Image 1

Michal Krátký (30 let)

ID: 24583

Brno

  • 28 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Líšeň
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 10 / 3 / 11) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň B

19 bodů
39. místo (26. místo v mužích)
KAT… Kup… Kou… Min… ToS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
3:0
3:0
2:3
3:0
43 0 58
2 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:0
3:S
3:0
36 0 51
3 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
3:S
3:2
19 0 34
4 .
3:2
S:3 S:3 S:S 4 0 19
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
0:3
2:3
S:S -1 0 14

4 . Úroveň B

30 bodů
36. místo (23. místo v mužích)
Mas… Pod… Ori… Goo… Min… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:1
2:3
3:0 3:S 38 0 68
2 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
1:3 3:1 3:0 3:S 36 0 66
3 .
3:2
1:3
2:3
3:S 25 0 55
4 .
Goodec (J. Kodeš + O. Blecha)
0:3 0:3
3:2
3:S
19 0 49
5 . S:3 S:3 S:3
S:3
0 0 30

3 . Úroveň A

45 bodů
32. místo (20. místo v mužích)
Ami… Bon… JA… Hap… Min… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amici (L. Paseková + H. S)
2:3
3:1 3:0 3:S 38 0 83
2 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
3:2
3:2
2:3
3:S 32 0 77
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3
2:3
3:1
3:S
27 0 72
4 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3
3:2
1:3
3:S
21 0 66
5 . S:3 S:3
S:3
S:3
0 0 45

4 . Úroveň B

80 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
Min… Pod… Mas… TWI… Kup… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3
3:2
3:0
3:0
3:0
37 0 67
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 0 63
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
0:3
3:1
3:0 19 0 49
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3
0:3
1:3
3:1
11 0 41
6 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 32

Jarní sezóna 2016

5 . Úroveň A

64 bodů
25. místo (16. místo v mužích)
Min… Pek… Fós… Bod… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1 3:0 49 0 64
2 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
0:3
3:0 3:0 34 0 49
3 .
Fósové ofsajd (J. Pavlík + J. Tymel)
1:3 0:3 3:2 15 0 30
4 . 0:3 0:3 2:3 5 0 20

4 . Úroveň B

47 bodů
35. místo (20. místo v mužích)
Hap… Prá… The… Min… Pek… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
3:0
3:1
3:1
3:1
46 0 76
2 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
0:3
3:1 3:1
3:2
31 0 61
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
1:3
1:3
3:1
3:0
28 0 58
4 .
1:3
1:3
1:3
3:1
17 0 47
5 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
1:3
2:3
0:3
1:3
8 0 38

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.01.2017 19:19 5. ToS (D. Kovář, L. Man) S:S
10.01.2017 17:30 5. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
21.11.2016 22:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) S:3 Komentáře
31.10.2016 20:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 3:0 Komentáře
25.10.2016 17:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
24.10.2016 19:00 4. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
18.10.2016 19:00 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
17.10.2016 19:00 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
30.05.2016 18:30 5. Fósové ofsajd (J. Pavlík, J. Tymel) Badminton Líšeň 3:1
17.05.2016 21:00 5. Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová, S. Hlaváčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
10.05.2016 19:00 5. Body zdarma (R. Stískalová, T. Světnický) Centrum Viktoria 3:0
27.04.2016 20:30 4. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
24.04.2016 11:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Club Classic 1:3 Komentáře
22.04.2016 20:30 4. Právníci (P. Švrček, R. Černý) Badminton Líšeň 1:3
05.04.2016 20:00 4. Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová, S. Hlaváčková) Sprint 3:1 Komentáře
3. Amici (L. Paseková, H. S) S:3
5. Koučíci (V. Förster, R. Förster) S:3
3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) S:3
4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) S:3
4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) S:3
5. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) S:3
3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) S:3 Komentáře
4. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) S:3
4. Goodec (J. Kodeš, O. Blecha) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím