Načítám…
Image 1

Kačka Petrová (23 let)

ID: 26393

Praha

  • 110 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • 56 /88
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 109
    Zápasů v lize ( 39 / 26 / 44) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

8 . Úroveň A

48 bodů
43. místo (18. místo v ženách)
Bej… Pet… Ház… Kap… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:s 3:2 3:s 23 14 57
2 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
s:3 3:0
3:S
17 11 48
3 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
2:3 0:3
3:S
11 0 31
4 .
Kapři v kabelce (A. Souček + A. Růžičková)
s:3
S:3
S:3
0 -11 9

7 . Úroveň A

35 bodů
42. místo (20. místo v ženách)
Thu… Uli… Pet… Ház… Kap… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
0:3 3:0
3:S
19 14 53
2 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
1:3
2:3 3:0 3:S 16 11 47
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
3:0 3:2 3:2 S:S 15 0 35
4 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3 0:3 2:3 3:1 8 -11 17
5 .
Kapři v kabelce (A. Souček + A. Růžičková)
S:3
S:3 S:S 1:3 -1 -14 5

6 . Úroveň A

28 bodů
41. místo (19. místo v ženách)
EOVA Inl… My2 Mar… Uli… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:1
3:S
3:S 27 14 81
2 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
0:3
2:3
3:S
3:2 3:2 15 11 66
3 . 0:3
3:2
3:0
S:S
3:S 13 0 53
4 .
1:3
S:3
0:3 S:S 3:S 4 0 44
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
S:3
2:3
S:S
S:S 3:S 3 -11 32
6 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3 2:3 S:3 S:3 S:3 2 -14 28

Podzimní sezóna 2019

8 . Úroveň A

28 bodů
52. místo (25. místo v ženách)
Thu… Kou… Pet… EL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:S
3:S 24 14 58
2 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Koudelková)
1:3
3:S
3:S 17 11 48
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3
S:3
3:S 8 0 28
4 . S:3 S:3 S:3 0 -11 9

7 . Úroveň A

27 bodů
49. místo (24. místo v ženách)
Swi… Uli… My2 Hum… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
3:0
3:2
S:S
3:1
16 14 70
2 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3
3:2
3:2
3:S
16 11 67
3 .
2:3
2:3 3:1 3:S 16 0 56
4 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
S:S
2:3
1:3 3:S 7 -11 36
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
1:3
S:3
S:3 S:3 1 -14 27

6 . Úroveň A

66 bodů
44. místo (19. místo v ženách)
Bea… Bou… Pet… Vla… EL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
3:2 3:S 3:0 3:0 25 14 99
2 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
2:3 3:S
3:S
3:0
21 11 92
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3 S:3 S:3
3:1
6 0 66
4 .
Vlaštovky (U. Amrillaev + Z. Kovarova)
0:3
S:3
3:S S:S 4 -3 61
5 . 0:3
0:3
1:3
S:S -1 -14 45

5 . Úroveň B

92 bodů
31. místo (12. místo v ženách)
Met… Cub… Pet… Pat… Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:1
3:S 3:0 3:0 26 14 120
2 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
3:1 3:0
3:0
21 11 112
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3 1:3 3:2
3:1
12 0 92
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 2:3 3:1 8 -3 85
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3
0:3
1:3
1:3 2 -14 68

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň A

68 bodů
27. místo (15. místo v ženách)
Opi… Pet… Cub… Pat… Inl… Pís… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:2
3:1 3:0
3:S
26 14 80
2 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3
S:3
3:1 3:0 3:0 17 11 68
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
2:3
3:S
1:3
3:0 1:3 15 0 55
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3 1:3
3:1
1:3 3:1 13 0 53
5 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
0:3 0:3 0:3 3:1
3:1
10 -11 39
6 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
S:3
0:3 3:1 1:3
1:3
7 -14 33

7 . Úroveň A

52 bodů
37. místo (19. místo v ženách)
Pet… Inl… Pár… Ňou… Mar… Koč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
3:1 3:1
3:S
3:1 S:S 18 14 52
2 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
1:3 3:1 0:3 3:1 3:0 17 11 48
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
1:3 1:3
3:S
3:2 2:3 13 0 33
4 .
S:3
3:0
S:3
3:1
S:3
11 0 31
5 . 1:3 1:3 2:3 1:3 3:0 11 -11 20
6 .
Kočku mám doma (M. Veverková + J. Kohoutek)
S:S 0:3 3:2
3:S
0:3 7 -14 13

7 . Úroveň A

13 bodů
45. místo (23. místo v ženách)
Pat… Ňou… Pár… Koč… Pet… Vys… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
3:0 3:2 3:0
S:S
3:0 20 14 54
2 . 0:3 3:2
3:S
S:S
3:S
12 11 43
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
2:3 2:3 3:2 0:3 3:2 12 0 32
4 .
Kočku mám doma (M. Veverková + J. Kohoutek)
0:3
S:3
2:3 S:S
3:S
5 0 25
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:S
S:S
3:0 S:S
3:2
4 -11 13
6 .
Vysloužili atleti (J. Králík + P. Červenková)
0:3
S:3
2:3
S:3
2:3
4 -14 10

7 . Úroveň A

52 bodů
43. místo (19. místo v ženách)
K&T Inl… Pet… Alf… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
S:S
3:S
19 14 73
2 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
0:3 3:2
3:S
18 11 69
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:S
2:3 3:0 12 0 52
4 .
S:3
S:3
0:3 0 -11 29

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň A

95 bodů
41. místo (19. místo v ženách)
Cub… Inl… Pet… Mil… Kob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:0
3:2
0:3
3:S
15 0 33
2 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
0:3 2:3
3:S
3:S
12 0 30
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
2:3
3:2 S:S
3:S
9 0 27
4 .
Miloušové (R. Čada + P. Zdrahalova)
3:0
S:3
S:S
3:S
9 0 27
5 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

Jarní sezóna 2018

6 . Úroveň A

6 bodů
50. místo (18. místo v ženách)
Pár… Pet… Nan… Spa… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
3:2
3:0
S:S 22 0 37
2 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
2:3
S:S S:S -9 0 6
3 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
S:S S:S -14 0 1
4 .
Spachtoši (A. Valentová + J. Maščenik)
S:S S:S S:S -21 0 -6

6 . Úroveň A

8 bodů
51. místo (19. místo v ženách)
Opi… Inl… Lab… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
49 0 64
2 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
1:3
3:1 3:S 31 0 46
3 .
Labužníci (M. Bartoň + Z. Fedorova)
0:3
1:3 S:S -4 0 11
4 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3
S:3 S:S -7 0 8

5 . Úroveň A

25 bodů
47. místo (18. místo v ženách)
Nej… Pat… Sob… Pla… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nejhoršáci (P. Jiroušková + J. Pribyl)
3:0 3:0 3:S 3:S 46 0 76
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 3:1 1:3 3:0 26 0 56
3 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3 1:3 3:2
3:0
24 0 54
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
S:3 3:1 2:3 S:S 10 0 40
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3 0:3
0:3
S:S -5 0 25

6 . Úroveň A

54 bodů
35. místo (14. místo v ženách)
Pet… Ňou… Pár… Pej… Čum… Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
3:2
3:1
3:S
3:2
3:S 39 0 54
2 .
2:3
3:1
3:S 3:1
3:0
39 0 54
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
1:3
1:3
3:S 3:0 3:S 30 0 45
4 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
S:3 S:3 S:3 3:1 3:S 17 0 32
5 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
2:3
1:3 0:3 1:3 3:S 15 0 30
6 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:3
0:3
S:3 S:3 S:3 0 0 15

Podzimní sezóna 2017

6 . Úroveň A

20 bodů
47. místo (17. místo v ženách)
Voz… Pik… Pet… Pej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
3:2
3:0
3:0
46 0 61
2 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
2:3
2:3
3:2 22 0 37
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3
3:2
S:S 5 0 20
4 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
0:3
2:3 S:S -2 0 13

6 . Úroveň A

14 bodů
49. místo (18. místo v ženách)
Nan… TBC Pet… Bea… Inl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
S:S
2:3
3:1
3:S
20 0 35
2 . S:S 3:S 3:S S:S 10 0 25
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
3:2
S:3 S:S S:S -1 0 14
4 .
1:3
S:3 S:S S:S -8 0 7
5 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
S:3
S:S S:S S:S -15 0 0

6 . Úroveň B

14 bodů
51. místo (20. místo v ženách)
Pej… Pár… Inl… Pet… Buj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
3:0 3:1 3:0 3:S 47 0 62
2 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 2:3 2:3 3:S 18 0 33
3 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
1:3 3:2 S:S 3:1 17 0 32
4 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3 3:2 S:S S:S -1 0 14
5 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:3 1:3 S:S -3 0 12

6 . Úroveň A

37 bodů
43. místo (17. místo v ženách)
Hmmm Bob… Pet… Buj… No… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
0:3
3:0 3:0 3:0 39 0 54
2 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:0
3:0 S:S 3:0 34 0 49
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3 0:3 3:2 3:0 22 0 37
4 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3 S:S 2:3 3:0 12 0 27
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 15

Jarní sezóna 2017

6 . Úroveň B

25 bodů
57. místo (21. místo v ženách)
Cub… Bea… Buj… MyD… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
S:3 3:S 3:S 3:S 30 0 60
2 . 3:S S:S 3:S 3:S 25 0 55
3 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:S 3:S 3:S 15 0 45
4 . S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 25
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 25

7 . Úroveň A

36 bodů
54. místo (21. místo v ženách)
Age… Pet… Koc… Baď… MiKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Agenti (N. Novotna + J. Novotny)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 67
2 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3 S:S 3:0 3:0 21 0 36
3 . 0:3 S:S 3:1
3:0
19 0 34
4 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
0:3 0:3 1:3 3:0 15 0 30
5 . 0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 15

7 . Úroveň B

33 bodů
53. místo (19. místo v ženách)
Mal… Smr… Pet… Buj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Malý Odvar (D. Odvarko + Š. Malá)
3:0 3:1 3:1 47 0 62
2 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
0:3 3:0 3:1 32 0 47
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
1:3 0:3 3:1 18 0 33
4 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
1:3 1:3 1:3 9 0 24

7 . Úroveň A

32 bodů
51. místo (18. místo v ženách)
Piv… Mal… Pet… Cmo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pivo! (T. Dupal + K. Malá)
3:0
3:0
3:0
51 0 66
2 .
Malá a Velký (P. Veselý + E. Bartyzalová)
0:3
3:2 3:1 27 0 42
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3
2:3 3:2 17 0 32
4 .
Cmoud a bloncka (O. Vaněk + H. Sramkova)
0:3
1:3 2:3 8 0 23

Podzimní sezóna 2016

6 . Úroveň A

32 bodů
52. místo (17. místo v ženách)
Sna… Cub… Baď… Koc… Pet… Her… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
3:1
3:0 3:0 3:0 3:0 49 0 79
2 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
3:1
3:1
S:3
3:0 30 0 60
3 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
0:3 1:3 0:3 3:1 3:1 20 0 50
4 . 0:3
1:3
3:0 S:S 3:0 18 0 48
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3
3:S
1:3 S:S S:S 2 0 32
6 .
Heroes & zeros (M. Koblížková + P. Filipcová)
0:3 0:3 1:3 0:3 S:S -2 0 28

7 . Úroveň A

9 bodů
56. místo (20. místo v ženách)
Inl… Pet… Dík… Jáj… VaLu Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
2:3 3:S 3:S 3:0 37 0 52
2 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
3:2 S:S S:S S:S -6 0 9
3 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
S:3 S:S S:S S:S -15 0 0
4 .
Jája a Móňa (M. Adámková + J. Humpolíková)
S:3 S:S S:S S:S -15 0 0
5 . 0:3 S:S S:S S:S -15 0 0

7 . Úroveň A

21 bodů
57. místo (21. místo v ženách)
Her… Baď… Gin… Pet… Dík… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Heroes & zeros (M. Koblížková + P. Filipcová)
0:3 3:S 1:3 3:S 22 0 37
2 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
3:0
0:3
3:0
S:S 21 0 36
3 .
Ginchilla (T. Kasalová + V. Kertész)
S:3
3:0
3:0 S:S 21 0 36
4 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
3:1
0:3
0:3 S:S 6 0 21
5 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
S:3 S:S S:S S:S -15 0 0

7 . Úroveň B

28 bodů
57. místo (21. místo v ženách)
Tat… Nan… Máj… VaLu Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
3:1
3:2
3:S
3:0
43 0 58
2 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3
3:1
3:1
3:2
33 0 48
3 .
Májího team! (M. Švejda + K. Piskáčková)
2:3
1:3
2:3
3:0 23 0 38
4 .
S:3
1:3
3:2
2:3
15 0 30
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3
2:3
0:3
3:2
13 0 28

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.09.2020 10:42 8. Kapři v kabelce (A. Souček, A. Růžičková) 3:S Komentáře
19.09.2020 16:00 8. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Areál volného času Gutova 3:0
07.09.2020 00:10 7. Kapři v kabelce (A. Souček, A. Růžičková) S:S
01.09.2020 17:00 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Areál volného času Gutova 3:2
26.08.2020 17:00 7. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Beachklub Ládví 3:0
24.08.2020 20:00 7. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Hamr Záběhlice 3:2
10.08.2020 00:10 6. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) S:3
10.08.2020 00:10 6. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) S:3
10.08.2020 00:10 6. My2 (K. Hanouskova, L. Polame) S:3
10.08.2020 00:10 6. EOVA (O. Vaculík, E. Valášková) S:3
09.08.2020 16:00 6. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) Areál volného času Gutova 2:3
03.02.2020 00:10 8. EL HABASO (A. Habětínek, B. Habětínková) 3:S
26.01.2020 16:24 8. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) S:3 Komentáře
26.01.2020 11:28 8. Koudisáci (M. Koudelka, D. Koudelková) S:3 Komentáře
02.01.2020 00:10 7. Humří smršť (S. H, B. Humr) S:3
02.01.2020 00:10 7. My2 (K. Hanouskova, L. Polame) S:3
01.01.2020 17:22 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) S:3 Komentáře
14.12.2019 10:00 7. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
02.12.2019 00:10 6. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) S:3
02.12.2019 00:10 6. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) S:3
02.12.2019 00:10 6. Vlaštovky (U. Amrillaev, Z. Kovarova) S:3
28.11.2019 21:00 6. EL HABASO (A. Habětínek, B. Habětínková) 3:1 Komentáře
01.11.2019 08:15 5. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) S:3
31.10.2019 21:00 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 3:2
31.10.2019 20:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) DOMYNO 1:3
17.10.2019 20:00 5. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
29.05.2019 20:00 6. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Beachklub Ládví 3:1
28.05.2019 19:00 6. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) 0:3
28.05.2019 13:00 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) S:3 Komentáře
19.05.2019 15:00 6. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) Beachklub Ládví 3:0
19.05.2019 14:00 6. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) Beachklub Ládví 3:0
02.05.2019 00:10 7. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) 3:1
02.05.2019 00:10 7. Kočku mám doma (M. Veverková, J. Kohoutek) S:S
29.04.2019 08:39 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) 3:S Komentáře
20.04.2019 10:00 7. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Areál volného času Gutova 3:1
15.04.2019 21:00 7. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 3:1
01.04.2019 00:10 7. Kočku mám doma (M. Veverková, J. Kohoutek) S:S
31.03.2019 20:42 7. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) S:S Komentáře
30.03.2019 17:42 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) S:S Komentáře
28.03.2019 20:00 7. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 3:0
09.03.2019 11:00 7. Vysloužili atleti (J. Králík, P. Červenková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
28.02.2019 12:41 7. K&T (T. Petříková, K. Čiháková) S:S Komentáře
21.02.2019 20:00 7. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) 2:3
13.02.2019 20:00 7. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 3:0
04.02.2019 00:10 6. Miloušové (R. Čada, P. Zdrahalova) S:S
18.01.2019 17:00 6. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) 3:2
13.01.2019 17:00 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
04.06.2018 09:45 6. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) S:S
04.06.2018 09:45 6. Spachtoši (A. Valentová, J. Maščenik) S:S
18.05.2018 19:00 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
02.05.2018 10:30 6. Labužníci (M. Bartoň, Z. Fedorova) S:S
16.04.2018 21:00 6. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) 0:3 Komentáře
03.04.2018 14:32 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) S:S
28.03.2018 20:30 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
19.03.2018 18:00 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 0:3
25.02.2018 15:00 6. Čumáci (M. Černý, M. Vítková) 3:2 Komentáře
11.02.2018 12:00 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
11.02.2018 11:00 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
01.02.2018 09:31 6. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) S:S
23.01.2018 20:00 6. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
18.01.2018 18:00 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
02.01.2018 10:21 6. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) S:S
02.01.2018 10:21 6. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) S:S
14.12.2017 21:00 6. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) 3:2 Komentáře
01.12.2017 10:21 6. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) S:S
01.12.2017 10:21 6. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) S:S
25.11.2017 10:00 6. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) Beachklub Ládví 0:3
17.11.2017 20:00 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Beachklub Ládví 3:2
30.10.2017 19:30 6. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) Beachklub Ládví 3:2
23.10.2017 19:30 6. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Pelykán) Beachklub Ládví 0:3
22.10.2017 20:00 6. No Way (P. Froňková, L. Kruchňa) Areál volného času Gutova 3:0
22.10.2017 19:00 6. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Areál volného času Gutova 0:3
01.06.2017 12:26 6. MyDva (M. Rejdová, J. Graeber) S:S
02.05.2017 10:57 7. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) S:S
27.04.2017 18:00 7. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) Beachklub Pankrác 3:0
14.04.2017 14:00 7. Agenti (N. Novotna, J. Novotny) Beachklub Pankrác 0:3
08.04.2017 20:00 7. MiKa (M. Těžký, K. Těžká) Beachclub Strahov 3:0
30.03.2017 21:00 7. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) Beachklub Ládví 3:1
19.03.2017 21:00 7. Malý Odvar (D. Odvarko, Š. Malá) Beachklub Pankrác 1:3
09.03.2017 15:00 7. SmraďochTeam (J. Hřídel, V. Klingerová) Beachklub Ládví 0:3
27.02.2017 21:00 7. Malá a Velký (P. Veselý, E. Bartyzalová) Beachklub Ládví 2:3
26.02.2017 10:00 7. Cmoud a bloncka (O. Vaněk, H. Sramkova) Hamr Záběhlice 3:2
12.02.2017 10:30 7. Pivo! (T. Dupal, K. Malá) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
01.02.2017 09:47 6. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) S:S
01.02.2017 09:47 6. Heroes & zeros (M. Koblížková, P. Filipcová) S:S
30.01.2017 18:00 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 3:S Komentáře
26.01.2017 21:00 6. Snails on the beach (K. Fricová, K. Dupal) Beachklub Pankrác 0:3
19.01.2017 21:00 6. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) Beachklub Pankrác 1:3
03.01.2017 13:14 7. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) S:S
03.01.2017 13:14 7. VaLu (V. Halbich, L. Andrýsková) S:S
03.01.2017 13:14 7. Jája a Móňa (M. Adámková, J. Humpolíková) S:S
20.12.2016 20:00 7. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) Areál volného času Gutova 3:2
01.12.2016 13:32 7. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) S:S
27.11.2016 10:00 7. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
21.11.2016 20:00 7. Heroes & zeros (M. Koblížková, P. Filipcová) Beachklub Pankrác 3:1
19.11.2016 10:00 7. Ginchilla