Image 1

Stepanka H (26 let)

ID: 31409

Praha

  • 39 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Hamr Záběhlice
  • 34 /57
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 38
    Zápasů v lize ( 12 / 24 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň B

66 bodů
38. místo (16. místo v ženách)
M&M Mar… Hum… Umy Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:s 19 14 93
2 .
1:3
3:s 7 11 78
3 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
3:s 6 0 66
4 .
0:3
3:s 6 -3 63
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 46

5 . Úroveň A

93 bodů
30. místo (11. místo v ženách)
Šou… Ply… Hum… Bea… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:1 3:S 26 14 120
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
0:3
3:0
2:3 3:0 16 11 107
3 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
0:3
0:3
3:0
3:S 13 0 93
4 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
1:3 3:2
0:3
2:3 8 -3 85
5 . S:3 0:3 S:3 3:2 5 -14 71

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň A

75 bodů
29. místo (14. místo v ženách)
Hum… Goo… Pár… EL… Ňou… Swi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
3:2
2:3
3:S
3:S
3:S
21 14 75
2 .
GoodTeam (J. Tkáčová + M. Čech)
2:3
3:2
3:2
3:0
3:S
21 11 72
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
3:2
2:3
2:3 3:1
3:S
18 0 58
4 .
S:3
2:3
3:2
3:S
S:S 9 0 49
5 .
S:3
0:3
1:3
S:3
3:S
6 -11 35
6 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
S:3
S:3
S:3
S:S
S:3
-2 -14 24

6 . Úroveň A

52 bodů
35. místo (16. místo v ženách)
Lin… Gra… Uli… Hum… Pís… Gua… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S:3
3:0 3:0 3:2 3:0 22 14 76
2 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
3:S
3:2
3:2
S:S
3:0 17 11 68
3 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3
2:3
3:0
1:3
3:S
14 0 54
4 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
0:3
2:3
0:3
3:1
3:S
12 0 52
5 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
2:3
S:S
3:1 1:3 S:S 4 -11 33
6 .
Guardians of Shots (G. De Liso + K. Makarova)
0:3 0:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 24

6 . Úroveň A

39 bodů
36. místo (16. místo v ženách)
Swi… Una… Gra… Hum… Aloe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
3:0
3:2
3:1
3:S
24 14 78
2 .
Unagi (M. Barcaj + Z. Barcaj)
0:3 3:2 3:1
3:S
17 11 68
3 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
2:3
2:3 3:2
3:S
15 0 55
4 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
1:3
1:3 2:3
3:S
10 -11 39
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

6 . Úroveň A

47 bodů
35. místo (17. místo v ženách)
Mar… Pís… Hum… Ňou… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3 3:1 3:0
3:S
19 14 73
2 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
3:0 3:0
S:S
3:S
18 11 69
3 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
1:3 0:3
S:3
3:S
7 0 47
4 . 0:3
S:S
3:S
S:S
2 -11 31
5 .
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 24

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň A

67 bodů
49. místo (22. místo v ženách)
Vys… R2K2 Hum… Mul… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vysloužili atleti (J. Králík + P. Červenková)
3:2 3:2
3:S
17 0 23
2 . 2:3 3:2 3:S 15 0 21
3 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
2:3 2:3
3:S
13 0 19
4 .
Mulťáci (M. Hanusová + T. Smrcka)
S:3
S:3
S:3
0 0 6

7 . Úroveň A

39 bodů
39. místo (16. místo v ženách)
K&T Ňou… Žgv… Hum… Vys… R2K2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 2:3
3:S
3:0 3:2 17 0 23
2 . 2:3
S:S
3:1
3:S
3:0 13 0 19
3 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
3:2
S:S
3:2 3:1 S:S 6 0 12
4 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
S:3
1:3 2:3 1:3 1:3 5 0 11
5 .
Vysloužili atleti (J. Králík + P. Červenková)
0:3
S:3
1:3 3:1 S:S 3 0 9
6 . 2:3 0:3 S:S 3:1 S:S 2 0 8

7 . Úroveň A

63 bodů
46. místo (19. místo v ženách)
Inl… Pár… Vys… Žgv… Hum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
3:1 3:1 2:3 3:1 17 0 29
2 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
1:3
3:0
2:3
3:0
15 0 27
3 .
Vysloužili atleti (J. Králík + P. Červenková)
1:3
0:3
3:1 3:0 12 0 24
4 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
3:2 3:2 1:3 S:3 9 0 21
5 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
1:3
0:3
0:3 3:S 6 0 18

5 . Úroveň A

84 bodů
41. místo (15. místo v ženách)
FiT… #an… Pik… Káv… Hum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
3:0 3:1 3:0 3:0 23 0 47
2 .
#aniNAHODOU! (M. Horváth + T. Medunová)
0:3 2:3 2:3 3:0 10 0 34
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
1:3 3:2 S:S 3:0 9 0 33
4 .
Káva s pískem (J. Bezouška + J. Kořízková)
0:3 3:2 S:S 3:0 8 0 32
5 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 24

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.11.2019 01:01 6. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) 3:S
01.11.2019 08:15 5. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) 3:S
29.10.2019 21:00 5. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
28.10.2019 20:00 5. Šoumeni (M. Horký, L. Růžičková) Hamr Záběhlice 0:3
06.10.2019 11:00 5. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Smolová) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
28.09.2019 09:52 6. EL HABASO (A. Habětínek, B. Habětínková) 3:S Komentáře
27.09.2019 11:33 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) 3:S Komentáře
25.09.2019 21:00 6. GoodTeam (J. Tkáčová, M. Čech) 3:2 Komentáře
25.09.2019 09:10 6. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) 3:S Komentáře
15.09.2019 18:00 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Hamr Braník 2:3 Komentáře
21.08.2019 14:19 6. Guardians of Shots (G. De Liso, K. Makarova) 3:S Komentáře
18.08.2019 19:00 6. Grandepiccolo (S. Bursová, P. Kašpárek) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
06.08.2019 21:00 6. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) Beachklub Ládví 3:1
06.08.2019 21:00 6. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
04.08.2019 19:00 6. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beachklub Ládví 0:3
31.07.2019 21:00 6. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
21.07.2019 17:00 6. Grandepiccolo (S. Bursová, P. Kašpárek) Hamr Záběhlice 2:3
21.07.2019 10:56 6. Aloe (Z. Hlinkova, O. Bednar) 3:S Komentáře
14.07.2019 10:00 6. Unagi (M. Barcaj, Z. Barcaj) Hamr Záběhlice 1:3
29.06.2019 20:21 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) S:3 Komentáře
27.06.2019 21:00 6. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Areál volného času Gutova 1:3
27.06.2019 11:13 6. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:S Komentáře
23.06.2019 10:00 6. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) Beachklub Ládví 0:3
31.01.2019 08:17 8. Mulťáci (M. Hanusová, T. Smrcka) 3:S Komentáře
20.01.2019 17:00 8. Vysloužili atleti (J. Králík, P. Červenková) Areál volného času Gutova 2:3
13.01.2019 11:00 8. R2K2 (K. Vondráčková, R. Brzobohatý) Areál volného času Gutova 2:3
26.12.2018 17:00 7. R2K2 (K. Vondráčková, R. Brzobohatý) Hamr Záběhlice 1:3
20.12.2018 07:15 7. K&T (T. Petříková, K. Čiháková) S:3 Komentáře
18.12.2018 21:30 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 1:3
17.12.2018 17:00 7. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) Hamr Záběhlice 2:3
16.12.2018 17:00 7. Vysloužili atleti (J. Králík, P. Červenková) Hamr Braník 1:3
03.12.2018 00:10 7. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) 3:S
02.12.2018 17:00 7. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) 1:3
02.12.2018 17:00 7. Vysloužili atleti (J. Králík, P. Červenková) 0:3
22.11.2018 19:00 7. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Hamr Braník 0:3 Komentáře
01.11.2018 00:10 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) 0:3
24.10.2018 21:30 5. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) Hamr Záběhlice 0:3
21.10.2018 19:00 5. #aniNAHODOU! (M. Horváth, T. Medunová) Areál volného času Gutova 0:3
14.10.2018 19:00 5. Káva s pískem (J. Bezouška, J. Kořízková) Areál volného času Gutova 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím