Načítám…
Image 1

Jiří Endršt (29 let)

ID: 17325

Praha

  • 103 zápasů

    od roku 2013
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Záběhlice
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 103
    Zápasů v lize ( 31 / 17 / 55) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2015

8 . Úroveň A

3 bodů
80. místo (31. místo v ženách)
Pro… Zuz… Ner… Koc… ToJ… Bís… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
3:0 3:S 3:S 3:S 3:0 44 0 59
2 .
Zuzka a Petra (P. Marková + Z. Malkova)
0:3 3:S 3:S 3:S 3:S 32 0 47
3 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 3
4 . S:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 3
5 . S:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 3
6 .
Bískaři A.S. (S. Franta + A. Štixová)
0:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 3

8 . Úroveň A

10 bodů
82. místo (30. místo v ženách)
Pat… Bea… Duc… Ner… Baď… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
3:2 3:0 3:S 3:S 42 0 57
2 .
Beach Stars (M. Jenšík + D. Dvořáková)
2:3 3:2 3:S 3:S 33 0 48
3 .
Duckling&Fox (P. Smilek + K. Dvořáková)
0:3 2:3 3:S 3:S 24 0 39
4 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 10
5 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 10

8 . Úroveň B

11 bodů
84. místo (30. místo v ženách)
ves… Pro… Mr… Pik… Ner… Ves… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
vestex válí (T. Primus + J. Havlovicová)
3:1
3:1
3:0 3:S 3:0 46 0 61
2 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
1:3
3:0
3:0 3:S 3:0 40 0 55
3 .
Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Dočkal + P. Dočkalová)
1:3
0:3
3:0
3:S
3:0
30 0 45
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3 0:3
0:3
3:S 3:S 16 0 31
5 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -4 0 11
6 .
Veselá Kolečka (V. Bartoš + P. Liptáková)
0:3 0:3
0:3
S:3 S:S -4 0 11

8 . Úroveň B

25 bodů
80. místo (29. místo v ženách)
Sme… Zuz… Ner… Baď… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smečrs (F. Král + I. Klímová)
0:3
3:S
3:1 28 0 43
2 .
Zuzka a Petra (P. Marková + Z. Malkova)
3:0
S:S
3:0 27 0 42
3 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3
S:S
3:0
10 0 25
4 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
1:3 0:3
0:3
3 0 18

Letní sezóna 2015

7 . Úroveň A

-6 bodů
62. místo (27. místo v ženách)
Ner… MED… HM J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:S S:S S:S -21 0 -6
2 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
S:S S:S S:S -21 0 -6
3 . S:S S:S S:S -21 0 -6
4 .
Image 1
Jana Cigániková
S:S S:S S:S -21 0 -6

6 . Úroveň A

32 bodů
54. místo (24. místo v ženách)
Dre… Una… Pik… Inl… Ner… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
3:1
3:0 3:0
3:1
48 0 78
2 .
1:3
3:0 3:1
3:S
36 0 66
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3 0:3 3:0
3:S
23 0 53
4 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
0:3 1:3 0:3
3:S
12 0 42
5 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
1:3
S:3
S:3
S:3
2 0 32

5 . Úroveň B

49 bodů
48. místo (23. místo v ženách)
Pup… Zlí… Oli… Ner… KiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pupíkovci (T. Pilchova + J. Fiedler)
2:3 3:0 3:0 3:2 39 0 84
2 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
3:2 3:0 2:3 3:1 37 0 82
3 . 0:3 0:3 3:0
3:1
24 0 69
4 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
0:3 3:2 0:3 S:S 4 0 49
5 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
2:3 1:3
1:3
S:S 3 0 48

6 . Úroveň A

62 bodů
39. místo (17. místo v ženách)
Ner… Fue… Dík… Inl… HM Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:S 3:0
3:1
3:0 32 0 62
2 . S:S
3:0
3:1
3:0
32 0 62
3 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
0:3
0:3
3:1
3:S 21 0 51
4 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
1:3
1:3
1:3
3:S 16 0 46
5 . 0:3
0:3
S:3 S:3 0 0 30

Jarní sezóna 2015

7 . Úroveň A

27 bodů
69. místo (28. místo v ženách)
Bís… Cer… Ner… Sta… Fil… RC… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bískaři A.S. (S. Franta + A. Štixová)
3:S 2:3 3:2 3:S 3:0 36 0 51
2 . S:3
3:2
3:1
3:S S:S 20 0 35
3 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
3:2
2:3
S:S S:S 3:0 12 0 27
4 .
Standartní odchylka (P. Kepčija + M. Spasvová)
2:3
1:3
S:S 3:S S:S 5 0 20
5 . S:3 S:3 S:S S:3 S:S -8 0 7
6 .
RC Osnice (M. Hartman + L. Hartman)
0:3 S:S 0:3 S:S S:S -12 0 3

Podzimní sezóna 2014

7 . Úroveň A

5 bodů
61. místo (25. místo v ženách)
MED… Bra… Ner… Bli… Paj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
3:0 3:S 3:S 3:S 43 0 58
2 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
0:3 3:S 3:S S:S 15 0 30
3 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5
4 .
Blijící lišky (J. Vozák + M. Tejnecká)
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5
5 .
Paja a Peta (P. Plaskova + P. Marková)
S:3 S:S S:S S:S -15 0 0

7 . Úroveň C

10 bodů
66. místo (26. místo v ženách)
Moř… Pís… Rel… Ner… Jab… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
1:3
3:0 3:S 3:S 35 0 50
2 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
3:1
3:2 3:S S:S 25 0 40
3 .
Relax Mělník (A. Kolaříková + L. Pokorný)
0:3 2:3 3:S 3:S 24 0 39
4 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 10
5 .
Jablicka (R. Drholecky + H. Šanová)
S:3 S:S S:3 S:S -10 0 5

7 . Úroveň A

3 bodů
69. místo (26. místo v ženách)
Fil… Paj… Buc… Inl… Bra… Ner… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:S
3:0
3:1
3:S 44 0 59
2 .
Paja a Peta (P. Plaskova + P. Marková)
1:3
3:0
3:1
3:1 3:S 38 0 53
3 .
S:3
0:3 3:0 S:S S:S 2 0 17
4 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
0:3
1:3
0:3 S:S S:S -6 0 9
5 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
1:3
1:3 S:S S:S S:S -8 0 7
6 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 3

7 . Úroveň B

10 bodů
65. místo (25. místo v ženách)
Bar… Pís… Koc… Ner… Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Barbánci (M. Berber + T. Müllerová)
3:0 3:0 3:S 3:S 46 0 61
2 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
0:3
3:2
3:S 3:0 32 0 47
3 . 0:3
2:3
3:S
3:0 27 0 42
4 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3
S:3
S:S -5 0 10
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
S:3 0:3 0:3 S:S -5 0 10

Jarní sezóna 2014

7 . Úroveň A

25 bodů
58. místo (30. místo v ženách)
Ner… Lam… Nan… Šam… hol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
3:S 3:S S:S S:S 10 0 25
2 .
Lamíci (M. Kyzlíková + T. Hora)
S:3 S:S S:S S:S -15 0 0
3 .
Nanosekunda (M. Vacínová + J. Chochol)
S:3 S:S S:S S:S -15 0 0
4 .
Šamani (M. Stenclova + F. Samanek)
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
5 .
holky z Budějc (M. Krupauerová + A. Milotová)
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5

7 . Úroveň A

15 bodů
62. místo (33. místo v ženách)
Kli… Ner… hol… J.S. Blo… Blo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klikaři (R. Klika + L. SMAŽÍKOVÁ)
3:1 3:0 3:1 3:0 3:0 48 0 63
2 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
1:3 S:S S:S 3:0 S:S 0 0 15
3 .
holky z Budějc (M. Krupauerová + A. Milotová)
0:3 S:S 3:2 S:S S:S -5 0 10
4 .
Image 1
Jana Svatá
1:3 S:S 2:3 S:S S:S -7 0 8
5 .
Blondýny (L. Valentová + G. Dufková)
0:3 0:3 S:S S:S S:S -12 0 3
6 .
Blondies (K. SQ + L. Andrýsková)
0:3 S:S S:S S:S S:S -16 0 -1

7 . Úroveň A

44 bodů
54. místo (25. místo v ženách)
Kok… zlo… Kap… Ner… Nak… Myši Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kokrheláci (Š. Mecová + V. Kohout)
3:0 2:3 3:2 3:0 3:S 38 0 53
2 .
zlobři (L. Hrubý + P. Hrubá)
0:3 3:2
3:2
3:0 3:S 32 0 47
3 .
Kapustňáci (M. Janová + O. Kadeřábek)
3:2 2:3 2:3 3:1 3:S 30 0 45
4 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
2:3
2:3
3:2 3:S
3:S
29 0 44
5 .
Nakládačky (V. Bartošová + T. Chvátal)
0:3 0:3 1:3 S:3 3:S 10 0 25
6 .
Myši (J. Hamrštík + L. F)
S:3 S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 15

7 . Úroveň C

34 bodů
58. místo (29. místo v ženách)
Kli… Ner… Žab… Bra… Blo… Kok… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klikaři (R. Klika + L. SMAŽÍKOVÁ)
3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
48 0 63
2 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
0:3 3:2
3:S
3:S
S:S 19 0 34
3 . 0:3 2:3 S:S 3:0 3:S 17 0 32
4 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
0:3
S:3
S:S 3:1 S:S 1 0 16
5 .
Blondýny (L. Valentová + G. Dufková)
0:3
S:3
0:3 1:3 S:S -2 0 13
6 .
Kokrheláci (Š. Mecová + V. Kohout)
S:3
S:S S:3 S:S S:S -12 0 3

Podzimní sezóna 2013

7 . Úroveň A

49 bodů
59. místo (27. místo v ženách)
Bud… Fue… Ner… Poz… 2B… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
3:0 3:1
3:1
S:S 30 0 60
2 . 0:3 2:3
3:1
3:S 25 0 55
3 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
1:3 3:2 3:0 S:S 19 0 49
4 .
Pozdní sběr (O. Lukášková + J. Kohoutek)
1:3
1:3
0:3 3:S 14 0 44
5 . S:S S:3 S:S S:3 -10 0 20

7 . Úroveň D

61 bodů
50. místo (23. místo v ženách)
Dre… Ner… Kap… Vol… Nan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
2:3
3:0
3:1
3:S
38 0 68
2 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
3:2
1:3
3:S
3:S 31 0 61
3 .
Kapustňáci (M. Janová + O. Kadeřábek)
0:3
3:1
2:3
3:0 28 0 58
4 .
Voltíci (A. Jiruchová + J. Jirucha)
1:3
S:3
3:2
3:S 21 0 51
5 .
Nanosekunda (M. Vacínová + J. Chochol)
S:3
S:3 0:3 S:3 0 0 30

8 . Úroveň B

51 bodů
60. místo (26. místo v ženách)
Náp… Ner… Bam… 902… Pok… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0 3:S 45 0 60
2 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
2:3 3:1 3:1 3:S 36 0 51
3 .
Bamboocha (J. Kuchyňová + P. Velička)
0:3 1:3 2:3 3:1 17 0 32
4 . 0:3 1:3 3:2 S:S 6 0 21
5 .
Pokusníci (D. Zelenková + V. Janovský)
S:3 S:3 1:3 S:S -3 0 12

7 . Úroveň D

25 bodů
78. místo (41. místo v ženách)
Mal… S*M… Koc… Ner… Kat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Malá rodina (D. Heroldová + M. Pokorný)
3:1 3:0 3:0
3:S
47 0 77
2 .
S*M*A*S*H (A. Hlávková + J. Předota)
1:3 3:0 3:0 3:S 38 0 68
3 . 0:3 0:3 3:0
3:S
23 0 53
4 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
0:3 0:3 0:3 S:S -5 0 25
5 .
Kat a Mat (K. Moderová + M. Lachký)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25

Jarní sezóna 2013

7 . Úroveň A

32 bodů
55. místo (27. místo v ženách)
Hod… Šme… Ner… Ven… Fil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hodný Smažky (J. Hojer + K. Fricová)
3:S
3:1
3:S 3:S 41 0 71
2 .
Šmelky (M. Kaltounková + V. Ryba)
S:3
S:3
S:S 3:0 8 0 38
3 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
1:3
3:S
S:S S:S 2 0 32
4 .
Vendandy team (V. Pechman + A. Pivcová)
S:3 S:S S:S
3:2
-1 0 29
5 . S:3 0:3 S:S
2:3
-1 0 29

8 . Úroveň A

51 bodů
50. místo (22. místo v ženách)
Ner… Dre… Pok… MaM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
2:3 3:S 3:S 31 0 51
2 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
3:2
1:3
3:S 28 0 48
3 .
Poker face (K. Marková + M. Matoušek)
S:3
3:1
3:S 28 0 48
4 . S:3 S:3 S:3 0 0 20

9 . Úroveň A

46 bodů
50. místo (25. místo v ženách)
Kok… Ner… Hor… Pun… Sil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kokosáci (V. Veselý + J. Kučerová)
3:S
3:0 3:S 3:S 43 0 53
2 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3
3:0 3:0 3:S 36 0 46
3 .
Horký maliny (V. Tatarová + O. Tichý)
0:3 0:3
3:S
3:S
20 0 30
4 .
Puntík a ťapinka (K. Bílková + P. Kovář)
S:3 0:3
S:3
3:S 10 0 20
5 .
Silesian Beach (M. Gregárek + M. Adámková)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 10

8 . Úroveň A

15 bodů
60. místo (32. místo v ženách)
Fil… Ryc… Ner… Den… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S
45 0 55
2 .
Rychlý brusle (P. Kordová + J. Jabor)
1:3
2:3
2:3
13 0 23
3 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
0:3 3:2 S:S 5 0 15
4 .
Denisa Šiková (D. Šiková + M. Novotný)
S:3
3:2
S:S 5 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.02.2016 10:22 8. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) S:S
01.02.2016 10:22 8. Bískaři A.S. (S. Franta, A. Štixová) S:S
01.02.2016 10:22 8. ToJeFuk (D. Hrianka, J. Ullrichová) S:S
04.01.2016 11:31 8. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) S:S
01.12.2015 12:45 8. Veselá Kolečka (V. Bartoš, P. Liptáková) S:S
29.11.2015 09:00 8. Propni ten bagr (V. Pati, E. Mahová) S:3
14.10.2015 19:00 8. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) Tatran Střešovice 3:0 Komentáře
05.10.2015 09:48 7. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) S:S
05.10.2015 09:48 7. HM (M. Pokorná, J. Rajdl) S:S
05.10.2015 09:48 7. Jana Cigániková S:S
25.08.2015 09:58 6. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) 1:3 Komentáře
01.08.2015 12:49 5. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) S:S
30.07.2015 20:30 5. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Areál volného času Gutova 3:2
30.07.2015 19:00 5. Oliver (P. Veselý, K. Němcová) 0:3
23.07.2015 20:00 5. Pupíkovci (T. Pilchova, J. Fiedler) 0:3
01.07.2015 13:39 6. Fuertes (D. Hrušková, R. Navrátil) S:S
30.06.2015 19:00 6. HM (M. Pokorná, J. Rajdl) Hamr Braník 3:0
23.06.2015 19:00 6. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) Tatran Střešovice 3:0
18.06.2015 19:00 6. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) Beachclub Strahov 3:1 Komentáře
01.06.2015 11:43 7. Standartní odchylka (P. Kepčija, M. Spasvová) S:S
01.06.2015 11:43 7. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) S:S
28.05.2015 20:00 7. Cerditos (T. Mitošinková, P. Milota) Beachklub Pankrác 2:3 Komentáře
12.05.2015 20:30 7. Bískaři A.S. (S. Franta, A. Štixová) 3:2
08.05.2015 20:00 7. RC Osnice (M. Hartman, L. Hartman) Hamr Braník 3:0
02.02.2015 11:14 7. Blijící lišky (J. Vozák, M. Tejnecká) S:S
05.01.2015 12:31 7. Jablicka (R. Drholecky, H. Šanová) S:S
05.01.2015 11:56 7. Relax Mělník (A. Kolaříková, L. Pokorný) S:3
01.12.2014 14:17 7. Buchty (M. Táborský, Z. Müllerová) S:S
01.12.2014 14:17 7. Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová, J. Marek) S:S
01.12.2014 14:17 7. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) S:S
03.11.2014 04:35 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) S:S
01.11.2014 14:00 7. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) S:3 Komentáře
02.06.2014 10:33 7. holky z Budějc (M. Krupauerová, A. Milotová) S:S
02.06.2014 10:33 7. Šamani (M. Stenclova, F. Samanek) S:S
01.06.2014 17:05 7. Nanosekunda (M. Vacínová, J. Chochol) 3:S
01.06.2014 17:04 7. Lamíci (M. Kyzlíková, T. Hora) 3:S
01.05.2014 18:47 7. holky z Budějc (M. Krupauerová, A. Milotová) S:S
01.05.2014 18:47 7. Jana Svatá S:S
01.05.2014 18:47 7. Blondies (K. SQ, L. Andrýsková) S:S
15.04.2014 21:00 7. Klikaři (R. Klika, L. SMAŽÍKOVÁ) DOMYNO 1:3
07.04.2014 21:30 7. Blondýny (L. Valentová, G. Dufková) Areál volného času Gutova 3:0
27.03.2014 18:00 7. Kapustňáci (M. Janová, O. Kadeřábek) Hamr Braník 3:2
13.03.2014 19:00 7. Kokrheláci (Š. Mecová, V. Kohout) Beachklub Pankrác 2:3
09.03.2014 19:00 7. zlobři (L. Hrubý, P. Hrubá) Hamr Braník 2:3 Komentáře
03.03.2014 16:52 7. Kokrheláci (Š. Mecová, V. Kohout) S:S
28.02.2014 19:00 7. Klikaři (R. Klika, L. SMAŽÍKOVÁ) 0:3
09.02.2014 20:00 7. Žabáci (M. Kovalovský, Ľ. Svinčiaková) Hamr Záběhlice 3:2
02.02.2014 15:43 7. 2B Tým (B. Talknerová, B. Sulovská) S:S
28.01.2014 18:00 7. Budějčáci (J. Štěrba, B. Salayova) Hamr Záběhlice 1:3
27.01.2014 14:00 7. Pozdní sběr (O. Lukášková, J. Kohoutek) Beachklub Ládví 3:0
12.01.2014 19:00 7. Fuertes (D. Hrušková, R. Navrátil) Beachklub Ládví 3:2
15.12.2013 20:00 7. Kapustňáci (M. Janová, O. Kadeřábek) Hamr Záběhlice 1:3
09.12.2013 21:00 7. Dream team (I. Mejdrová, J. Vyšinková) DOMYNO 3:2 Komentáře
29.11.2013 16:30 8. Náplavy (M. Michalský, A. Svobodová) Areál volného času Gutova 2:3
24.11.2013 19:00 8. Bamboocha (J. Kuchyňová, P. Velička) Areál volného času Gutova 3:1
14.11.2013 21:00 8. 902 10 (M. Táborský, Z. Müllerová) Hamr Záběhlice 3:1
04.11.2013 16:54 7. Kat a Mat (K. Moderová, M. Lachký) S:S
18.10.2013 14:30 7. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) Areál volného času Gutova 0:3
12.10.2013 13:00 7. Malá rodina (D. Heroldová, M. Pokorný) Beachklub Pankrác 0:3
10.10.2013 21:00 7. S*M*A*S*H (A. Hlávková, J. Předota) Beachklub Pankrác 0:3
03.06.2013 00:26 7. Vendandy team (V. Pechman, A. Pivcová) S:S
03.06.2013 00:26 7. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) S:S
06.05.2013 20:00 7. Hodný Smažky (J. Hojer, K. Fricová) SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
30.04.2013 11:35 8. Poker face (K. Marková, M. Matoušek) 3:S
21.04.2013 19:00 8. Dream team (I. Mejdrová, J. Vyšinková) DOMYNO 2:3
21.03.2013 21:00 9. Horký maliny (V. Tatarová, O. Tichý) Beachklub Pankrác 3:0
09.03.2013 20:30 9. Puntík a ťapinka (K. Bílková, P. Kovář) Hamr Záběhlice 3:0
04.03.2013 15:34 8. Denisa Šiková (D. Šiková, M. Novotný) S:S
03.03.2013 16:30 8. Rychlý brusle (P. Kordová, J. Jabor) Hamr Záběhlice 3:2
03.03.2013 10:00 8. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) Beachklub Ládví 0:3
7. Blondýny (L. Valentová, G. Dufková) 3:S Komentáře
6. Unagi (M. Halmlová, Z. Barcaj) S:3 Komentáře
8. Pokusníci (D. Zelenková, V. Janovský) 3:S
8. Smečrs (F. Král, I. Klímová) S:3 Komentáře
8. Propni ten bagr (V. Pati, E. Mahová) S:3
8. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) S:3
8. Duckling&Fox (P. Smilek, K. Dvořáková) S:3
9. Kokosáci (V. Veselý, J. Kučerová) S:3 Komentáře
8. Zuzka a Petra (P. Marková, Z. Malkova) S:S Komentáře
8. vestex válí (T. Primus, J. Havlovicová) S:3
7. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) S:3
7. Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová, J. Marek) S:3
7. Nanosekunda (M. Vacínová, J. Chochol) 3:S
9. Silesian Beach (M. Gregárek, M. Adámková) 3:S
8. Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Dočkal, P. Dočkalová) S:3
7. Myši (J. Hamrštík, L. F) 3:S Komentáře
8. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) S:3
7. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) S:3
8. Beach Stars (M. Jenšík, D. Dvořáková) S:3
7. Šmelky (M. Kaltounková, V. Ryba) 3:S Komentáře
7. Mořský koníci (O. Hotový, V. Junková) S:3
6. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) S:3 Komentáře
7. Nakládačky (V. Bartošová, T. Chvátal) 3:S
7. Voltíci (A. Jiruchová, J. Jirucha) 3:S Komentáře
6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) S:3 Komentáře
7. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) S:3
7. Paja a Peta (P. Plaskova, P. Marková) S:S
7. Paja a Peta (P. Plaskova, P. Marková) S:3
8. Zuzka a Petra (P. Marková, Z. Malkova) S:3
7. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) S:3
7. Barbánci (M. Berber, T. Müllerová) S:3
8. MaMuT (L. Müllerová, L. Martinický) 3:S
7. Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová, J. Marek) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím