Načítám…
Jan Bursa

Jan Bursa (30 let)

ID: 30099

Praha

  • 49 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Záběhlice
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 49
    Zápasů v lize ( 14 / 35 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

8 . Úroveň A

31 bodů
46. místo (27. místo v mužích)
Pet… Bej… Ház… Kap… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
3:2
3:0
3:S
24 14 58
2 .
Bejci (T. M + M. Karvaiová)
2:3
3:2 3:S 17 11 48
3 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3 2:3
3:S
11 0 31
4 .
Kapři v kabelce (A. Souček + A. Růžičková)
S:3
S:3
S:3
0 -11 9

7 . Úroveň A

17 bodů
44. místo (24. místo v mužích)
Thu… Uli… Pet… Ház… Kap… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
0:3 3:0
3:S
19 14 53
2 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
1:3
2:3 3:0 3:S 16 11 47
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
3:0 3:2 3:2 S:S 15 0 35
4 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3 0:3 2:3 3:1 8 -11 17
5 .
Kapři v kabelce (A. Souček + A. Růžičková)
S:3
S:3 S:S 1:3 -1 -14 5

7 . Úroveň A

16 bodů
42. místo (23. místo v mužích)
Kan… Jel… Bra… Thu… Ház… Kap… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:0
S:S
3:0
3:0 3:0 22 14 56
2 . 0:3 3:1 2:3
3:0
3:S
18 11 49
3 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
S:S
1:3 3:0 3:1 3:0 16 0 36
4 .
0:3
3:2 0:3
3:0
3:S
15 0 35
5 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3
0:3
1:3
0:3
3:0 7 -11 16
6 .
Kapři v kabelce (A. Souček + A. Růžičková)
0:3
S:3
0:3
S:3
0:3 0 -14 6

7 . Úroveň A

17 bodů
42. místo (24. místo v mužích)
EOVA Mar… Jel… Thu… Ház… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
1:3
3:1
3:0
3:S
23 14 57
2 . 0:3 3:2 3:0 3:0
3:S
21 11 52
3 .
3:1
2:3 3:2
3:1
3:1
21 0 41
4 . 1:3 0:3 2:3 3:2
3:1
12 0 32
5 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3
0:3
1:3
2:3
3:S
8 -11 17
6 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Koudelková)
S:3
S:3
1:3
1:3
S:3
2 -14 8

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň A

33 bodů
49. místo (28. místo v mužích)
Bra… My2 Thu… Mar… Pár… Ház… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
3:0 3:2 2:3
3:S
3:1
22 14 76
2 . 0:3 3:1
3:S
3:1 3:0 21 11 72
3 . 2:3 1:3
3:2
3:2 3:1 16 0 56
4 . 3:2
S:3
2:3
S:3
3:0
12 0 52
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
S:3
1:3 2:3
3:S
1:3 9 -11 38
6 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
1:3
0:3 1:3
0:3
3:1 7 -14 33

8 . Úroveň A

35 bodů
46. místo (26. místo v mužích)
Thu… Bra… Ház… Kap… Pro… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:S 3:0 1:3 3:0
3:S
23 14 57
2 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
S:3
3:0
3:0 S:3 3:S 17 11 48
3 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3
0:3
3:1
3:S
3:S
15 0 35
4 .
Kapři v kabelce (A. Souček + A. Růžičková)
3:1 0:3 1:3 S:S
3:S
9 0 29
5 .
Prosecco (S. Brychtová + J. Váchal)
0:3 3:S
S:3
S:S
3:S
8 -11 17
6 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Koudelková)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

7 . Úroveň A

28 bodů
53. místo (28. místo v mužích)
Uli… Pat… My2 Thu… Ház… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
3:2 1:3 3:0 3:0 20 14 74
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
2:3 3:1 3:2 3:0 20 11 71
3 . 3:1 1:3 3:2 3:0 19 0 59
4 . 0:3 2:3 2:3 3:2 9 -11 38
5 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 28

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

63 bodů
45. místo (24. místo v mužích)
Div… Swi… Pat… Ház… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:1 3:0 3:S 25 14 99
2 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
1:3
3:S
3:0
3:S
20 11 91
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3
S:3
3:0 3:S 14 0 74
4 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3
0:3
0:3 3:S 6 -3 63
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + M. Procházka)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 46

8 . Úroveň A

54 bodů
43. místo (22. místo v mužích)
Pár… Ház… Ňou… Kou… Thu… EL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
3:2 3:0 3:0 3:2 3:S 25 14 59
2 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
2:3
3:S
3:0
3:1 3:S 23 11 54
3 . 0:3
S:3
3:S
3:1 3:S 15 0 35
4 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Koudelková)
0:3
0:3
S:3
3:1
3:S 10 0 30
5 . 2:3 1:3 1:3
1:3
3:S 10 -11 19
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6

8 . Úroveň A

8 bodů
55. místo (30. místo v mužích)
My2 Swi… Kou… Thu… Ház… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 60
2 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
2:3 3:2
3:0
3:1 20 11 51
3 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Koudelková)
0:3 2:3 3:1
3:0
15 0 35
4 . 0:3
0:3
1:3 3:1 7 -11 16
5 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3 1:3
0:3
1:3 2 -14 8

8 . Úroveň A

13 bodů
53. místo (28. místo v mužích)
Kám… Ňou… My2 Swi… Thu… Ház… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kámoš René (B. Listíková + K. Jesenská)
3:0 3:0 3:1 3:0 3:0 29 14 63
2 . 0:3 3:1
3:S
3:0
3:0
22 11 53
3 . 0:3 1:3 3:2 3:2
3:1
14 0 34
4 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
1:3
S:3
2:3 3:0
S:3
9 0 29
5 . 0:3 0:3 2:3 0:3
3:1
7 -11 16
6 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3
0:3
1:3
3:S
1:3
7 -14 13

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.09.2020 17:19 8. Kapři v kabelce (A. Souček, A. Růžičková) 3:S Komentáře
20.09.2020 16:00 8. Bejci (T. M, M. Karvaiová) 2:3
19.09.2020 16:00 8. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) Areál volného času Gutova 0:3
25.08.2020 20:00 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Hamr Záběhlice 0:3
24.08.2020 20:00 7. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) Hamr Záběhlice 2:3
13.08.2020 18:30 7. Kapři v kabelce (A. Souček, A. Růžičková) Beachklub Ládví 3:1
11.08.2020 18:00 7. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Beachklub Ládví 0:3
08.08.2020 09:30 7. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
07.08.2020 19:30 7. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Hamr Záběhlice 1:3
06.08.2020 20:00 7. Kapři v kabelce (A. Souček, A. Růžičková) Hamr Záběhlice 3:0
29.07.2020 18:30 7. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Beachklub Ládví 0:3
26.07.2020 18:00 7. Jelínci (R. Jelínek, S. Jelínková) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
12.07.2020 18:00 7. Jelínci (R. Jelínek, S. Jelínková) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
12.07.2020 16:30 7. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Hamr Záběhlice 2:3
08.07.2020 08:27 7. Koudisáci (M. Koudelka, D. Koudelková) 3:S Komentáře
07.07.2020 20:00 7. EOVA (O. Vaculík, E. Valášková) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
06.07.2020 19:00 7. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Hamr Záběhlice 0:3
11.06.2020 20:00 7. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Beachklub Ládví 1:3
03.06.2020 17:00 7. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
02.06.2020 17:00 7. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 3:1
01.06.2020 20:00 7. My2 (K. Hanouskova, L. Polame) Hamr Záběhlice 0:3
29.05.2020 19:30 7. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
20.05.2020 20:39 8. Prosecco (S. Brychtová, J. Váchal) 3:S Komentáře
20.05.2020 17:00 8. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
18.05.2020 20:00 8. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Hamr Záběhlice 0:3
11.05.2020 15:07 8. Koudisáci (M. Koudelka, D. Koudelková) 3:S Komentáře
09.03.2020 20:00 8. Kapři v kabelce (A. Souček, A. Růžičková) Hamr Záběhlice 3:1
24.02.2020 20:00 7. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Hamr Záběhlice 2:3
20.02.2020 19:00 7. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Hamr Záběhlice 0:3
17.02.2020 20:00 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Hamr Záběhlice 0:3
06.02.2020 20:00 7. My2 (K. Hanouskova, L. Polame) Hamr Záběhlice 0:3
03.02.2020 00:10 6. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, M. Procházka) 3:S
27.01.2020 20:00 6. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
23.01.2020 20:00 6. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 0:3
22.01.2020 18:00 6. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Areál volného času Gutova 0:3
02.01.2020 00:10 8. EL HABASO (A. Habětínek, B. Habětínková) 3:S
22.12.2019 12:16 8. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) 3:S Komentáře
20.12.2019 19:00 8. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 2:3
20.12.2019 18:00 8. Koudisáci (M. Koudelka, D. Koudelková) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
16.12.2019 20:00 8. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Hamr Záběhlice 3:1
15.11.2019 20:00 8. Koudisáci (M. Koudelka, D. Koudelková) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
12.11.2019 18:00 8. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) Hamr Záběhlice 1:3
11.11.2019 20:00 8. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Hamr Záběhlice 1:3
07.11.2019 18:00 8. My2 (K. Hanouskova, L. Polame) Hamr Záběhlice 0:3
29.10.2019 20:39 8. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) 3:S Komentáře
29.10.2019 18:00 8. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
20.10.2019 10:00 8. Kámoš René (B. Listíková, K. Jesenská) Hamr Záběhlice 0:3
11.10.2019 20:00 8. My2 (K. Hanouskova, L. Polame) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
05.10.2019 10:00 8. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím