Bára Chandrycká

Bára Chandrycká (29 let)

ID: 30747

Praha

  • 44 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • 41 /53
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 10 / 25 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

66 bodů
41. místo (24. místo v mužích)
Ply… Šou… Bea… Hum… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
0:3
2:3
3:0
3:0 16 14 110
2 .
3:0
3:s 13 11 104
3 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
3:2 3:s 11 0 91
4 .
Humří smršť (S. Tak + B. Humr)
0:3
3:s 6 -3 83
5 . 0:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 66

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň B

63 bodů
34. místo (17. místo v mužích)
Lin… Bea… Pat… Mar… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1 3:0
3:S
26 14 100
2 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
0:3
3:2 3:0
3:S
18 11 89
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3 2:3
3:0
3:S
16 0 76
4 . 0:3 0:3
0:3
3:S
6 -3 63
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

5 . Úroveň A

69 bodů
28. místo (17. místo v mužích)
Cub… Una… Pik… Mar… Swi… EL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:1
3:0
3:0
3:1
3:0 28 14 102
2 .
Unagi (M. Barcaj + Z. Barcaj)
1:3
2:3 3:1 3:0 3:0 20 11 91
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3
3:2 3:2 S:S 3:0 12 0 72
4 . 0:3 1:3 2:3
1:3
3:1 9 0 69
5 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
1:3
0:3 S:S
3:1
S:S
2 -11 51
6 . 0:3 0:3 0:3 1:3
S:S
-1 -14 45

4 . Úroveň B

68 bodů
30. místo (17. místo v mužích)
Han… Div… Bou… Cub… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:1
3:0 27 14 121
2 .
Divoká Esa (J. Pitter + I. Šťastná)
0:3 3:1 3:0 3:0 20 3 103
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 1:3 3:2 3:2 11 0 91
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
0:3 2:3 3:0 10 -3 87
5 . 0:3 0:3 2:3 0:3 2 -14 68

6 . Úroveň A

73 bodů
26. místo (16. místo v mužích)
Mar… Pís… Hum… Ňou… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3 3:1 3:0
3:S
19 14 73
2 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
3:0 3:0
S:S
3:S
18 11 69
3 .
Humří smršť (S. Tak + B. Humr)
1:3 0:3
S:3
3:S
7 0 47
4 . 0:3
S:S
3:S
S:S
2 -11 31
5 .
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 24

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň A

33 bodů
38. místo (19. místo v mužích)
Pár… Ňou… Mar… Gra… Koč… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
S:S
3:1
1:3
3:2
3:0 14 14 48
2 .
S:S
3:S
3:0 S:S 3:0 13 11 44
3 .
1:3
S:3
3:0
S:3
3:0 13 0 33
4 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
3:1 0:3 0:3
0:3
3:0 11 0 31
5 .
Kočku mám doma (M. Veverková + J. Kohoutek)
2:3
S:S
3:S
3:0
S:S
9 -11 18
6 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
0:3 0:3 0:3 0:3
S:S
-2 -14 4

7 . Úroveň A

20 bodů
45. místo (22. místo v mužích)
Pet… Inl… Pár… Ňou… Mar… Koč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
3:1 3:1
3:S
3:1 S:S 18 14 52
2 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
1:3 3:1 0:3 3:1 3:0 17 11 48
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
1:3 1:3
3:S
3:2 2:3 13 0 33
4 .
S:3
3:0
S:3
3:1
S:3
11 0 31
5 . 1:3 1:3 2:3 1:3 3:0 11 -11 20
6 .
Kočku mám doma (M. Veverková + J. Kohoutek)
S:S 0:3 3:2
3:S
0:3 7 -14 13

6 . Úroveň A

26 bodů
43. místo (22. místo v mužích)
Žgv… Káv… K&T Inl… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
2:3 3:1 3:1 3:0 21 14 75
2 .
Káva s pískem (J. Bezouška + J. Kořízková)
3:2 2:3 3:2 3:0 19 11 70
3 . 1:3 3:2 S:S 3:0 11 0 51
4 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
1:3 2:3 S:S 3:0 8 -11 37
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 26

6 . Úroveň A

72 bodů
37. místo (20. místo v mužích)
Cub… Dre… Mar… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:0
3:1
3:S
32 14 106
2 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3
3:0 3:2 20 11 91
3 . 1:3 0:3
3:S
12 0 72
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3
2:3
S:3
3 -11 52

Letní sezóna 2018

7 . Úroveň A

12 bodů
43. místo (28. místo v mužích)
Mul… Prs… Čum… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mulťáci (M. Hanusová + T. Smrcka)
3:2 3:0
3:S
20 0 32
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
2:3 3:0
3:S
18 0 30
3 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
0:3 0:3
3:S
7 0 19
4 .
S:3
S:3
S:3
0 0 12

8 . Úroveň A

17 bodů
43. místo (28. místo v mužích)
Žgv… Prs… Mar… Ple… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
3:S 3:2 3:S 19 0 25
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3 3:S 3:0 15 0 21
3 . 2:3 S:3 3:0 11 0 17
4 .
Plexus pampiniformis (L. Vilt + K. Nosková)
S:3 0:3 0:3 0 0 6

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.10.2019 21:00 5. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Smolová) Beachklub Ládví 0:3
11.10.2019 12:26 5. Humří smršť (S. Tak, B. Humr) S:3
11.10.2019 12:26 5. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) S:3
11.10.2019 12:26 5. Šoumeni (M. Horký, L. Růžičková) S:3
25.09.2019 23:47 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S Komentáře
11.09.2019 20:00 5. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Beachklub Ládví 0:3
10.09.2019 21:30 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 0:3 Komentáře
10.09.2019 19:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) DOMYNO 0:3
28.08.2019 20:30 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 0:3
23.08.2019 20:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Hamr Záběhlice 2:3
21.08.2019 19:30 5. EL HABASO (A. Habětínek, B. Habětínková) 3:1
14.08.2019 17:00 5. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) 1:3 Komentáře
04.08.2019 10:00 5. Unagi (M. Barcaj, Z. Barcaj) Hamr Braník 1:3
28.07.2019 10:00 4. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Areál volného času Gutova 0:3
28.07.2019 09:00 4. Divoká Esa (J. Pitter, I. Šťastná) Areál volného času Gutova 0:3
26.07.2019 20:00 4. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) Areál volného času Gutova 2:3
08.07.2019 20:00 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Beachklub Ládví 0:3
29.06.2019 09:36 6. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:S Komentáře
28.06.2019 20:00 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 3:0
27.06.2019 21:00 6. Humří smršť (S. Tak, B. Humr) Areál volného času Gutova 3:1
17.06.2019 20:00 6. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) Beachklub Ládví 0:3
02.06.2019 23:31 7. Kočku mám doma (M. Veverková, J. Kohoutek) S:3 Komentáře
02.06.2019 23:31 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) S:3 Komentáře
21.05.2019 20:00 7. Koudisáci (M. Koudelka, D. Cermanová) DOMYNO 3:0
21.05.2019 17:00 7. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) DOMYNO 1:3 Komentáře
12.05.2019 13:00 7. Grandepiccolo (S. Bursová, P. Kašpárek) 3:0
28.04.2019 09:30 7. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Hamr Záběhlice 1:3
25.04.2019 21:00 7. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Beach Service - Sport Vítkov 2:3
20.04.2019 10:00 7. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) Areál volného času Gutova 1:3
08.04.2019 22:00 7. Kočku mám doma (M. Veverková, J. Kohoutek) Hamr Záběhlice 3:0
06.04.2019 19:00 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 1:3
28.03.2019 20:30 6. K&T (T. Petříková, K. Čiháková) Beachklub Ládví 0:3
18.03.2019 21:00 6. Káva s pískem (J. Bezouška, J. Kořízková) 0:3
13.03.2019 14:00 6. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) Hamr Braník 0:3
11.03.2019 15:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Hamr Braník 0:3
02.03.2019 01:08 6. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) 3:S Komentáře
27.02.2019 21:00 6. Dream team (I. Mejdrová, J. Vyšinková) 0:3
18.02.2019 20:30 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 1:3
24.09.2018 20:28 7. Čumáci (M. Černý, M. Vítková) S:3 Komentáře
24.09.2018 20:28 7. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) S:3 Komentáře
24.09.2018 20:26 7. Mulťáci (M. Hanusová, T. Smrcka) S:3 Komentáře
29.08.2018 17:00 8. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) S:3
20.08.2018 15:00 8. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) Hamr Braník 2:3
15.08.2018 17:00 8. Plexus pampiniformis (L. Vilt, K. Nosková) 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím