Image 1

Nikola Maciuchová (26 let)

ID: 24503

Praha

  • 65 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Beachklub Pankrác
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 65
    Zápasů v lize ( 31 / 20 / 14) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

5 . Úroveň A

41 bodů
52. místo (34. místo v mužích)
Zlí… Lin… Sob… Inl… #an… Nik… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
3:1 3:0 3:0 3:S 3:S 45 0 90
2 . 1:3 3:1 3:0 3:S 3:S 37 0 82
3 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3 1:3 3:0 3:S 3:0 30 0 75
4 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 0:3 0:3 3:S
3:S
16 0 61
5 .
#aniNAHODOU! (M. Horváth + T. Medunová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -4 0 41
6 . S:3 S:3 0:3
S:3
S:S -4 0 41

5 . Úroveň B

69 bodů
35. místo (22. místo v mužích)
Voz… Piv… Nik… Cub… Pik… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
3:2
3:S
3:0
3:0
45 0 90
2 .
Pivo! (T. Dupal + K. Malá)
2:3
3:0
3:1
3:0
41 0 86
3 . S:3
0:3
3:0 3:1 24 0 69
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
1:3 0:3 3:1 13 0 58
5 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3
0:3
1:3 1:3 4 0 49

5 . Úroveň A

72 bodů
36. místo (22. místo v mužích)
Dre… #an… Nik… Buř… Bea… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
1:3 3:0 3:1 3:0 39 0 84
2 .
#aniNAHODOU! (M. Horváth + T. Medunová)
3:1 3:2 2:3
3:S
34 0 79
3 . 0:3 2:3
3:0
3:S 27 0 72
4 . 1:3 3:2
0:3
3:S 21 0 66
5 . 0:3
S:3
S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň A

78 bodů
29. místo (17. místo v mužích)
Jar… Pid… Šta… Nik… Lok… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:2
3:1
3:1
3:S 41 0 101
2 .
2:3
3:0
3:2
3:S 36 0 96
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
1:3
0:3
3:1
3:S 23 0 83
4 .
1:3
2:3
1:3
3:S 18 0 78
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň A

83 bodů
26. místo (17. místo v mužích)
Nik… Bea… MyD… Pik… Buj… Tým… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 2:3 3:0 3:S 38 0 83
2 . 2:3 3:2 3:0 3:0 3:S 38 0 83
3 . 0:3 2:3 3:2 3:0 3:S 28 0 73
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
3:2 0:3 2:3 3:0 3:S 28 0 73
5 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 53
6 .
Tým pana Burnse (P. Veselý + Š. Kadeřábková)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň A

68 bodů
34. místo (22. místo v mužích)
Kra… Lok… Voz… Nik… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:2
3:1
3:0 3:2 42 0 102
2 . 2:3 3:1 1:3 3:S 27 0 87
3 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
1:3
1:3
3:1
3:S 25 0 85
4 . 0:3 3:1
1:3
S:S 8 0 68
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
2:3 S:3 S:3 S:S -1 0 59

5 . Úroveň B

74 bodů
31. místo (19. místo v mužích)
Prs… Nik… MED… Tým… Sva… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:1 3:0 3:1 3:S 45 0 90
2 . 1:3 2:3 3:0 3:S 29 0 74
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3 3:2 S:S 3:S 14 0 59
4 .
Tým pana Burnse (P. Veselý + Š. Kadeřábková)
1:3 0:3 S:S 3:S 7 0 52
5 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

6 . Úroveň A

50 bodů
47. místo (29. místo v mužích)
Koc… Nik… Smr… Baď… D@P Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:0
3:S 3:S 44 0 74
2 . 1:3 S:S 3:0 3:S 20 0 50
3 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
0:3
S:S
2:3
3:S 9 0 39
4 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
S:3 0:3
3:2
S:S 4 0 34
5 . S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 25

Letní sezóna 2016

5 . Úroveň A

50 bodů
43. místo (24. místo v mužích)
KiK… DLt… Pat… Buj… Nik… Dre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
3:0
3:0
3:S S:S
3:S
32 0 77
2 .
0:3
3:S 3:S S:S
3:S
20 0 65
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3
S:3 3:0 S:S
3:S
14 0 59
4 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:3 0:3 1:3
3:S
10 0 55
5 . S:S S:S S:S 3:1
3:S
5 0 50
6 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

5 . Úroveň B

57 bodů
44. místo (27. místo v mužích)
Voz… Pla… Nik… Dík… Ote… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
1:3
0:3
3:1
3:1 24 0 69
2 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
3:1 S:S
3:0
S:S 14 0 59
3 .
3:0
S:S
3:2
S:S 12 0 57
4 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
1:3
0:3
2:3
S:S 1 0 46
5 .
Otesánci (O. Ertl + T. Tomová)
1:3 S:S S:S S:S -13 0 32

4 . Úroveň A

66 bodů
30. místo (17. místo v mužích)
Kra… Cuk… Kub… Prs… Nik… Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:2 3:0 3:1 3:1 3:S 43 0 103
2 . 2:3 3:2 3:0 3:0 3:S 38 0 98
3 . 0:3 2:3
3:1
3:S
3:S 28 0 88
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3 0:3
1:3
S:S 3:S 8 0 68
5 . 1:3 0:3
S:3
S:S 3:S 6 0 66
6 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

4 . Úroveň B

80 bodů
27. místo (17. místo v mužích)
Kok… Eme… Nik… Jar… Kač… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 112
2 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
0:3
3:0 3:0 3:0 39 0 99
3 .
0:3
0:3
3:2
3:1
20 0 80
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 0:3
2:3
3:0 17 0 77
5 .
Kač a Bzuk (K. Ondrejková + J. Bezouška)
0:3
0:3
1:3
0:3 2 0 62

Jarní sezóna 2016

6 . Úroveň A

61 bodů
38. místo (24. místo v mužích)
Nik… Eme… Blo… Pla… Pik… MED… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3
3:1
2:3
3:0
3:1
31 0 61
2 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
3:0 S:3 S:3 3:0 S:S 16 0 46
3 .
1:3
3:S S:S
3:2
1:3 15 0 45
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
3:2 3:S S:S 3:2 S:S 14 0 44
5 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3
0:3
2:3
2:3 S:S 2 0 32
6 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
1:3
S:S 3:1 S:S S:S -1 0 29

7 . Úroveň B

62 bodů
41. místo (22. místo v mužích)
Nik… Koc… Pat… Mr… Rai… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:0
3:S 47 0 62
2 .
0:3
3:2 3:2 3:S 28 0 43
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3 2:3 3:2 3:S 25 0 40
4 .
Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký + P. Dočkalová)
0:3
2:3 2:3 3:S 18 0 33
5 .
Rainbow6 (S. Lopicic + L. Kellerová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň C

52 bodů
48. místo (27. místo v mužích)
Prs… Nik… Baď… Nan… Koc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:0
3:0
3:0
3:S
49 0 64
2 .
0:3
3:0
3:0
3:1 37 0 52
3 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
0:3
0:3
3:1 S:S 6 0 21
4 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
0:3
1:3 S:S -3 0 12
5 .
S:3
1:3 S:S S:S -8 0 7

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.06.2017 12:26 5. #aniNAHODOU! (M. Horváth, T. Medunová) S:S
14.05.2017 17:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 0:3
27.04.2017 21:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
10.04.2017 18:00 5. Pivo! (T. Dupal, K. Malá) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
07.04.2017 18:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:0
28.03.2017 21:00 5. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) Beachklub Pankrác 0:3
26.03.2017 09:30 5. #aniNAHODOU! (M. Horváth, T. Medunová) Areál volného času Gutova 2:3
19.03.2017 20:00 5. Buřtíci (H. Bednář, P. Zamrazilová) Beachklub Pankrác 3:0 Komentáře
28.02.2017 19:00 4. Pidilidi (M. Bürgerová, J. NAVRÁTIL) 2:3 Komentáře
26.02.2017 13:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachclub Strahov 1:3 Komentáře
12.02.2017 19:30 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
27.01.2017 18:00 5. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) Areál volného času Gutova 3:0
26.01.2017 21:00 5. MyDva (M. Rejdová, J. Graeber) Beachklub Ládví 3:0
24.01.2017 18:00 5. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) Areál volného času Gutova 3:2
18.01.2017 20:30 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Areál volného času Gutova 2:3
03.01.2017 13:14 4. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) S:S
13.12.2016 20:00 4. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) 1:3 Komentáře
13.12.2016 07:00 4. Lokše (D. Hrianka, A. Andiľová) Beachklub Pankrác 3:1
11.12.2016 20:00 4. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachklub Pankrác 0:3
29.11.2016 17:00 5. Tým pana Burnse (P. Veselý, Š. Kadeřábková) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
29.11.2016 15:30 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
16.11.2016 19:00 5. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Areál volného času Gutova 2:3
01.11.2016 09:22 6. SmraďochTeam (J. Hřídel, V. Klingerová) S:S
18.10.2016 22:00 6. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
13.10.2016 20:00 6. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
03.10.2016 11:47 5. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) S:S
03.10.2016 11:47 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) S:S
03.10.2016 11:47 5. DLteam (L. Nejedlíková, P. Nejedlík) S:S
15.09.2016 20:00 5. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) Tatran Střešovice 3:1
01.09.2016 17:13 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) S:S
01.09.2016 17:13 5. Otesánci (O. Ertl, T. Tomová) S:S
29.08.2016 20:00 5. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) Tatran Střešovice 3:2 Komentáře
23.08.2016 20:00 5. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
01.08.2016 11:08 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) S:S
21.07.2016 20:00 4. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachklub Pankrác 1:3
18.07.2016 21:00 4. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 0:3
29.06.2016 21:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Tatran Střešovice 0:3 Komentáře
28.06.2016 20:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachklub Pankrác 3:2 Komentáře
08.06.2016 21:30 4. Kač a Bzuk (K. Ondrejková, J. Bezouška) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
08.06.2016 20:00 4. Ememáci (M. Kalfař, M. Špásová) Beachklub Ládví 0:3
30.05.2016 21:00 6. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) DOMYNO 2:3
30.05.2016 20:00 6. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) DOMYNO 3:1 Komentáře
30.05.2016 18:00 6. Bloncky (K. Fixová, K. Vlasáková) Beachklub Pankrác 3:1 Komentáře
27.05.2016 19:00 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0 Komentáře
26.05.2016 20:30 6. Ememáci (M. Kalfař, M. Špásová) Areál volného času Gutova 0:3
21.04.2016 18:00 7. Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký, P. Dočkalová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0 Komentáře
20.04.2016 19:00 7. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Beachklub Pankrác 3:1
18.04.2016 21:00 7. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) Beachklub Pankrác 3:0 Komentáře
21.03.2016 19:00 7. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
19.03.2016 19:30 7. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
07.03.2016 20:00 7. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Hamr Braník 3:0 Komentáře
05.03.2016 19:30 7. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
4. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) S:3 Komentáře
4. Propni ten bagr (V. Pati, E. Mahová) 3:S
5. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) 3:S
5. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) S:3
5. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) 3:S Komentáře
5. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) S:3 Komentáře
6. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) 3:S
5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) S:3
5. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) S:3
4. Lokše (D. Hrianka, A. Andiľová) 3:S
7. Rainbow6 (S. Lopicic, L. Kellerová) 3:S
5. Tým pana Burnse (P. Veselý, Š. Kadeřábková) 3:S
5. Svatoušci (M. Čihák, V. Svatoňová) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím