No photo

Martin Marks (32 let)

ID: 25170

Praha

  • 137 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • 40 /85
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 73
    Zápasů v lize ( 25 / 43 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň A

48 bodů
34. místo (16. místo v ženách)
Pik… Cub… Swi… Pat… Pár… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
3:1 3:1 3:1 3:1 24 14 98
2 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
3:0
S:S
3:0 13 11 84
3 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
1:3
0:3
0:3
3:1
7 0 67
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3
S:S
3:0 6 -11 55
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
1:3 0:3
1:3
2 -14 48

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň A

48 bodů
33. místo (19. místo v ženách)
Pár… Ňou… Mar… Gra… Koč… Kou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
S:S
3:1
1:3
3:2
3:0 14 14 48
2 .
S:S
3:S
3:0 S:S 3:0 13 11 44
3 .
1:3
S:3
3:0
S:3
3:0 13 0 33
4 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
3:1 0:3 0:3
0:3
3:0 11 0 31
5 .
Kočku mám doma (M. Veverková + J. Kohoutek)
2:3
S:S
3:S
3:0
S:S
9 -11 18
6 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
0:3 0:3 0:3 0:3
S:S
-2 -14 4

7 . Úroveň A

33 bodů
42. místo (23. místo v ženách)
Pet… Inl… Pár… Ňou… Mar… Koč… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
3:1 3:1
3:S
3:1 S:S 18 14 52
2 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
1:3 3:1 0:3 3:1 3:0 17 11 48
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
1:3 1:3
3:S
3:2 2:3 13 0 33
4 .
S:3
3:0
S:3
3:1
S:3
11 0 31
5 . 1:3 1:3 2:3 1:3 3:0 11 -11 20
6 .
Kočku mám doma (M. Veverková + J. Kohoutek)
S:S 0:3 3:2
3:S
0:3 7 -14 13

7 . Úroveň A

32 bodů
42. místo (21. místo v ženách)
Pat… Ňou… Pár… Koč… Pet… Vys… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
3:0 3:2 3:0
S:S
3:0 20 14 54
2 . 0:3 3:2
3:S
S:S
3:S
12 11 43
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
2:3 2:3 3:2 0:3 3:2 12 0 32
4 .
Kočku mám doma (M. Veverková + J. Kohoutek)
0:3
S:3
2:3 S:S
3:S
5 0 25
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:S
S:S
3:0 S:S
3:2
4 -11 13
6 .
Vysloužili atleti (J. Králík + P. Červenková)
0:3
S:3
2:3
S:3
2:3
4 -14 10

8 . Úroveň A

33 bodů
45. místo (21. místo v ženách)
Ňou… Vys… Pár… Koč… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:2 3:0 28 14 62
2 .
Vysloužili atleti (J. Králík + P. Červenková)
2:3 3:0 3:0 27 11 58
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
2:3 0:3 3:1 13 0 33
4 .
Kočku mám doma (M. Veverková + J. Kohoutek)
0:3 0:3 1:3 2 -11 11

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň A

77 bodů
47. místo (20. místo v ženách)
Žgv… Ňou… Pár… #an… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
3:1 3:0
3:S
22 0 34
2 . 1:3 3:2
3:S
13 0 25
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 2:3
3:S
10 0 22
4 .
#aniNAHODOU! (M. Horváth + T. Medunová)
S:3
S:3
S:3
0 0 12

6 . Úroveň A

42 bodů
38. místo (15. místo v ženách)
Zad… Cub… Pik… Inl… Pár… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:0 3:0 22 0 34
2 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
3:1
3:1 3:0 17 0 29
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
1:3
1:3
3:1 3:0 13 0 25
4 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 1:3 1:3 3:0 8 0 20
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 12

7 . Úroveň A

95 bodů
39. místo (14. místo v ženách)
Inl… Pár… Vys… Žgv… Hum… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
3:1 3:1 2:3 3:1 17 0 29
2 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
1:3
3:0
2:3
3:0
15 0 27
3 .
Vysloužili atleti (J. Králík + P. Červenková)
1:3
0:3
3:1 3:0 12 0 24
4 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
3:2 3:2 1:3 S:3 9 0 21
5 .
Humří smršť (S. Tak + B. Humr)
1:3
0:3
0:3 3:S 6 0 18

5 . Úroveň B

88 bodů
40. místo (14. místo v ženách)
NoM… Spí… Puč… Opi… Pár… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0 3:0 23 0 47
2 .
Spím, když lítám (M. Hiřman + K. Vobořilová)
0:3 3:0
3:2
3:0 16 0 40
3 .
Pučouni (J. Vlach + L. Peterová)
1:3 0:3
3:0
3:1 12 0 36
4 . 0:3
2:3
0:3
3:0
8 0 32
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 0:3 1:3
0:3
1 0 25

Letní sezóna 2018

6 . Úroveň A

33 bodů
31. místo (12. místo v ženách)
Lin… Pár… Lab… Voz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1
3:S
3:S
21 0 39
2 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
1:3
3:S
3:S
15 0 33
3 .
Labužníci (M. Bartoň + Z. Fedorova)
S:3
S:3
3:S
7 0 25
4 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
S:3
S:3
S:3
0 0 18

5 . Úroveň A

22 bodů
36. místo (13. místo v ženách)
Pej… Pen… Pár… Ňou… Lab… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
S:S S:S 3:0 3:S 13 0 28
2 . S:S
3:2
S:S
3:S
9 0 24
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
S:S
2:3
3:0
S:S 7 0 22
4 . 0:3 S:S
0:3
3:1
6 0 21
5 .
Labužníci (M. Bartoň + Z. Fedorova)
S:3
S:3
S:S
1:3
-3 0 12

Jarní sezóna 2018

6 . Úroveň A

37 bodů
43. místo (16. místo v ženách)
Pár… Pet… Nan… Spa… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
3:2
3:0
S:S 22 0 37
2 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
2:3
S:S S:S -9 0 6
3 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
S:S S:S -14 0 1
4 .
Spachtoši (A. Valentová + J. Maščenik)
S:S S:S S:S -21 0 -6

5 . Úroveň A

30 bodů
47. místo (17. místo v ženách)
D@P Sob… Pik… TBC Pár… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3 3:2 3:1 3:0 35 0 65
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
1:3 2:3 3:0 3:0 32 0 62
4 . 0:3 1:3 0:3 3:0 15 0 45
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 30

6 . Úroveň A

42 bodů
40. místo (15. místo v ženách)
Kla… Pár… Nan… Lab… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
3:0 3:1 3:0 49 0 64
2 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 3:2 3:1 27 0 42
3 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3 2:3
3:0
25 0 40
4 .
Labužníci (M. Bartoň + Z. Fedorova)
0:3 1:3
0:3
3 0 18

6 . Úroveň A

45 bodů
38. místo (15. místo v ženách)
Pet… Ňou… Pár… Pej… Čum… Kla… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
3:2
3:1
3:S
3:2
3:S 39 0 54
2 .
2:3
3:1
3:S 3:1
3:0
39 0 54
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
1:3
1:3
3:S 3:0 3:S 30 0 45
4 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
S:3 S:3 S:3 3:1 3:S 17 0 32
5 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
2:3
1:3 0:3 1:3 3:S 15 0 30
6 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:3
0:3
S:3 S:3 S:3 0 0 15

Podzimní sezóna 2017

6 . Úroveň B

41 bodů
43. místo (15. místo v ženách)
Inl… Pár… Bea… No… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
3:0 3:S 3:S 43 0 58
2 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 3:S 3:S 26 0 41
3 . S:3 S:3 S:S -7 0 8
4 . S:3 S:3 S:S -7 0 8

5 . Úroveň A

35 bodů
40. místo (16. místo v ženách)
Sob… Prs… Tak… Pár… Voz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3 3:1 3:0 3:S 36 0 66
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:1
3:0
S:S 3:S 29 0 59
3 .
Takže dobrý večer.. (L. Nemcova + R. Sumka)
1:3
0:3
3:0
3:S 25 0 55
4 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 S:S
0:3
3:S 5 0 35
5 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

6 . Úroveň B

33 bodů
44. místo (16. místo v ženách)
Pej… Pár… Inl… Pet… Buj… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
3:0 3:1 3:0 3:S 47 0 62
2 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 2:3 2:3 3:S 18 0 33
3 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
1:3 3:2 S:S 3:1 17 0 32
4 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3 3:2 S:S S:S -1 0 14
5 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:3 1:3 S:S -3 0 12

5 . Úroveň B

32 bodů
46. místo (18. místo v ženách)
Pla… Pat… Bea… Nan… Pár… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
2:3 3:1 3:1 3:0 39 0 69
3 . 0:3 1:3 3:2 3:0 24 0 54
4 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3 1:3 2:3
3:1
17 0 47
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 0:3 0:3
1:3
2 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.06.2019 20:30 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 0:3
18.06.2019 21:00 5. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) Beach Service - Sport Vítkov 1:3 Komentáře
15.06.2019 17:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Hamr Záběhlice 1:3
22.05.2019 18:02 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) S:S Komentáře
21.05.2019 17:00 7. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) DOMYNO 3:1 Komentáře
16.05.2019 20:00 7. Koudisáci (M. Koudelka, D. Cermanová) Areál volného času Gutova 3:0
09.05.2019 19:30 7. Grandepiccolo (S. Bursová, P. Kašpárek) Areál volného času Gutova 1:3
06.05.2019 20:30 7. Kočku mám doma (M. Veverková, J. Kohoutek) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
29.04.2019 08:39 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) 3:S Komentáře
25.04.2019 21:00 7. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Beach Service - Sport Vítkov 3:2
23.04.2019 17:30 7. Kočku mám doma (M. Veverková, J. Kohoutek) Beachklub Ládví 2:3
15.04.2019 21:00 7. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) Areál volného času Gutova 1:3
09.04.2019 21:00 7. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) 1:3
28.03.2019 21:00 7. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 2:3
28.03.2019 20:00 7. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) Areál volného času Gutova 0:3
26.03.2019 21:00 7. Kočku mám doma (M. Veverková, J. Kohoutek) Hamr Záběhlice 3:2
26.03.2019 20:00 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Areál volného času Gutova 2:3
11.03.2019 20:30 7. Vysloužili atleti (J. Králík, P. Červenková) Hamr Záběhlice 3:2
27.02.2019 21:00 8. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Areál volného času Gutova 2:3
25.02.2019 21:00 8. Vysloužili atleti (J. Králík, P. Červenková) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
20.02.2019 20:00 8. Kočku mám doma (M. Veverková, J. Kohoutek) Areál volného času Gutova 3:1
22.01.2019 20:00 7. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) 0:3
09.01.2019 21:00 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 2:3
20.12.2018 20:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Areál volného času Gutova 0:3
20.12.2018 19:00 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Areál volného času Gutova 0:3
17.12.2018 21:00 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 0:3
10.12.2018 20:30 6. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) Areál volného času Gutova 0:3
01.12.2018 17:00 7. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) Hamr Záběhlice 2:3
29.11.2018 19:00 7. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Areál volného času Gutova 1:3
22.11.2018 19:00 7. Humří smršť (S. Tak, B. Humr) Hamr Braník 3:0 Komentáře
21.11.2018 21:00 7. Vysloužili atleti (J. Králík, P. Červenková) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
31.10.2018 21:00 5. Spím, když lítám (M. Hiřman, K. Vobořilová) Beachklub Ládví 0:3
30.10.2018 21:00 5. Pučouni (J. Vlach, L. Peterová) Areál volného času Gutova 1:3
23.10.2018 20:00 5. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 0:3
17.10.2018 20:30 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
22.09.2018 16:29 6. Labužníci (M. Bartoň, Z. Fedorova) 3:S Komentáře
13.09.2018 19:00 6. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 1:3
14.06.2018 19:00 5. Penguins (K. Martínková, J. Janhuba) 2:3 Komentáře
13.06.2018 19:30 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
04.06.2018 09:45 6. Spachtoši (A. Valentová, J. Maščenik) S:S
18.05.2018 19:00 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
09.05.2018 20:30 6. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
18.04.2018 18:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
16.04.2018 20:30 5. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) Areál volného času Gutova 0:3
12.04.2018 20:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
06.04.2018 20:00 5. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) Areál volného času Gutova 0:3
27.03.2018 20:00 6. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 0:3
27.03.2018 20:00 6. Labužníci (M. Bartoň, Z. Fedorova) Areál volného času Gutova 3:1
26.03.2018 18:00 6. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Areál volného času Gutova 3:2
23.02.2018 19:30 6. Čumáci (M. Černý, M. Vítková) Areál volného času Gutova 3:0
11.02.2018 12:00 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
11.02.2018 12:00 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
28.01.2018 15:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Areál volného času Gutova 0:3
11.12.2017 20:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 0:3
08.12.2017 18:00 5. Takže dobrý večer.. (L. Nemcova, R. Sumka) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
17.11.2017 20:00 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) Beachklub Ládví 2:3
11.11.2017 20:30 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Hamr Záběhlice 2:3
09.11.2017 21:00 6. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) Beachklub Ládví 0:3
29.10.2017 18:00 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) DOMYNO 0:3
22.10.2017 19:00 5. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) 1:3 Komentáře
19.10.2017 09:00 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 0:3
08.10.2017 19:30 5. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) 0:3
6. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) 3:S
6. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) 3:S
5. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) 3:S
6. No Way (P. Froňková, L. Kruchňa) 3:S
5. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) S:S
5. Labužníci (M. Bartoň, Z. Fedorova) S:S
5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) S:S
6. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) 3:S
7. #aniNAHODOU! (M. Horváth, T. Medunová) 3:S Komentáře
6. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) 3:S
6. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím