Načítám…
Image 1

Matěj Táborský (29 let)

ID: 16523

Praha

  • 119 zápasů

    od roku 2012
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 44
    Zápasů v lize ( 5 / 19 / 20) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2015

6 . Úroveň A

26 bodů
55. místo (33. místo v mužích)
Lamy Oli… Pik… Dík… Bíb… Buc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:S
3:0
3:1 3:S 3:S 43 0 73
2 .
S:3
0:3 3:0 3:0 3:S 28 0 58
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3
3:0
2:3
2:3
3:0 26 0 56
4 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
1:3 0:3
3:2
3:S
3:S 25 0 55
5 .
Bíbí team (J. Strohs + B. Ottová)
S:3 0:3
3:2
S:3
S:S 3 0 33
6 . S:3 S:3 0:3 S:3 S:S -4 0 26

7 . Úroveň A

1 bodů
58. místo (34. místo v mužích)
Ote… Buc… Koc… HM Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Otesánci (O. Ertl + T. Tomová)
3:0 S:S S:S 3 0 18
2 . 0:3 S:S S:S -14 0 1
3 . S:S S:S S:S -21 0 -6
4 . S:S S:S S:S -21 0 -6

7 . Úroveň A

14 bodů
57. místo (33. místo v mužích)
Pik… Bíb… Buc… J.C. HM Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
1:3
3:0 3:0 3:S 38 0 53
2 .
Bíbí team (J. Strohs + B. Ottová)
3:1
2:3
3:S
S:S 20 0 35
3 . 0:3
3:2
S:S S:S -1 0 14
4 .
Image 1
Jana Cigániková
0:3
S:3
S:S S:S -10 0 5
5 . S:3 S:S S:S S:S -15 0 0

7 . Úroveň A

7 bodů
56. místo (30. místo v mužích)
Koc… Pro… J.C. Mr… Rel… Buc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:S 3:1 47 0 62
2 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
0:3 3:0 3:0 2:3 3:1 32 0 47
3 .
Image 1
Jana Cigániková
0:3 0:3 3:1 3:S S:S 13 0 28
4 .
Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Dočkal + P. Dočkalová)
0:3 0:3 1:3
3:1
S:S 7 0 22
5 .
Relax Mělník (A. Kolaříková + L. Pokorný)
S:3 3:2 S:3
1:3
S:S 5 0 20
6 . 1:3 1:3 S:S S:S S:S -8 0 7

Jarní sezóna 2015

7 . Úroveň C

34 bodů
62. místo (37. místo v mužích)
Zlí… Paj… Dík… Buc… Pat… Tom… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3 3:1 3:0 3:0 3:S 37 0 52
2 .
Paja a Peta (P. Plaskova + P. Marková)
3:S
0:3
3:1 3:0 3:S 35 0 50
3 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
1:3
3:0
1:3 3:0 3:S 32 0 47
4 . 0:3 1:3 3:1 0:3 3:S 19 0 34
5 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 0:3 3:0 3:S 18 0 33
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň B

27 bodů
70. místo (41. místo v mužích)
Man… Čaj… osa… SME… Buc… Bís… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mandarinky (D. Zelenková + J. Vlach)
3:0 3:1 3:1 3:1 3:0 47 0 62
2 .
Čajový dýchánek (M. Michalko + R. Michalcová)
0:3 3:2 3:0 3:S 3:0 35 0 50
3 . 1:3 2:3 3:2 3:0 3:1 31 0 46
4 .
SMET(eem)! (T. Molek + E. Steklíková)
1:3 0:3 2:3 2:3 3:2 15 0 30
5 . 1:3 S:3 0:3 3:2 2:3 12 0 27
6 .
Bískaři A.S. (S. Franta + A. Štixová)
0:3 0:3 1:3 2:3 3:2 12 0 27

7 . Úroveň A

30 bodů
75. místo (44. místo v mužích)
Mon… Lamy Ero… Nám… Buc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Montom (M. Korychová + T. Nosek)
3:0
S:3
3:1 3:0 37 0 67
2 . 0:3 3:1 3:S 3:0 34 0 64
3 .
3:S
1:3 S:3
3:0
25 0 55
4 .
Námořníci (E. Krutilová + V. Vachalec)
1:3 S:3 3:S 3:0 25 0 55
5 . 0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 30

Podzimní sezóna 2014

7 . Úroveň B

-5 bodů
65. místo (39. místo v mužích)
Tyh… Jab… Fil… Buc… Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:S S:S S:S S:S -5 0 10
2 .
Jablicka (R. Drholecky + H. Šanová)
S:3 S:S S:S S:S -15 0 0
3 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
4 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5

7 . Úroveň B

19 bodů
62. místo (39. místo v mužích)
Fue… Voz… Prd… Paj… Buc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:S 3:0 45 0 60
2 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
1:3
3:1
3:S 3:1 34 0 49
3 .
Prdky v akci (E. Bedřichová + J. Herych)
1:3
1:3
3:1
3:S
25 0 40
4 .
Paja a Peta (P. Plaskova + P. Marková)
S:3 S:3
1:3
3:1 13 0 28
5 . 0:3 1:3
S:3
1:3 4 0 19

7 . Úroveň A

17 bodů
64. místo (41. místo v mužích)
Fil… Paj… Buc… Inl… Bra… Ner… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:S
3:0
3:1
3:S 44 0 59
2 .
Paja a Peta (P. Plaskova + P. Marková)
1:3
3:0
3:1
3:1 3:S 38 0 53
3 .
S:3
0:3 3:0 S:S S:S 2 0 17
4 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
0:3
1:3
0:3 S:S S:S -6 0 9
5 .
Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová + J. Marek)
1:3
1:3 S:S S:S S:S -8 0 7
6 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 3

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2015 09:48 6. Bíbí team (J. Strohs, B. Ottová) S:S
29.09.2015 09:00 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) 0:3
01.09.2015 10:57 7. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) S:S
01.09.2015 10:57 7. HM (M. Pokorná, J. Rajdl) S:S
05.08.2015 20:00 7. Otesánci (O. Ertl, T. Tomová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
01.08.2015 12:49 7. HM (M. Pokorná, J. Rajdl) S:S
01.08.2015 12:49 7. Jana Cigániková S:S
27.07.2015 20:00 7. Bíbí team (J. Strohs, B. Ottová) Beach Service - Sport Vítkov 3:2 Komentáře
22.07.2015 20:00 7. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
01.07.2015 13:39 7. Jana Cigániková S:S
01.07.2015 13:39 7. Mr Smooth & Mrs WaitForIt (J. Dočkal, P. Dočkalová) S:S
01.07.2015 13:39 7. Relax Mělník (A. Kolaříková, L. Pokorný) S:S
29.06.2015 19:00 7. Propni ten bagr (V. Pati, E. Mahová) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
28.06.2015 19:00 7. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) Areál volného času Gutova 1:3
28.05.2015 21:30 7. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) Areál volného času Gutova 3:1
28.05.2015 19:30 7. Paja a Peta (P. Plaskova, P. Marková) Areál volného času Gutova 1:3
28.05.2015 09:00 7. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 0:3
25.05.2015 20:00 7. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Beachklub Pankrác 0:3
28.04.2015 21:00 7. Bískaři A.S. (S. Franta, A. Štixová) DOMYNO 2:3
26.04.2015 17:00 7. osa2.cz (V. Bartošová, M. Semerád) Beachklub Ládví 0:3
21.04.2015 20:00 7. Mandarinky (D. Zelenková, J. Vlach) Beachklub Ládví 1:3
19.04.2015 21:00 7. SMET(eem)! (T. Molek, E. Steklíková) Areál volného času Gutova 3:2
22.03.2015 21:00 7. Eroze (V. Vlčková, J. Duben) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
22.03.2015 20:00 7. Lamy (M. Čejková, j. čejka) Areál volného času Gutova 0:3
11.03.2015 22:00 7. Námořníci (E. Krutilová, V. Vachalec) Beachklub Pankrác 0:3
08.03.2015 19:00 7. Montom (M. Korychová, T. Nosek) Areál volného času Gutova 0:3
02.02.2015 11:14 7. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) S:S
02.02.2015 11:14 7. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) S:S
02.02.2015 11:14 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) S:S
02.02.2015 11:14 7. Jablicka (R. Drholecky, H. Šanová) S:S
15.12.2014 21:00 7. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Areál volného času Gutova 1:3
10.12.2014 20:00 7. Paja a Peta (P. Plaskova, P. Marková) Beachklub Pankrác 1:3
07.12.2014 17:00 7. Fuertes (D. Hrušková, R. Navrátil) Beachklub Ládví 0:3
01.12.2014 14:17 7. Brambory v řádku, vše v pořádku (J. Šmídlová, J. Marek) S:S
01.12.2014 14:17 7. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) S:S
24.11.2014 22:00 7. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) Beachclub Strahov 3:0
19.11.2014 20:00 7. Paja a Peta (P. Plaskova, P. Marková) Beachklub Pankrác 0:3
7. TomTom (M. Tomešová, T. Kachlík) 3:S
7. Prdky v akci (E. Bedřichová, J. Herych) S:3 Komentáře
7. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) S:3 Komentáře
6. Oliver (P. Veselý, K. Němcová) S:3
6. Lamy (M. Čejková, j. čejka) S:3
6. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) S:3
7. Čajový dýchánek (M. Michalko, R. Michalcová) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím