Jakub Němec

Jakub Němec (28 let)

ID: 13324

Praha

Na zahrádce - předstírám, že pracuju

  • 71 zápasů

    od roku 2011
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Beachklub Ládví
  • 44 /58
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 70
    Zápasů v lize ( 15 / 40 / 15) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

7 . Úroveň A

35 bodů
47. místo (24. místo v ženách)
Hum… My2 Swi… Uli… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
3:s 6 14 60
2 . 3:s 6 11 57
3 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
3:s 6 0 46
4 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
3:s 6 -11 35
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 26

6 . Úroveň B

49 bodů
48. místo (22. místo v ženách)
M&M Umy Mar… Hum… Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:1
3:0
26 14 100
2 .
0:3
3:0
3:2
3:1
18 11 89
3 .
1:3
0:3 3:1 3:0 14 0 74
4 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
1:3
2:3
1:3
3:2
9 -3 66
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3
1:3
0:3
2:3
3 -14 49

5 . Úroveň B

68 bodů
41. místo (17. místo v ženách)
Met… Cub… Pet… Pat… Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:1
3:S 3:0 3:0 26 14 120
2 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
3:1 3:0
3:0
21 11 112
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3 1:3 3:2
3:1
12 0 92
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 2:3 3:1 8 -3 85
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3
0:3
1:3
1:3 2 -14 68

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň A

68 bodů
32. místo (16. místo v ženách)
Pik… Umy Uli… Vyf… Gra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 99
2 . 2:3 3:0 3:1 3:0 22 11 93
3 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
1:3 0:3 1:3
3:1
8 0 68
4 .
Vyfuknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
0:3 1:3 3:1
S:S
5 -3 62
5 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
0:3 0:3
1:3
S:S
-1 -14 45

6 . Úroveň A

54 bodů
33. místo (15. místo v ženách)
Lin… Gra… Uli… Hum… Pís… Gua… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S:3
3:0 3:0 3:2 3:0 22 14 76
2 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
3:S
3:2
3:2
S:S
3:0 17 11 68
3 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3
2:3
3:0
1:3
3:S
14 0 54
4 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
0:3
2:3
0:3
3:1
3:S
12 0 52
5 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
2:3
S:S
3:1 1:3 S:S 4 -11 33
6 .
Guardians of Shots (G. De Liso + K. Makarova)
0:3 0:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 24

7 . Úroveň A

49 bodů
34. místo (15. místo v ženách)
Lin… Uli… Ňou… Bra… Kou… Sup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 30 14 64
2 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3 3:0
2:3
3:1
3:1
18 11 49
3 . 0:3 0:3
3:S
3:2
3:S
14 0 34
4 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
0:3
3:2
S:3
3:0
S:S 8 0 28
5 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
0:3 1:3 2:3
0:3
3:S
8 -11 17
6 .
SupTamSnim (R. Hončariv + O. Nazarkevych)
0:3
1:3
S:3
S:S
S:3
-1 -14 5

Letní sezóna 2015

7 . Úroveň B

15 bodů
58. místo (24. místo v ženách)
Koc… Inl… Sme… Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1
3:S
45 0 60
2 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 3:0 3:S 30 0 45
3 .
Smečrs (F. Král + I. Klímová)
1:3 0:3 3:S 16 0 31
4 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
S:3
S:3 S:3 0 0 15

6 . Úroveň B

44 bodů
48. místo (20. místo v ženách)
KiK… Mr… Bíb… Uli… MED… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
3:0
3:0 3:0 3:S 49 0 79
2 .
Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký + P. Dočkalová)
0:3
3:0
3:1
3:S 34 0 64
3 .
Bíbí team (J. Strohs + B. Ottová)
0:3
0:3
3:1
3:S 21 0 51
4 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3
1:3
1:3
3:S 14 0 44
5 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

6 . Úroveň A

49 bodů
47. místo (22. místo v ženách)
Pro… osa… Uli… Dík… Ote… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
0:3 3:0 3:1 3:1 35 0 65
2 . 3:0 3:0 3:S S:S 31 0 61
3 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3 0:3 3:S
3:2
19 0 49
4 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
1:3 S:3 S:3
3:2
11 0 41
5 .
Otesánci (O. Ertl + T. Tomová)
1:3 S:S
2:3
2:3
5 0 35

5 . Úroveň A

55 bodů
43. místo (20. místo v ženách)
Sna… Prd… Zlí… Tru… Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
3:2 3:2 3:0 3:0 44 0 89
2 .
Prdky v akci (E. Bedřichová + J. Herych)
2:3 3:S 3:S 3:0 37 0 82
3 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
2:3 S:3 S:3 3:0 17 0 62
4 . 0:3 S:3 3:S S:3 10 0 55
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 55

Podzimní sezóna 2014

7 . Úroveň B

-5 bodů
66. místo (27. místo v ženách)
Tyh… Jab… Fil… Buc… Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:S S:S S:S S:S -5 0 10
2 .
Jablicka (R. Drholecky + H. Šanová)
S:3 S:S S:S S:S -15 0 0
3 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
4 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5

7 . Úroveň A

15 bodů
63. místo (24. místo v ženách)
Dík… M&M Inl… Uli… Bra… Bli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
S:S 3:S 3:0 3:2 S:S 17 0 32
2 . S:S 3:S 3:0 S:S S:S 6 0 21
3 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15
4 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3 0:3 3:S S:S S:S 0 0 15
5 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
2:3 S:S 3:S S:S S:S -1 0 14
6 .
Blijící lišky (J. Vozák + M. Tejnecká)
S:S S:S 3:S S:S S:S -8 0 7

7 . Úroveň B

13 bodů
65. místo (24. místo v ženách)
KiK… Voz… Pís… Jab… Uli… M&M Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
3:0 3:0 3:0 3:S 3:S 46 0 61
2 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3 3:2 3:1 3:0 3:S 34 0 49
3 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
0:3 2:3 3:S 3:0 3:S 29 0 44
4 .
Jablicka (R. Drholecky + H. Šanová)
0:3 1:3 S:3
3:1
S:S 7 0 22
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
S:3 0:3 0:3
1:3
S:S -2 0 13
6 . S:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 7

7 . Úroveň B

10 bodů
64. místo (24. místo v ženách)
Bar… Pís… Koc… Ner… Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Barbánci (M. Berber + T. Müllerová)
3:0 3:0 3:S 3:S 46 0 61
2 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
0:3
3:2
3:S 3:0 32 0 47
3 . 0:3
2:3
3:S
3:0 27 0 42
4 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3
S:3
S:S -5 0 10
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
S:3 0:3 0:3 S:S -5 0 10

Letní sezóna 2014

5 . Úroveň A

59 bodů
38. místo (16. místo v ženách)
MED… O+O Voz… Uli… M&T Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
3:0
3:2 3:0 3:S 45 0 90
2 .
0:3
3:1 3:0 3:S 34 0 79
3 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
2:3 1:3
3:2
3:S 25 0 70
4 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3 0:3
2:3
3:S 14 0 59
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

6 . Úroveň A

47 bodů
41. místo (18. místo v ženách)
Bra… Uli… Fil… DLt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
3:0 S:S 3:0 27 0 57
2 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3 0:3 3:0 17 0 47
3 . S:S 3:0
S:S
3 0 33
4 . 0:3 0:3
S:S
-7 0 23

6 . Úroveň B

39 bodů
47. místo (20. místo v ženách)
Job… O+O Voz… Uli… Van… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1 3:0
3:0
50 0 80
2 .
0:3
3:2 3:0 3:0 35 0 65
3 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
1:3 2:3 3:0 3:0 32 0 62
4 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3 0:3 0:3 3:2 9 0 39
5 .
Vanillas (M. Karvaiová + M. Pevný)
0:3
0:3 0:3 2:3 4 0 34

7 . Úroveň A

18 bodů
48. místo (22. místo v ženách)
Uli… 902… Dík… Koc… Tuk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
3:2 2:3 S:S S:S 3 0 18
2 . 2:3 3:2 S:S S:S 3 0 18
3 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
3:2 2:3 S:S S:S 3 0 18
4 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
5 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.12.2019 01:01 7. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) 3:S
01.12.2019 21:00 6. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Hamr Záběhlice 0:3
26.11.2019 21:30 6. Humří smršť (S. H, B. Humr) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
22.11.2019 19:00 6. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
18.11.2019 21:00 6. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
23.10.2019 18:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
20.10.2019 20:00 5. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) DOMYNO 0:3
20.10.2019 20:00 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 1:3
17.10.2019 20:00 5. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
27.09.2019 17:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Hamr Záběhlice 1:3
25.09.2019 17:00 5. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) Hamr Záběhlice 0:3
23.09.2019 21:00 5. Grandepiccolo (S. Bursová, P. Kašpárek) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
05.09.2019 20:00 5. Vyfuknutá Lopta (K. Vondráčková, H. Plesníková) Beachklub Ládví 1:3
30.08.2019 15:09 6. Guardians of Shots (G. De Liso, K. Makarova) 3:S Komentáře
28.08.2019 21:00 6. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Areál volného času Gutova 0:3
18.08.2019 18:00 6. Grandepiccolo (S. Bursová, P. Kašpárek) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
06.08.2019 21:00 6. Humří smršť (S. H, B. Humr) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
06.08.2019 20:00 6. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) Beachklub Ládví 1:3
28.07.2019 20:00 7. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beachklub Ládví 0:3
26.07.2019 20:00 7. SupTamSnim (R. Hončariv, O. Nazarkevych) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
19.07.2019 20:30 7. Koudisáci (M. Koudelka, D. Cermanová) Hamr Záběhlice 3:1
10.07.2019 20:30 7. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
05.07.2019 19:00 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Braník 3:0
30.09.2015 19:00 7. Smečrs (F. Král, I. Klímová) S:3
30.08.2015 19:00 6. Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký, P. Dočkalová) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
26.08.2015 18:30 6. Bíbí team (J. Strohs, B. Ottová) Tatran Střešovice 1:3 Komentáře
16.08.2015 20:30 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Areál volného času Gutova 0:3
30.07.2015 17:00 6. Otesánci (O. Ertl, T. Tomová) Beachklub Ládví 3:2 Komentáře
25.07.2015 18:00 6. osa2.cz (V. Bartošová, M. Semerád) Beachklub Ládví 0:3
20.07.2015 19:00 6. Propni ten bagr (V. Pati, E. Mahová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
30.06.2015 10:54 5. Trufča (J. Slavík, K. Vaněčková) 3:S
29.06.2015 20:00 5. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Areál volného času Gutova 0:3
24.06.2015 17:00 5. Prdky v akci (E. Bedřichová, J. Herych) Beachklub Ládví 0:3
12.06.2015 20:00 5. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) Beachklub Pankrác 0:3
02.02.2015 11:14 7. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) S:S
02.02.2015 11:14 7. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) S:S
02.02.2015 11:14 7. Jablicka (R. Drholecky, H. Šanová) S:S
02.02.2015 11:14 7. Buchty (M. Táborský, Z. Müllerová) S:S
05.01.2015 12:31 7. Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová, J. Marek) S:S
05.01.2015 12:31 7. Blijící lišky (J. Vozák, M. Tejnecká) S:S
18.12.2014 20:00 7. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) Beachklub Ládví 0:3
14.12.2014 14:00 7. M&M (M. Přibyl, M. Maixnerová) Areál volného času Gutova 0:3
01.12.2014 14:17 7. M&M (M. Přibyl, M. Maixnerová) S:S
17.11.2014 12:00 7. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Beachklub Ládví 0:3
15.11.2014 15:00 7. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) Beachklub Ládví 0:3
10.11.2014 20:30 7. Jablicka (R. Drholecky, H. Šanová) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
03.11.2014 04:35 7. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) S:S
02.11.2014 17:00 7. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) Beachklub Ládví 0:3
19.10.2014 16:00 7. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) Areál volného času Gutova 0:3
30.09.2014 22:24 5. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) 0:3
20.09.2014 21:00 5. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
20.09.2014 19:30 5. O+O (O. Chovanec, O. Chovancová) Beachklub Ládví 0:3
28.08.2014 19:00 6. DLteam (L. Nejedlíková, P. Nejedlík) Beachklub Pankrác 3:0
20.08.2014 20:00 6. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) Beachklub Ládví 0:3
13.08.2014 21:00 6. Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová, J. Marek) Tatran Střešovice 0:3
31.07.2014 20:00 6. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Beachklub Pankrác 0:3
28.07.2014 20:00 6. Joburti (V. Tomčányi, K. Němcová) Beachklub Ládví 0:3
27.07.2014 17:00 6. Vanillas (M. Karvaiová, M. Pevný) Beachklub Ládví 3:2
27.07.2014 16:00 6. O+O (O. Chovanec, O. Chovancová) Beachklub Ládví 0:3
01.07.2014 12:43 7. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) S:S
01.07.2014 12:43 7. Tukani (I. Katzerova, J. Kokoška) S:S
22.06.2014 19:00 7. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) Tatran Střešovice 2:3
09.06.2014 20:00 7. 902 10 (M. Táborský, Z. Müllerová) Beachklub Ládví 3:2
5. M&T (T. Zavadilová, M. Hampl) 3:S
7. Barbánci (M. Berber, T. Müllerová) S:3
6. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) 3:S
7. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) S:3
6. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) 3:S
7. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) S:3
7. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) 3:S
7. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím