Image 1

Tereza Niedermaierová (24 let)

ID: 28907

Praha

  • 50 zápasů

    od roku 2017
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Beachklub Ládví
  • 63 /87
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 50
    Zápasů v lize ( 19 / 16 / 15) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň A

63 bodů
47. místo (28. místo v mužích)
Kan… Opi… Cub… K&T Pej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2
3:1 3:0
3:S
20 0 38
2 .
2:3
3:1
3:2
3:S
16 0 34
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
1:3
3:1
3:S
12 0 30
4 . 0:3 2:3
1:3
3:S
8 0 26
5 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

4 . Úroveň A

105 bodů
36. místo (25. místo v mužích)
Šaš… Kla… Lyž… Jar… Pej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:2 3:0 3:2 3:0 20 0 50
2 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
2:3 3:1 3:0 3:0 19 0 49
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3 1:3
3:1
3:0 12 0 42
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3 0:3
1:3
3:0
9 0 39
5 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 30

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň A

42 bodů
22. místo (12. místo v mužích)
Bor… Pej… Pís… Sob… Káv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
3:S
3:0 3:0 3:0 23 0 53
2 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
S:3
3:0
S:3
3:0 12 0 42
3 . 0:3 0:3 3:0 3:2 10 0 40
4 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3
3:S
0:3 3:2 9 0 39
5 .
Káva s pískem (J. Bezouška + J. Kořízková)
0:3 0:3 2:3 2:3 4 0 34

4 . Úroveň A

40 bodů
23. místo (17. místo v mužích)
Kra… Pej… Kla… Zad… Cib… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:2 3:0 3:0 3:S 21 0 51
2 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
2:3 3:2 3:0 S:S 10 0 40
3 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
0:3 2:3 3:1 S:S 5 0 35
4 . 0:3 0:3 1:3 S:S -1 0 29
5 .
Cibuľové krúžky (D. Hrianka + Ľ. Sadovenková)
S:3 S:S S:S S:S -6 0 24

5 . Úroveň A

28 bodů
33. místo (22. místo v mužích)
Pej… Pen… Pár… Ňou… Lab… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
S:S S:S 3:0 3:S 13 0 28
2 . S:S
3:2
S:S
3:S
9 0 24
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
S:S
2:3
3:0
S:S 7 0 22
4 . 0:3 S:S
0:3
3:1
6 0 21
5 .
Labužníci (M. Bartoň + Z. Fedorova)
S:3
S:3
S:S
1:3
-3 0 12

Jarní sezóna 2018

6 . Úroveň B

54 bodů
38. místo (26. místo v mužích)
Buš… Pej… TBC Lab… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Buštíci (J. Bušta + L. Matoušková)
3:2 3:S 3:0 42 0 57
2 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
2:3 3:0 3:0 39 0 54
3 . S:3 0:3 S:S -7 0 8
4 .
Labužníci (M. Bartoň + Z. Fedorova)
0:3 0:3 S:S -7 0 8

5 . Úroveň B

51 bodů
40. místo (26. místo v mužích)
Cub… Pap… Kla… Pej… Spa… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
2:3
3:0
3:0
3:S 40 0 70
2 .
Papíroví tygři (D. Premus + B. Tesařová)
3:2 3:1 2:3 3:1 35 0 65
3 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
0:3
1:3 3:1 3:S 23 0 53
4 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
0:3
3:2 1:3 3:S 21 0 51
5 .
Spachtoši (A. Valentová + J. Maščenik)
S:3 1:3 S:3 S:3 2 0 32

6 . Úroveň B

49 bodů
37. místo (24. místo v mužích)
TBC Pej… Inl… Čum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:0
41 0 56
2 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
2:3 3:2 3:0 34 0 49
3 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
2:3
2:3 3:1 25 0 40
4 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
0:3
0:3 1:3 3 0 18

6 . Úroveň A

32 bodů
42. místo (26. místo v mužích)
Pet… Ňou… Pár… Pej… Čum… Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
3:2
3:1
3:S
3:2
3:S 39 0 54
2 .
2:3
3:1
3:S 3:1
3:0
39 0 54
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
1:3
1:3
3:S 3:0 3:S 30 0 45
4 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
S:3 S:3 S:3 3:1 3:S 17 0 32
5 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
2:3
1:3 0:3 1:3 3:S 15 0 30
6 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:3
0:3
S:3 S:3 S:3 0 0 15

Podzimní sezóna 2017

6 . Úroveň A

13 bodů
48. místo (31. místo v mužích)
Voz… Pik… Pet… Pej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
3:2
3:0
3:0
46 0 61
2 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
2:3
2:3
3:2 22 0 37
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3
3:2
S:S 5 0 20
4 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
0:3
2:3 S:S -2 0 13

5 . Úroveň B

37 bodů
39. místo (24. místo v mužích)
Pat… Bob… Míš… Pej… TD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
3:2
3:2
3:1
3:S
39 0 69
2 .
Bob & bobek (T. Hasil + Š. Zaderlíková)
2:3 3:S 3:S 3:S 34 0 64
3 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
2:3
S:3 S:S 3:S 9 0 39
4 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
1:3 S:3 S:S 3:S 7 0 37
5 .
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 30

6 . Úroveň B

62 bodů
31. místo (19. místo v mužích)
Pej… Pár… Inl… Pet… Buj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
3:0 3:1 3:0 3:S 47 0 62
2 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 2:3 2:3 3:S 18 0 33
3 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
1:3 3:2 S:S 3:1 17 0 32
4 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3 3:2 S:S S:S -1 0 14
5 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:3 1:3 S:S -3 0 12

5 . Úroveň A

34 bodů
44. místo (27. místo v mužích)
Šaš… D@P Tat… Prs… Pej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:2 3:1 3:1 3:0 44 0 74
2 . 2:3 3:2 3:0 3:2 35 0 65
3 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
1:3 2:3 3:2 3:0 28 0 58
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3 0:3 2:3 3:0 19 0 49
5 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
0:3 2:3 0:3 0:3 4 0 34

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.11.2018 11:13 6. K&T (T. Petříková, K. Čiháková) S:3 Komentáře
25.11.2018 11:13 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) S:3 Komentáře
25.11.2018 11:13 6. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) S:3 Komentáře
25.11.2018 11:13 6. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) S:3 Komentáře
30.10.2018 21:00 4. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Areál volného času Gutova 0:3
30.10.2018 20:01 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 0:3
18.10.2018 20:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) 0:3 Komentáře
17.10.2018 21:00 4. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 0:3
30.09.2018 20:59 4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) S:3 Komentáře
29.09.2018 19:29 4. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) S:3 Komentáře
17.09.2018 20:00 4. Pískovci (P. Plašil, Z. Španihelová) Areál volného času Gutova 3:0
13.09.2018 20:30 4. Káva s pískem (J. Bezouška, J. Kořízková) Beachklub Ládví 3:0
03.09.2018 00:10 4. Cibuľové krúžky (D. Hrianka, Ľ. Sadovenková) S:S
29.08.2018 20:30 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 3:2
27.08.2018 20:30 4. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 2:3
22.08.2018 21:00 4. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) Areál volného času Gutova 3:0
12.06.2018 20:00 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Areál volného času Gutova 3:0
31.05.2018 20:00 6. Buštíci (J. Bušta, L. Matoušková) Beachklub Ládví 2:3
27.05.2018 20:00 6. Labužníci (M. Bartoň, Z. Fedorova) Areál volného času Gutova 3:0
03.05.2018 20:30 6. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) Beachklub Ládví 3:0
01.05.2018 08:15 5. Spachtoši (A. Valentová, J. Maščenik) 3:S
29.04.2018 12:00 5. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 1:3
24.04.2018 21:00 5. Papíroví tygři (D. Premus, B. Tesařová) Beachklub Ládví 3:2
24.04.2018 20:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
25.03.2018 16:00 6. Čumáci (M. Černý, M. Vítková) Areál volného času Gutova 3:0
19.03.2018 20:30 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Areál volného času Gutova 3:2
18.03.2018 19:00 6. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) Beachklub Ládví 2:3
01.03.2018 10:57 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) S:3
11.02.2018 18:00 6. Čumáci (M. Černý, M. Vítková) Beachklub Ládví 3:1
01.02.2018 09:31 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) S:S
22.01.2018 21:00 6. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
10.01.2018 20:30 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Areál volného času Gutova 2:3
02.01.2018 10:21 5. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) S:S
19.12.2017 08:00 5. Bob & bobek (T. Hasil, Š. Zaderlíková) S:3
14.12.2017 20:00 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Beachklub Pankrác 1:3
25.11.2017 10:00 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) Beachklub Ládví 3:0
13.11.2017 21:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Beachklub Pankrác 3:1
09.11.2017 21:00 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Beachklub Ládví 3:0
25.10.2017 21:00 5. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Beachklub Ládví 0:3
22.10.2017 18:30 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 0:3
15.10.2017 18:00 5. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) Beachklub Ládví 2:3
14.10.2017 10:00 5. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) Beachklub Ládví 0:3
5. TD Team (D. Švidraň, T. Bibková) 3:S
6. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) 3:S
6. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) 3:S
5. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) S:S
6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) S:3
5. Labužníci (M. Bartoň, Z. Fedorova) 3:S
5. Penguins (K. Martínková, J. Janhuba) S:S
6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím