Iva Mejdrová

Iva Mejdrová (33 let)

ID: 15035

Praha

  • 298 zápasů

    od roku 2012
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Beachklub Pankrác
  • 58 /74
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 93
    Zápasů v lize ( 42 / 43 / 8) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň A

37 bodů
41. místo (22. místo v ženách)
Hon… Pik… Zad… Dre… Kou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1
3:S
3:1
3:0
25 14 79
2 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
1:3
3:S
3:S
3:S
19 11 70
3 .
S:3
S:3
3:S
3:0 13 0 53
4 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
1:3
S:3
S:3
3:0 8 -11 37
5 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
0:3
S:3
0:3 0:3 0 -14 26

5 . Úroveň A

44 bodů
39. místo (20. místo v ženách)
Div… To… NoM… Pik… Dre… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:2 3:0 3:0
3:0
26 14 100
2 .
To doběhneš (k. šenkýřová + L. Hais)
2:3 3:0 3:2
3:S
20 11 91
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 74
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
0:3 2:3 0:3 S:S 0 -11 49
5 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3
S:3
0:3 S:S -2 -14 44

6 . Úroveň A

91 bodů
31. místo (14. místo v ženách)
Cub… Dre… Mar… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:0
3:1
3:S
32 14 106
2 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3
3:0 3:2 20 11 91
3 . 1:3 0:3
3:S
12 0 72
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3
2:3
S:3
3 -11 52

Jarní sezóna 2014

6 . Úroveň A

63 bodů
40. místo (18. místo v ženách)
Los… Dre… Kun… Str… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Los Pojeros (J. Pojer + K. Pojerova)
3:1 2:3 3:0 37 0 67
2 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
1:3
3:S
3:0 33 0 63
3 .
Kuna písečná (M. Konecny + A. Zvelebilová)
3:2
S:3
S:S 5 0 35
4 .
Stromeček hoří (K. Štěpánová + M. Čepelík)
0:3 0:3 S:S -7 0 23

5 . Úroveň B

53 bodů
49. místo (23. místo v ženách)
Bud… 3:4 Swo… Alč… Moř… Dre… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
3:1 3:2 3:2 3:1 3:2 39 0 84
2 . 1:3 1:3
3:1
3:0
3:0
33 0 78
3 .
Swoosh (J. Jurak + L. Vacková)
2:3 3:1 3:1 S:S 3:1 26 0 71
4 .
Alča a Lumča (A. Pazderková + L. Hovančík)
2:3
1:3
1:3
3:2
3:2 21 0 66
5 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
1:3 0:3 S:S
2:3
3:0
11 0 56
6 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
2:3
0:3
1:3 2:3
0:3
8 0 53

4 . Úroveň B

68 bodů
35. místo (17. místo v ženách)
Kuř… Sva… san… Bli… Dre… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kuřátko s bábou:-) (J. Harasim + I. Lauermannová)
3:0
0:3
3:0
3:1
37 0 97
2 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
0:3
3:1 3:0
3:1
35 0 95
3 .
sanendsnou (A. Dvořáček + T. Bártová)
3:0
1:3 S:3 3:0 28 0 88
4 .
Blijící lišky (J. Vozák + M. Tejnecká)
0:3 0:3 3:S 3:2 19 0 79
5 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
1:3
1:3
0:3 2:3 8 0 68

5 . Úroveň B

68 bodů
32. místo (14. místo v ženách)
Eag… Dre… Kun… Pla… Cop… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2 3:S 3:S 42 0 87
2 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3
0:3
3:0 3:S 23 0 68
3 .
Kuna písečná (M. Konecny + A. Zvelebilová)
2:3
3:0
3:S S:S 22 0 67
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
S:3 0:3 S:3 3:S 10 0 55
5 .
Copa je tutó?! (K. Čiháková + S. Zbyněk)
S:3 S:3 S:S S:3 -5 0 40

Podzimní sezóna 2013

6 . Úroveň A

79 bodů
36. místo (18. místo v ženách)
Dre… Jar… Cub… Koc… Kob… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
3:1
2:3
3:2
3:S
34 0 79
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3
3:1
3:1
3:S
34 0 79
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:2
1:3
3:1 3:S 32 0 77
4 .
2:3
1:3
1:3
3:S
18 0 63
5 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

7 . Úroveň D

68 bodů
42. místo (19. místo v ženách)
Dre… Ner… Kap… Vol… Nan… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
2:3
3:0
3:1
3:S
38 0 68
2 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
3:2
1:3
3:S
3:S 31 0 61
3 .
Kapustňáci (M. Janová + O. Kadeřábek)
0:3
3:1
2:3
3:0 28 0 58
4 .
Voltíci (A. Jiruchová + J. Jirucha)
1:3
S:3
3:2
3:S 21 0 51
5 .
Nanosekunda (M. Vacínová + J. Chochol)
S:3
S:3 0:3 S:3 0 0 30

6 . Úroveň B

56 bodů
57. místo (24. místo v ženách)
Mal… The… Céb… Dre… hol… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Malá rodina (D. Heroldová + M. Pokorný)
3:0
3:0
3:0
3:0 52 0 97
2 .
Thelma a Luisa (B. Veselá + M. Horálek)
0:3
3:1
3:0
3:2
33 0 78
3 .
Cébéčka (P. Benáček + M. Valachová)
0:3
1:3
3:0
3:0 28 0 73
4 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3
0:3
0:3
3:1
11 0 56
5 .
holky z Budějc (M. Krupauerová + A. Milotová)
0:3
2:3
0:3
1:3
6 0 51

5 . Úroveň B

79 bodů
40. místo (19. místo v ženách)
Rig… Pla… Str… Dre… Bud… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Rigor Mortis (M. Bůna + K. Fifkova)
3:0
3:0
3:0
3:1
50 0 110
2 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3
3:1
3:1
3:1
33 0 93
3 .
Strážci vesmíru (D. Plachý + G. Vránová)
0:3
1:3
3:2
3:0
24 0 84
4 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3 1:3 2:3 3:0 19 0 79
5 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
1:3
1:3
0:3
0:3 4 0 64

Letní sezóna 2013

5 . Úroveň B

71 bodů
31. místo (14. místo v ženách)
miš… Céb… Dre… TRO… Kat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
S:S
3:0
3:0 3:0 34 0 79
2 .
Cébéčka (P. Benáček + M. Valachová)
S:S
3:0
3:0 3:S 31 0 76
3 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3
0:3
3:0
3:0
26 0 71
4 .
TROLOLO (E. Kubešová + M. M)
0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 55
5 .
Kat a Mat (K. Moderová + M. Lachký)
0:3 S:3
0:3
S:3 0 0 45

6 . Úroveň A

64 bodů
35. místo (16. místo v ženách)
Jar… Dre… Žab… To… Fil… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:1
3:S
3:0
3:0
47 0 77
2 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
1:3
3:0
3:2
3:S
34 0 64
3 .
S:3
0:3 3:1
3:S
21 0 51
4 .
To půjde samo! (V. Vlčková + O. Merta)
0:3
2:3
1:3 S:S 1 0 31
5 .
0:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25

6 . Úroveň B

34 bodů
46. místo (22. místo v ženách)
Ryc… Pan… Los… N2 Dre… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
3:1 3:2 3:0 3:0 46 0 76
2 .
Pantáta (M. Chlebíková + J. Frnoch)
1:3
3:0
3:1
3:0
39 0 69
3 .
Los Hermanos (R. Churaň + M. Churaňová)
2:3
0:3
3:1
3:0
28 0 58
4 . 0:3
1:3
1:3
3:2
13 0 43
5 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3
0:3
0:3
2:3
4 0 34

7 . Úroveň A

65 bodů
23. místo (11. místo v ženách)
Dre… Žab… Tru… Fil… Hor… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
3:0
3:1
3:1
3:S
45 0 65
2 .
0:3
3:1
3:1 3:S 32 0 52
3 . 1:3
1:3
3:0 3:0 30 0 50
4 .
1:3
1:3 0:3 3:S 14 0 34
5 .
Horký maliny (V. Tatarová + O. Tichý)
S:3
S:3 0:3 S:3 0 0 20

Jarní sezóna 2013

8 . Úroveň A

54 bodů
43. místo (22. místo v ženách)
Dre… Kat… Pun… Ro… Ryc… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
S:3
3:0
3:S
3:1
34 0 54
2 .
Kat a Mat (K. Moderová + M. Lachký)
3:S
1:3
S:3 3:S 22 0 42
3 .
Puntík a ťapinka (K. Bílková + P. Kovář)
0:3
3:1
S:S
3:S
16 0 36
4 .
Ro(š)ťáci (J. Rot + T. Novosádová)
S:3
3:S
S:S
S:S 0 0 20
5 .
Rychlý brusle (P. Kordová + J. Jabor)
1:3
S:3
S:3
S:S -3 0 17

8 . Úroveň A

48 bodů
52. místo (24. místo v ženách)
Ner… Dre… Pok… MaM… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
2:3 3:S 3:S 31 0 51
2 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
3:2
1:3
3:S 28 0 48
3 .
Poker face (K. Marková + M. Matoušek)
S:3
3:1
3:S 28 0 48
4 . S:3 S:3 S:3 0 0 20

7 . Úroveň B

48 bodů
48. místo (23. místo v ženách)
ČeKo Sisi Buď… Dre… Fil… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 1:3 3:1 3:0 3:0 39 0 69
2 . 3:1 3:2
S:3
3:0 33 0 63
3 .
Buď nám daj nebo ne (A. Jura + K. Turoňová)
1:3 2:3 3:2 3:0 28 0 58
4 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3
3:S
2:3 2:3 18 0 48
5 . 0:3 0:3 0:3 3:2 9 0 39

6 . Úroveň A

39 bodů
45. místo (26. místo v ženách)
ŘePa Šáb… N2 Hod… Dre… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2 3:0
3:0
46 0 76
2 . 1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 71
3 . 2:3 0:3 2:3
3:S
18 0 48
4 .
Hodný Smažky (J. Hojer + K. Smažíková)
0:3 0:3 3:2 2:3 13 0 43
5 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3
0:3
S:3
3:2 9 0 39

Podzimní sezóna 2012

7 . Úroveň A

66 bodů
33. místo (15. místo v ženách)
Dre… Sha… MaM… Vod… JAK… Hol… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
3:0
3:0
S:3
3:S
3:S 36 0 66
2 . 0:3 3:S 3:S 3:S 3:S 32 0 62
3 .
0:3
S:3 3:0 3:S 3:S 26 0 56
4 .
3:S
S:3 0:3 3:S S:S 12 0 42
5 .
S:3
S:3 S:3 S:3 S:S -4 0 26
6 . S:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 22

7 . Úroveň A

52 bodů
43. místo (20. místo v ženách)
Dixi Dre… Pok… Rom… Sma… Pís… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:2 3:0 3:S 3:0 45 0 75
2 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3
1:3
1:3 3:S
3:0
22 0 52
3 .
Poker face (K. Marková + M. Matoušek)
2:3
3:1
3:1 0:3 S:S 17 0 47
4 .
Romantici (J. Bušta + L. Matoušková)
0:3 3:1 1:3 S:S 3:0 17 0 47
5 .
Smashing team (M. Kalfař + P. Mokrošová)
S:3 S:3 3:0 S:S 3:0 16 0 46
6 .
Písečná smršť (M. Hojerová + M. Pospíšilová)
0:3
0:3
S:S 0:3 0:3 -4 0 26

7 . Úroveň A

39 bodů
61. místo (28. místo v ženách)
Jek… Bea… JAK… Dre… Los… Šme… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Jekyll & Hyde (K. Přádová + h. kmet)
3:0 3:0
3:0
3:0
3:S
48 0 78
2 .
Beach Prales (J. Procházka + R. Ondráček)
0:3 3:2
3:1
3:S
3:S
32 0 62
3 . 0:3 2:3 3:2 3:2
3:S
25 0 55
4 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3
1:3
2:3 S:S
3:S
9 0 39
5 .
Los lemplos (M. Müllerová + J. Koláček)
0:3 S:3 2:3 S:S
3:S
7 0 37
6 .
Šmelky (M. Kaltounková + V. Ryba)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

Letní sezóna 2012

6 . Úroveň A

49 bodů
26. místo (11. místo v ženách)
Dre… Kob… MaM… Pís… ASA… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
3:S
3:2
3:S 3:S 39 0 49
2 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
S:3 3:0 3:S 3:S 33 0 43
3 .
2:3
0:3 3:S 3:S 24 0 34
4 .
Písečná bouře (J. Drda + D. Palivcová)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 5
5 .
ASANTU (A. Votavová + T. O)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 5

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.04.2019 19:59 6. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) S:3 Komentáře
29.04.2019 19:59 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) S:3 Komentáře
17.04.2019 20:30 6. Koudisáci (M. Koudelka, D. Cermanová) Areál volného času Gutova 3:0
13.04.2019 19:00 6. HonLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Hamr Záběhlice 1:3
01.04.2019 00:10 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) S:S
26.03.2019 11:50 5. To doběhneš (k. šenkýřová, L. Hais) S:3 Komentáře
20.03.2019 19:30 5. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
18.03.2019 20:30 5. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 0:3
27.02.2019 21:00 6. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) 3:0
25.02.2019 20:30 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) DOMYNO 0:3 Komentáře
11.02.2019 20:30 6. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 3:2
26.05.2014 21:30 6. Stromeček hoří (K. Štěpánová, M. Čepelík) Hamr Braník 3:0
14.05.2014 19:00 6. Los Pojeros (J. Pojer, K. Pojerova) Areál volného času Gutova 1:3
24.04.2014 21:00 5. Alča a Lumča (A. Pazderková, L. Hovančík) Beachklub Pankrác 2:3
24.04.2014 20:00 5. Budějčáci (J. Štěrba, B. Salayova) Beachklub Pankrác 2:3
16.04.2014 21:00 5. Mořský koníci (O. Hotový, V. Junková) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
15.04.2014 21:00 5. 3:4 (B. Salayova, Z. Plesnik) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
14.04.2014 20:00 5. Swoosh (J. Jurak, L. Vacková) Tatran Střešovice 1:3
30.03.2014 20:00 4. sanendsnou (A. Dvořáček, T. Bártová) DOMYNO 0:3
27.03.2014 21:00 4. Blijící lišky (J. Vozák, M. Tejnecká) Tatran Střešovice 2:3
25.03.2014 21:00 4. Svatoušci (M. Čihák, V. Svatoňová) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
16.03.2014 20:00 4. Kuřátko s bábou:-) (J. Harasim, I. Lauermannová) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
28.02.2014 18:00 5. Copa je tutó?! (K. Čiháková, S. Zbyněk) 3:S
26.02.2014 21:00 5. Eagles (T. Řimnáčová, J. Havle) Beachklub Pankrác 0:3
25.02.2014 21:00 5. Kuna písečná (M. Konecny, A. Zvelebilová) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
23.02.2014 16:00 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) DOMYNO 3:0
29.01.2014 21:00 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Beachklub Pankrác 2:3
19.01.2014 12:00 6. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
15.01.2014 21:00 6. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachklub Pankrác 3:1 Komentáře
03.01.2014 20:30 7. Voltíci (A. Jiruchová, J. Jirucha) Hamr Braník 3:1 Komentáře
28.12.2013 12:00 7. Kapustňáci (M. Janová, O. Kadeřábek) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
09.12.2013 21:00 7. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) DOMYNO 2:3 Komentáře
27.11.2013 21:00 6. Thelma a Luisa (B. Veselá, M. Horálek) Beachklub Pankrác 0:3
26.11.2013 21:00 6. Cébéčka (P. Benáček, M. Valachová) DOMYNO 0:3 Komentáře
20.11.2013 21:00 6. holky z Budějc (M. Krupauerová, A. Milotová) Beachklub Pankrác 3:1 Komentáře
06.11.2013 21:00 6. Malá rodina (D. Heroldová, M. Pokorný) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
30.10.2013 21:00 5. Budějčáci (J. Štěrba, B. Salayova) Beachklub Pankrác 3:0
29.10.2013 21:00 5. Strážci vesmíru (D. Plachý, G. Vránová) Beachklub Pankrác 2:3
21.10.2013 21:00 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) DOMYNO 1:3
15.10.2013 21:00 5. Rigor Mortis (M. Bůna, K. Fifkova) Tatran Střešovice 0:3
01.10.2013 21:30 5. TROLOLO (E. Kubešová, M. M) Hamr Braník 3:0
29.09.2013 15:30 5. Kat a Mat (K. Moderová, M. Lachký) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
29.09.2013 14:00 5. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
21.09.2013 13:00 5. Cébéčka (P. Benáček, M. Valachová) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
28.08.2013 21:00 6. Žabáci (M. Kovalovský, Ľ. Svinčiaková) DOMYNO 3:0
27.08.2013 20:00 6. To půjde samo! (V. Vlčková, O. Merta) Hamr Braník 3:2 Komentáře
13.08.2013 20:00 6. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachklub Pankrác 1:3 Komentáře
25.07.2013 20:00 6. Pantáta (M. Chlebíková, J. Frnoch) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
21.07.2013 19:00 6. Rychlá kopýtka (K. Kropáčová, M. Dub) DOMYNO 0:3
16.07.2013 21:00 6. N2 (K. Hermannová, P. Kovačík) DOMYNO 2:3 Komentáře
11.07.2013 20:00 6. Los Hermanos (R. Churaň, M. Churaňová) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
17.06.2013 19:30 7. Trufča (J. Slavík, K. Vaněčková) DOMYNO 3:1
16.06.2013 19:00 7. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) Beachklub Pankrác 3:1 Komentáře
13.06.2013 20:00 7. Žabáci (M. Kovalovský, Ľ. Svinčiaková) Beachklub Pankrác 3:0 Komentáře
23.05.2013 20:30 8. Rychlý brusle (P. Kordová, J. Jabor) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
09.05.2013 20:00 8. Puntík a ťapinka (K. Bílková, P. Kovář) DOMYNO 3:0 Komentáře
28.04.2013 16:00 8. Poker face (K. Marková, M. Matoušek) Beachclub Strahov 1:3 Komentáře
21.04.2013 19:00 8. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) DOMYNO 3:2
24.03.2013 18:00 7. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) Beachklub Ládví 2:3
21.03.2013 21:00 7. Buď nám daj nebo ne (A. Jura, K. Turoňová) Tatran Střešovice 2:3
19.03.2013 21:30 7. ČeKo (P. Kopecký, M. Kopecká) Hamr Braník 0:3
26.02.2013 13:00 6. Hodný Smažky (J. Hojer, K. Smažíková) Beachklub Pankrác 3:2
10.02.2013 14:00 6. ŘePa (P. Mátl, I. Řenčová) Tatran Střešovice 0:3 Komentáře
07.02.2013 21:00 6. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beachklub Pankrác 0:3
24.01.2013 19:00 7. MaMuT (L. Müllerová, L. Martinický) Tatran Střešovice 3:0 Komentáře
08.01.2013 21:00 7. Sharp (J. Lučkaničová, M. Mrajca) Tatran Střešovice 3:0
29.12.2012 19:00 7. Písečná smršť (M. Hojerová, M. Pospíšilová) DOMYNO 3:0 Komentáře
21.12.2012 18:00 7. Dixi (P. Hoderová, J. Janková) Tatran Střešovice 0:3 Komentáře
16.12.2012 20:00 7. Romantici (J. Bušta, L. Matoušková) Beachklub Pankrác 1:3
15.12.2012 18:00 7. Poker face (K. Marková, M. Matoušek) DOMYNO 1:3 Komentáře
30.11.2012 19:00 7. Beach Prales (J. Procházka, R. Ondráček) 1:3 Komentáře
30.11.2012 12:22 7. JAKO LVI (J. Jírovec, R. Ilčenková) 2:3
25.11.2012 20:00 7. Jekyll & Hyde (K. Přádová, h. kmet) Tatran Střešovice 0:3 Komentáře
19.11.2012 19:35 7. Šmelky (M. Kaltounková, V. Ryba) 3:S Komentáře
20.09.2012 19:00 6. MaMuT (L. Müllerová, L. Martinický) Beachclub Strahov 3:2 Komentáře
6. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) 3:S Komentáře
7. Smashing team (M. Kalfař, P. Mokrošová) 3:S
8. Kat a Mat (K. Moderová, M. Lachký) S:3
7. Nanosekunda (M. Vacínová, J. Chochol) 3:S Komentáře
6. Kuna písečná (M. Konecny, A. Zvelebilová) 3:S Komentáře
7. Vodolka (P. Jančálková, O. Kutička) S:3 Komentáře
6. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) 3:S
7. Horký maliny (V. Tatarová, O. Tichý) 3:S Komentáře
7. Holmi (K. Holinská, M. Kucharič) 3:S
6. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) 3:S Komentáře
6. ASANTU (A. Votavová, T. O) 3:S
6. Písečná bouře (J. Drda, D. Palivcová) 3:S
8. Ro(š)ťáci (J. Rot, T. Novosádová) 3:S Komentáře
7. Sisi (A. Marcinik, J. Veselá) 3:S Komentáře
6. N2 (K. Hermannová, P. Kovačík) S:3 Komentáře
7. Los lemplos (M. Müllerová, J. Koláček) S:S
7. JAKO LVI (J. Jírovec, R. Ilčenková) 3:S Komentáře
8. MaMuT (L. Müllerová, L. Martinický) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím