No photo

Matouš Vobořil (28 let)

ID: 22432

Praha

  • 133 zápasů

    od roku 2015
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • 50 /66
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 133
    Zápasů v lize ( 54 / 56 / 23) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň A

63 bodů
38. místo (18. místo v ženách)
Cub… Dre… Pat… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:1 8 14 82
2 .
Dream team (I. Bylinova + J. Vyšinková)
3:2 7 11 78
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
2:3 3 0 63
4 . 1:3 1 -11 50

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň B

116 bodů
34. místo (15. místo v ženách)
Pik… Pat… K&T Lin… Sam… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
2:3 3:2
3:S
3:S
16 0 34
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
3:2 3:0 0:3
3:S
15 0 33
3 . 2:3 0:3 3:1
3:S
12 0 30
4 .
S:3
3:0 1:3 S:S 5 0 23
5 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 16

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň A

31 bodů
44. místo (17. místo v ženách)
Kla… Inl… Pat… Čum… BSB… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
3:0 3:0 3:0 S:S 34 0 64
2 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 1:3 3:0 3:S 25 0 55
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 3:1 S:S S:S 1 0 31
4 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
0:3 0:3 S:S S:S -10 0 20
5 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
S:S S:3 S:S S:S -15 0 15

4 . Úroveň A

47 bodů
43. místo (15. místo v ženách)
Pat… Žve… MED… Bob… Lin… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S
3:0
3:S 45 0 90
2 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
1:3
3:0
3:1
3:2
3:S 36 0 81
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3
0:3 3:S 3:0 3:1 27 0 72
4 .
Bob & bobek (T. Hasil + Š. Zaderlíková)
S:3
1:3
S:3
3:2
3:S 17 0 62
5 .
0:3
2:3
0:3
2:3
3:S 14 0 59
6 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3 S:3 1:3 S:3 S:3 2 0 47

5 . Úroveň A

56 bodů
34. místo (13. místo v ženách)
Nej… Pat… Sob… Pla… Pet… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nejhoršáci (P. Jiroušková + J. Pribyl)
3:0 3:0 3:S 3:S 46 0 76
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 3:1 1:3 3:0 26 0 56
3 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3 1:3 3:2
3:0
24 0 54
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
S:3 3:1 2:3 S:S 10 0 40
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3 0:3
0:3
S:S -5 0 25

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň B

49 bodů
40. místo (14. místo v ženách)
Šta… Jar… D@P Alb… Sob… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
3:2
3:2
3:S
3:1
3:0 41 0 86
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3
2:3
3:2 3:0 3:0 33 0 78
3 .
2:3
3:2
0:3 3:2 3:0 27 0 72
4 .
S:3
2:3 3:0
S:3
3:1 22 0 67
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3
0:3 2:3
3:S
3:1 22 0 67
6 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 0:3 1:3 1:3 4 0 49

5 . Úroveň B

69 bodů
25. místo (10. místo v ženách)
Pat… Bob… Míš… Pej… TD… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
3:2
3:2
3:1
3:S
39 0 69
2 .
Bob & bobek (T. Hasil + Š. Zaderlíková)
2:3 3:S 3:S 3:S 34 0 64
3 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
2:3
S:3 S:S 3:S 9 0 39
4 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
1:3 S:3 S:S 3:S 7 0 37
5 .
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 30

4 . Úroveň B

57 bodů
34. místo (13. místo v ženách)
Jar… Pid… Alb… D@P Pat… Tak… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:2
3:1
3:0
3:S
3:0
44 0 89
2 .
2:3
3:2 3:0 3:2
3:1
36 0 81
3 . 1:3 2:3 3:0 3:0 3:0 35 0 80
4 .
0:3
0:3 0:3 3:0 3:1 19 0 64
5 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3
2:3 0:3 0:3 3:1 12 0 57
6 .
Takže dobrý večer.. (L. Nemcova + R. Sumka)
0:3
1:3
0:3 1:3 1:3 6 0 51

5 . Úroveň B

69 bodů
26. místo (10. místo v ženách)
Pla… Pat… Bea… Nan… Pár… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
2:3 3:1 3:1 3:0 39 0 69
3 . 0:3 1:3 3:2 3:0 24 0 54
4 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3 1:3 2:3
3:1
17 0 47
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 0:3 0:3
1:3
2 0 32

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň A

37 bodů
43. místo (16. místo v ženách)
Kub… Šta… Lin… Pat… Šne… Tat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
S:S
3:1
3:S 3:S 3:0 31 0 76
2 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
S:S
3:0 3:S 3:S 3:S 30 0 75
3 .
1:3
0:3 3:S
3:S
3:S 26 0 71
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 37
5 .
Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová + L. Selichar)
S:3 S:3
S:3
S:S S:S -8 0 37
6 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
0:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 37

4 . Úroveň B

60 bodů
32. místo (12. místo v ženách)
MED… Hor… Sob… Pat… LoP… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
3:S 3:2 3:1
3:2
39 0 84
2 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
S:3 3:2 3:0 3:0 35 0 80
3 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
2:3 2:3 2:3
3:1
23 0 68
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3 0:3 3:2 2:3 15 0 60
5 .
LoPa11 (L. Klápová + V. Mück)
2:3
0:3
1:3
3:2 15 0 60

5 . Úroveň B

77 bodů
17. místo (6. místo v ženách)
Pat… Age… Pik… Bea… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
3:0 3:1 3:1 47 0 77
2 .
Agenti (N. Novotna + J. Novotny)
0:3 3:1 3:0 32 0 62
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
1:3 1:3 3:0 23 0 53
4 . 1:3 0:3 0:3 3 0 33

Jarní sezóna 2017

5 . Úroveň B

56 bodů
45. místo (16. místo v ženách)
Jar… Dre… Mal… Pat… Yos… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:1
0:3 3:0 3:S 34 0 79
2 .
Dream team vol.2 (I. Bylinova + Š. Habová)
1:3
3:S 3:1 3:S 33 0 78
3 .
Malý Odvar (D. Odvarko + Š. Malá)
3:0 S:3 3:0 S:S 21 0 66
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 1:3 0:3 3:2 11 0 56
5 . S:3 S:3 S:S 2:3 -1 0 44

6 . Úroveň B

63 bodů
41. místo (15. místo v ženách)
Sob… Pat… Buř… Nan… Smr… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
3:1 1:3 3:1
3:S
34 0 64
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3 3:S 3:1 3:S 33 0 63
3 . 3:1 S:3 3:0 S:S 19 0 49
4 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3 1:3 0:3 3:S 14 0 44
5 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
S:3
S:3 S:S S:3 -5 0 25

7 . Úroveň A

66 bodů
41. místo (16. místo v ženách)
Pat… Cmo… D@P Baď… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
3:0 3:0 3:0 51 0 66
2 .
Cmoud a bloncka (O. Vaněk + H. Sramkova)
0:3 2:3
3:0
22 0 37
3 . 0:3 3:2 S:S 5 0 20
4 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
0:3
0:3
S:S -7 0 8

6 . Úroveň B

35 bodů
50. místo (17. místo v ženách)
Cub… Dre… Nan… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:2
3:1
3:0
44 0 74
2 .
Dream team vol.2 (I. Bylinova + Š. Habová)
2:3
3:0 3:0 39 0 69
3 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3 0:3 3:2 15 0 45
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3
0:3 2:3 5 0 35

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň B

49 bodů
48. místo (16. místo v ženách)
Zlí… Prs… Tat… Sob… Lin… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
3:1 3:0 3:1 3:1 3:0 47 0 92
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3
2:3
3:0
3:1 3:0 34 0 79
3 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
0:3
3:2
2:3 3:0 3:1 29 0 74
4 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3
0:3
3:2 3:1 3:1 27 0 72
5 . 1:3 1:3 0:3 1:3 3:0 16 0 61
6 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 1:3 1:3 0:3 4 0 49

Letní sezóna 2016

5 . Úroveň A

59 bodů
38. místo (18. místo v ženách)
KiK… DLt… Pat… Buj… Nik… Dre… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
3:0
3:0
3:S S:S
3:S
32 0 77
2 .
0:3
3:S 3:S S:S
3:S
20 0 65
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3
S:3 3:0 S:S
3:S
14 0 59
4 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:3 0:3 1:3
3:S
10 0 55
5 . S:S S:S S:S 3:1
3:S
5 0 50
6 .
Dream team vol.2 (I. Bylinova + Š. Habová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

4 . Úroveň A

73 bodů
28. místo (13. místo v ženách)
miš… Tyh… Prs… Pat… loc… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:0 3:0 3:0
3:S
49 0 109
2 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 99
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3 0:3 3:0
3:S
23 0 83
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 0:3 3:0 13 0 73
5 .
localhost (H. Ulda + M. Václavíková)
S:3
0:3
S:3
0:3 0 0 60

5 . Úroveň A

69 bodů
28. místo (13. místo v ženách)
Jar… Pat… Pla… Žiž… Blo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:0 3:2
3:0
3:S 45 0 90
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 3:1 3:0 24 0 69
3 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
2:3 3:0 3:2 S:S 21 0 66
4 .
Žižkováci (L. Kučera + P. Fišerová)
0:3
1:3 2:3 S:S 1 0 46
5 . S:3 0:3 S:S S:S -10 0 35

6 . Úroveň A

65 bodů
36. místo (14. místo v ženách)
MED… Pat… Buj… Baď… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
3:1 3:0 3:S 45 0 75
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3 3:0 3:1 35 0 65
3 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3 0:3 3:2 12 0 42
4 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
S:3 1:3 2:3 8 0 38

Jarní sezóna 2016

7 . Úroveň B

52 bodů
44. místo (20. místo v ženách)
Bir… Pat… Zad… Zlí… Dík… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bird is the word (M. Halmlová + Z. Barcaj)
3:2 3:S 3:S 3:0 42 0 57
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
2:3 3:S 3:S 3:0 37 0 52
3 . S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5
4 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5
5 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
0:3 0:3 S:S S:S -10 0 5

7 . Úroveň B

40 bodů
58. místo (25. místo v ženách)
Nik… Koc… Pat… Mr… Rai… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:0
3:S 47 0 62
2 .
0:3
3:2 3:2 3:S 28 0 43
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3 2:3 3:2 3:S 25 0 40
4 .
Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký + P. Dočkalová)
0:3
2:3 2:3 3:S 18 0 33
5 .
Rainbow6 (S. Lopicic + L. Kellerová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň A

35 bodů
55. místo (26. místo v ženách)
Voz… Žiž… Pat… Bez… Pik… T.&… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
3:S
3:1
3:0
3:1
3:S 44 0 59
2 .
Žižkováci (L. Kučera + P. Fišerová)
S:3
2:3
3:1
3:2
3:S 27 0 42
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3
3:2
3:2
S:S 3:S 20 0 35
4 .
Bez šance (M. Burišin + L. Mrázková)
0:3
1:3
2:3
2:3
3:S 16 0 31
5 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
1:3
2:3
S:S
3:2
3:S 16 0 31
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň C

15 bodů
66. místo (28. místo v ženách)
Kač… Koc… Voz… Dop… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kač a Bzuk (K. Ondrejková + J. Bezouška)
3:2
3:0 3:0 3:S 45 0 60
2 .
2:3
3:1 S:3 3:S 25 0 40
3 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3 1:3
3:0
3:S 25 0 40
4 . 0:3 3:S
0:3
3:S 20 0 35
5 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

Podzimní sezóna 2015

7 . Úroveň A

25 bodů
73. místo (29. místo v ženách)
Pla… Dre… Kub… Zad… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
1:3
3:1
3:1 3:0 37 0 67
2 .
Dream team vol.2 (I. Bylinova + Š. Habová)
3:1
S:3
3:0
3:0
37 0 67
3 .
1:3
3:S
3:S 3:0 35 0 65
4 . 1:3 0:3 S:3 S:S -3 0 27
5 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3
0:3
0:3 S:S -5 0 25

8 . Úroveň A

57 bodů
57. místo (24. místo v ženách)
Pat… Bea… Duc… Ner… Baď… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
3:2 3:0 3:S 3:S 42 0 57
2 .
Beach Stars (M. Jenšík + D. Dvořáková)
2:3 3:2 3:S 3:S 33 0 48
3 .
Duckling&Fox (P. Smilek + K. Dvořáková)
0:3 2:3 3:S 3:S 24 0 39
4 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 10
5 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 10

7 . Úroveň C

42 bodů
72. místo (26. místo v ženách)
Poč… Bez… MED… Pat… Sme… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Počkej si (M. Bürgerová + D. Chaluš)
3:0
3:S 3:0 3:S 46 0 76
2 .
Bez šance (M. Burišin + L. Mrázková)
0:3
3:S
3:1
3:S 31 0 61
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
S:3 S:3 3:0 3:S 23 0 53
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3
1:3
0:3 3:S 12 0 42
5 .
Smečrs (F. Král + I. Klímová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

8 . Úroveň A

61 bodů
55. místo (23. místo v ženách)
Pat… Inl… Duc… Sta… Ves… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
3:2 3:0
3:1
3:0 46 0 61
2 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
2:3 3:0 3:S 3:0 40 0 55
3 .
Duckling&Fox (P. Smilek + K. Dvořáková)
0:3 0:3 0:3
3:0
13 0 28
4 .
Standartní odchylka (P. Kepčija + M. Spasvová)
1:3
S:3 3:0 S:S 10 0 25
5 .
Veselá Kolečka (V. Bartoš + P. Liptáková)
0:3 0:3
0:3
S:S -5 0 10

Letní sezóna 2015

6 . Úroveň B

24 bodů
57. místo (23. místo v ženách)
Voz… Nat… osa… Zad… Ote… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
3:1
3:1
3:0
3:S
3:1
45 0 75
2 .
Natural born players (M. Vaďura + L. Mrázková)
1:3
1:3
2:3
2:3
3:0 20 0 50
3 . 1:3 3:1
2:3
S:S
3:S
18 0 48
4 .
0:3
3:2
3:2
S:S S:S 6 0 36
5 .
Otesánci (O. Ertl + T. Tomová)
S:3
3:2
S:S S:S S:S -5 0 25
6 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3
0:3
S:3
S:S S:S -6 0 24

7 . Úroveň B

61 bodů
40. místo (19. místo v ženách)
Pat… Mr… Inl… MK… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
3:2
3:0 3:0 46 0 61
2 .
Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký + P. Dočkalová)
2:3
3:0
3:0
39 0 54
3 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3
0:3
3:0 17 0 32
4 .
MK Tvrďáci (M. Brandýs + K. Karásková)
0:3
0:3
0:3 0 0 15

6 . Úroveň B

34 bodů
51. místo (23. místo v ženách)
Pup… MED… Lamy Bíb… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pupíkovci (T. Pilchova + J. Fiedler)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 80
2 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
1:3 3:0
3:2
3:0 37 0 67
3 . 0:3 0:3
3:0
3:1 24 0 54
4 .
Bíbí team (J. Strohs + B. Ottová)
0:3
2:3
0:3
3:1 15 0 45
5 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 1:3 1:3 4 0 34

Jarní sezóna 2015

7 . Úroveň C

33 bodů
63. místo (26. místo v ženách)
Zlí… Paj… Dík… Buc… Pat… Tom… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3 3:1 3:0 3:0 3:S 37 0 52
2 .
Paja a Peta (P. Plaskova + P. Marková)
3:S
0:3
3:1 3:0 3:S 35 0 50
3 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
1:3
3:0
1:3 3:0 3:S 32 0 47
4 . 0:3 1:3 3:1 0:3 3:S 19 0 34
5 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 0:3 3:0 3:S 18 0 33
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.02.2019 20:30 6. Dream team (I. Bylinova, J. Vyšinková) DOMYNO 2:3
03.02.2019 20:00 6. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Areál volného času Gutova 0:3
24.01.2019 20:30 6. K&T (T. Petříková, K. Čiháková) Beachklub Ládví 3:0
20.01.2019 10:08 6. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) 3:S Komentáře
17.01.2019 19:00 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Areál volného času Gutova 3:2
04.06.2018 09:45 5. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) S:S
04.06.2018 09:45 5. Čumáci (M. Černý, M. Vítková) S:S
28.05.2018 20:30 5. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) DOMYNO 3:1
28.05.2018 19:30 5. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) DOMYNO 0:3
12.04.2018 19:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) 1:3
22.03.2018 20:00 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Hamr Braník 1:3
19.03.2018 18:00 5. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) Areál volného času Gutova 3:0
15.03.2018 17:00 5. Nejhoršáci (P. Jiroušková, J. Pribyl) Areál volného času Gutova 0:3
12.03.2018 18:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 3:1
30.01.2018 17:30 4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 1:3
29.01.2018 18:00 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Areál volného času Gutova 0:3
16.01.2018 17:30 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 0:3
15.01.2018 18:00 4. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Areál volného času Gutova 1:3
09.01.2018 17:30 4. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) Areál volného času Gutova 0:3
18.12.2017 07:00 5. Bob & bobek (T. Hasil, Š. Zaderlíková) Beachklub Pankrác 3:2
14.12.2017 20:00 5. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) Beachklub Pankrác 3:1
11.12.2017 19:00 5. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
28.11.2017 20:00 4. Pidilidi (M. Bürgerová, J. NAVRÁTIL) Areál volného času Gutova 2:3
27.11.2017 18:00 4. Takže dobrý večer.. (L. Nemcova, R. Sumka) Areál volného času Gutova 3:1
23.11.2017 08:00 4. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Beachklub Pankrác 0:3
21.11.2017 17:00 4. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) Areál volného času Gutova 0:3
26.10.2017 19:00 5. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) Areál volného času Gutova 3:1
26.10.2017 18:00 5. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Areál volného času Gutova 3:1
26.10.2017 17:00 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Areál volného času Gutova 2:3
19.10.2017 09:00 5. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) DOMYNO 3:0
02.10.2017 09:05 4. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) S:S
02.10.2017 09:05 4. Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová, L. Selichar) S:S
28.09.2017 19:00 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) S:3
31.07.2017 17:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) DOMYNO 1:3
27.07.2017 20:00 4. Horká brambora (M. Kalfař, k. šenkýřová) DOMYNO 0:3
25.07.2017 10:00 4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) DOMYNO 3:2
18.07.2017 20:00 4. LoPa11 (L. Klápová, V. Mück) Areál volného času Gutova 2:3
29.06.2017 20:00 5. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) DOMYNO 3:1
15.06.2017 20:00 5. Agenti (N. Novotna, J. Novotny) DOMYNO 3:0
08.06.2017 21:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) DOMYNO 3:1
30.05.2017 20:00 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) DOMYNO 0:3
25.05.2017 19:00 5. Dream team vol.2 (I. Bylinova, Š. Habová) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
22.05.2017 21:00 5. Malý Odvar (D. Odvarko, Š. Malá) Beachklub Pankrác 0:3
15.05.2017 19:30 5. Yosemite (D. Vodrážka, J. Turnerová) Beach Service - Sport Vítkov 3:2
29.04.2017 19:00 6. Buřtíci (H. Bednář, P. Zamrazilová) Beachklub Pankrác 3:S
29.04.2017 19:00 6. SmraďochTeam (J. Hřídel, V. Klingerová) Beachklub Pankrác 3:S
18.04.2017 18:00 6. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Areál volného času Gutova 3:1
10.04.2017 20:00 6. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Beachklub Pankrác 1:3
02.04.2017 18:00 7. Cmoud a bloncka (O. Vaněk, H. Sramkova) DOMYNO 3:0
31.03.2017 18:00 7. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) DOMYNO 3:0
28.03.2017 20:00 7. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) Beachklub Pankrác 3:0
23.02.2017 17:30 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) DOMYNO 0:3 Komentáře
21.02.2017 21:00 6. Dream team vol.2 (I. Bylinova, Š. Habová) Beachklub Pankrác 0:3
20.02.2017 20:00 6. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Hamr Záběhlice 2:3
31.01.2017 18:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Areál volného času Gutova 0:3
30.01.2017 20:00 5. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Beachklub Pankrác 0:3
26.01.2017 19:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Areál volného času Gutova 0:3
22.01.2017 17:00 5. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) Areál volného času Gutova 1:3
09.01.2017 20:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 1:3
03.10.2016 11:47 5. Nikoki (F. Kokeš, N. Maciuchová) S:S
03.10.2016 11:47 5. DLteam (L. Nejedlíková, P. Nejedlík) S:3
14.09.2016 18:00 5. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) 0:3 Komentáře
13.09.2016 08:00 5. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) DOMYNO 3:0
29.08.2016 08:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Braník 0:3
15.08.2016 20:00 4. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) DOMYNO 0:3
10.08.2016 17:00 4. localhost (H. Ulda, M. Václavíková) DOMYNO 3:0
09.08.2016 20:00 4. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Beachklub Pankrác 0:3
20.07.2016 17:00 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) DOMYNO 0:3
19.07.2016 20:00 5. Bloncky (K. Fixová, K. Vlasáková) Beachklub Pankrác 3:0
18.07.2016 20:00 5. Žižkováci (L. Kučera, P. Fišerová) DOMYNO 3:1
14.07.2016 20:00 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) DOMYNO 0:3
28.06.2016 08:00 6. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) DOMYNO 3:0
20.06.2016 18:00 6.