Image 1

JONÁŠ NAVRÁTIL (28 let)

ID: 26006

Praha

  • 43 zápasů

    od roku 2016
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:30
    Často hraje od 20:30 v Areál volného času Gutova
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 43
    Zápasů v lize ( 16 / 19 / 8) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň B

81 bodů
19. místo (9. místo v ženách)
Jar… Pid… Alb… D@P Pat… Tak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:2
3:1
3:0
3:S
3:0
44 0 89
2 .
2:3
3:2 3:0 3:2
3:1
36 0 81
3 . 1:3 2:3 3:0 3:0 3:0 35 0 80
4 .
0:3
0:3 0:3 3:0 3:1 19 0 64
5 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3
2:3 0:3 0:3 3:1 12 0 57
6 .
Takže dobrý večer.. (L. Nemcova + R. Sumka)
0:3
1:3
0:3 1:3 1:3 6 0 51

3 . Úroveň A

54 bodů
37. místo (16. místo v ženách)
BSB… Hor… Kra… Voz… Pid… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
3:1 3:1 3:2 3:0 44 0 104
2 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
1:3 1:3 3:0 3:2 26 0 86
3 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 3:1 3:0 S:S 21 0 81
4 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
2:3 0:3 0:3 S:S -1 0 59
5 . 0:3 2:3 S:S S:S -6 0 54

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň A

54 bodů
47. místo (18. místo v ženách)
Kra… Hor… Met… Voz… Sna… Pid… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:0
0:3
3:S 3:1 3:0 37 0 97
2 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
0:3 S:S 3:0 3:1 3:S 23 0 83
3 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:0
S:S
3:2
3:2
S:S 16 0 76
4 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
S:3 0:3
2:3
S:3
3:1
12 0 72
5 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
1:3 1:3
2:3
3:S S:S 11 0 71
6 . 0:3 S:3 S:S
1:3
S:S -6 0 54

4 . Úroveň B

91 bodů
24. místo (10. místo v ženách)
MED… Pid… Tat… Jar… #an… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
3:1 1:3 3:0 3:1 37 0 97
2 . 1:3 3:2 3:2 3:1 31 0 91
3 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
3:1 2:3 1:3 3:S 27 0 87
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 2:3 3:1 3:2 24 0 84
5 .
#aniNAHODOU! (M. Horváth + T. Medunová)
1:3 1:3 S:3 2:3 8 0 68

3 . Úroveň A

73 bodů
34. místo (14. místo v ženách)
Pár… Tyh… miš… Luc… Zlí… Pid… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Párek s broskví (K. Ondrejková + D. Moravec)
3:2 3:0 3:0 3:0 3:0 47 0 122
2 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
2:3 3:2 3:2 3:0 3:0 37 0 112
3 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
0:3 2:3 3:2 3:0 3:1 29 0 104
4 .
Luckycocotte (J. Werner + L. Plášilová)
0:3 2:3 2:3 3:2 3:0 23 0 98
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
0:3 0:3 0:3 2:3 S:S -1 0 74
6 . 0:3 0:3 1:3 0:3 S:S -2 0 73

4 . Úroveň A

96 bodů
18. místo (7. místo v ženách)
Jar… Pid… Šta… Nik… Lok… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:2
3:1
3:1
3:S 41 0 101
2 .
2:3
3:0
3:2
3:S 36 0 96
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
1:3
0:3
3:1
3:S 23 0 83
4 .
1:3
2:3
1:3
3:S 18 0 78
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

Podzimní sezóna 2016

4 . Úroveň B

78 bodů
29. místo (11. místo v ženách)
Raf… Luc… Pid… Kri… MED… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:1
3:0
3:1
37 0 97
2 .
Luckycocotte (J. Werner + L. Plášilová)
3:1
3:2
3:0
S:S 28 0 88
3 . 1:3 2:3 1:3 3:S 18 0 78
4 .
0:3
0:3
3:1 S:S 6 0 66
5 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
1:3
S:S S:3 S:S -8 0 52

3 . Úroveň A

70 bodů
33. místo (12. místo v ženách)
Cuk… BSB… Met… Eme… Pid… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:0
3:0 3:S 47 0 122
2 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
1:3
3:2
2:3 3:0 28 0 103
3 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3
2:3
3:2
3:0
26 0 101
4 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
0:3 3:2
2:3
S:S 8 0 83
5 . S:3 0:3
0:3
S:S -5 0 70

4 . Úroveň B

87 bodů
24. místo (9. místo v ženách)
Eme… Bob… Pid… Sob… Pla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
3:1
3:2
3:0
3:0
46 0 106
2 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
1:3 3:0 3:0 3:1 39 0 99
3 .
2:3
0:3 3:0 3:S 27 0 87
4 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3 0:3 0:3 3:2 9 0 69
5 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3
1:3 S:3 2:3 6 0 66

5 . Úroveň B

82 bodů
24. místo (11. místo v ženách)
Pid… Kri… Sna… DLt… Cub… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
1:3 3:0 3:0 37 0 82
2 .
2:3
3:S
3:1 3:1 36 0 81
3 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
3:1
S:3
S:3
3:S
21 0 66
4 . 0:3 1:3
3:S
3:2 21 0 66
5 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3 1:3
S:3
2:3 6 0 51

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.11.2017 20:00 4. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 3:2
23.11.2017 18:00 4. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) Areál volného času Gutova 3:0
15.11.2017 20:00 4. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Areál volného času Gutova 3:2
09.11.2017 21:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
07.11.2017 18:30 4. Takže dobrý večer.. (L. Nemcova, R. Sumka) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
01.11.2017 11:24 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) S:S
01.11.2017 11:24 3. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) S:S
26.10.2017 16:30 3. Horká brambora (M. Kalfař, k. šenkýřová) Beach Service - Sport Vítkov 2:3
24.10.2017 18:30 3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Hamr Záběhlice 0:3
01.06.2017 12:26 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) S:S
01.06.2017 12:26 4. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) S:S
16.05.2017 20:30 4. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Hamr Záběhlice 0:3
11.05.2017 12:30 4. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
25.04.2017 18:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Hamr Záběhlice 3:2
21.04.2017 16:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
11.04.2017 20:30 4. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) 3:2
04.04.2017 20:30 4. #aniNAHODOU! (M. Horváth, T. Medunová) 3:1
03.04.2017 09:18 3. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) S:S
26.03.2017 19:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
26.03.2017 18:00 3. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
26.03.2017 17:00 3. Luckycocotte (J. Werner, L. Plášilová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
14.03.2017 20:30 3. Párek s broskví (K. Ondrejková, D. Moravec) 0:3
28.02.2017 19:00 4. Nikoki (F. Kokeš, N. Maciuchová) 3:2 Komentáře
17.02.2017 17:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) 2:3 Komentáře
14.02.2017 20:30 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) 3:0
24.01.2017 20:30 4. Luckycocotte (J. Werner, L. Plášilová) 2:3
17.01.2017 20:30 4. Rafani (M. Novák, A. Valentová) 1:3
10.01.2017 17:00 4. Krisgang (K. Ledecký, K. Hniličková) 1:3
03.01.2017 13:14 3. Ememáci (M. Kalfař, M. Špásová) S:S
15.12.2016 20:30 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
15.12.2016 19:00 3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Areál volného času Gutova 0:3
29.11.2016 19:30 4. Ememáci (M. Kalfař, M. Špásová) 2:3 Komentáře
15.11.2016 20:30 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) 0:3
08.11.2016 20:30 4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) 3:0
25.10.2016 21:00 5. Krisgang (K. Ledecký, K. Hniličková) 3:2 Komentáře
18.10.2016 20:30 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 3:0
11.10.2016 20:30 5. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) 1:3
09.10.2016 16:00 5. DLteam (L. Nejedlíková, P. Nejedlík) Hamr Braník 3:0
4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) 3:S
4. Horká brambora (M. Kalfař, k. šenkýřová) S:3
4. Lokše (D. Hrianka, A. Andiľová) 3:S
4. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:S
3. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím