Načítám…
Hanka Plesníková

Hanka Plesníková (28 let)

ID: 37101

Praha

  • 33 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Beachklub Ládví
  • 67 /88
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 32
    Zápasů v lize ( 13 / 15 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

7 . Úroveň A

47 bodů
43. místo (18. místo v ženách)
My2 Vos… Vyf… Uli… O+O Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:0 18 14 72
2 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
2:3 3:s 8 11 59
3 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
1:3 3:s 7 0 47
4 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
3:s 6 -11 35
5 . 0:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 26

5 . Úroveň B

48 bodů
39. místo (17. místo v ženách)
Fri… Kan… Prs… Inl… Vyf… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fried Cream (K. Fricová + R. Smetana)
1:3
3:1
3:0 3:0 21 14 95
2 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:1
3:1
3:1 S:S 16 11 87
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3
1:3
3:0
3:2 14 0 74
4 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
0:3 1:3
0:3
3:2
6 -3 63
5 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
0:3 S:S 2:3
2:3
2 -14 48

5 . Úroveň A

71 bodů
28. místo (12. místo v ženách)
Jum… Pee… Cub… Vyf… Vos… Bej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
3:1
3:0 1:3 0:3
3:1
17 14 91
2 .
1:3
0:3
3:2
3:1
3:0
16 11 87
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
3:0
3:1
S:S
3:1 14 0 74
4 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
3:1
2:3
1:3
S:S
3:1 11 0 71
5 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
3:0
1:3
S:S
S:S
3:1 8 -11 57
6 .
1:3
0:3
1:3 1:3 1:3 4 -14 50

6 . Úroveň A

69 bodů
29. místo (13. místo v ženách)
Pee… Vyf… My2 Inl… Bra… GRO… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 0:3
3:1
3:0 23 14 77
2 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
0:3
3:2
3:2
3:1
3:S
18 11 69
3 . 0:3 2:3 3:0 3:2 3:0 18 0 58
4 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
3:0
2:3
0:3 3:2 3:0 18 0 58
5 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
1:3
1:3 2:3 2:3
3:S
11 -11 40
6 .
GROOŤÁCI (L. Kaňka + M. Pekařová)
0:3
S:3
0:3 0:3
S:3
0 -14 26

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň A

62 bodů
35. místo (18. místo v ženách)
Pik… Umy Uli… Vyf… Gra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 99
2 . 2:3 3:0 3:1 3:0 22 11 93
3 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
1:3 0:3 1:3
3:1
8 0 68
4 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
0:3 1:3 3:1
S:S
5 -3 62
5 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
0:3 0:3
1:3
S:S
-1 -14 45

4 . Úroveň A

67 bodů
30. místo (13. místo v ženách)
Sva… Div… Kan… Hak… Vyf… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
3:1 3:0 3:1
3:0
26 14 120
2 .
Divoká Esa (J. Pitter + I. Šťastná)
1:3 3:1 3:0 3:0 21 3 104
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 94
4 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -3 85
5 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
0:3
0:3 0:3 1:3 1 -14 67

5 . Úroveň A

87 bodů
23. místo (10. místo v ženách)
Opi… Vyf… Pat… Pís… Gua… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 1:3
3:S
3:0 20 14 94
2 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
1:3 3:S 2:3 3:0 16 11 87
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
3:1 S:3 S:S
3:S
10 0 70
4 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
S:3
3:2 S:S S:S 1 -11 50
5 .
Guardians of Shots (G. De Liso + K. Makarova)
0:3 0:3
S:3
S:S -2 -14 44

7 . Úroveň A

42 bodů
36. místo (18. místo v ženách)
Una… Gra… Vyf… Bra… Sup… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Unagi (M. Barcaj + Z. Barcaj)
3:0
2:3
3:0
3:0
3:0
26 14 60
2 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
0:3
3:S
3:1
3:0
3:0
22 11 53
3 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
3:2
S:3
3:0 3:0 3:0 22 0 42
4 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
0:3
1:3 0:3
3:2
3:0
11 0 31
5 .
SupTamSnim (R. Hončariv + O. Nazarkevych)
0:3
0:3
0:3
2:3
3:0
8 -11 17
6 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Koudelková)
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 6

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.09.2020 19:00 7. My2 (K. Hanouskova, L. Polame) Hamr Záběhlice 1:3
07.09.2020 00:10 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) S:S
26.08.2020 19:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 2:3
20.08.2020 07:30 5. Fried Cream (K. Fricová, R. Smetana) 0:3
18.08.2020 18:00 5. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
04.08.2020 18:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Beachklub Ládví 1:3
27.07.2020 21:25 5. Vostrí mazlíci (J. Pařízek, L. Ledvinová) S:S Komentáře
27.07.2020 19:30 5. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Beachklub Ládví 3:1
27.07.2020 18:00 5. Bejci (T. Micza, M. Karvaiová) Beachklub Ládví 3:1
21.07.2020 20:00 5. Peeva (E. Krylová, P. Kordík) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
12.07.2020 17:00 6. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) 3:1
10.07.2020 08:34 6. GROOŤÁCI (L. Kaňka, M. Pekařová) 3:S Komentáře
28.06.2020 18:00 6. Peeva (E. Krylová, P. Kordík) 0:3 Komentáře
23.06.2020 21:00 6. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) Beachklub Ládví 3:2 Komentáře
23.06.2020 20:00 6. My2 (K. Hanouskova, L. Polame) Beachklub Ládví 3:2
30.09.2019 10:00 5. Grandepiccolo (S. Bursová, P. Kašpárek) S:S Komentáře
25.09.2019 18:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Hamr Braník 0:3
17.09.2019 18:30 5. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) Beachklub Ládví 1:3
05.09.2019 20:00 5. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Beachklub Ládví 3:1
01.09.2019 17:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Hamr Záběhlice 0:3
26.08.2019 19:30 4. Divoká Esa (J. Pitter, I. Šťastná) Beachklub Ládví 0:3
15.08.2019 19:30 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachklub Ládví 1:3
05.08.2019 20:00 4. Svatoušci (M. Čihák, V. Svatoňová) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
01.08.2019 00:10 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) 3:S
29.07.2019 20:00 5. Guardians of Shots (G. De Liso, K. Makarova) Beachklub Ládví 3:0
15.07.2019 19:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) 1:3
08.07.2019 19:00 5. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) Beachklub Ládví 2:3
25.06.2019 18:23 7. Grandepiccolo (S. Bursová, P. Kašpárek) S:3 Komentáře
23.06.2019 20:30 7. Unagi (M. Barcaj, Z. Barcaj) Hamr Braník 3:2
19.06.2019 20:00 7. Koudisáci (M. Koudelka, D. Koudelková) Beachklub Ládví 3:0
18.06.2019 20:00 7. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) 3:0
10.06.2019 17:00 7. SupTamSnim (R. Hončariv, O. Nazarkevych) Hamr Záběhlice 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím