Načítám…

Daniel Siuda (30 let)

ID: 45408

Praha

  • 12 zápasů

    od roku 2021
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 30 /75
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 12
    Zápasů v lize ( 7 / 4 / 1) 0 turnajů
  • 64%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

1 . Úroveň A

129 bodů
9. místo (3. místo v ženách)
Kob… Bob… NEŘ… Chr… 2Be… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
3:1 1:3 3:0 3:0 21 14 175
2 . 1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 171
3 .
NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík + D. Balcárková)
3:1 2:3 2:3 3:1 16 0 156
4 . 0:3 0:3 3:2 3:2 10 -11 139
5 .
2BeersB4match (?. Hadrbolcová + D. Siuda)
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 129

2 . Úroveň A

151 bodů
4. místo (2. místo v ženách)
2Be… Pat… NEŘ… Ply… Doč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2BeersB4match (?. Hadrbolcová + D. Siuda)
S:S
3:0 3:1 3:S 17 14 151
2 .
S:S
3:2 3:1 3:S 15 11 146
3 .
NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík + D. Balcárková)
0:3 2:3 3:1 3:S 14 0 134
4 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
1:3 1:3 1:3
3:2
8 -11 117
5 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
S:3 S:3 S:3
2:3
2 -14 108

3 . Úroveň A

139 bodů
6. místo (4. místo v ženách)
2Be… Ply… Lin… Jum… Zlo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2BeersB4match (?. Hadrbolcová + D. Siuda)
3:1 3:1 3:0 3:1 25 14 139
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 131
3 . 1:3 2:3 3:0 3:S 16 0 116
4 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 96
5 .
Zlouni (F. Maček + T. Zlochová)
1:3 0:3 S:3 0:3 1 -14 87

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.01.2022 20:00 1. NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík, D. Balcárková) Beach Tenis Kapitol 1:3
21.01.2022 18:00 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) Beach Tenis Kapitol 0:3
18.01.2022 21:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Sport Vítkov 2:3
16.01.2022 17:00 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) 0:3
03.01.2022 00:10 2. Dočasná péče (J. Blažek, K. Vaňková) 3:S
02.01.2022 18:42 2. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) S:S Komentáře
19.12.2021 17:00 2. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) 3:1
15.12.2021 21:00 2. NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík, D. Balcárková) Beachklub Ládví 3:0
25.11.2021 21:00 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Braník 3:1
18.11.2021 21:00 3. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Hamr Braník 3:0
17.11.2021 10:00 3. Zlouni (F. Maček, T. Zlochová) Hamr Záběhlice 3:1
14.11.2021 17:00 3. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Beachklub Ládví 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím