Image 1

Martin Černý (35 let)

ID: 29699

Praha

  • 35 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • 85 /87
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 35
    Zápasů v lize ( 5 / 23 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň A

21 bodů
50. místo (30. místo v mužích)
Ňou… R2K2 Mod… Mul… Čum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:0
3:S
3:S
20 0 26
2 . 2:3 3:0
3:S
3:S
18 0 24
3 .
Modré Oči (D. Švidraň + M. Schreier)
0:3
0:3 3:S
3:S
10 0 16
4 .
Mulťáci (M. Hanusová + T. Smrcka)
S:3
S:3
S:3
3:S
5 0 11
5 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 6

8 . Úroveň A

21 bodů
47. místo (30. místo v mužích)
K&T Vys… R2K2 Čum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1
3:S
21 0 27
2 .
Vysloužili atleti (J. Králík + P. Červenková)
1:3
3:0
3:0 17 0 23
3 . 1:3
0:3
3:0 9 0 15
4 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
S:3
0:3 0:3 0 0 6

Letní sezóna 2018

7 . Úroveň A

19 bodů
41. místo (26. místo v mužích)
Mul… Prs… Čum… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mulťáci (M. Hanusová + T. Smrcka)
3:2 3:0
3:S
20 0 32
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
2:3 3:0
3:S
18 0 30
3 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
0:3 0:3
3:S
7 0 19
4 .
S:3
S:3
S:3
0 0 12

6 . Úroveň A

18 bodů
42. místo (27. místo v mužích)
Pik… Buš… Inl… Čum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
3:0 3:1 3:0 23 0 41
2 .
Buštíci (J. Bušta + L. Matoušková)
0:3 3:0 3:0 16 0 34
3 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
1:3 0:3 3:0 9 0 27
4 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
0:3 0:3 0:3 0 0 18

5 . Úroveň A

34 bodů
36. místo (24. místo v mužích)
Cub… Lab… Inl… Čum… Ple… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:0 3:0 3:2 3:0 48 0 63
2 .
Labužníci (M. Bartoň + Z. Fedorova)
0:3 S:S 3:0 3:0 21 0 36
3 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 S:S 3:1 3:0 19 0 34
4 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
2:3 0:3 1:3 3:0 19 0 34
5 .
Plexus pampiniformis (L. Vilt + K. Nosková)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 15

5 . Úroveň B

15 bodů
38. místo (25. místo v mužích)
Zad… Buš… Opi… Čum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0 49 0 64
2 .
Buštíci (J. Bušta + L. Matoušková)
0:3 3:1 3:0 32 0 47
3 . 1:3 1:3 3:0 23 0 38
4 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
0:3 0:3 0:3 0 0 15

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň A

20 bodů
46. místo (29. místo v mužích)
Kla… Inl… Pat… Čum… BSB… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
3:0 3:0 3:0 S:S 34 0 64
2 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 1:3 3:0 3:S 25 0 55
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 3:1 S:S S:S 1 0 31
4 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
0:3 0:3 S:S S:S -10 0 20
5 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
S:S S:3 S:S S:S -15 0 15

6 . Úroveň B

48 bodů
42. místo (28. místo v mužích)
Ňou… Čum… Nan… Pla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S 45 0 60
2 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
1:3
3:0
3:S 33 0 48
3 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
0:3
3:S 13 0 28
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
S:3 S:3 S:3 0 0 15

6 . Úroveň B

18 bodů
49. místo (31. místo v mužích)
TBC Pej… Inl… Čum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:0
41 0 56
2 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
2:3 3:2 3:0 34 0 49
3 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
2:3
2:3 3:1 25 0 40
4 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
0:3
0:3 1:3 3 0 18

6 . Úroveň A

30 bodů
43. místo (27. místo v mužích)
Pet… Ňou… Pár… Pej… Čum… Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
3:2
3:1
3:S
3:2
3:S 39 0 54
2 .
2:3
3:1
3:S 3:1
3:0
39 0 54
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
1:3
1:3
3:S 3:0 3:S 30 0 45
4 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
S:3 S:3 S:3 3:1 3:S 17 0 32
5 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
2:3
1:3 0:3 1:3 3:S 15 0 30
6 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:3
0:3
S:3 S:3 S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.10.2018 21:00 8. Vysloužili atleti (J. Králík, P. Červenková) Beachklub Ládví 0:3
29.10.2018 08:14 8. K&T (T. Petříková, K. Čiháková) S:3 Komentáře
22.10.2018 21:00 8. R2K2 (K. Vondráčková, R. Brzobohatý) Beachklub Ládví 0:3
29.09.2018 18:00 7. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 0:3
24.09.2018 20:28 7. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) 3:S Komentáře
08.09.2018 11:00 7. Mulťáci (M. Hanusová, T. Smrcka) Hamr Záběhlice 0:3
28.08.2018 20:00 6. Buštíci (J. Bušta, L. Matoušková) Beachklub Ládví 0:3
17.08.2018 18:00 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Hamr Záběhlice 0:3
15.08.2018 20:30 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Hamr Záběhlice 0:3
01.08.2018 20:30 5. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Areál volného času Gutova 1:3
01.08.2018 20:00 5. Plexus pampiniformis (L. Vilt, K. Nosková) Hamr Záběhlice 3:0
25.07.2018 20:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 2:3
19.07.2018 18:30 5. Labužníci (M. Bartoň, Z. Fedorova) Hamr Záběhlice 0:3
28.06.2018 19:30 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Beachklub Ládví 0:3
21.06.2018 20:00 5. Buštíci (J. Bušta, L. Matoušková) Beachklub Ládví 0:3
10.06.2018 18:00 5. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) Areál volného času Gutova 0:3
04.06.2018 09:45 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) S:S
04.06.2018 09:45 5. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) S:S
31.05.2018 20:00 5. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) 0:3
27.05.2018 19:00 5. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 0:3
28.04.2018 21:00 6. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:S
15.04.2018 16:00 6. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
07.04.2018 11:00 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
25.03.2018 16:00 6. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) Areál volného času Gutova 0:3
25.03.2018 15:00 6. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
04.03.2018 11:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Hamr Záběhlice 1:3
25.02.2018 15:00 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) 2:3 Komentáře
23.02.2018 19:30 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 0:3
11.02.2018 18:00 6. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) Beachklub Ládví 1:3
10.02.2018 11:00 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Areál volného času Gutova 1:3
6. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) 3:S
8. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) S:3 Komentáře
8. Mulťáci (M. Hanusová, T. Smrcka) S:3 Komentáře
8. R2K2 (K. Vondráčková, R. Brzobohatý) S:3 Komentáře
8. Modré Oči (D. Švidraň, M. Schreier) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím