Andrea Zelinková

Andrea Zelinková (25 let)

ID: 37992

Praha

  • 26 zápasů

    od roku 2019
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • 22 /75
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 15 / 9 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň A

86 bodů
28. místo (18. místo v mužích)
Pha… Vos… Šta… Cub… Čus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:S
6 14 100
2 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
3:S
6 11 97
3 .
Štaflík a Špagetka (J. Gabauer + A. Zelinková)
3:S
6 0 86
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:S
6 -3 83
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

4 . Úroveň B

91 bodů
28. místo (18. místo v mužích)
Ply… Div… Lin… Šta… Dou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
3:2 3:2 3:2 3:1 21 14 135
2 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
2:3 3:1 3:0
3:S
21 3 124
3 . 2:3 1:3 3:2 3:S 14 0 114
4 .
Štaflík a Špagetka (J. Gabauer + A. Zelinková)
2:3 0:3 2:3 S:S 2 -11 91
5 .
Double Trouble (O. Çeçen + S. Motta)
1:3
S:3
S:3 S:S -1 -14 85

4 . Úroveň B

113 bodů
22. místo (16. místo v mužích)
Bob… Mat… Šta… Fri… PeL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 140
2 .
Matfyzáci vol. 2 (O. Kotek + B. Horníková)
0:3 3:1
3:1
3:S
18 3 121
3 .
Štaflík a Špagetka (J. Gabauer + A. Zelinková)
0:3 1:3
3:1
3:S
13 0 113
4 .
Fried Cream (K. Smažíková + R. Smetana)
1:3
1:3
1:3
3:S
9 -11 98
5 .
PeLykáni (L. Firkaľová + P. Pelykán)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

115 bodů
20. místo (15. místo v mužích)
Šta… Kan… Cub… Jar… Šut… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Štaflík a Špagetka (J. Gabauer + A. Zelinková)
3:0
3:1
2:3
3:S
21 14 115
2 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3
3:S
3:1
3:S
18 11 109
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
S:3
3:0
3:1
14 0 94
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:2
1:3
0:3
3:S
12 -11 81
5 .
Šutr a ryba (O. Soroka + J. Chrudimská)
S:3
S:3
1:3
S:3
1 -14 67

6 . Úroveň A

98 bodů
27. místo (16. místo v mužích)
Šta… Opi… Pik… Bra… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Štaflík a Špagetka (J. Gabauer + A. Zelinková)
3:1
3:1
3:1
3:S
24 14 98
2 .
1:3
3:2
3:0 3:0 20 11 91
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
1:3
2:3
S:S
3:S
7 0 67
4 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
1:3
0:3 S:S
3:S
5 -11 54
5 .
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 46

5 . Úroveň B

70 bodů
42. místo (25. místo v mužích)
Švi… Čus… Jar… Pik… Šta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:1
3:0
3:1
3:1
25 14 119
2 .
1:3
3:S
3:1
3:S
19 11 110
3 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3
S:3
3:0 3:1 13 0 93
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
1:3
1:3 0:3 3:2 7 -11 76
5 .
Štaflík a Špagetka (J. Gabauer + A. Zelinková)
1:3
S:3
1:3 2:3 4 -14 70

7 . Úroveň A

81 bodů
36. místo (20. místo v mužích)
Šta… EL… Prs… Gra… Kou… Čme… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Štaflík a Špagetka (J. Gabauer + A. Zelinková)
3:1
3:1
3:0
3:0
3:S 27 14 81
2 .
1:3
0:3 3:0 3:0 3:S 18 11 69
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3
3:0
S:S
3:0 3:S 16 0 56
4 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
0:3
0:3
S:S
3:0
3:S 9 0 49
5 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
0:3
0:3 0:3
0:3
3:S 5 -11 34
6 .
Čmeláci (B. Štíbrová + J. Šoukal)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.05.2020 00:10 4. Double Trouble (O. Çeçen, S. Motta) S:S
14.05.2020 21:00 4. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) 0:3
05.05.2020 19:30 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Smolová) Hamr Braník 2:3
19.04.2020 18:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 2:3
17.02.2020 21:00 4. Matfyzáci vol. 2 (O. Kotek, B. Horníková) Areál volného času Gutova 1:3
10.02.2020 21:00 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Areál volného času Gutova 0:3
09.02.2020 16:00 4. Fried Cream (K. Smažíková, R. Smetana) Hamr Braník 3:1 Komentáře
31.01.2020 22:37 5. Šutr a ryba (O. Soroka, J. Chrudimská) 3:S Komentáře
31.01.2020 19:00 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
13.01.2020 20:30 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
09.01.2020 19:00 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) 2:3 Komentáře
28.12.2019 13:40 6. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) 3:S Komentáře
19.12.2019 18:00 6. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
11.12.2019 19:00 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
04.12.2019 21:00 6. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
28.11.2019 07:50 5. Čusík (L. Vojancová, M. Rybář) S:3 Komentáře
14.11.2019 21:00 5. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) Tatran Střešovice 1:3 Komentáře
13.11.2019 19:00 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 1:3
04.11.2019 21:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beachklub Ládví 2:3
01.11.2019 08:15 7. Čmeláci (B. Štíbrová, J. Šoukal) 3:S
24.10.2019 19:00 7. EL HABASO (A. Habětínek, B. Habětínková) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
12.10.2019 09:00 7. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
07.10.2019 21:00 7. Grandepiccolo (S. Bursová, P. Kašpárek) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
04.10.2019 20:00 7. Koudisáci (M. Koudelka, D. Cermanová) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
4. PeLykáni (L. Firkaľová, P. Pelykán) 3:S Komentáře
5. Čusík (L. Vojancová, M. Rybář) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím