0 73
4 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3
0:3
3:2 1:3
3:0
21 0 66
5 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
S:3 S:3 3:1 3:1 S:3 18 0 63
6 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
0:3
1:3
0:3
3:S 10 0 55

6 . Úroveň B

67 bodů
35. místo (23. místo v mužích)
Cub… Nan… Buj… Jáj… Šaš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:2
3:0 3:S
3:S
42 0 72
2 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
2:3
3:0
3:S
3:S 37 0 67
3 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3
0:3
3:S 3:S 20 0 50
4 .
Jája a Móňa (M. Adámková + J. Humpolíková)
S:3
S:3
S:3 S:S -5 0 25
5 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
S:3
S:3 S:3 S:S -5 0 25

7 . Úroveň B

48 bodů
48. místo (30. místo v mužích)
Tat… Nan… Máj… VaLu Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
3:1
3:2
3:S
3:0
43 0 58
2 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3
3:1
3:1
3:2
33 0 48
3 .
Májího team! (M. Švejda + K. Piskáčková)
2:3
1:3
2:3
3:0 23 0 38
4 .
S:3
1:3
3:2
2:3
15 0 30
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3
2:3
0:3
3:2
13 0 28

Letní sezóna 2016

6 . Úroveň B

45 bodů
48. místo (28. místo v mužích)
Žiž… Koc… Ote… Nan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žižkováci (L. Kučera + P. Fišerová)
3:1 2:3 3:1 35 0 65
2 . 1:3
3:2
3:0 32 0 62
3 .
Otesánci (O. Ertl + T. Tomová)
3:2
2:3
2:3
22 0 52
4 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3 0:3
3:2
15 0 45

6 . Úroveň B

57 bodů
43. místo (26. místo v mužích)
Pik… DLt… Nan… Den… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
3:2
3:2
3:1 39 0 69
2 .
2:3
3:2
3:S
30 0 60
3 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
2:3
2:3
3:0
27 0 57
4 . 1:3
S:3
0:3
3 0 33

7 . Úroveň A

37 bodů
44. místo (28. místo v mužích)
Kat… Nan… T.&… Baď… Cra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Katka & Michal (M. Křivánek + K. Hudečková)
3:0 3:S 3:2 3:0 45 0 60
2 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3 0:3
3:2
3:0
22 0 37
3 . S:3 3:0 S:S S:S 3 0 18
4 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
2:3
2:3
S:S S:S -2 0 13
5 .
Crazy-Lazy (T. Klabouch + T. Hartmannová)
0:3
0:3
S:S S:S -10 0 5

6 . Úroveň B

26 bodů
50. místo (30. místo v mužích)
Ome… DLt… Duto Nan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 51 0 81
2 . 0:3 3:2
3:1
27 0 57
3 . 0:3 2:3 S:S -2 0 28
4 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
1:3
S:S -4 0 26

Jarní sezóna 2016

7 . Úroveň A

10 bodů
60. místo (35. místo v mužích)
Prs… Mr… Baď… Nan… Bez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:1
3:0
3:0
3:S 47 0 62
2 .
Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký + P. Dočkalová)
1:3
3:0
3:0
S:S 23 0 38
3 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
0:3
0:3
3:S 3:S 20 0 35
4 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
0:3
S:3 S:S -5 0 10
5 .
Bez šance (M. Burišin + L. Mrázková)
S:3 S:S S:3 S:S -10 0 5

7 . Úroveň C

47 bodů
53. místo (31. místo v mužích)
Pik… Nan… T.&… Dop… Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
3:1
1:3 3:S 3:S 33 0 48
2 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3
3:S
3:S
3:S 32 0 47
3 . 3:1 S:3 S:S S:S 1 0 16
4 . S:3
S:3
S:S S:S -10 0 5
5 . S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5

7 . Úroveň C

12 bodů
62. místo (35. místo v mužích)
Prs… Nik… Baď… Nan… Koc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:0
3:0
3:0
3:S
49 0 64
2 .
0:3
3:0
3:0
3:1 37 0 52
3 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
0:3
0:3
3:1 S:S 6 0 21
4 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
0:3
1:3 S:S -3 0 12
5 .
S:3
1:3 S:S S:S -8 0 7

7 . Úroveň A

20 bodů
64. místo (37. místo v mužích)
Zad… Dík… T.&… Pik… Mr… Nan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
2:3
2:3
3:0 3:0 35 0 50
2 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
1:3
3:1
2:3
3:0
3:0
34 0 49
3 .
3:2
1:3 3:2
2:3
3:0 29 0 44
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
3:2
3:2
2:3
2:3
3:1
29 0 44
5 .
Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký + P. Dočkalová)
0:3
0:3
3:2
3:2
3:2
21 0 36
6 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
0:3
0:3
1:3
2:3
5 0 20

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.06.2018 09:45 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) S:S
04.06.2018 09:45 6. Spachtoši (A. Valentová, J. Maščenik) S:S
09.05.2018 20:30 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
15.04.2018 16:00 6. Čumáci (M. Černý, M. Vítková) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
13.04.2018 19:00 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
29.03.2018 19:30 6. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 1:3
26.03.2018 18:00 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 2:3
25.03.2018 09:30 6. Labužníci (M. Bartoň, Z. Fedorova) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
01.03.2018 10:57 5. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) S:S
26.02.2018 21:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) 1:3 Komentáře
14.01.2018 13:00 5. Papíroví tygři (D. Premus, B. Tesařová) Areál volného času Gutova 1:3
14.01.2018 12:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
13.01.2018 11:30 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Hamr Braník 3:1
02.01.2018 10:21 6. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) S:S
14.12.2017 21:00 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) 2:3 Komentáře
14.12.2017 21:00 6. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) 3:1 Komentáře
27.11.2017 21:00 6. Bob & bobek (T. Hasil, Š. Zaderlíková) Beachklub Ládví 1:3 Komentáře
26.11.2017 19:30 6. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 1:3 Komentáře
11.11.2017 11:00 6. Duo Šunka (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Braník 3:0
29.10.2017 17:00 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) DOMYNO 0:3
26.10.2017 18:00 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 1:3
22.10.2017 19:00 5. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) 3:1 Komentáře
10.10.2017 19:30 5. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) Areál volného času Gutova 2:3
24.09.2017 17:00 5. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) Hamr Záběhlice 0:3
22.09.2017 18:30 5. TD Team (D. Švidraň, T. Bibková) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
18.09.2017 19:00 5. Heroes & zeros (M. Koblížková, P. Filipcová) 2:3
22.08.2017 21:00 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
04.08.2017 19:30 6. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
04.08.2017 18:30 6. Pašáci (V. Zeman, K. Šuláková) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
03.08.2017 20:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Beachklub Pankrác 3:1 Komentáře
26.07.2017 17:00 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 0:3
19.07.2017 21:00 6. Cmoud a bloncka (O. Vaněk, H. Sramkova) Areál volného času Gutova 0:3
21.06.2017 20:30 6. Pašáci (V. Zeman, K. Šuláková) Areál volného času Gutova 0:3
20.06.2017 20:00 6. Heroes & zeros (M. Koblížková, P. Filipcová) Beachklub Pankrác 2:3
24.05.2017 20:00 7. Heroes & zeros (M. Koblížková, P. Filipcová) Beachklub Pankrác 3:1 Komentáře
19.05.2017 18:00 7. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) Beachclub Strahov 3:2 Komentáře
18.05.2017 19:30 7. Cmoud a bloncka (O. Vaněk, H. Sramkova) Beach Service - Sport Vítkov 2:3
18.04.2017 18:00 6. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 1:3
11.04.2017 20:00 6. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 1:3
10.04.2017 21:00 6. Buřtíci (H. Bednář, P. Zamrazilová) Beachclub Strahov 0:3
03.04.2017 09:18 6. Malá a Velký (P. Veselý, E. Bartyzalová) S:S
22.03.2017 21:00 6. MyDva (M. Rejdová, J. Graeber) Beachclub Strahov 2:3
19.03.2017 17:00 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
20.02.2017 20:00 6. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Hamr Záběhlice 3:2
16.02.2017 21:00 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 1:3
07.02.2017 18:00 6. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) Areál volného času Gutova 0:3
19.01.2017 20:00 6. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
16.01.2017 21:00 6. Zamotané klubíčko (M. Kubíček, M. Kubíček) Beachklub Pankrác 2:3 Komentáře
16.01.2017 20:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Beachklub Pankrác 3:1 Komentáře
19.12.2016 20:00 5. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beachclub Strahov 0:3 Komentáře
18.12.2016 16:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Hamr Braník 1:3
11.12.2016 16:00 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachclub Strahov 0:3
07.12.2016 20:30 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
25.11.2016 18:00 6. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
17.11.2016 19:00 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
11.10.2016 20:00 7. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) Beachclub Strahov 3:2 Komentáře
07.10.2016 17:00 7. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) Beachclub Strahov 1:3 Komentáře
06.10.2016 19:00 7. VaLu (V. Halbich, L. Andrýsková) Beachclub Strahov 3:1 Komentáře
06.10.2016 17:00 7. Májího team! (M. Švejda, K. Piskáčková) Beachclub Strahov 3:1 Komentáře
28.09.2016 17:00 6. Otesánci (O. Ertl, T. Tomová) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
27.09.2016 16:00 6. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) Hamr Braník 0:3
22.09.2016 19:30 6. Žižkováci (L. Kučera, P. Fišerová) Hamr Braník 1:3
21.08.2016 18:00 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beachclub Strahov 2:3 Komentáře
16.08.2016 20:00 6. DenTe (D. Kroulíková, T. Sedláková) Beachclub Strahov 3:0 Komentáře
10.08.2016 20:30 6. DLteam (L. Nejedlíková, P. Nejedlík) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
28.07.2016 17:00 7. T.& D. (D. Brázda, T. Zimčíková) Hamr Braník 0:3
25.07.2016 20:00 7. Crazy-Lazy (T. Klabouch, T. Hartmannová) 3:0 Komentáře
24.07.2016 17:00 7. Katka & Michal (M. Křivánek, K. Hudečková) 0:3
17.07.2016 18:00 7. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) 3:2 Komentáře
01.07.2016 10:50 6. Duto (J. Strohs, T. Talacková) S:S
22.06.2016 21:00 6. Omega (V. Miškuf, J. Pavlíková) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
16.06.2016 18:00 6. DLteam (L. Nejedlíková, P. Nejedlík) Hamr Braník 1:3 Komentáře
01.06.2016 09:39 7. Bez šance (M. Burišin, L. Mrázková) S:S
24.05.2016 19:00 7. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
05.05.2016 20:00 7. Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký, P. Dočkalová) Beachclub Strahov 0:3 Komentáře
19.04.2016 21:00 7. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beach Service - Sport Vítkov 1:3 Komentáře
01.04.2016 10:44 7. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) S:S
07.03.2016 20:00 7. Nikoki (F. Kokeš, N. Maciuchová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
06.03.2016 18:00 7. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) Areál volného času Gutova 1:3
06.03.2016 17:00 7. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
22.02.2016 20:30 7. Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký, P. Dočkalová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
21.02.2016 21:00 7. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) Beachklub Ládví 0:3
16.02.2016 21:00 7. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beach Service - Sport Vítkov 1:3 Komentáře
14.02.2016 10:00 7. T.& D. (D. Brázda, T. Zimčíková) Areál volného času Gutova 0:3
12.02.2016 09:13 7. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) 0:3 Komentáře
5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) S:3
5. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) 3:S Komentáře
7. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) S:3
6. No Way (P. Froňková, L. Kruchňa) 3:S Komentáře
5. Bobani (L. Uher, K. Viterová) 3:S Komentáře
5. One shot , one kill (M. Michalský, B. Sokolova) 3:S
6. SmraďochTeam (J. Hřídel, V. Klingerová) 3:S Komentáře
6. Jája a Móňa (M. Adámková, J. Humpolíková) 3:S Komentáře
6. MiKa (M. Těžký, K. Těžká) 3:S Komentáře
7. T.& D. (D. Brázda, T. Zimčíková) 3:S
7. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) 3:S
7. Dopeys (M. Fouknerová, R. Dušek) 3:S Komentáře
6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) 3:S Komentáře
6. SmraďochTeam (J. Hřídel, V. Klingerová) 3:S
6. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) 3:S
6. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:S
5. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) S:3
6. Šašci (M. Blahová, V. Starý) 3:S
6. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:S Komentáře
5. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) 3:S