Robert Lacok

Robert Lacok (26 let)

ID: 36955

Praha

  • 39 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Areál volného času Gutova
  • 45 /75
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 39
    Zápasů v lize ( 17 / 10 / 12) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň B

64 bodů
44. místo (21. místo v ženách)
Bea… Han… Pee… Swi… EOVA Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
3:2 3:0
3:S
3:0
25 14 99
2 . 2:3 3:0 3:1 3:0 22 11 93
3 . 0:3 0:3
1:3
3:0
8 0 68
4 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
S:3
1:3
3:1
S:3
7 -3 64
5 .
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -14 52

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

91 bodů
33. místo (13. místo v ženách)
Div… Swi… Pat… Ház… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:1 3:0 3:S 25 14 99
2 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
1:3
3:S
3:0
3:S
20 11 91
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3
S:3
3:0 3:S 14 0 74
4 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3
0:3
0:3 3:S 6 -3 63
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + M. Procházka)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 46

7 . Úroveň A

70 bodů
36. místo (17. místo v ženách)
Swi… Uli… My2 Hum… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
3:0
3:2
S:S
3:1
16 14 70
2 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3
3:2
3:2
3:S
16 11 67
3 .
2:3
2:3 3:1 3:S 16 0 56
4 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
S:S
2:3
1:3 3:S 7 -11 36
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
1:3
S:3
S:3 S:3 1 -14 27

8 . Úroveň A

51 bodů
47. místo (21. místo v ženách)
My2 Swi… Kou… Thu… Ház… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 60
2 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
2:3 3:2
3:0
3:1 20 11 51
3 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
0:3 2:3 3:1
3:0
15 0 35
4 . 0:3
0:3
1:3 3:1 7 -11 16
5 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3 1:3
0:3
1:3 2 -14 8

8 . Úroveň A

29 bodů
50. místo (23. místo v ženách)
Kám… Ňou… My2 Swi… Thu… Ház… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kámoš René (B. Listíková + K. Jesenská)
3:0 3:0 3:1 3:0 3:0 29 14 63
2 . 0:3 3:1
3:S
3:0
3:0
22 11 53
3 . 0:3 1:3 3:2 3:2
3:1
14 0 34
4 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
1:3
S:3
2:3 3:0
S:3
9 0 29
5 . 0:3 0:3 2:3 0:3
3:1
7 -11 16
6 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3
0:3
1:3
3:S
1:3
7 -14 13

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň A

24 bodů
44. místo (23. místo v ženách)
Hum… Goo… Pár… EL… Ňou… Swi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
3:2
2:3
3:S
3:S
3:S
21 14 75
2 .
GoodTeam (J. Tkáčová + M. Čech)
2:3
3:2
3:2
3:0
3:S
21 11 72
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
3:2
2:3
2:3 3:1
3:S
18 0 58
4 .
S:3
2:3
3:2
3:S
S:S 9 0 49
5 .
S:3
0:3
1:3
S:3
3:S
6 -11 35
6 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
S:3
S:3
S:3
S:S
S:3
-2 -14 24

5 . Úroveň A

51 bodů
36. místo (17. místo v ženách)
Cub… Una… Pik… Mar… Swi… EL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:1
3:0
3:0
3:1
3:0 28 14 102
2 .
Unagi (M. Barcaj + Z. Barcaj)
1:3
2:3 3:1 3:0 3:0 20 11 91
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3
3:2 3:2 S:S 3:0 12 0 72
4 . 0:3 1:3 2:3
1:3
3:1 9 0 69
5 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
1:3
0:3 S:S
3:1
S:S
2 -11 51
6 . 0:3 0:3 0:3 1:3
S:S
-1 -14 45

6 . Úroveň A

78 bodů
26. místo (11. místo v ženách)
Swi… Una… Gra… Hum… Aloe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
3:0
3:2
3:1
3:S
24 14 78
2 .
Unagi (M. Barcaj + Z. Barcaj)
0:3 3:2 3:1
3:S
17 11 68
3 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
2:3
2:3 3:2
3:S
15 0 55
4 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
1:3
1:3 2:3
3:S
10 -11 39
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

5 . Úroveň A

56 bodů
32. místo (14. místo v ženách)
Pik… Cub… Pat… Swi… Pár… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
3:1 3:1 3:1 3:1 24 14 98
2 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
S:S
3:0
3:0 13 11 84
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3
S:S
3:0 3:0 13 0 73
4 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
1:3
0:3
0:3
3:1
7 -11 56
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
1:3 0:3 0:3
1:3
2 -14 48

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.03.2020 15:15 6. EOVA (O. Vaculík, E. Valášková) S:3 Komentáře
28.02.2020 14:29 6. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) S:3 Komentáře
18.02.2020 20:00 6. Peeva (E. Krylová, P. Kordík) 3:1 Komentáře
17.02.2020 21:00 6. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
30.01.2020 09:09 6. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, M. Procházka) 3:S Komentáře
29.01.2020 21:10 6. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) 3:S Komentáře
28.01.2020 18:00 6. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) 1:3
27.01.2020 20:00 6. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
29.12.2019 14:35 7. Humří smršť (S. H, B. Humr) S:S Komentáře
14.12.2019 10:00 7. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
12.12.2019 18:00 7. My2 (K. Hanouskova, L. Polame) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
09.12.2019 21:00 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
25.11.2019 17:30 8. Koudisáci (M. Koudelka, D. Cermanová) Areál volného času Gutova 3:2
21.11.2019 19:00 8. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) 3:0 Komentáře
20.11.2019 18:00 8. My2 (K. Hanouskova, L. Polame) Areál volného času Gutova 2:3
12.11.2019 18:00 8. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Hamr Záběhlice 3:1
31.10.2019 17:00 8. My2 (K. Hanouskova, L. Polame) Areál volného času Gutova 2:3
30.10.2019 17:30 8. Kámoš René (B. Listíková, K. Jesenská) Areál volného času Gutova 1:3
29.10.2019 20:39 8. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) S:3 Komentáře
29.10.2019 19:00 8. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Hamr Záběhlice 3:0
29.10.2019 08:58 8. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) S:3 Komentáře
01.10.2019 00:10 6. EL HABASO (A. Habětínek, B. Habětínková) S:S
25.09.2019 09:10 6. Humří smršť (S. H, B. Humr) S:3 Komentáře
24.09.2019 18:54 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) S:3 Komentáře
24.09.2019 11:42 6. GoodTeam (J. Tkáčová, M. Čech) S:3 Komentáře
23.09.2019 23:54 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) S:3 Komentáře
02.09.2019 00:10 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) S:S
20.08.2019 21:34 5. EL HABASO (A. Habětínek, B. Habětínková) S:S Komentáře
14.08.2019 17:00 5. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) 3:1 Komentáře
07.08.2019 20:30 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
06.08.2019 17:00 5. Unagi (M. Barcaj, Z. Barcaj) Tatran Střešovice 0:3
31.07.2019 21:00 6. Humří smršť (S. H, B. Humr) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
25.07.2019 13:34 6. Aloe (Z. Hlinkova, O. Bednar) 3:S Komentáře
15.07.2019 20:00 6. Unagi (M. Barcaj, Z. Barcaj) Beachklub Ládví 3:0
09.07.2019 20:00 6. Grandepiccolo (S. Bursová, P. Kašpárek) 3:2 Komentáře
18.06.2019 21:00 5. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Beach Service - Sport Vítkov 3:1 Komentáře
17.06.2019 20:30 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
15.06.2019 17:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Areál volného času Gutova 1:3
10.06.2019 20:30 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím