Image 1

Matěj Procházka (29 let)

ID: 38486

Praha

  • 16 zápasů

    od roku 2019
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 01:01
    Často hraje od 01:01 v Areál volného času Gutova
  • 27 /60
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 12
    Zápasů v lize ( 4 / 3 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

46 bodů
48. místo (23. místo v ženách)
Div… Pat… Swi… Ház… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:0 3:s 19 14 93
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3 3:s 7 11 78
3 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
3:s 6 0 66
4 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3 3:s 6 -3 63
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + M. Procházka)
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 46

5 . Úroveň A

84 bodů
35. místo (16. místo v ženách)
Umy Han… Šut… Zlí… Šou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:S
3:S
24 14 118
2 . 2:3 3:0 3:1
3:S
21 11 112
3 .
Šutr a ryba (O. Soroka + J. Chrudimská)
0:3 0:3 3:S
3:S
12 0 92
4 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + M. Procházka)
S:3 1:3 S:3
3:S
7 -3 84
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

4 . Úroveň A

96 bodů
29. místo (11. místo v ženách)
Met… Bob… Lin… Zlí… Šou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3 3:0 3:S
3:S
19 14 133
2 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:0 3:0 3:S S:S 18 3 121
3 . 0:3 0:3 3:S 1:3 7 0 107
4 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + M. Procházka)
S:3 S:3 S:3 3:0 7 -11 96
5 .
S:3
S:S 3:1 0:3 4 -14 90

3 . Úroveň A

135 bodů
14. místo (5. místo v ženách)
Lyž… Mat… Zlí… Bob… Šut… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 159
2 .
Matfyzáci (V. Herrmann + B. Horníková)
2:3 3:2 2:3 3:0 16 11 147
3 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + M. Procházka)
1:3 2:3 3:1 3:1 15 0 135
4 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 3:2 1:3 3:1 12 -11 121
5 .
Šutr a ryba (O. Soroka + J. Chrudimská)
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 108

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.01.2020 01:01 6. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) S:3
08.01.2020 01:01 6. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) S:3
08.01.2020 01:01 6. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) S:3
08.01.2020 01:01 6. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) S:3
02.01.2020 00:10 5. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) S:3
02.01.2020 00:10 5. Šutr a ryba (O. Soroka, J. Chrudimská) S:3
21.12.2019 09:00 5. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Areál volného času Gutova 1:3
08.12.2019 01:01 5. Šoumeni (M. Horký, L. Růžičková) 3:S Komentáře
02.12.2019 00:10 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) S:3
02.12.2019 00:10 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) S:3
02.12.2019 00:10 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) S:3
14.11.2019 18:00 4. Šoumeni (M. Horký, L. Růžičková) Hamr Záběhlice 3:0
01.11.2019 08:15 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) 1:3
29.10.2019 19:00 3. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Areál volného času Gutova 3:1
16.10.2019 21:00 3. Šutr a ryba (O. Soroka, J. Chrudimská) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
14.10.2019 21:00 3. Matfyzáci (V. Herrmann, B. Horníková) Beachklub Ládví 2:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím