Image 1

Klaudia Lučanská (26 let)

ID: 28717

Brno

  • 17 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Club Classic
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 17
    Zápasů v lize ( 5 / 10 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň A

43 bodů
35. místo (6. místo v ženách)
Kup… Ski… PaK Kou… MY2 Muk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
2:3
3:0
3:0
3:0
3:0 43 0 58
2 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
3:2
2:3
3:1
3:0
3:S 37 0 52
3 .
0:3
3:2 2:3 3:0 3:S 28 0 43
4 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
1:3
3:2 3:2 S:S 12 0 27
5 .
0:3
0:3
0:3 2:3 S:S -1 0 14
6 .
Mukli (M. Adamec + K. Polách)
0:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 7

5 . Úroveň B

7 bodů
39. místo (8. místo v ženách)
RZHR Sta… PaK MY2 Dren Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 S:S 34 0 49
2 . 0:3 3:1 3:0 S:S 19 0 34
3 . 0:3 1:3 S:S S:S -8 0 7
4 . 0:3 0:3 S:S S:S -10 0 5
5 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5

4 . Úroveň B

44 bodů
32. místo (6. místo v ženách)
JA… Pop… TWI… PaK MaRa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0
3:S
3:0 3:0 49 0 79
2 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 3:1 3:2
3:S
30 0 60
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
S:3
1:3 3:0
3:S
25 0 55
4 . 0:3 2:3 0:3
3:S
14 0 44
5 . 0:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

4 . Úroveň A

45 bodů
32. místo (6. místo v ženách)
MiK… Mar… PaK Win… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
3:1 3:0 3:0
3:0
50 0 80
2 . 1:3 3:1 3:0
3:0
39 0 69
3 . 0:3 1:3 2:3 3:2 15 0 45
4 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3 0:3 3:2
2:3
13 0 43
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
2:3
3:2
13 0 43

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.01.2018 20:00 5. Skippies (D. Nedbal, M. Suda) Badminton Líšeň 3:2
10.01.2018 21:00 5. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 0:3 Komentáře
10.01.2018 20:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Club Classic 3:0
07.01.2018 14:00 5. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Club Classic 2:3
02.01.2018 13:22 5. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) S:S
02.01.2018 13:22 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) S:S
11.12.2017 20:00 5. Starobrno (J. Šplíchal, J. Soušková) Club Classic 1:3
06.12.2017 18:00 5. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
30.11.2017 20:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 0:3
23.11.2017 19:00 4. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) Sport Centrum Kuklenská 2:3
13.11.2017 19:30 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 0:3
29.10.2017 09:00 4. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Badminton Líšeň 1:3
23.10.2017 17:00 4. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 0:3
18.10.2017 19:00 4. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Badminton Líšeň 3:2
16.10.2017 20:00 4. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 2:3
4. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) 3:S Komentáře
5. Mukli (M. Adamec, K. Polách) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím