Image 1

Darina Bujdová (31 let)

ID: 18171

Praha

  • 104 zápasů

    od roku 2013
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Beachklub Ládví
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 104
    Zápasů v lize ( 25 / 29 / 50) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2017

6 . Úroveň B

15 bodů
48. místo (31. místo v mužích)
Opi… Duo… Pik… No… Buj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:S 49 0 64
2 .
Duo Šunka (M. Haustein + A. Matoušková)
0:3
0:3
3:2
3:S 19 0 34
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3
3:0 S:S 3:S 18 0 33
4 .
0:3
2:3
S:S 3:S 9 0 24
5 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

6 . Úroveň B

12 bodů
52. místo (32. místo v mužích)
Pej… Pár… Inl… Pet… Buj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
3:0 3:1 3:0 3:S 47 0 62
2 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 2:3 2:3 3:S 18 0 33
3 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
1:3 3:2 S:S 3:1 17 0 32
4 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3 3:2 S:S S:S -1 0 14
5 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:3 1:3 S:S -3 0 12

6 . Úroveň A

27 bodů
47. místo (29. místo v mužích)
Hmmm Bob… Pet… Buj… No… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
0:3
3:0 3:0 3:0 39 0 54
2 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:0
3:0 S:S 3:0 34 0 49
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3 0:3 3:2 3:0 22 0 37
4 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3 S:S 2:3 3:0 12 0 27
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 15

Letní sezóna 2017

6 . Úroveň A

21 bodů
50. místo (31. místo v mužích)
Pla… Prs… Inl… Buj… LoP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
3:2
3:S
3:S
3:S
39 0 54
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
2:3
3:0
3:S
3:S
37 0 52
3 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
S:3 0:3 1:3 3:S 12 0 27
4 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3
S:3
3:1 S:S 6 0 21
5 .
LoPa11 (L. Klápová + V. Mück)
S:3
S:3
S:3 S:S -5 0 10

6 . Úroveň B

19 bodů
46. místo (27. místo v mužích)
Nan… Paš… Buj… Inl… KiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3
3:0
3:1
3:2
35 0 50
2 .
Pašáci (V. Zeman + K. Šuláková)
3:1
3:0
3:0
S:S 32 0 47
3 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3
0:3 3:2 S:S 4 0 19
4 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
1:3
0:3
2:3 S:S 1 0 16
5 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
2:3
S:S S:S S:S -11 0 4

6 . Úroveň A

11 bodů
47. místo (30. místo v mužích)
D@P Bea… Buj… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:S 3:1 3:0 45 0 60
2 . S:3 3:S S:S 6 0 21
3 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
1:3 S:3 S:S -4 0 11
4 .
Horší průměr (V. Novotný + V. Šrotová)
0:3 S:S S:S -14 0 1

6 . Úroveň A

23 bodů
45. místo (28. místo v mužích)
KiK… One… Buj… Cmo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
2:3 3:0 3:0 39 0 54
2 .
One shot , one kill (M. Michalský + B. Sokolova)
3:2
S:S
3:0 22 0 37
3 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3
S:S
3:1 8 0 23
4 .
Cmoud a bloncka (O. Vaněk + H. Sramkova)
0:3 0:3 1:3 3 0 18

Jarní sezóna 2017

6 . Úroveň B

45 bodů
50. místo (32. místo v mužích)
Cub… Bea… Buj… MyD… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
S:3 3:S 3:S 3:S 30 0 60
2 . 3:S S:S 3:S 3:S 25 0 55
3 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:S 3:S 3:S 15 0 45
4 . S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 25
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 25

7 . Úroveň B

30 bodů
56. místo (35. místo v mužích)
D@P Buj… Mal… Her… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:S 3:1 3:0 45 0 60
2 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:3 3:1 15 0 30
3 .
Malá a Velký (P. Veselý + E. Bartyzalová)
1:3 3:S S:S 9 0 24
4 .
Heroes & zeros (M. Koblížková + P. Filipcová)
0:3 1:3 S:S -4 0 11

7 . Úroveň B

24 bodů
56. místo (36. místo v mužích)
Mal… Smr… Pet… Buj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Malý Odvar (D. Odvarko + Š. Malá)
3:0 3:1 3:1 47 0 62
2 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
0:3 3:0 3:1 32 0 47
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
1:3 0:3 3:1 18 0 33
4 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
1:3 1:3 1:3 9 0 24

6 . Úroveň A

30 bodů
52. místo (34. místo v mužích)
#an… Inl… Koc… Baď… Buj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
#aniNAHODOU! (M. Horváth + T. Medunová)
3:0 2:3 3:0 3:S 40 0 70
2 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3
3:S
3:0 3:S 33 0 63
3 . 3:2
S:3
S:S 3:S 14 0 44
4 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
0:3 0:3 S:S 3:S 5 0 35
5 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň A

53 bodů
45. místo (30. místo v mužích)
Nik… Bea… MyD… Pik… Buj… Tým… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 2:3 3:0 3:S 38 0 83
2 . 2:3 3:2 3:0 3:0 3:S 38 0 83
3 . 0:3 2:3 3:2 3:0 3:S 28 0 73
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
3:2 0:3 2:3 3:0 3:S 28 0 73
5 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 53
6 .
Tým pana Burnse (P. Veselý + Š. Kadeřábková)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

6 . Úroveň A

61 bodů
39. místo (26. místo v mužích)
Tat… Buj… Her… DLt… Máj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
3:0 3:0
3:1
3:S 47 0 77
2 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3 3:1 3:S 3:S 31 0 61
3 .
Heroes & zeros (M. Koblížková + P. Filipcová)
0:3 1:3 3:S 3:S 22 0 52
4 .
1:3
S:3 S:3 3:2 11 0 41
5 .
Májího team! (M. Švejda + K. Piskáčková)
S:3 S:3 S:3 2:3 4 0 34

6 . Úroveň B

50 bodů
43. místo (28. místo v mužích)
Cub… Nan… Buj… Jáj… Šaš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:2
3:0 3:S
3:S
42 0 72
2 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
2:3
3:0
3:S
3:S 37 0 67
3 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3
0:3
3:S 3:S 20 0 50
4 .
Jája a Móňa (M. Adámková + J. Humpolíková)
S:3
S:3
S:3 S:S -5 0 25
5 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
S:3
S:3 S:3 S:S -5 0 25

5 . Úroveň A

50 bodů
46. místo (28. místo v mužích)
Bob… Met… MED… Buj… Chu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:1
3:0 3:0 3:S 47 0 92
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3
3:1
3:S 3:S 33 0 78
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3
1:3
S:S 3:S 7 0 52
4 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3 S:3 S:S 3:S 5 0 50
5 .
Chupito (T. Dupal + G. Lustigová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

Letní sezóna 2016

5 . Úroveň A

55 bodů
40. místo (21. místo v mužích)
KiK… DLt… Pat… Buj… Nik… Dre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
3:0
3:0
3:S S:S
3:S
32 0 77
2 .
0:3
3:S 3:S S:S
3:S
20 0 65
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3
S:3 3:0 S:S
3:S
14 0 59
4 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:3 0:3 1:3
3:S
10 0 55
5 . S:S S:S S:S 3:1
3:S
5 0 50
6 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

6 . Úroveň A

59 bodů
42. místo (25. místo v mužích)
Kat… Buj… Inl… T.&… Blo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Katka & Michal (M. Křivánek + K. Hudečková)
3:0 2:3 3:S 3:S 37 0 67
2 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3 3:2 3:S 3:S 29 0 59
3 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
3:2 2:3 S:S S:S 3 0 33
4 . S:3 S:3 S:S S:S -10 0 20
5 . S:3 S:3 S:S S:S -10 0 20

6 . Úroveň A

31 bodů
47. místo (29. místo v mužích)
Duto Dík… Den… Buj… Koc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 1:3 S:S 19 0 49
2 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
1:3
S:3
3:0
S:S
10 0 40
3 . 1:3
3:S
S:S S:S 2 0 32
4 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
3:1
0:3
S:S S:S 1 0 31
5 . S:S
S:S
S:S S:S -20 0 10

6 . Úroveň A

42 bodů
46. místo (27. místo v mužích)
MED… Pat… Buj… Baď… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
3:1 3:0 3:S 45 0 75
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3 3:0 3:1 35 0 65
3 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3 0:3 3:2 12 0 42
4 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
S:3 1:3 2:3 8 0 38

Letní sezóna 2014

7 . Úroveň A

15 bodů
49. místo (27. místo v mužích)
Pís… Buj… 902… DLt… Jíd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
3:S
3:S
3:0
3:S
43 0 58
2 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 15
3 .
S:3
3:S S:S S:S 0 0 15
4 .
0:3
3:S S:S S:S 0 0 15
5 .
S:3
3:S S:S S:S 0 0 15

7 . Úroveň A

15 bodů
54. místo (30. místo v mužích)
Paj… Van… 902… Dík… Buj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Paja a Peta (P. Plaskova + P. Marková)
3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 64
2 .
Vanillas (M. Karvaiová + M. Pevný)
0:3
3:0
3:S 3:S 33 0 48
3 . 0:3
0:3
S:S 3:S 5 0 20
4 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
0:3 S:3 S:S 3:S 5 0 20
5 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň A

38 bodů
48. místo (28. místo v mužích)
DLt… Koc… Buj… Paj… 902… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:S
2:3
3:S
3:S
34 0 49
2 .
S:3
S:3
3:0
3:0 26 0 41
3 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
3:2 3:S 3:2 S:S 23 0 38
4 .
Paja a Peta (P. Plaskova + P. Marková)
S:3
0:3
2:3 3:1 15 0 30
5 .
S:3
0:3 S:S 1:3 -3 0 12

6 . Úroveň A

25 bodů
46. místo (25. místo v mužích)
Jar… VeKa MED… Van… Buj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 71
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3
0:3
3:S 3:S 20 0 50
4 .
Vanillas (M. Karvaiová + M. Pevný)
0:3
0:3
S:3 S:S -5 0 25
5 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3
0:3
S:3 S:S -5 0 25

Letní sezóna 2013

7 . Úroveň A

15 bodů
51. místo (29. místo v mužích)
Buj… Den… To… Fil… Bar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15
2 . 3:S S:S S:S S:S -5 0 10
3 .
To půjde samo! (V. Vlčková + O. Merta)
3:S S:S S:S S:S -5 0 10
4 . 3:S S:S S:S S:S -5 0 10
5 .
Barbier Antwerpen Team (m. bošiak + J. Wolters)
3:S S:S S:S S:S -5 0 10

7 . Úroveň A

15 bodů
56. místo (31. místo v mužích)
Bea… Hor… Bar… Buj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Beach Prales (J. Procházka + R. Ondráček)
3:S
3:S 3:S 39 0 54
2 .
Horký maliny (V. Tatarová + O. Tichý)
S:3
3:S
3:S 26 0 41
3 .
Barbier Antwerpen Team (m. bošiak + J. Wolters)
S:3
S:3
3:S 13 0 28
4 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň A

14 bodů
57. místo (30. místo v mužích)
Hod… Žab… zlo… Pok… Buj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hodný Smažky (J. Hojer + K. Smažíková)
3:1 3:0 3:0
3:S
47 0 67
2 . 1:3
3:0
3:0 3:2 37 0 57
3 .
zlobři (L. Hrubý + P. Hrubá)
0:3
0:3
3:0
S:S
8 0 28
4 .
Pokusníci (D. Zelenková + V. Janovský)
0:3 0:3
0:3
S:S -5 0 15
5 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3
2:3
S:S
S:S -6 0 14

8 . Úroveň A

35 bodů
45. místo (25. místo v mužích)
Met… Pok… Buj… Bar… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Meteor shower (J. Kozic + J. Forch)
3:1 3:1 3:0 3:S 45 0 55
2 .
Pokusníci (D. Zelenková + V. Janovský)
1:3
3:2
3:S 3:S 31 0 41
3 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
1:3
2:3
3:2 3:S 25 0 35
4 .
Barbier Antwerpen Team (m. bošiak + J. Wolters)
0:3 S:3 2:3 S:S -1 0 9
5 .
Petr & Týna (P. Jaroš + K. Tlolková)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 5

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.12.2017 10:21 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) S:S
26.11.2017 19:30 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Hamr Záběhlice 1:3
01.11.2017 11:24 6. Bobani (L. Uher, K. Viterová) S:S
30.10.2017 19:30 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) Beachklub Ládví 2:3
27.10.2017 18:00 6. No Way (P. Froňková, L. Kruchňa) Beachklub Ládví 3:0
27.10.2017 18:00 6. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Pelykán) Beachklub Ládví 0:3
22.09.2017 20:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Hamr Záběhlice 3:1
01.09.2017 09:36 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) S:S
31.08.2017 19:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) 3:2
29.08.2017 21:00 6. Pašáci (V. Zeman, K. Šuláková) Beachklub Ládví 0:3
04.08.2017 19:30 6. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
01.08.2017 14:51 6. Horší průměr (V. Novotný, V. Šrotová) S:S
12.07.2017 20:00 6. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) Beachklub Ládví 1:3
26.06.2017 20:00 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Hamr Braník 0:3
07.06.2017 19:30 6. Cmoud a bloncka (O. Vaněk, H. Sramkova) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
01.06.2017 12:26 6. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) S:S
05.04.2017 20:00 7. Heroes & zeros (M. Koblížková, P. Filipcová) Beachklub Pankrác 3:1
30.03.2017 21:00 7. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) Beachklub Ládví 1:3
25.03.2017 12:00 7. Malý Odvar (D. Odvarko, Š. Malá) Hamr Braník 1:3
25.03.2017 11:00 7. SmraďochTeam (J. Hřídel, V. Klingerová) Hamr Braník 1:3
27.01.2017 18:00 5. Nikoki (F. Kokeš, N. Maciuchová) Areál volného času Gutova 0:3
23.01.2017 18:00 5. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
20.01.2017 20:30 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beachklub Ládví 0:3
19.01.2017 20:00 5. MyDva (M. Rejdová, J. Graeber) Areál volného času Gutova 0:3
21.12.2016 21:00 6. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) Beachklub Ládví 0:3
19.12.2016 18:30 6. Heroes & zeros (M. Koblížková, P. Filipcová) Hamr Záběhlice 3:1
27.11.2016 12:00 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 0:3
25.11.2016 18:00 6. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
01.11.2016 09:22 5. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) S:S
15.10.2016 17:00 5. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Hamr Záběhlice 0:3
03.10.2016 11:47 5. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) S:3
03.10.2016 11:47 5. DLteam (L. Nejedlíková, P. Nejedlík) S:3
15.09.2016 20:00 5. Nikoki (F. Kokeš, N. Maciuchová) Tatran Střešovice 1:3
13.09.2016 08:00 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 0:3
23.08.2016 21:00 6. Katka & Michal (M. Křivánek, K. Hudečková) Areál volného času Gutova 0:3
18.08.2016 21:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Beach Service - Sport Vítkov 3:2
01.08.2016 11:08 6. DenTe (D. Kroulíková, T. Sedláková) S:S
01.08.2016 11:08 6. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) S:S
20.07.2016 20:00 6. Duto (J. Strohs, T. Talacková) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
20.07.2016 20:00 6. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) Beach Service - Sport Vítkov 0:3 Komentáře
29.06.2016 20:00 6. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) 0:3
28.06.2016 08:00 6. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 0:3
07.06.2016 19:00 6. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) DOMYNO 3:2
01.08.2014 13:21 7. 902 10 (M. Táborský, Z. Müllerová) S:S
20.07.2014 19:00 7. Paja a Peta (P. Plaskova, P. Marková) Beachklub Ládví 3:2
18.07.2014 19:00 7. DLteam (L. Nejedlíková, P. Nejedlík) Hamr Braník 3:2
01.07.2014 12:43 6. Vanillas (M. Karvaiová, M. Pevný) S:S
30.06.2014 10:23 6. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) S:3
25.06.2014 18:30 6. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Hamr Braník 0:3 Komentáře
24.06.2014 20:00 6. VeKa (K. Aertsová, V. Kasperová) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
01.08.2013 03:04 7. Pokusníci (D. Zelenková, V. Janovský) S:S
31.07.2013 20:00 7. Hodný Smažky (J. Hojer, K. Smažíková) Beachklub Pankrác S:3 Komentáře
17.07.2013 20:00 7. Žabáci (M. Kovalovský, Ľ. Svinčiaková) 2:3
30.06.2013 14:00 8. Meteor shower (J. Kozic, J. Forch) 1:3
23.06.2013 11:00 8. Barbier Antwerpen Team (m. bošiak, J. Wolters) Hamr Braník 3:2
19.06.2013 20:00 8. Pokusníci (D. Zelenková, V. Janovský) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
7. 902 10 (M. Táborský, Z. Müllerová) S:3
7. DLteam (L. Nejedlíková, P. Nejedlík) S:3
7. Jídlo (M. Kohout, B. Strnadová) S:3
7. Beach Prales (J. Procházka, R. Ondráček) S:3
7. Horký maliny (V. Tatarová, O. Tichý) S:3
7. Barbier Antwerpen Team (m. bošiak, J. Wolters) S:3
6. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) S:3
6. T.& D. (D. Brázda, T. Zimčíková) 3:S
6. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) S:3
6. Bloncky (K. Fixová, K. Vlasáková) 3:S
6. Májího team! (M. Švejda, K. Piskáčková) 3:S
6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) S:3
6. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) S:3 Komentáře
7. Paja a Peta (P. Plaskova, P. Marková) S:3
7. Vanillas (M. Karvaiová, M. Pevný) S:3
7. 902 10 (M. Táborský, Z. Müllerová) S:3
7. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) S:3
7. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) S:3
7. Malá a Velký (P. Veselý, E. Bartyzalová) S:3
6. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) S:3 Komentáře
5. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) S:3
5. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) 3:S Komentáře
6. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) S:3
6. Šašci (M. Blahová, V. Starý) 3:S
7. To půjde samo! (V. Vlčková, O. Merta) S:3
7. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) S:3
7. Barbier Antwerpen Team (m. bošiak, J. Wolters) S:3
7. DenTe (D. Kroulíková, T. Sedláková) S:3
6. DLteam (L. Nejedlíková, P. Nejedlík) 3:S
6. MyDva (M. Rejdová, J. Graeber) 3:S
6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) 3:S
6. One shot , one kill (M. Michalský, B. Sokolova) S:S Komentáře
5. Chupito (T. Dupal, G. Lustigová) 3:S
7. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) 3:S
6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) S:3
5. Tým pana Burnse (P. Veselý, Š. Kadeřábková) 3:S
6. LoPa11 (L. Klápová, V. Mück) S:S
6. #aniNAHODOU! (M. Horváth, T. Medunová) S:3
8. Petr & Týna (P. Jaroš, K. Tlolková) 3:S
6. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) S:3
7. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) S:3 Komentáře
7. zlobři (L. Hrubý, P. Hrubá) S:S Komentáře
6. Jája a Móňa (M. Adámková, J. Humpolíková) 3:S
6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) S:3
6. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) S:3
6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) S:3
6. Duo Šunka (M. Haustein, A. Matoušková) S:3
6. No Way (P. Froňková, L. Kruchňa) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím