Image 1

Magdalena Ježková (28 let)

ID: 26485

Praha

  • 94 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 94
    Zápasů v lize ( 43 / 47 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň A

39 bodů
25. místo (15. místo v mužích)
Bor… Pej… Pís… Sob… Káv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
3:S
3:0 3:0 3:0 23 0 53
2 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
S:3
3:0
S:3
3:0 12 0 42
3 . 0:3 0:3 3:0 3:2 10 0 40
4 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3
3:S
0:3 3:2 9 0 39
5 .
Káva s pískem (J. Bezouška + J. Kořízková)
0:3 0:3 2:3 2:3 4 0 34

5 . Úroveň B

41 bodů
21. místo (15. místo v mužích)
Pís… Sob… Kan… Lin… Lab… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:2
3:S
3:S
18 0 42
2 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
2:3
3:1
3:S 3:S 17 0 41
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3
1:3
3:S
3:S
13 0 37
4 .
S:3
S:3 S:3 S:S -2 0 22
5 .
Labužníci (M. Bartoň + Z. Fedorova)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 22

5 . Úroveň B

51 bodů
28. místo (17. místo v mužích)
Kan… Sob… Ňou… Opi… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2
3:1
3:0
3:S
43 0 58
2 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
2:3
3:1
3:1
3:S 36 0 51
3 .
1:3
1:3
3:2
3:S 23 0 38
4 . 0:3
1:3
2:3
3:S
16 0 31
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3 S:3
S:3
0 0 15

4 . Úroveň A

42 bodů
27. místo (18. místo v mužích)
Lin… Pís… Kla… Cub… Sob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:S
3:0 1:3 36 0 66
2 .
1:3
1:3
3:2
3:2
22 0 52
3 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:3
3:1
3:0
S:S
19 0 49
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
2:3
0:3
3:1
15 0 45
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
3:1
2:3
S:S
1:3
12 0 42

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň A

68 bodů
24. místo (15. místo v mužích)
MED… Kok… Age… Sob… Cub… Voz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
1:3
3:0 3:0 3:1 3:1 40 0 85
2 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
3:1
3:2
3:1
3:2
3:S 40 0 85
3 .
Agenti (N. Novotna + J. Novotny)
0:3
2:3
3:2 3:2 3:S 25 0 70
4 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3
1:3
2:3 3:0 3:S 23 0 68
5 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
2:3
2:3 0:3 3:S 16 0 61
6 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
1:3 S:3 S:3 S:3 S:3 2 0 47

5 . Úroveň A

65 bodů
31. místo (20. místo v mužích)
D@P Sob… Pik… TBC Pár… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3 3:2 3:1 3:0 35 0 65
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
1:3 2:3 3:0 3:0 32 0 62
4 . 0:3 1:3 0:3 3:0 15 0 45
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 30

5 . Úroveň A

54 bodů
35. místo (22. místo v mužích)
Nej… Pat… Sob… Pla… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nejhoršáci (P. Jiroušková + J. Pribyl)
3:0 3:0 3:S 3:S 46 0 76
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 3:1 1:3 3:0 26 0 56
3 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3 1:3 3:2
3:0
24 0 54
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
S:3 3:1 2:3 S:S 10 0 40
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3 0:3
0:3
S:S -5 0 25

4 . Úroveň A

51 bodů
37. místo (23. místo v mužích)
Žve… ZVo… MED… Pap… Sob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
3:2
3:1
3:0
3:0 46 0 91
2 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
2:3 3:0 3:0 3:2 39 0 84
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
1:3
0:3 3:0 3:0 28 0 73
4 .
Papíroví tygři (D. Premus + B. Tesařová)
0:3
0:3 0:3 3:1 11 0 56
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3 2:3 0:3 1:3 6 0 51

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň B

67 bodů
26. místo (16. místo v mužích)
Šta… Jar… D@P Alb… Sob… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
3:2
3:2
3:S
3:1
3:0 41 0 86
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3
2:3
3:2 3:0 3:0 33 0 78
3 .
2:3
3:2
0:3 3:2 3:0 27 0 72
4 .
S:3
2:3 3:0
S:3
3:1 22 0 67
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3
0:3 2:3
3:S
3:1 22 0 67
6 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 0:3 1:3 1:3 4 0 49

5 . Úroveň A

66 bodů
26. místo (16. místo v mužích)
Sob… Prs… Tak… Pár… Voz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3 3:1 3:0 3:S 36 0 66
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:1
3:0
S:S 3:S 29 0 59
3 .
Takže dobrý večer.. (L. Nemcova + R. Sumka)
1:3
0:3
3:0
3:S 25 0 55
4 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 S:S
0:3
3:S 5 0 35
5 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

5 . Úroveň B

57 bodů
35. místo (22. místo v mužích)
ZVo… Hmmm Sob… TBC Tat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
3:2
3:1
3:0
3:S
43 0 73
2 . 2:3 3:1 3:0 3:1 39 0 69
3 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3
1:3 3:0 3:S 27 0 57
4 . 0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 40
5 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
S:3
1:3 S:3 S:3 2 0 32

4 . Úroveň B

51 bodů
38. místo (22. místo v mužích)
Met… Žve… Tak… Míš… Sob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 95
2 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
1:3 3:1
3:1
3:1
35 0 80
3 .
Takže dobrý večer.. (L. Nemcova + R. Sumka)
0:3 1:3 3:S
3:1
23 0 68
4 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
0:3
1:3
S:3
3:1
13 0 58
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3
1:3
1:3
1:3
6 0 51

Letní sezóna 2017

5 . Úroveň B

55 bodů
31. místo (21. místo v mužích)
Cub… Sob… Paš… Pik… Mas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
S:S 3:S 3:S
3:S
25 0 55
2 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
S:S 3:S 3:S 3:S 25 0 55
3 .
Pašáci (V. Zeman + K. Šuláková)
S:3 S:3 S:3 3:S 10 0 40
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
S:3 S:3 3:S S:S 5 0 35
5 .
Mastna Masna (L. Hynková + A. Nováková)
S:3
S:3 S:3 S:S -5 0 25

4 . Úroveň A

57 bodů
33. místo (21. místo v mužích)
Lyž… Met… Žve… Šta… Sob… Míš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
1:3
3:1 3:1
3:1
31 0 76
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:1
3:1
3:1
3:S S:S 31 0 76
3 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
3:1
1:3
2:3
3:2
3:0
31 0 76
4 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
1:3
1:3
3:2
3:0
2:3
24 0 69
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3 S:3
2:3
0:3
3:2
12 0 57
6 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
1:3
S:S
0:3
3:2
2:3
8 0 53

4 . Úroveň B

68 bodů
26. místo (17. místo v mužích)
MED… Hor… Sob… Pat… LoP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
3:S 3:2 3:1
3:2
39 0 84
2 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
S:3 3:2 3:0 3:0 35 0 80
3 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
2:3 2:3 2:3
3:1
23 0 68
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3 0:3 3:2 2:3 15 0 60
5 .
LoPa11 (L. Klápová + V. Mück)
2:3
0:3
1:3
3:2 15 0 60

5 . Úroveň A

49 bodů
37. místo (23. místo v mužích)
Šne… Sob… Sna… Prs… D@P Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová + L. Selichar)
3:0
3:1
3:2
3:0 46 0 76
2 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3
3:0 S:S 3:1 19 0 49
3 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
1:3 0:3
2:3
3:1 17 0 47
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
2:3
S:S
3:2
3:2
17 0 47
5 . 0:3 1:3 1:3
2:3
8 0 38

Jarní sezóna 2017

5 . Úroveň A

75 bodů
31. místo (19. místo v mužích)
Zlí… Lin… Sob… Inl… #an… Nik… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
3:1 3:0 3:0 3:S 3:S 45 0 90
2 . 1:3 3:1 3:0 3:S 3:S 37 0 82
3 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3 1:3 3:0 3:S 3:0 30 0 75
4 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 0:3 0:3 3:S
3:S
16 0 61
5 .
#aniNAHODOU! (M. Horváth + T. Medunová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -4 0 41
6 . S:3 S:3 0:3
S:3
S:S -4 0 41

6 . Úroveň B

64 bodů
40. místo (26. místo v mužích)
Sob… Pat… Buř… Nan… Smr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
3:1 1:3 3:1
3:S
34 0 64
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3 3:S 3:1 3:S 33 0 63
3 . 3:1 S:3 3:0 S:S 19 0 49
4 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3 1:3 0:3 3:S 14 0 44
5 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
S:3
S:3 S:S S:3 -5 0 25

5 . Úroveň B

70 bodů
39. místo (24. místo v mužích)
Prs… Tat… Cub… Sob… Inl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:2 3:1
3:2
3:1 40 0 85
2 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
2:3
3:2
3:2
3:0 35 0 80
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
2:3
3:2 3:1 26 0 71
4 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
2:3
2:3
2:3 3:0 25 0 70
5 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
1:3 0:3 1:3 0:3 4 0 49

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň B

72 bodů
36. místo (21. místo v mužích)
Zlí… Prs… Tat… Sob… Lin… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
3:1 3:0 3:1 3:1 3:0 47 0 92
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3
2:3
3:0
3:1 3:0 34 0 79
3 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
0:3
3:2
2:3 3:0 3:1 29 0 74
4 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3
0:3
3:2 3:1 3:1 27 0 72
5 . 1:3 1:3 0:3 1:3 3:0 16 0 61
6 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 1:3 1:3 0:3 4 0 49

5 . Úroveň A

66 bodů
35. místo (23. místo v mužích)
Jar… MED… Pik… Sob… Sna… Nan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:0 2:3 3:1 3:S 3:0 40 0 85
2 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3 2:3
3:0
3:S
3:0
31 0 76
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
3:2 3:2 2:3 1:3 3:1 28 0 73
4 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3
0:3
3:2 1:3
3:0
21 0 66
5 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
S:3 S:3 3:1 3:1 S:3 18 0 63
6 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
0:3
1:3
0:3
3:S 10 0 55

4 . Úroveň B

69 bodů
34. místo (22. místo v mužích)
Eme… Bob… Pid… Sob… Pla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
3:1
3:2
3:0
3:0
46 0 106
2 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
1:3 3:0 3:0 3:1 39 0 99
3 .
2:3
0:3 3:0 3:S 27 0 87
4 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3 0:3 0:3 3:2 9 0 69
5 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3
1:3 S:3 2:3 6 0 66

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.09.2018 20:59 4. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) 3:S Komentáře
24.09.2018 19:00 4. Pískovci (P. Plašil, Z. Španihelová) Areál volného času Gutova 0:3
19.09.2018 17:00 4. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) Areál volného času Gutova 0:3
11.09.2018 18:00 4. Káva s pískem (J. Bezouška, J. Kořízková) Tatran Střešovice 3:2
02.09.2018 17:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 3:S
02.09.2018 17:00 5. Labužníci (M. Bartoň, Z. Fedorova) Hamr Záběhlice 3:S
16.08.2018 20:00 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Tatran Střešovice 3:1 Komentáře
14.08.2018 18:00 5. Pískovci (P. Plašil, Z. Španihelová) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
26.07.2018 17:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
23.07.2018 18:00 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Tatran Střešovice 2:3 Komentáře
12.07.2018 20:30 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Areál volného času Gutova 3:1
19.06.2018 20:00 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
13.06.2018 18:00 4. Pískovci (P. Plašil, Z. Španihelová) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
11.06.2018 20:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Areál volného času Gutova 3:1
30.05.2018 19:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Areál volného času Gutova 0:3
21.05.2018 20:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
14.05.2018 18:00 4. Agenti (N. Novotna, J. Novotny) Areál volného času Gutova 2:3
09.05.2018 19:00 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:0
25.04.2018 20:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Tatran Střešovice 3:2
16.04.2018 19:30 5. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) Areál volného času Gutova 3:1
12.04.2018 20:00 5. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
08.04.2018 16:30 5. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) Beachklub Ládví 1:3
28.03.2018 20:30 5. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
21.03.2018 18:00 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Areál volného času Gutova 3:2
19.03.2018 21:00 5. Nejhoršáci (P. Jiroušková, J. Pribyl) 0:3
12.03.2018 18:00 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 1:3
22.02.2018 18:00 4. Papíroví tygři (D. Premus, B. Tesařová) Areál volného času Gutova 1:3
20.02.2018 20:30 4. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) Areál volného času Gutova 2:3
11.02.2018 19:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Areál volného času Gutova 0:3
04.02.2018 10:30 4. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) Areál volného času Gutova 0:3
30.01.2018 17:30 4. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 3:1
22.01.2018 18:00 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
17.01.2018 18:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 0:3
07.01.2018 18:00 4. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) Beachklub Ládví 2:3
21.12.2017 18:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 1:3
14.12.2017 18:00 5. Takže dobrý večer.. (L. Nemcova, R. Sumka) Areál volného času Gutova 3:1
11.12.2017 20:00 5. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 3:0
27.11.2017 20:30 5. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) Areál volného času Gutova 3:0
15.11.2017 20:30 5. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Bartošek) Areál volného času Gutova 1:3
07.11.2017 21:00 5. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) Beachklub Pankrác 1:3 Komentáře
29.10.2017 19:00 4. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) Beach Service - Sport Vítkov 1:3 Komentáře
19.10.2017 20:00 4. Takže dobrý večer.. (L. Nemcova, R. Sumka) 1:3 Komentáře
16.10.2017 18:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Pankrác 0:3
15.10.2017 20:00 4. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) Beachklub Pankrác 1:3 Komentáře
29.08.2017 19:30 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) 0:3
16.08.2017 21:00 4. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Areál volného času Gutova 1:3
15.08.2017 17:30 4. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
09.08.2017 20:00 4. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) Beachklub Pankrác 3:2 Komentáře
28.07.2017 17:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Hamr Záběhlice 2:3
27.07.2017 21:00 4. Horká brambora (M. Kalfař, k. šenkýřová) DOMYNO 2:3
25.07.2017 10:00 4. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 2:3
13.07.2017 20:30 4. LoPa11 (L. Klápová, V. Mück) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
19.06.2017 21:00 5. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) DOMYNO 3:0
13.06.2017 18:00 5. Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová, L. Selichar) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
11.06.2017 17:00 5. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) Areál volného času Gutova 3:1
29.05.2017 21:00 5. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Areál volného času Gutova 0:3
17.05.2017 19:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beachclub Strahov 1:3
15.05.2017 20:00 5. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Beachclub Strahov 3:0
14.05.2017 17:00 5. Nikoki (F. Kokeš, N. Maciuchová) Areál volného času Gutova 3:0
18.04.2017 20:00 6. Buřtíci (H. Bednář, P. Zamrazilová) Beachclub Strahov 1:3
11.04.2017 20:00 6. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Areál volného času Gutova 3:1
10.04.2017 20:00 6. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Beachklub Pankrác 3:1
23.03.2017 20:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachclub Strahov 2:3 Komentáře
22.03.2017 20:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Beachklub Pankrác 2:3
16.03.2017 21:00 5. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
13.03.2017 20:00 5. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Areál volného času Gutova 3:0
23.01.2017 20:30 5. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
17.01.2017 21:00 5. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) Beachklub Ládví 3:2
17.01.2017 20:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beachclub Strahov 3:1
09.01.2017 20:00 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 3:1
08.01.2017 17:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 0:3 Komentáře
18.12.2016 16:27 5. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) 0:3 Komentáře
17.12.2016 11:00 5. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) Areál volného času Gutova 1:3
13.12.2016 20:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Areál volného času Gutova 3:2
11.12.2016 17:00 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachclub Strahov 1:3
07.12.2016 20:30 5. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
27.11.2016 19:30 4. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Areál volného času Gutova 3:2
22.11.2016 21:00 4. Ememáci (M. Kalfař, M. Špásová) Areál volného času Gutova 0:3
13.11.2016 18:00 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) DOMYNO 0:3
08.11.2016 20:30 4. Pidilidi (M. Bürgerová, J. NAVRÁTIL) 0:3
4. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) 3:S
5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) 3:S
5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) S:S
5. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) 3:S
6. SmraďochTeam (J. Hřídel, V. Klingerová) 3:S Komentáře
5. Pašáci (V. Zeman, K. Šuláková) 3:S
5. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) 3:S
5. #aniNAHODOU! (M. Horváth, T. Medunová) 3:S
4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) S:3
4. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) 3:S Komentáře
5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) S:S
4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) S:S Komentáře
5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S
5. Mastna Masna (L. Hynková, A. Nováková) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím