Image 1

Martina Majerčáková (27 let)

ID: 17387

Praha

  • 97 zápasů

    od roku 2013
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • 32 /92
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 81
    Zápasů v lize ( 30 / 31 / 20) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň A

53 bodů
36. místo (18. místo v ženách)
Han… Pik… Zad… Dre… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:S
3:1
3:0
25 14 79
2 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
1:3
3:S
3:S
3:S
19 11 70
3 .
S:3
S:3
3:S
3:0 13 0 53
4 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
1:3
S:3
S:3
3:0 8 -11 37
5 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
0:3
S:3
0:3 0:3 0 -14 26

5 . Úroveň B

50 bodů
36. místo (18. místo v ženách)
Lin… Opi… Prs… Zad… Han… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2 3:2 3:1 23 14 97
2 . 0:3 3:1 3:1 3:2 17 11 88
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
2:3 1:3 3:0 3:0 17 0 77
4 . 2:3 1:3 0:3 S:S 1 -11 50
5 . 1:3 2:3 0:3 S:S 1 -14 47

4 . Úroveň A

90 bodů
32. místo (15. místo v ženách)
Atm… Lyž… Išt… To… Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Atmosférická depozice (M. Hiřman + M. Lebedová)
3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 140
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
3:1
3:1 3:1 19 11 130
3 . 0:3
1:3
3:2 3:1 12 0 112
4 .
To doběhneš (k. šenkýřová + L. Hais)
0:3 1:3 2:3
3:1
9 -11 98
5 . 1:3 1:3 1:3
1:3
4 -14 90

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

158 bodů
17. místo (7. místo v ženách)
Zad… Puč… Káv… Šaš… AFF… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S
3:S
21 0 45
2 .
Pučouni (J. Vlach + L. Peterová)
1:3
2:3
3:S
3:S
13 0 37
3 .
Káva s pískem (J. Bezouška + J. Kořízková)
0:3 3:2
3:S
2:3 11 0 35
4 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
S:3
S:3
S:3
3:S
5 0 29
5 .
AFFLICTION (M. Škudrna + K. Krotilová)
S:3
S:3
3:2
S:3
4 0 28

6 . Úroveň A

119 bodů
23. místo (11. místo v ženách)
Zad… Cub… Pik… Inl… Pár… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:0 3:0 22 0 34
2 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
3:1
3:1 3:0 17 0 29
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
1:3
1:3
3:1 3:0 13 0 25
4 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 1:3 1:3 3:0 8 0 20
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 12

5 . Úroveň A

95 bodů
40. místo (15. místo v ženách)
Bor… Jak… Puč… Pik… Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
3:1 3:0 3:0 3:0 23 0 47
2 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3 3:0
3:0
3:0 19 0 43
3 .
Pučouni (J. Vlach + L. Peterová)
0:3 0:3
3:0
3:2 10 0 34
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3
0:3
0:3
3:1 5 0 29
5 . 0:3 0:3 2:3 1:3 3 0 27

6 . Úroveň A

123 bodů
29. místo (9. místo v ženách)
Prs… Zad… Žgv… Mul… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:2 3:0
3:S
20 0 38
2 . 2:3
3:S
3:S
17 0 35
3 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
0:3
S:3
3:S
7 0 25
4 .
Mulťáci (M. Hanusová + T. Smrcka)
S:3
S:3
S:3
0 0 18

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň B

31 bodů
34. místo (14. místo v ženách)
Šaš… Cib… Buš… Zad… Inl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:2 3:0 3:0 3:0 22 0 46
2 .
Cibuľové krúžky (D. Hrianka + Ľ. Sadovenková)
2:3 3:0 3:0 S:S 12 0 36
3 .
Buštíci (J. Bušta + L. Matoušková)
0:3 0:3 3:2 3:1 9 0 33
4 . 0:3 0:3 2:3 3:1 7 0 31
5 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 S:S 1:3 1:3 0 0 24

4 . Úroveň A

29 bodů
31. místo (11. místo v ženách)
Kra… Pej… Kla… Zad… Cib… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:2 3:0 3:0 3:S 21 0 51
2 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
2:3 3:2 3:0 S:S 10 0 40
3 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
0:3 2:3 3:1 S:S 5 0 35
4 . 0:3 0:3 1:3 S:S -1 0 29
5 .
Cibuľové krúžky (D. Hrianka + Ľ. Sadovenková)
S:3 S:S S:S S:S -6 0 24

4 . Úroveň B

65 bodů
19. místo (7. místo v ženách)
Zlí… Zad… Age… MED… Pen… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3 3:0 3:0 3:0 39 0 69
2 . 3:S 1:3 3:S 3:0 35 0 65
3 .
Agenti (N. Novotna + J. Novotny)
0:3 3:1 3:S
3:0
34 0 64
4 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3 S:3 S:3 S:S -5 0 25
5 . 0:3 0:3
0:3
S:S -5 0 25

5 . Úroveň B

64 bodů
17. místo (5. místo v ženách)
Zad… Buš… Opi… Čum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0 49 0 64
2 .
Buštíci (J. Bušta + L. Matoušková)
0:3 3:1 3:0 32 0 47
3 . 1:3 1:3 3:0 23 0 38
4 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
0:3 0:3 0:3 0 0 15

Jarní sezóna 2016

7 . Úroveň B

5 bodů
63. místo (28. místo v ženách)
Una… Pat… Zad… Zlí… Dík… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:S 3:S 3:0 42 0 57
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
2:3 3:S 3:S 3:0 37 0 52
3 . S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5
4 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5
5 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
0:3 0:3 S:S S:S -10 0 5

7 . Úroveň C

5 bodů
67. místo (28. místo v ženách)
Pik… Nan… T.&… Dop… Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
3:1
1:3 3:S 3:S 33 0 48
2 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3
3:S
3:S
3:S 32 0 47
3 . 3:1 S:3 S:S S:S 1 0 16
4 . S:3
S:3
S:S S:S -10 0 5
5 . S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5

6 . Úroveň A

38 bodů
54. místo (25. místo v ženách)
Eme… KiK… Fue… Pro… Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
3:0
2:3
3:0 3:0 43 0 73
2 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
0:3
3:1
3:1 3:1 33 0 63
3 .
3:2
1:3
1:3 3:1 24 0 54
4 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
0:3 1:3 3:1 3:2 22 0 52
5 . 0:3 1:3 1:3 2:3 8 0 38

7 . Úroveň A

50 bodů
48. místo (23. místo v ženách)
Zad… Dík… T.&… Pik… Mr… Nan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
2:3
2:3
3:0 3:0 35 0 50
2 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
1:3
3:1
2:3
3:0
3:0
34 0 49
3 .
3:2
1:3 3:2
2:3
3:0 29 0 44
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
3:2
3:2
2:3
2:3
3:1
29 0 44
5 .
Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký + P. Dočkalová)
0:3
0:3
3:2
3:2
3:2
21 0 36
6 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
0:3
0:3
1:3
2:3
5 0 20

Podzimní sezóna 2015

7 . Úroveň A

27 bodů
72. místo (28. místo v ženách)
Pla… Dre… Kub… Zad… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
1:3
3:1
3:1 3:0 37 0 67
2 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
3:1
S:3
3:0
3:0
37 0 67
3 .
1:3
3:S
3:S 3:0 35 0 65
4 . 1:3 0:3 S:3 S:S -3 0 27
5 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3
0:3
0:3 S:S -5 0 25

7 . Úroveň C

65 bodů
51. místo (21. místo v ženách)
Una… Zad… Bez… Mr… ToJ… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:S
3:0
3:S
44 0 74
2 .
1:3
3:S
3:0
3:S 35 0 65
3 .
Bez šance (M. Burišin + L. Mrázková)
S:3
S:3 3:0 S:S 8 0 38
4 .
Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký + P. Dočkalová)
0:3
0:3
0:3 S:S -5 0 25
5 .
S:3
S:3 S:S S:S -10 0 20

8 . Úroveň A

28 bodů
79. místo (29. místo v ženách)
Koc… Tým… Bís… Zad… Sta… Baď… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:S 3:0 3:0 45 0 60
2 .
TýmJéček (J. Brožová + J. Jelínek)
2:3 3:0 3:S 3:0 3:1 40 0 55
3 .
Bískaři A.S. (S. Franta + A. Štixová)
0:3 0:3 2:3 1:3 3:0 15 0 30
4 . S:3 S:3 3:2 S:S
3:0
13 0 28
5 .
Standartní odchylka (P. Kepčija + M. Spasvová)
0:3 0:3 3:1 S:S S:S 1 0 16
6 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
0:3 1:3 0:3
0:3
S:S -2 0 13

7 . Úroveň A

42 bodů
71. místo (27. místo v ženách)
Stá… T.&… Nev… Zad… Pik… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Stádo Jelenů (P. Jelínek + T. Zlochová)
3:0 3:1 3:0
3:S
47 0 77
2 . 0:3 3:1
3:2
3:S 30 0 60
3 .
Never give up! (M. Kupka + H. Brothánková)
1:3 1:3
0:3
3:S
14 0 44
4 . 0:3
2:3
3:0
S:S 12 0 42
5 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25

Letní sezóna 2015

6 . Úroveň B

36 bodů
52. místo (22. místo v ženách)
Voz… Nat… osa… Zad… Ote… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
3:1
3:1
3:0
3:S
3:1
45 0 75
2 .
Natural born players (M. Vaďura + L. Mrázková)
1:3
1:3
2:3
2:3
3:0 20 0 50
3 . 1:3 3:1
2:3
S:S
3:S
18 0 48
4 .
0:3
3:2
3:2
S:S S:S 6 0 36
5 .
Otesánci (O. Ertl + T. Tomová)
S:3
3:2
S:S S:S S:S -5 0 25
6 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3
0:3
S:3
S:S S:S -6 0 24

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.04.2019 19:59 6. Dream team (I. Mejdrová, J. Vyšinková) 3:S Komentáře
28.04.2019 13:13 6. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) S:3 Komentáře
15.04.2019 21:00 6. Koudisáci (M. Koudelka, D. Cermanová) 3:0
01.04.2019 00:10 5. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) S:S
28.03.2019 19:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Areál volného času Gutova 0:3
27.03.2019 21:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 2:3
27.03.2019 20:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Hamr Záběhlice 1:3
03.03.2019 09:00 4. Atmosférická depozice (M. Hiřman, M. Lebedová) Areál volného času Gutova 1:3
28.02.2019 17:00 4. Ištar (V. Marinyuk, V. Kovpashko) Hamr Záběhlice 1:3
28.02.2019 17:00 4. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 1:3
26.02.2019 21:00 4. To doběhneš (k. šenkýřová, L. Hais) 1:3 Komentáře
23.01.2019 20:30 5. Pučouni (J. Vlach, L. Peterová) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
22.01.2019 12:38 5. Šašci (M. Blahová, V. Starý) 3:S Komentáře
14.01.2019 20:30 5. Káva s pískem (J. Bezouška, J. Kořízková) 3:0
19.12.2018 20:30 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
17.12.2018 20:30 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) DOMYNO 3:0
14.12.2018 17:00 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Areál volného času Gutova 3:1
10.12.2018 20:30 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 3:0
27.11.2018 20:00 5. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) DOMYNO 0:3
25.11.2018 20:00 5. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Areál volného času Gutova 0:3
18.11.2018 17:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Areál volného času Gutova 1:3
07.11.2018 21:00 5. Pučouni (J. Vlach, L. Peterová) Hamr Záběhlice 2:3
22.10.2018 22:33 6. Mulťáci (M. Hanusová, T. Smrcka) 3:S Komentáře
22.10.2018 22:33 6. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) 3:S Komentáře
21.10.2018 15:00 6. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Areál volného času Gutova 2:3
24.09.2018 21:00 5. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) 3:1
18.09.2018 20:30 5. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 0:3
10.09.2018 20:00 5. Buštíci (J. Bušta, L. Matoušková) Areál volného času Gutova 2:3
09.09.2018 17:00 5. Cibuľové krúžky (D. Hrianka, Ľ. Sadovenková) Areál volného času Gutova 0:3
03.09.2018 00:10 4. Cibuľové krúžky (D. Hrianka, Ľ. Sadovenková) S:S
28.08.2018 21:00 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 1:3
22.08.2018 21:00 4. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) Areál volného času Gutova 0:3
22.08.2018 20:30 4. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 0:3
25.07.2018 20:00 4. Agenti (N. Novotna, J. Novotny) 1:3
22.07.2018 18:00 4. Penguins (K. Martínková, J. Janhuba) Hamr Braník 3:0
26.06.2018 18:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) 3:1
18.06.2018 20:00 5. Buštíci (J. Bušta, L. Matoušková) Areál volného času Gutova 3:0
10.06.2018 18:00 5. Čumáci (M. Černý, M. Vítková) Areál volného času Gutova 3:0
01.06.2016 09:39 7. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) S:S
01.06.2016 09:39 7. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) S:S
30.05.2016 15:56 7. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) S:3
02.05.2016 10:15 7. T.& D. (D. Brázda, T. Zimčíková) S:S
02.05.2016 10:15 7. Dopeys (M. Fouknerová, R. Dušek) S:S
20.03.2016 19:30 6. Fuertes (D. Hrušková, R. Navrátil) Beachklub Ládví 1:3
16.03.2016 20:30 6. Propni ten bagr (V. Pati, E. Mahová) Areál volného času Gutova 2:3
13.03.2016 19:00 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Areál volného času Gutova 1:3
13.03.2016 17:00 6. Ememáci (M. Kalfař, M. Špásová) Areál volného času Gutova 0:3
29.02.2016 19:00 7. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) DOMYNO 2:3 Komentáře
24.02.2016 21:00 7. Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký, P. Dočkalová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
22.02.2016 21:00 7. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) Beachklub Pankrác 3:1 Komentáře
21.02.2016 21:00 7. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Beachklub Ládví 3:0
17.02.2016 21:00 7. T.& D. (D. Brázda, T. Zimčíková) Beachklub Pankrác 2:3 Komentáře
08.01.2016 19:30 7. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Areál volného času Gutova 1:3
08.01.2016 18:00 7. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) Areál volného času Gutova 0:3
08.12.2015 21:00 7. Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Hladký, P. Dočkalová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
06.12.2015 17:00 7. Unagi (M. Halmlová, Z. Barcaj) Beachklub Ládví 1:3 Komentáře
01.12.2015 12:45 8. Standartní odchylka (P. Kepčija, M. Spasvová) S:S
26.11.2015 20:30 8. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
25.11.2015 20:00 8. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) S:3
21.11.2015 18:00 8. Bískaři A.S. (S. Franta, A. Štixová) Beachklub Ládví 3:2
02.11.2015 13:26 7. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) S:S
28.10.2015 21:00 7. T.& D. (D. Brázda, T. Zimčíková) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
24.10.2015 19:00 7. Never give up! (M. Kupka, H. Brothánková) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
14.10.2015 21:00 7. Stádo Jelenů (P. Jelínek, T. Zlochová) Beachklub Ládví 0:3
05.10.2015 09:48 6. Otesánci (O. Ertl, T. Tomová) S:S
05.10.2015 09:48 6. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) S:S
30.09.2015 21:00 6. Natural born players (M. Vaďura, L. Mrázková) DOMYNO 3:2 Komentáře
25.09.2015 15:30 6. osa2.cz (V. Bartošová, M. Semerád) Beachklub Ládví 3:2 Komentáře
22.09.2015 21:00 6. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) DOMYNO 0:3 Komentáře
5. AFFLICTION (M. Škudrna, K. Krotilová) 3:S Komentáře
7. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) S:3
7. Bez šance (M. Burišin, L. Mrázková) 3:S
7. ToJeFuk (D. Hrianka, J. Ullrichová) 3:S
6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) S:3 Komentáře
7. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) S:3
7. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) S:3
4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) 3:S
4. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S
7. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) S:S
8. TýmJéček (J. Brožová, J. Jelínek) S:3
7. Unagi (M. Halmlová, Z. Barcaj) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím