Načítám…
Image 1

David Jirásek (40 let)

ID: 25405

Praha

  • 206 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Areál volného času Gutova
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 72
    Zápasů v lize ( 34 / 21 / 17) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

86 bodů
34. místo (21. místo v mužích)
Ply… Kan… Bou… Pee… D@P Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 140
2 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3
3:2
3:1
3:S
18 3 121
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3
2:3
3:0
3:S
15 0 115
4 . 0:3
1:3
0:3
3:S
7 -11 96
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň B

77 bodů
19. místo (12. místo v mužích)
Zlí… ZVo… D@P Pap… Bob… Šta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
3:1 3:2 3:0 3:2 3:S 41 0 86
2 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
1:3 3:1 3:0
3:1
3:S 38 0 83
3 . 2:3 1:3
3:1
3:0 3:S 32 0 77
4 .
Papíroví tygři (D. Premus + B. Tesařová)
0:3 0:3
1:3
3:2 3:S 17 0 62
5 .
Bob & bobek (T. Hasil + Š. Zaderlíková)
2:3
1:3
0:3 2:3 3:S 16 0 61
6 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

5 . Úroveň A

78 bodů
22. místo (14. místo v mužích)
D@P Sob… Pik… TBC Pár… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3 3:2 3:1 3:0 35 0 65
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
1:3 2:3 3:0 3:0 32 0 62
4 . 0:3 1:3 0:3 3:0 15 0 45
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 30

4 . Úroveň A

45 bodů
38. místo (25. místo v mužích)
Zlí… Jar… Prs… Cub… D@P Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
3:0 3:0 3:S 3:S 46 0 91
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 3:1
3:0
3:S 34 0 79
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3 1:3
3:1
3:S 23 0 68
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
S:3
0:3
1:3
3:S 12 0 57
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň B

71 bodů
25. místo (17. místo v mužích)
Met… Lin… D@P Pla… Hmmm Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:1 3:1
0:3
3:S 32 0 77
2 . 1:3 3:2
3:S
3:S 31 0 76
3 . 1:3 2:3
3:1
3:2 26 0 71
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
3:0
S:3
1:3
2:3 19 0 64
5 . S:3 S:3 2:3 3:2 13 0 58

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň B

72 bodů
22. místo (13. místo v mužích)
Šta… Jar… D@P Alb… Sob… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
3:2
3:2
3:S
3:1
3:0 41 0 86
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3
2:3
3:2 3:0 3:0 33 0 78
3 .
2:3
3:2
0:3 3:2 3:0 27 0 72
4 .
S:3
2:3 3:0
S:3
3:1 22 0 67
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3
0:3 2:3
3:S
3:1 22 0 67
6 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 0:3 1:3 1:3 4 0 49

4 . Úroveň A

75 bodů
21. místo (13. místo v mužích)
Met… Pla… D@P Hmmm Cub… Žve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:0 3:0 3:0 3:1 3:S 47 0 92
2 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3 3:2 3:S 3:S 3:S 31 0 76
3 . 0:3 2:3 3:1
3:0
3:S 30 0 75
4 . 0:3 S:3 1:3 3:1 3:S 19 0 64
5 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3 S:3
0:3
1:3 3:S 12 0 57
6 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň B

64 bodů
29. místo (17. místo v mužích)
Jar… Pid… Alb… D@P Pat… Tak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:2
3:1
3:0
3:S
3:0
44 0 89
2 .
2:3
3:2 3:0 3:2
3:1
36 0 81
3 . 1:3 2:3 3:0 3:0 3:0 35 0 80
4 .
0:3
0:3 0:3 3:0 3:1 19 0 64
5 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3
2:3 0:3 0:3 3:1 12 0 57
6 .
Takže dobrý večer.. (L. Nemcova + R. Sumka)
0:3
1:3
0:3 1:3 1:3 6 0 51

5 . Úroveň A

65 bodů
29. místo (18. místo v mužích)
Šaš… D@P Tat… Prs… Pej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:2 3:1 3:1 3:0 44 0 74
2 . 2:3 3:2 3:0 3:2 35 0 65
3 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
1:3 2:3 3:2 3:0 28 0 58
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3 0:3 2:3 3:0 19 0 49
5 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
0:3 2:3 0:3 0:3 4 0 34

Letní sezóna 2017

6 . Úroveň B

55 bodů
30. místo (20. místo v mužích)
D@P Bea… Sma… Hor… KiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:S 3:S 3:2 40 0 55
2 . 1:3 3:0
3:S
S:S 20 0 35
3 .
SmartTeam Classic (F. Řezníček + S. Nebesky)
S:3 0:3 S:S S:S -10 0 5
4 .
Horší průměr (V. Novotný + V. Šrotová)
S:3
S:3
S:S S:S -10 0 5
5 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
2:3 S:S S:S S:S -11 0 4

5 . Úroveň A

29 bodů
44. místo (26. místo v mužích)
One… Sna… Tat… D@P Pla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
One shot , one kill (M. Michalský + B. Sokolova)
2:3 2:3 3:1 3:1 30 0 60
2 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
3:2 3:0 3:0 S:S 30 0 60
3 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
3:2 0:3 3:1 3:S 30 0 60
4 . 1:3 0:3 1:3 S:S -1 0 29
5 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
1:3 S:S S:3 S:S -8 0 22

6 . Úroveň A

60 bodů
31. místo (20. místo v mužích)
D@P Bea… Buj… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:S 3:1 3:0 45 0 60
2 . S:3 3:S S:S 6 0 21
3 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
1:3 S:3 S:S -4 0 11
4 .
Horší průměr (V. Novotný + V. Šrotová)
0:3 S:S S:S -14 0 1

5 . Úroveň A

38 bodů
41. místo (25. místo v mužích)
Šne… Sob… Sna… Prs… D@P Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová + L. Selichar)
3:0
3:1
3:2
3:0 46 0 76
2 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3
3:0 S:S 3:1 19 0 49
3 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
1:3 0:3
2:3
3:1 17 0 47
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
2:3
S:S
3:2
3:2
17 0 47
5 . 0:3 1:3 1:3
2:3
8 0 38

Jarní sezóna 2017

6 . Úroveň A

63 bodů
39. místo (25. místo v mužích)
Pik… D@P Age… Buř… Bul… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
2:3 3:0 3:S 3:S 37 0 67
2 . 3:2 2:3 3:S 3:S 33 0 63
3 .
Agenti (N. Novotna + J. Novotny)
0:3 3:2 3:S 3:S 29 0 59
4 . S:3 S:3 S:3 3:S 10 0 40
5 .
Buldočci (K. Pánková + L. Weiter)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

7 . Úroveň B

60 bodů
42. místo (27. místo v mužích)
D@P Buj… Mal… Her… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:S 3:1 3:0 45 0 60
2 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:3 3:1 15 0 30
3 .
Malá a Velký (P. Veselý + E. Bartyzalová)
1:3 3:S S:S 9 0 24
4 .
Heroes & zeros (M. Koblížková + P. Filipcová)
0:3 1:3 S:S -4 0 11

7 . Úroveň A

20 bodů
57. místo (37. místo v mužích)
Pat… Cmo… D@P Baď… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
3:0 3:0 3:0 51 0 66
2 .
Cmoud a bloncka (O. Vaněk + H. Sramkova)
0:3 2:3
3:0
22 0 37
3 . 0:3 3:2 S:S 5 0 20
4 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
0:3
0:3
S:S -7 0 8

7 . Úroveň B

1 bodů
57. místo (38. místo v mužích)
Her… Mal… Smr… D@P Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Heroes & zeros (M. Koblížková + P. Filipcová)
0:3 0:3 3:S 13 0 28
2 .
Malý Odvar (D. Odvarko + Š. Malá)
3:0 S:S S:S 3 0 18
3 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
3:0 S:S S:S 3 0 18
4 . S:3 S:S S:S -14 0 1

Podzimní sezóna 2016

6 . Úroveň A

25 bodů
58. místo (37. místo v mužích)
Koc… Nik… Smr… Baď… D@P Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:0
3:S 3:S 44 0 74
2 . 1:3 S:S 3:0 3:S 20 0 50
3 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
0:3
S:S
2:3
3:S 9 0 39
4 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
S:3 0:3
3:2
S:S 4 0 34
5 . S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 25

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.10.2020 22:54 4. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) S:3 Komentáře
03.10.2020 19:04 4. Peeva (E. Krylová, P. Kordík) S:3 Komentáře
02.10.2020 11:03 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Smolová) S:3 Komentáře
02.10.2020 09:59 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) S:3 Komentáře
24.05.2018 19:30 4. Bob & bobek (T. Hasil, Š. Zaderlíková) Beachklub Ládví 3:0
22.05.2018 20:00 4. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) 1:3
21.05.2018 18:00 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) 3:S
15.05.2018 20:00 4. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Areál volného času Gutova 2:3
10.05.2018 18:30 4. Papíroví tygři (D. Premus, B. Tesařová) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
15.04.2018 17:00 5. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) Areál volného času Gutova 3:0
13.04.2018 17:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Areál volného času Gutova 3:1
08.04.2018 16:30 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Beachklub Ládví 3:1
06.04.2018 20:00 5. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 3:0
25.02.2018 17:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) 1:3
18.02.2018 18:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Areál volného času Gutova 2:3
17.02.2018 18:00 4. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
17.02.2018 17:00 4. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Pelykán) Areál volného času Gutova 3:2
22.01.2018 18:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Tatran Střešovice 3:2 Komentáře
22.01.2018 14:30 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Hamr Braník 2:3 Komentáře
17.01.2018 17:00 4. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Areál volného času Gutova 0:3
09.01.2018 17:30 4. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 3:0
07.01.2018 18:00 4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Beachklub Ládví 3:2
22.12.2017 09:00 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
17.12.2017 17:30 4. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Pelykán) Areál volného času Gutova 3:1
10.12.2017 18:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 0:3
08.12.2017 19:00 4. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 2:3
26.11.2017 18:00 4. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Areál volného času Gutova 0:3
23.11.2017 18:00 4. Pidilidi (M. Bürgerová, J. NAVRÁTIL) Areál volného času Gutova 0:3
21.11.2017 17:00 4. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 3:0
17.11.2017 14:00 4. Takže dobrý večer.. (L. Nemcova, R. Sumka) Hamr Záběhlice 3:1
04.11.2017 17:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
21.10.2017 11:00 5. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) Areál volného času Gutova 3:2
15.10.2017 18:00 5. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) Beachklub Ládví 3:2
07.10.2017 09:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 3:0
04.10.2017 19:00 5. Šašci (M. Blahová, V. Starý) 2:3
29.09.2017 18:16 6. SmartTeam Classic (F. Řezníček, S. Nebesky) 3:S
29.09.2017 18:16 6. Horší průměr (V. Novotný, V. Šrotová) 3:S
29.09.2017 18:00 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Areál volného času Gutova 3:2
23.09.2017 10:00 6. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) 3:1
01.09.2017 09:36 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) S:S
29.08.2017 21:00 5. Snails on the beach (K. Fricová, K. Dupal) Beachklub Ládví 0:3
18.08.2017 19:00 5. One shot , one kill (M. Michalský, B. Sokolova) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
07.08.2017 20:00 5. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) Beachklub Ládví 1:3
17.07.2017 20:00 6. Horší průměr (V. Novotný, V. Šrotová) Beachklub Ládví 3:0
12.07.2017 20:00 6. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) Beachklub Ládví 3:1
01.07.2017 13:50 5. Snails on the beach (K. Fricová, K. Dupal) 1:3
25.06.2017 19:30 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
15.06.2017 20:00 5. Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová, L. Selichar) Beachklub Ládví 0:3
11.06.2017 17:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 1:3
01.06.2017 12:17 6. Buřtíci (H. Bednář, P. Zamrazilová) 3:S
27.05.2017 16:30 6. Agenti (N. Novotna, J. Novotny) Hamr Braník 2:3
11.05.2017 19:00 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beach Service - Sport Vítkov 3:2
29.04.2017 14:00 7. Malá a Velký (P. Veselý, E. Bartyzalová) Beachklub Ládví 3:1
24.04.2017 18:00 7. Heroes & zeros (M. Koblížková, P. Filipcová) Beachklub Pankrác 3:0
03.04.2017 09:18 7. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) S:S
31.03.2017 18:00 7. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 0:3
14.03.2017 18:00 7. Cmoud a bloncka (O. Vaněk, H. Sramkova) Areál volného času Gutova 3:2
01.03.2017 15:41 7. Malý Odvar (D. Odvarko, Š. Malá) S:S
01.03.2017 15:41 7. SmraďochTeam (J. Hřídel, V. Klingerová) S:S
01.11.2016 09:22 6. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) S:S
20.10.2016 21:00 6. SmraďochTeam (J. Hřídel, V. Klingerová) S:3
6. Buldočci (K. Pánková, L. Weiter) 3:S
4. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) S:3
4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) S:3
7. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) 3:S
6. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) 3:S
6. Nikoki (F. Kokeš, N. Maciuchová) S:3
6. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) S:3
7. Heroes & zeros (M. Koblížková, P. Filipcová) S:3
4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) S:3
4. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) 3:S
4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím